Dark Souls II | Xbox 360

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
4تا گیم‌پلی تریلر تازه منتشر شده، هر کدوم از کلاس کاراکتر های مختلف. به نظر من که همگی عالی بودن، ولی هنوز بازی ساده‌تر از قبلی‌ها بنظر میرسه :|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
4تا گیم‌پلی تریلر تازه منتشر شده، هر کدوم از کلاس کاراکتر های مختلف. به نظر من که همگی عالی بودن، ولی هنوز بازی ساده‌تر از قبلی‌ها بنظر میرسه :|
اون جادویی که کلاس جادوگر میزد و مثل یه نیزه میشد به نظرم چیز جالبی بود:d
در مورد سختی یا آسونی هم هنوز نمیشه نظر داد آرش جان. باید اول نمره ها و بعد بازی رو دید. توی همین تریلرها هم هر ضربه که کاراکتر اصلی میخورد، کلی از خونش کم میشد. فقط به نظر میرسه بازی آسون شده:d در حالیکه ممکنه اینطوری نباشه.
مثلا من یه تریلر از DS 1 دیدم که یارو میرفت Bell Gargoyle ها رو بکشه. نه خط خون بزرگی داشت و نه انرژی بزرگی داشت ولی به طرز عجیبی وقتی هر ضربه میخورد، فقط یه خورده از خونش کم میشد و تازه انگار آتش روش اثر نداشت! یعنی اونجا هم به نظر میومد بازی آسون باشه در حالیکه اصل قضیه کاملا برعکس بود:d
اون جونورا که شبیه مهره اسب توی شطرنج بودن هم جالب بودن:d

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
یه سوال فوق مهم :d
می گم امکانش هست تو این قسمت خبری از Furtive Pygmy باشه؟
خیلی خیلی دوس دارم بدونم کجاست
...and Furtive Pygmy, so easily forgotten
تو یه سری فروم های خارجی ملت حدس میزنن که خود گیمر یکی از نوادگان همین Pygmy هست، یه سری دیگه هم میگن که خود گیمر همون Pygmy هست!

- - -ویرایش - - -

آقا ما نفهمیدیم بازی بعد از شماره اوله یا همزمانه؟:-/ اگر همزمان باشه یه سری بحث ها پیش میاد و اگر بعد از اون هم باشه باز هم بحث های دیگه ای پیش میاد.

اگر همزمان باشه که خب این کاراکتر میخواد چیو پیدا کنه؟ اینجور که خوندم دنبال یه راهی برای برطرف کردن طلسم Undead میگرده در حالی که تنها راه شکستن این نفرین، کشتن لرد گوین هست.
اگر بعد از اون باشه که باید نتیجه گرفت پایان منفی شماره قبلی در نظر گرفته شده و این یعنی کاراکتر قبلیمون الان کنار اولین آتش جا خوش کرده:d

نظرتون چیه؟
خودشون اعلام کردن داستان بازی همزمان با داستان شماره یک دنبال میشه.
The director mentioned that the concept of time factored into the story and also that "if the first game was set in the North Pole, this one would be in the South Pole; that sort of contrast
مثلا اگه شماره اول تو شمال سزرمین دنبال می شد، این یکی تو جنوب دنبال میشه. واسه همین داستانش مبهمه و احتمال پیدا شدن Pygmy رو میدم :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان این آهنگ تریلر E3 بازی:
Nitzer Ebb- I'm Undone- Dark Souls 2 E3 Trailer Music.mp3

خودشون اعلام کردن داستان بازی همزمان با داستان شماره یک دنبال میشه.

مثلا اگه شماره اول تو شمال سزرمین دنبال می شد، این یکی تو جنوب دنبال میشه. واسه همین داستانش مبهمه و احتمال پیدا شدن Pygmy رو میدم :d
آخه از این طرف و اونطرف حرف های ضد و نقیض زیادی به گوش میرسه:d یه جا نوشته بعد از شماره اوله، یکی میگه همزمانه:d اگر همزمان باشه که دلیل Undead بودن شخصیت اول مشخص میشه:d
اون Pygmy هم نکته جالبی بود
yahoo_4.gif
جالب میشه اگر اینطور باشه
yahoo_4.gif

دوستان به نظرتون بازی توی کدوم سرزمین رخ میده؟:-/

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
دوستان این آهنگ تریلر E3 بازی:
Nitzer Ebb- I'm Undone- Dark Souls 2 E3 Trailer Music.mp3

آخه از این طرف و اونطرف حرف های ضد و نقیض زیادی به گوش میرسه:d یه جا نوشته بعد از شماره اوله، یکی میگه همزمانه:d اگر همزمان باشه که دلیل Undead بودن شخصیت اول مشخص میشه:d
اون Pygmy هم نکته جالبی بود:d جالب میشه اگر اینطور باشه:d

دوستان به نظرتون بازی توی کدوم سرزمین رخ میده؟:-/

خوب خود سازنده بازی تو اولین مصاحبه هاش در مورد بازی گفته بود. دقیقا همون حرف هم تو ویکی بازی زدن که بازی تو زمان نسخه شماره دو اجرا میشه. اگه بعد از اون باشه داستان خیلی به هم می ریزه :d

