Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من توی یه ویدئو دیده بودم اون 3 تا رو میتونی دنبال خودت بکشی به جایی که توش علف مخصوصی هست که خوک ها میخورن و بعد یه ایتم دراپ میشه
چون ایتمش مخصوص انلاین بود دیگه دنبال رو نگرفتم و الانم دقیق یادم نمیاد که باید کجا ببریشون ولی حدود 5 دقیقه راه هست

با اون گراز های بزگ Brightstone Cove Of Tseldora رو هم میشه همین کار رو کرد
واسه این رو یادمه باید اینا رو تا اتاق خروجی Doors Of Pharros که میرسه به Brightstone Cove Of Tseldora ببری
:d
اون خوک های توی مجولا رو نمیدونم،
اما گراز های
Brightstone Cove Of Tseldora
این گراز هارو (یکیشونو) باید دنبال خودت بکشونی به عکس دوم، علف هارو میخوره، و زیر علف ها یک Pick Axe منتظر شماست تا بری برش داری.

-----------------------

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,141
نام
طائل
نکته اینه که من با کلاس Warrior دارم میرم و واقعا نمیشه زدش. HP خیلی بالایی داره و این احضار جک و جونورا هم بی نهایت رو مخه. کاملا مشخصه این باس رو برای یه کلاس خاص مثل کلاس های دور زن ساختن. مشابه اتفاقی که برای Artorias افتاد که اون رو برای کلاس Melee ساختن. نمیگم نمیشه زدشون ولی کار بینهایت سختیه و بدون احضار یه NPC تقریبا غیر ممکنه. به خاطر اینکه دیروز یه نفر رو احضار کردم شرمنده-م از خودم چون کلا تا NG7 دوست ندارم کسی رو احضار کنم ولی دیشب مجبور شدم این رو زیر پا بذارم:(:d

طبق معمول سپویلر باز کردم،اما،نکن دوست من،نکن،MAY THE DARK SHINE YOUR WAY Safety & Peace

:D

بله محافظان belfry luna رو میفرمایید؟ :d
--------------------------------------------------------------------------------------------
یک سوال از متخصصین داستانیه این بازی :d
دقت کردین bell keeper shield و bell keeper bow رو جز خوده محافظای زنگ، اون هیولا بزرگهای انتهای سینرز رایز، قبل از رسیدن به لاست سینر، دراپ میکنن؟؟؟
ربطشو کسی متوجه میشه؟ :d
------------------------------------------------------
و یکی هم اینکه وقتی برای اولین بار به بونفایر سینرز رایز میرین (قبل از رفتن یه بلفری لونا) به محض رسیدن به اونجا یکی از همین گورگویل ها بلند میشه و به سمت شما یه غرّش مهیب میکنه و باز میره ... :d
یه ربط بسیار بزرگی بین سینرز رایز و بلفری لونا و به طبع لاست سینر (که فکر کنم همون پرینسسی هست که بل کیپر ها ازش حرف میزنن) هست

دقت کردی در Lost Sinner و Iron Keep شبیه همن؟:D

این آیرن‌کینگ ما قبل اینکه شاه بشه و هنوز یه Prince بود،با Mytha همون زن سمی ازدواج میکنه.اما در واقع عاشق لاست‌سینر بوده.اون زنگ‌ها هم برای نشون دادن عشقشون به هم بوده :D

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دقت کردی در Lost Sinner و Iron Keep شبیه همن؟:D
این آیرن‌کینگ ما قبل اینکه شاه بشه و هنوز یه Prince بود،با Mytha همون زن سمی ازدواج میکنه.اما در واقع عاشق لاست‌سینر بوده.اون زنگ‌ها هم برای نشون دادن عشقشون به هم بوده :D
ته ته ته بلفری لونا ولی از نردبون میری پایین تا کلید بستیل رو برداری یه ادم سامون میشه ... اون کیه؟ :d

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
اون گزار های Brightstone Cove Of Tseldora رو آوردم همون منطقه ای که باید علف می خوردند و دقیقا همونطور هم شد اما آخرش یه کلنگ ضعیف و بد قلق دراپ کردند :d:|

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
اون گزار های Brightstone Cove Of Tseldora رو آوردم همون منطقه ای که باید علف می خوردند و دقیقا همونطور هم شد اما آخرش یه کلنگ ضعیف و بد قلق دراپ کردند :d:|

