Dark Souls II | Xbox 360

ویرایش: یه نکته جالب! اینکه بعضی ها میگن بازی روشن تر از قبل شده و به اون صورت تاریکی نسخه قبل رو نداره! دلیلش هم اینکه دارم Demon's Souls II رو بازی میکنیم نه Dark Souls II ! همون طور که از اسمِ دارک سولز هم پیداست یعنی تاریکی ! :دی برای همین هم تاریکی توی Dark Souls عمیق تر از Demon's Souls بود!

به نظر من Demon's Souls خوبیه اما Dark Souls خوبی نیست!

من جفتشو بارها و بارها بازی کردم و شخصا Dark Souls رو خیلی بیشتر دوست دارم.

اگه با دیدُ فضا و حس و حال و گیم پلی و خلاصه دیمونز سولزی :d بری سراغش راضی میشی و لذت میبری، اما اگه دنبال اینی که تجربه دارک سولز رو برات رقم بزنه و یا حتی بهترش کنه یه مقدار همچین میخوره تو پر آدم! :|
پس برای منی که Demon's Souls رو بازی نکردم ولی عاشق Dark Souls هستم گزینه مناسبی نیس ! ای بابا :|

ببینید دوست عزیز اون حسی که شما میگید هنوز وجود داره .. ولی به خاطر روشنی بعضی محیطها کمتر شده ...ولی هنوز راههای سخت و دشمنای غیر قابل پیش بینی وجود دارن.. ( بازم میگم خیلی جلو نرفتم )

ولی در کل بازی بازم مثل قبل اعتیاد آوره ..... انواع و اقسام را ههای و افراد مخفی وجود دارن

سختی بازی هم قابل قبوله ..به نظرم چون بعضی از ماها نسخه قبلی رو دیگه حرفه ای شده بودیم ..اوایل این بازی یکم سختیش متوسطه برامون ...ولی داره کم کم سخته میشه...

به نظرم تغیرات برای نسخه جدید هر بازی واقعا ضروریه ... این بازی هم این تغیرات رو داشته و واقعا قابل قبوله ..نمیشد که دوباره همون بازی رو بدن همون جوری..

این تغیرات هم در این بازی به صورت حرفه ای اعمال شدن

تغییرات خوبه ولی نه اینکه یه بازی کلا اصالت خودش رو از دست بده! این طور که دارم کامنت ها رو میخونم بازی بیشتر شبیه Demon's Souls شده تا Dark Souls !

اگر بازی رو به عنوان Demon's Souls II بیرون میدادن خیلی بهتر بود تا اینکه دارند با اسم دارک سولز استفاده میکنند و بازی رو با اسم Dark Souls II بیرون میدن! :|

پ.ن: اینطور که پیداست بازی نمیتونه موفقیت های نسخه قبل رو تکرار کنه! :( حالا نخواستیم از نسخه قبلی بهتر باشه در حد همون هم باشه کافیه :|

آخرین ویرایش:
من تا الان 10 تا باس کشتم و یکی هم بیگ باس :d که همون Sinner باشه. کسی خبر داره در مجموع تو بازی چند تا باس هست؟ فعلا سر باس The Rotten گیر کردم!

إBelfry Gargoyle رو کشتی ؟ :biggrin1:
آره اونا رو کشتم. زیاد سخت نیست. فقط یه Shield خوب ترجیحا Tower Shield پیدا کنی تمام ضرباتشونُ کامل بلاک میکنه بدون اینکه سر سوزنی از خونت کم شه. فقط آتیش شون هر کاری کنی بازم خون کم میکنه. تا میتونی آتیش زدن سریع فرار کن برو عقب.
مورد دیگه اینکه وقتی سه تایی یه جا گوله جمع شدن اصلا سمتشون نرو و ضربه نزن. محیط بزرگه. فاصله بگیر بزار یه ذره از هم فاصله بگیرن و جدا بشن ولی همه رو جلو روت نگه دار. ضربه زدنی هم سعی کن یه دونه بزنی نهایت 2 تا اگه سرعت شمشیرت بالاست بعد سریع برو عقب. یه ذره صبر و تحمل میخواد و 10 دقیقه ای طول میکشه بکشیشون اگه اصولی و با حوصله مبارزه کنی ;)

دروود
واقعا که هر چقد این بازی نمره ی بالاتری بگیره حقشه
گرافیک خیلی بهینه شده نسبت به نسخه قبل (روی pc دیگه چی درمیاد این)
صداگذاری و موسیقی هم نقش خیلی مهمی توی بازی داره
اولی که وارد majula میشیم هم منظره ی بسیار قشنگی رو میبینسم هم اون موسیقی زیباش با زیر صدای موج دریا بغض آدمو در میاره (آسونتر نشده اما آیتم ها خیلی فراوونترن مخصوصا life gem ها)

كسي باس skeleton lords رو كشته ؟
اونا که راحتن. من همون بار اول زدمشون.

اون موجود گنده نکبتی The Rotten که شرش کنده شد. جلوتر رفتم یه جا رسیدم یه باس آسون داشت. 2 تا Cleric بودن با یه سری از این زامبی فسقلی ها و البته یه دونه Dark Sorcerer شبیه اونایی که تو نسخه اکسپنشن دارک سولز 1 بودن هم بود. منتها قویتر. این Cleric هارو سریع بزنین چون یه لحظه بری عقت زرتی خودشونو Heal میکنی با جادو!
الان رسیدم به یه عنکبوت قد گودزیلا :d
فعلا چند باری مردم دارم حرماتشو یاد میگیرم و اینکه چطوری دفاع کنم و جاخالی بدم.
نکته جالب اینه که دقت کنی بالا سر عنکبوته این بی وجدان یه اژدها شکار کرده و تار بسته دورش!

آخرین ویرایش:
چجوری انقد تند تند میرید جلو؟:|
من همون اولای بازی، اون یارو غوله که یه شوالیه سفیده و رو هوا راه میره موندم:| چجوری بزنمش؟:|
اون سخته. برو یه چرخ جاهای دیگه بزن و سلاح و Level هاتو ببر بالاتر تا بتونی بزنیش.

من 2 تا چیز تو این بازی خیلی آزارم میده!
یکی سرعت افتضاح و بسیار پایین استفاده از Estus Flask هست که بارها سر این قضیه مردم! جون میکنه تا اون لعنتی رو در بیاره و بریزه تو اون حلقوم بی صاحابش! :d
یکی هم اینه که برداشن کنار اکثر باسها ورژن کوچیکترشم گذاشتن که فقط برن رو اعصاب.
عنکبوت گنده اس، کنارش 5-6 تا ریز هم داره.
اسکلت گنده اس، کنارش اسکلت کوچیک هم داره.
گرگه، کنارش گرگ کوچیک هم چند تا داره.
این کوچیکا بیشتر میکشنت و بیشتر رو اعصابن تا این بزرگا و باس اصلی ها)x

تعداد باسهای سقط شده رسید به 15 تا :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or