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
یه سوال فوق مهم :d
می گم امکانش هست تو این قسمت خبری از Furtive Pygmy باشه؟
خیلی خیلی دوس دارم بدونم کجاست
...and Furtive Pygmy, so easily forgotten
تو یه سری فروم های خارجی ملت حدس میزنن که خود گیمر یکی از نوادگان همین Pygmy هست، یه سری دیگه هم میگن که خود گیمر همون Pygmy هست!
:d

این که خود قهرمان داستان Pygmy باشه رو نه جایی دیده بودم و نه بهش فکر کرده بودم. جالبه چون اینطوری شاید اون خاصیت گردنبند لرد چهارم که میگه : حاوی خاطرات فراموش شده است معنی پیدا بکنه, شاید با اون به خاطر بیاره که کی بوده. . .
هنوزم که معلوم نشده این گردنبند دقیقا به چه درد میخوره :|

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,832
نام
بردیا دلوشی
بچه ها یک چند تا سوال داشتم :
من خودم با این که 3 بار بازی اصلی رو تموم کردم و DLC رو هم تموم کردم اونم بدون او گلیچ ها ! {نمیخوام پز بدم} :d
ولی
با واژه ی Furtive Pygmyو Pygmyکه دارید دربارش حرف میزنید برخورد نکردم میشه یک توضیحکی بدید !
راستی
بچه ها این کلاس دو شمیشره که نشون دادن اصلا کاربردی داره اصلا نمیشه بدون سپر جایی رفت !
یا حداقل خیلی خیلی ریسکی هست بازی با دوشمشیر !
راستی بنظرتون کلاس پایرومنسی برمیگرده ؟

Noctis-Sasuke

کاربر سایت
Jul 24, 2013
52

من خودم با این که 3 بار بازی اصلی رو تموم کردم و DLC رو هم تموم کردم اونم بدون او گلیچ ها ! {نمیخوام پز بدم} :d
ولی
با واژه ی Furtive Pygmyو Pygmyکه دارید دربارش حرف میزنید برخورد نکردم میشه یک توضیحکی بدید !
راستی
بچه ها این کلاس دو شمیشره که نشون دادن اصلا کاربردی داره اصلا نمیشه بدون سپر جایی رفت !

اتفاقا من با کلاس دو شمشیره خیلی حال کردم تا سر حد مرگ Damage میداد

من که آخرای بازی با بار دوم و سوم نیاز چندانی به سپر نداشتم چون Dodge کردن خیلی کارآمد تر بود :d

اما دفاع هم میشه کرد با دوتا شمشیر ولی به اندازه سپر جلو ضربه هارو نمیگیره دیگه

پایرومنسی که عشقه حتما باید بزارنش

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
ولی
راستی

این Pygmy همون لرد چهارمه, همون اول بازی موقع روایت داستان میگه که لرد چهارم که به زودی فراموش میشه ... قهرمان بازی ظاهرا از نوادگان لرد چهارمه ... اگه اون دختره رو از catacomb نجات بدی و بزاری همون مردک کشیش که ادعا میکنه بادیگاردشه بکشتش یه گردنبند دراپ میکنه که میگن متعلق به Pygmy هستش .......

در مورد دو شمشیره هم اتفاقا عالیه, من خودم یه بار ارتوریاس رو بدون سپر زدم (البته بعد از nبار مردن). واقعا از هیجان قلبت میاد تو دهنت!
وقتی یه کلاس جداگانه با این همه بند و بساط و NPC و قدرتهای مختلف واسه پایرامنسر گذاشتن به احتمال توی شماره بعدیم هستش

امیدوارم توی شماره 2 داستان شماره یک روشنتر یشه

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من خیلی وقت پیش و به موقع انتشار اولین تریلز بازی، میخواستم تریلر رو تشریح کنم که نتاسفانه فرصت نشد. ولی یک صحنه‌ای توی تریلر هست که الان یادم افتاد و خواستم با شما هم مطرحش کنم.
ثانیه‌های آخر تریلز رو ببینید؛ جایی که شخصیت اصلی رسیده پیش اژدها و اژدها داره دور شخصیت اصلی چرخ میزنه. اولش دقت کنین که اژدها همون اول به شخصیت بازی حمله نمیکنه و بعد چند بار دورزدن و نعره کشیدن بهش حمله میکنه. این یعنی اژدها با یه حریف عادی طرف نیست و این رو خودش هم میدونه و در اصل با حرکات خودش ثابت میکنه (شاید هم یه جورایی ازش میترسه :D) اگر ذقیقا متوجه حرفم نشدین، مثلا یک شیر رو در نظر بگیرین، اگر طرف مقابلش ضعیف باشه سریع بهش حمله میکنه، اما اگر یه چیزی در حد و اندازه خودش باشه، شروع میکنه به نعره کشیدن و این حرف‌ها ... مطمئنا یک انسان برای یک اژدها به اون گنده‌گی حطر نداره، ولی وقتی یه چنین واکنش‌هایی ازش میبینیم، یعنی یه جورایی،شخصیت اصلی بازی رو یک موجود ضعیف نمیبینه و یه جورایی احساس خطر کرده.
خلاصه این خودش جزو یکی از بهتزین صحنه‌های تریلز بود که شاید از دید خیلی‌ها مخفی بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر