Dark Souls II | Xbox 360

چجوری انقد تند تند میرید جلو؟:|
من همون اولای بازی، اون یارو غوله که یه شوالیه سفیده و رو هوا راه میره موندم:| چجوری بزنمش؟:|
هر باسی از یک Pattern خاصی پیروی میکنه...
با چند بار مردن این الگو رو یاد بگیر همینطور جاخالی بده بزن تا اینکه تموم بشه;)

متاسفانه هر قدر سختی دارک سولز یک حساب شده و متناسب با گیم بود اینجا سختی بی حساب و کتاب و فقط رو اعصابه. اگه بتونم تمومش کنم بعید میدونم که دوباره برم سراغش. حالا هرقدر هم بقیه از این خوششون اومده باشه فرقی بحال من نداره. من سر باسهای انور لوندو خیلی شاکی بودم ولی واقعا اونها در مقابل اینها چیزی نبودن.

متاسفانه هر قدر سختی دارک سولز یک حساب شده و متناسب با گیم بود اینجا سختی بی حساب و کتاب و فقط رو اعصابه. اگه بتونم تمومش کنم بعید میدونم که دوباره برم سراغش. حالا هرقدر هم بقیه از این خوششون اومده باشه فرقی بحال من نداره. من سر باسهای انور لوندو خیلی شاکی بودم ولی واقعا اونها در مقابل اینها چیزی نبودن.
کورش نمیدونم چقدر رفتی ولی من 5-6 تا Boss کشتم انصافا سختیشون اصلا بی حساب نبود حتی در مقایسه با نسخه قبلی . دیگه اون باس اصلی خفنه Lost Sinner رو هم بعد از یکی دوبار رفتم . تنها نکته ی بسیار بسیار بسیار منفی ، سرعت استفاده از Healing Item ها هست که خیلی مسخره و بی مورد کند هست و خیلی راحت آدمو به کشتن میده هنگام مبارزه با باس ها .

پ.ن : توصیه میکنم دفعه اول Strength Build بازی کنین چون نسبت به Dex Build عذابش یخورده کمتر میشه به نظرم :دی

آخرین ویرایش:

جدی؟:-o
لذت کشتن اونا از داشتن 1000 حوری بهشتی هم بیشتر بود....
بعد از اینکه مردن گفتم بازی تموم شد:d

بازی نسبت به نسخه ی قبلی سختتر شده انصافا دارک سولز هاردکور ترین بازی دنیاست نمیدونم چرا دوباره سخت ترش کردن نامردا:| فکر کنم بیشتر به خاطر این باشه که همه از روز اول معرفی بازی بدجور روش حساس شده بودنو فکر میکردن آسون شده و منتظر بودن ایراد بگیرن از بازی واسه همین تیم سازنده مجبور شده بازیرو سخت کنه البته این سختی بیشتر در نهایت به نفع بازی شده به نظرم نمیدونم شایدم من مشکل دارم که از این سختی و عذاب دارم لذت میبرم:d

برای boss های the lost basstile نمیشه یاره کمکی صدا زد؟
لامسبا هم shield دارن هم 3 تان
چرا میشه . باید Human باشی و تو یکی از اون سلولهای قبل از ورود به Boss علامت احظار میاد . البته در حالت آنلاین هم که فککنم راحت بتونی آدم پیدا کنی ولی اونجوری بازی راحتتر میشه حال نمیده :دی

کورش نمیدونم چقدر رفتی ولی من 5-6 تا Boss کشتم انصافا سختیشون اصلا بی حساب نبود حتی در مقایسه با نسخه قبلی . دیگه اون باس اصلی خفنه Lost Sinner رو هم بعد از یکی دوبار رفتم . تنها نکته ی بسیار بسیار بسیار منفی ، سرعت استفاده از Healing Item ها هست که خیلی مسخره و بی مورد کند هست و خیلی راحت آدمو به کشتن میده هنگام مبارزه با باس ها .

من هم 4 یا 5 تا باس کشتم که عین اب خوردن بودن ولی بعضی هاشون واقعا رو اعصابن یا به سبک بازی کم حوصله من نمیخوره. فعلا سر دو باس موندم یکی the pursuer و دومی این 3 تا جونور که با هم میان و الان رسیدم بهشون و شدیدا رفتن رو اعصاب. فعلا بهترین رکوردم کشتن یکیشون و دومی نزدیک به مرگ بوده.
متاسفانه سختی بیش از حد بعضی از باسهاس شماره دوم و اتمسفر رقیقترش نسبت به نسخه قبلی ( هرقدر هم خواستن بوسیله غروب افتاب و اهنگ ملایم و اینها پرملاتش کنن فایده ای برای من نداشته) لذت شماره اول رو به من نداده. متاسفانه بعید میدونم در اینده هم بهتر بشه.

دوستان كسي راه مخفي چيزي پيراهن نكرده تا حالا؟؟؟

راه نه ولی بونفایر مخفی بله

من هم 4 یا 5 تا باس کشتم که عین اب خوردن بودن ولی بعضی هاشون واقعا رو اعصابن یا به سبک بازی کم حوصله من نمیخوره. فعلا سر دو باس موندم یکی the pursuer و دومی این 3 تا جونور که با هم میان و الان رسیدم بهشون و شدیدا رفتن رو اعصاب. فعلا بهترین رکوردم کشتن یکیشون و دومی نزدیک به مرگ بوده.
متاسفانه سختی بیش از حد بعضی از باسهاس شماره دوم و اتمسفر رقیقترش نسبت به نسخه قبلی ( هرقدر هم خواستن بوسیله غروب افتاب و اهنگ ملایم و اینها پرملاتش کنن فایده ای برای من نداشته) لذت شماره اول رو به من نداده. متاسفانه بعید میدونم در اینده هم بهتر بشه.
Pursuer که بتونی خوب Dodge کنی اندازه مورچه هم به زحمتت نمیندازه و خیلی راحت میشه رفت پشتش و اما اون 3 تا Sentinel ها که پدرمو در آوردن :دی اونا رو اول اون یارو جادوگره رو باید Summon کنی . اولی رو تو همون بالکن بکش بعد واسه اون 2 تا بپر پایین بزار یکیشون با اون جادوگر سر و کله بزنه و تو هم اونیکی رو بزن واسه من که اون جادوگر حدود 70 درصد جون یکیشون رو زد بعد خودش مرد منم که داشتم اونیکی رو میزدم . وقتی جادوگر مرد از جون هر دوتاشون 20-30 درصد مونده بود بعد از اون باید جوری تنظیم کنی که دو تاشون نزدیک هم باشن و حمله هاشون رو هم همزمان بکنن (تنظیم این دو مورد مهم هست :دی) وقتی هر دو حمله کردن بعد زود یه شمشیر بزن و باز برو عقب . محیط هم که بزرگه نسبتا . قبول دارم این باس سه تا جونور خیلی خفن بودن :دی

پ.ن : بیشتر از باسها خوردن این Estus Flask رو اعصاب هست :|

آخرین ویرایش:
نکته درباره این 3 حرومزاده اینکه
وقتی اولی کشتین پریدین پایین
کنار بدویین تا سپرشونو به سمتتون پرتاب کنن تو دیوار گیر کنه....

سلام دوستان

ببخشید که اینجا سوال میپرسم1 Dark Souls چقدر زمان میبره تا تموم شه زمان مناسب؟

ممنون میشم جواب بدید!

آخرین ویرایش:
Pursuer که بتونی خوب Dodge کنی اندازه مورچه هم به زحمتت نمیندازه و خیلی راحت میشه رفت پشتش و اما اون 3 تا Sentinel ها که پدرمو در آوردن :دی اونا رو اول اون یارو جادوگره رو باید Summon کنی . اولی رو تو همون بالکن بکش بعد واسه اون 2 تا بپر پایین بزار یکیشون با اون جادوگر سر و کله بزنه و تو هم اونیکی رو بزن واسه من که اون جادوگر حدود 70 درصد جون یکیشون رو زد بعد خودش مرد منم که داشتم اونیکی رو میزدم . وقتی جادوگر مرد از جون هر دوتاشون 20-30 درصد مونده بود بعد از اون باید جوری تنظیم کنی که دو تاشون نزدیک هم باشن و حمله هاشون رو هم همزمان بکنن (تنظیم این دو مورد مهم هست :دی) وقتی هر دو حمله کردن بعد زود یه شمشیر بزن و باز برو عقب . محیط هم که بزرگه نسبتا . قبول دارم این باس سه تا جونور خیلی خفن بودن :دی

پ.ن : بیشتر از باسها خوردن این Estus Flask رو اعصاب هست :|

فعلا از اول بازی تاحالا تبدیل به هیومن نکردم میخوام ببینم میتونم همینطوری نصفه جون برم اخرش یا نه. با توجه به اندد بودنم کمک گرفتن منتفیه. pursuer هم مشکل همون جا خالیه. البته از وقتی ولش کردم نرفتم سراغش .الان باید برم ببینم میشه زدش یا نه.

بنفاير هاي مخفي كجان؟؟؟
در lost bastille وقتی از پله ها بالا میرین و یه بشکه انفجاری بطرفتون پرت میشه جا خالی بدین تا بخوره به دیوار روبروی پله ها و دیوار رو خراب کنه. پشتش بونفایر و اهنگره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or