اسم این کلنگه رو بگو که ما که این کارو نکردیم بریم تو ویکی ببینیم چی هست

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
اسم این کلنگه رو بگو که ما که این کارو نکردیم بریم تو ویکی ببینیم چی هست
اسمش pickaxe هست :
pickaxe-lg.png

دوستان دقیقا تو همین منطقه Brightstone Cove Of Tseldora بعد از اون بونفایری که جلوترش همین گزار ها هستند، روبروی اون قسمتی که دو تا NPC اون سنگ های بزرگ رو میندازن پایین روی کو یه راه هست! چطور میشه رسید به اونجا؟

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,787
نام
علی
خب کسی نبود به ما بگه اون ست لباسی که تو تریلر های بازی بود رو دقیقا از کدوم منطقه و کدوم قسمتش بدست بیارم؟!
-----------
داشتم از سر بیکاری امروز تو یوتیوب ویدیو های این بازی رو می دیدم تا ببینم ملت چطوری بازی می کنن که چند تا نکته برام جالب بود!
اولین نکته اینکه کسایی که بازی رو آنلاین بازی می کنن فوق العاده کارشون راحته مثلا سر همین باس the pursue راحت دو تا کمکی هم اضافه می شد و بدون کوچکترین چالشی این باس کشته می شد!
نکته ی دوم اینکه سپر عجب چیزی خوبیه :d من کلا از سپر استفاده نمی کنم ولی دیدم تو ویدیوها کسایی که از سپری با قدرت دفع و بلاک بالا استفاده می کنن کارشون خیلی راحتتر و بی دردستر از کسایی هست که برا دفع حملان به جا خالی دادن رو میارن! برای نمونه سر مبارزه با پادشاه وندریک یکی با سپری با بلاک صد در صد اصلا هر چی بهش ضربه می خورد هیچیش نمیشد و قشنگ رو وندریک هدف رو قفل کرده بود و دورش می چرخید و ضربه می زد و وندریک هم هر چی می زد بهش بی فایده بود و درصدی هم از جون کارکتر بازی کم نمی کرد!!!
نکته ی دیگه هم اینکه طبق چیزی که دیدم ancient dragon به نظرم یکی از 5 باس ساده ی بازی هست که با شناخت حرکاتش خیلی راحتتر از چیزی که فکر می کردم کشته میشه!

آخرین ویرایش:

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
خب کسی نبود به ما بگه اون ست لباسی که تو تریلر های بازی بود رو دقیقا از کدوم منطقه و کدوم قسمتش بدست بیارم؟!
-----------
داشتم از سر بیکاری امروز تو یوتیوب ویدیو های این بازی رو می دیدم تا ببینم ملت چطوری بازی می کنن که چند تا نکته برام جالب بود!
اولین نکته اینکه کسایی که بازی رو آنلاین بازی می کنن فوق العاده کارشون راحته مثلا سر همین باس the pursue راحت دو تا کمی هم اضافه می شد و بدون کوچکترین چالشی این باس کشته می شد!
نکته ی دوم اینکه سپر عجب چیزی خوبیه :d من کلا از سپر استفاده نمی کنم ولی دیدم تو ویدیوها کسایی که از سپری با قدرت دفع و بلاک بالا استفاده می کنن کارشون خیلی راحتتر و بی دردستر از کسایی هست که برا دفع حملان به جا خالی دادن رو میارن! برای نمونه سر مبارزه با پادشاه وندریک یکی با سپری با بلاک صد در صد اصلا هر چی بهش ضربه می خورد هیچیش نمیشد و قشنگ رو وندریک هدف رو قفل کرده بود و دورش می چرخید و ضربه می زد و وندریک هم هر چی می زد بهش بی فایده بود و درصدی هم از جون کارکتر بازی کم نمی کرد!!!
نکته ی دیگه هم اینکه طبق چیزی که دیدم ancient dragon به نظرم یکی از 5 باس ساده ی بازی هست که با شناخت حرکاتش خیلی راحتتر از چیزی که فکر می کردم کشته میشه!

لباس رو نمیدونم چون تریلر رو ندیدم

سپر سنگین هم من بیشتر موقع استفاده میکنم و خوب چیزی هست

این ancient dragon کشتنش بعد نصب اپدیت برام خیلی سخت شده
قبل از اپدیت با استفاده از انگشتر Gower's Ring of Protection تمام دمیج اتش اژدها رو باهاش بلاک میکردم ولی بعد اپدیت اصلا جواب نمیده و در جا میمیرم
الان نزدیک 10.15 دفعه رفتم سراغش و هی مردم و با بیشترین میزان دمیجی که تونستم بهش بزنم خونش از نصف یه زره بیشتر بود
بعد سختیش خود اژدها نیست بلکه مسیر بنفایر تا مکان اژدها خیلی دوره و نزدیک 5 دقیقه طول میکشه که برسم

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
نکته اینه که من با کلاس Warrior دارم میرم و واقعا نمیشه زدش. HP خیلی بالایی داره و این احضار جک و جونورا هم بی نهایت رو مخه. کاملا مشخصه این باس رو برای یه کلاس خاص مثل کلاس های دور زن ساختن. مشابه اتفاقی که برای Artorias افتاد که اون رو برای کلاس Melee ساختن. نمیگم نمیشه زدشون ولی کار بینهایت سختیه و بدون احضار یه NPC تقریبا غیر ممکنه. به خاطر اینکه دیروز یه نفر رو احضار کردم شرمنده-م از خودم چون کلا تا NG7 دوست ندارم کسی رو احضار کنم ولی دیشب مجبور شدم این رو زیر پا بذارم:(:d
سلاح و سپرت چیه؟ چون من هم melee هستم ولی مشکل حاصی نداشتم بعد از سه چهار بار مردن حتی در حالت آفلاین بدون summon کردن و با خون نصفه نیمه زدمش
حتی یه بار velsdat و دوبار هم اسکت ها رو احضار کرد :D

من tower shield +10 و smelter sword +5 و Faraam Set +4 دارم مشکل خاصی نبود :D

=====
من سر اون باس dlc که سه نفر بودن رسما پدرم اومد جلو چشمم :D با هیچ سلاحی نتونستم درست حسابی Hpـشون رو کم کنم الا Drangleic +5 .
اونقدر اون محیط رو دور زدم و افتادم تو آب و اومدم بیرون که انگشتای شستم رسما بی حس شدن :D چقدر لامصب بودن اون دوتایی که میوفتادن دنبالت. (البته اونارم بدون summon زدم :D )

چقدر این اژدها راحت بود :D رفتم وسط پاهای عقبیش و تا میخورد زدمش تازه بعد از قطع کردن دمش به نظرم HPـش با سرعت بیشتری کم میشد

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,832
نام
بردیا دلوشی
با سلام بچه ها .... :bighug:

بچه ها من دوتا باس رو میخوام پیدا کنم ولی نتونستم :| {بازی رو تموم کردم ولی نرفتم NG+}

یدونه همون باس ارابه ای بود که توی ترلیر ها هم بود که یادمه توی یک جای تاریک مثل ارابه میدویید .....
یدونه هم همین 3 تا که بچه ها اخیرا عکسشون رو گذاشتن که نزدیک Sinner هستن ...

ممنون میشم کمک کنید . :x

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
-----------
اولین نکته اینکه کسایی که بازی رو آنلاین بازی می کنن فوق العاده کارشون راحته مثلا سر همین باس the pursue راحت دو تا کمکی هم اضافه می شد و بدون کوچکترین چالشی این باس کشته می شد!
ببین جلوتر از اولین بونفایر دراکلیک کستل، سمت راست میخوره به یه در که با کینگ رینگ باز میشه و میرشه به ملکه ناشاندرا نه، سمت چپ که یه اتاق هایی هست که توشون همون باس هایی که تو لاست باستیل باید باهاشون مبارزه کنی هست، دقیقا تو این قسمت سمت چپ آخرین اتاق یه قسمت رو زمین خراب شده، بپر پایین و دقیقا همون کنار ست کاملش رو پیدا می کنی!
بعد در مورد سپر هم آره خیلی کاربردیه، به نظر من از سپر همون موجود هایی که doors of pharros ، استفاده کن، بعد از ارتقل 100% دمیج رو دفع میکنه!

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,141
نام
طائل
ته ته ته بلفری لونا ولی از نردبون میری پایین تا کلید بستیل رو برداری یه ادم سامون میشه ... اون کیه؟ :d

اطلاعات زیادی ندارم والا :D از آرمورش معلومه که Royal Soldier بوده،بعد به نظرم این از اون بالا پرت کردن به خورد سگا دادنش :D اسمش هست Vorgol The Sinner ، بعشدم با کلیدش میتونی درهای Lost Sinner بازی کنی ... پس حتما یه ربطی به لاست‌سینر داره،نه؟:D

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
با سلام بچه ها .... :bighug:

بچه ها من دوتا باس رو میخوام پیدا کنم ولی نتونستم :| {بازی رو تموم کردم ولی نرفتم NG+}

یدونه همون باس ارابه ای بود که توی ترلیر ها هم بود که یادمه توی یک جای تاریک مثل ارابه میدویید .....
یدونه هم همین 3 تا که بچه ها اخیرا عکسشون رو گذاشتن که نزدیک Sinner هستن ...

ممنون میشم کمک کنید . :x

یک عدد اسب هست تو بازی که تو یک محیط دایره ای شکل میچرخه...دقیقش میشه این مسیر
Majula>HuntMan's Copse>Porgatory
توضیحش اینه که شما تو منطقه ی Huntman's Copse یک عدد در رو باز میکنید که توش یه سرباز نشسته و کنارش بونفایره و برای رسیدن به این لوکیشن باید از یک پل عبور کنید..پل سنگیه و با کشیدن یک اهرم ایجاد میشه...قبل از پل مسیر سمت راستو برو پائین و مسیرو ادامه بده میرسی به لوکیشن باس..
------------------------

Bell Gorgoyles بعد از کشتن اون سه تا باس که نیزه دارن یه بونفایر هست که اسم مکانش میشه اینServant's Quarter:) سمت راست بونفایر یه پلکان میخوره میره پائین و شما با یک سوراخ روبه رو میشید که باید توش سنگ بزارید تا راه مخفی باز شه و همین کارو میکنید و ادامه میدین تا برسید به غولهای سه تایی

آخرین ویرایش:

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
من اول فایل DLC رو نصب کردم بعد هم آپدیت بازی رو (2 ساعت طول کشید :|) الان با کرک خود آپدیت سیوم عمل نمیکنه و با کرک CODEX هم تو لودینگ گیر میکنه! چکار کنم؟
الان چک کردم حجم بازیم حدودا 10 گیگ بوده الان شده 5.5 گیگ :| این آشغال چی بود من نصب کردم؟

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلاح و سپرت چیه؟ چون من هم melee هستم ولی مشکل حاصی نداشتم بعد از سه چهار بار مردن حتی در حالت آفلاین بدون summon کردن و با خون نصفه نیمه زدمش
حتی یه بار velsdat و دوبار هم اسکت ها رو احضار کرد :D

من tower shield +10 و smelter sword +5 و Faraam Set +4 دارم مشکل خاصی نبود :D

=====
من سر اون باس dlc که سه نفر بودن رسما پدرم اومد جلو چشمم :D با هیچ سلاحی نتونستم درست حسابی Hpـشون رو کم کنم الا Drangleic +5 .
اونقدر اون محیط رو دور زدم و افتادم تو آب و اومدم بیرون که انگشتای شستم رسما بی حس شدن :D چقدر لامصب بودن اون دوتایی که میوفتادن دنبالت. (البته اونارم بدون summon زدم :D )

چقدر این اژدها راحت بود :D رفتم وسط پاهای عقبیش و تا میخورد زدمش تازه بعد از قطع کردن دمش به نظرم HPـش با سرعت بیشتری کم میشد
من با Drangleic Sword میرم و تا فیها خالدون آپگریده. مشکل از سلاح نیست. مشکل اینه که توی NG3 هستم و شانس باهام همراه نیست و فقط velsdat رو احضار میکنه و اگر زیاد لفتش بدم، اسکلت ها رو هم احضار میکنه.
من اول فایل DLC رو نصب کردم بعد هم آپدیت بازی رو (2 ساعت طول کشید :|) الان با کرک خود آپدیت سیوم عمل نمیکنه و با کرک CODEX هم تو لودینگ گیر میکنه! چکار کنم؟
الان چک کردم حجم بازیم حدودا 10 گیگ بوده الان شده 5.5 گیگ :| این آشغال چی بود من نصب کردم؟
ببین دوست عزیز توی این عکس باید فایل ها دقیقا این شکلی باشن:
یعنی از 1 تا 5 بدون مشکلی پشت سر هم ردیف شده باشن. اگر دیدی بعد از هر کدوم، یه نوشته دیگه اومد که با Xdelta شروع میشه، بدون مشکل پیدا کرده و دوباره باید تلاش کنی. همچنین فضای خالی زیادی هم نیاز داری. منم همین مشکل تو رو داشتم ولی با 25 بار تلاش کردن درست شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر