Dark Souls II | Xbox 360

خب به سری اطلاعات اومده و نمیدونم به نظرم خوب هستن یا بد:

1- گفته شده هر دفعه که شما میمیرین و دوباره با پیکره یه Undead بر میگردین، یه مقدار از سلامتیتون رو از دست میدین. گفته شده ایم میزان تا 50% بیشتر کم نمیشه. (سوال اینجاست هر دفعه که ما میمردیم، از کنار یه بون فایر احیا میشدیم و خط سلامتی هم پر بود. با این اوصاف الان از کجا احیا میشیم که سلامتیمون هنوز کم هست؟)

2- Human شدن دیگه احتیاجی به Humanity نداره. بلکه یه آیتم به اسم Human Effigy اضافه شده که به نظر میاد به این معنی باشه که برای Human شدن حتما نباید کنار بون فایر باشیم (بد)

3- یه Covenant جدید به اسم Way of the Blue به بازی اضافه شده که هر دفعه یه فانتوم به دنیای شما حمله میکنه، یه محافظ آبی رو برای همراهی با شما احضار میکنه (بد)

4- احضار کردن این بار هم توسط White Soapstone انجام میشه اما با این تفاوت که سنگ های کوچکتر ققط در مکان های به خصوص مورد استفاده قرار میگیرن و سنگ های بزرگتر هر موقع که به شما کمک کنن، چیز به خصوصی میدن.

5- Inventory بازی هم دستخوش تغییراتی شده که از این به بعد در هر دست میتونیم 3 تا اسلحه حمل کنیم که قبلا هم بهش اشاره کرده بودم:
الان داشتم تریلر گیم پلی رو نگاه میکردم و چشمم به یه چیزی افتاد:d به نظر میاد بر خلاف شماره اول، این بار با هر دست بتونیم 3 تا سلاح حمل کنیم. وقتی با اولین دشمن روبرو میشه، توی دست چپش یه سپر هست و عوضش میکنه و یه شمشیر میگیره دستش. وقتی دشمن رو میکشه، دوباره میاد سپر رو برداره ولی در حد صدم ثانیه توی دست چپش یه سلاح دیگه ظاهر میشه:d اون پایین هم میتونین ببینین:d یا اون لحظه که با اون یارو که تبر پرتاب میکنه روبرو میشه، یه شمشیر کوچک دستش هست و وقتی عوض میکنه بازم دقت کنین که اول یه تبر میگیره و بعد یه شمشیر خیلی بزرگ:d
فکز کنم اینجوری خیلی بهتر باشه. بار ها توی شماره اول خواستم 3 تا سلاح اصلیمو همراه با هم داشته باشم ولی نمیشد:d

6- Quick Item Slot هم تا 10 تا جا برای آیتم داره و آیتم های جدیدی هم اضافه شدن.

آخرین ویرایش:
من از 7 سالگی تا الان که 28 سالمه دارم بازی می کنم از میکرو تا الان که ایکس باکس دارم می تونم بگم بهترین بازی بوده که تاالان بازی کردم و برای اولین بار مجبورم کرد از کد تقلب استفاده کنم از بس سخت بود و الان منتظرم که نسخه دوم بازی بیاد

من از 7 سالگی تا الان که 28 سالمه دارم بازی می کنم از میکرو تا الان که ایکس باکس دارم می تونم بگم بهترین بازی بوده که تاالان بازی کردم و برای اولین بار مجبورم کرد از کد تقلب استفاده کنم از بس سخت بود و الان منتظرم که نسخه دوم بازی بیاد
نسخه دوم اش اگر به همون سختی بود از کد تقلب استفاده نکن .لذتش بیشتر میشه .گیر کردی تو بازی راهنمایی بگیر ورد کن .

این دوتا کارگردان جدید من رو نگران کردن شدید :(
آره دقیقا. جالب اینجاست هیچی هم نگفتن به اون صورت (که بازی رو آسون میکنیم و فلان و اله و بله) ولی با این حال به نظرم یه چیزی درست نمیاد. فقط به این امیدوارم که خود میازاکی ناظر بازیه (هر چند به نظر نمیاد به اون صورت دخالتی داشته باشه).
حالا گر بازی آسون شده باشه به کنار، میترسم اون طراحی بی نظیر شماره اول رو هم نداشته باشه (آنور لوندو، قلعه پاینی و کلا خود لوردران).
در کل هیچی خوب به نظر نمیاد:| یه جای کار میلنگه.

اینجور که بوش میاد به نظر میرسه آهنگ ساز شماره دوم هم همون Motoi Sakuraba که آهنگ سازی شماره اول رو بر عهده داشت، باشه:bighug: از نظر آهنگ سازی خیالمون راحت که به جرات میشه گفت 50% بار اتمسفر گیرای شماره اول رو به دوش میکشید.

multiplayer.it یه بخش 19 دقیقه ای از گیم پلی بازی و نشون دادن حالت Coop گذاشته
محیط همون جاییه که چند وقت پیش توی اسکرین شات ها به نمایش در اومد
یه سری نکات مثبت و یکمی هم منفی داره ولی دیدنش برای خودم امیدوار کننده بود :d

*تذکر :d :
1.فقط این رو بگم یکی از باس های بازی رو نشون می ده پس اگر می خواید تجربه ی شخصی خودتون رو داشته باشید تریلرو نگاه نکنید :d
2.وارد صفحه شدید ، سمت راست لینک دانلود رو گذاشته HD 390 MP و SD 95 MP
اگر خواستدی یکی زحمتش رو بکشه و از همین جا لینک مستقیم رو بده :d

Trailer - Dark Souls II - PS3 - 23394 - Multiplayer.it

آخرین ویرایش:
[h=1]Dark Souls 2: the beta was easy, but hope remains[/h]
Dark-Souls-2-beta-1152x697.jpg

”The game looks better than its predecessors and handles with increased fluidity. Combat feels as weighty as ever, and playing like a hack ‘n slash will still leave you dead in moments.”
Namco Bandai and From Software held a Dark Souls 2 PS3 beta on Saturday. It saw 5,000 gamers tackle a new area called Huntsman’s Copse across a two-hour testing phase. It was a small taste, but it was enough to master everything the demo had to offer. I have to admit I actually found it quite easy, which should be concerning seeing as the series wears its difficulty like a badge of honour.
:(

خدا کنه نسخه‌ی اصلیش اینطوری نباشه...من شماره‌ی یک رو بازی نکردم ولی میخوام بگیرمش فقط بخاطر این سخت بودنش،اگه دوش قراره راخت باشه یه ذره ناراحت میشم...

مشکل من با نسخه قبلی گنگ بودنش هست ، سر راست تر بشه ولی دیفیکالتی 10 برابر سخت تر برام خیلی لذت بخش تر میشه

پ.ن : مینی مپ رو بهش اضافه کردن ؟ :|

مشکل من با نسخه قبلی گنگ بودنش هست ، سر راست تر بشه ولی دیفیکالتی 10 برابر سخت تر برام خیلی لذت بخش تر میشه

پ.ن : مینی مپ رو بهش اضافه کردن ؟ :|

اتفاقا خیلی خیلی خوبه این گنگ بودن و نداشتن مینی مپ! :d خودشون بخشی از سختی بازین! :d البته اضافه نکردن مینی مپو!
این گنگ بودن یه حس ادونچر خوف و حس و حال و جو قشنگی میده به نظرم!
----------------

از همون تریلری که بالا گذاشتم مشخص بود بازی ساده شده امید وارم نسخه ی اصلی اینطوری نباشه! :(

یارو حرف جالبی زده و خودم هم میخواستم همینو بگم.
ببینین این Dave Cook یکی از فن های DS هست و سر شماره اول چقدر خبر توی VG274 گذاشته. کاملا به شماره اولش آشنایی داشته و اتفاقا وقتی هم تمومش کرده بود یه مقاله هم در موردش نوشته بود. یه چیزی بین همه ماها مشترکه و اونم اینه که ما این بازی رو جویدیم. با مکانیزم گیم پلیش کاملا آشنایی داریم و معنی استراتژی چیدن رو به خوبی درک کردیم و بی گدار به آب نمیزنیم.
اگر میبینیم که میگه بازی آسونه ممکنه بیشتر به همین دلیل باشه. الان اگر یه نفر که شماره اول رو هم بازی نکرده بیاد سراغ شماره دوم شاید اشکش در بیاد.
DS حتی شماره اولش هم سخت نبود. این اتمسفر بازی بود که بازیکن رو ناامید میکرد وگرنه رمز موفیت توی این بازی فقط صبور بودنه که خیلیا نیستن. الان خیلی از ماها میتونیم حتی با یه شمشیر معمولی هم بازی رو تموم کنیم، مگر غیر از اینه؟

دارك سولز كلا يه بازي هست كه تا خودت شخصا چند ساعت بازي نكني متوجه نميشي ساختارش چيه(بر عكس اكثر بازيهاي بازار كه تو يوتبوبم ببيني متوجه همه چيزش ميشي)
منم ويديوي جديدشو ديدم خيلي شبيه شماره ١ بود فقط كاراكتر سريعتر شده بود بقيشو بايد خودمون تجربه كنيم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or