Dark Souls 2 معرفی شد

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
در طی همایش دیشب VGA 2012، از بازی Dark Souls 2 رونمایی شد.

dark-souls-2.jpg

بازی تحت نظر Hidetaka Miyazaki، خالق این سری ساخته و توسط Tomohiro Shibuya کارگردانی خواهد شد. بازی دارای یک شخصیت قابل بازی جدید و داستان جدید خواهد بود و همچنین تغییراتی در قسمت چند نفره بازی ایجاد خواهد شد.

بنا بر گفته های Shibuya، بازی دارای ویژگی های جدیدی خواهد بود اما با این حال ریشه های خود را نیز فراموش نخواهد کرد. بنا بر گفته های Namco Bandai بازی برای هر سه پلتفرم PC، PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد. اطلاعات بیشتر از بازی در ماه های آینده منتشر می شود.

منبع

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
در طی همایش دیشب VGA 2012، از بازی Dark Souls 2 رونمایی شد.

dark-souls-2.jpg

بازی تحت نظر Hidetaka Miyazaki، خالق این سری ساخته و توسط Tomohiro Shibuya کارگردانی خواهد شد. بازی دارای یک شخصیت قابل بازی جدید و داستان جدید خواهد بود و همچنین تغییراتی در قسمت چند نفره بازی ایجاد خواهد شد.

بنا بر گفته های Shibuya، بازی دارای ویژگی های جدیدی خواهد بود اما با این حال ریشه های خود را نیز فراموش نخواهد کرد. بنا بر گفته های Namco Bandai بازی برای هر سه پلتفرم PC، PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد. اطلاعات بیشتر از بازی در ماه های آینده منتشر می شود.

منبع
فک کنم یکی از ویژگیای جدیدش این باشه که بدون چیت یه قدمم نشه ورداری...هر چند این قابلیت رو به صورت شخصی من خودم توی نسخه های قبلی هم داشتم.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یکی از بهترین خبر ها بود ، مخصوصا اینکه برای PC میاد و تو حسرتش نمی مونیم :x
یه اچیومنت هم بزارن کنارش ، یه گرافیک بهتر اصلا همون قبلیو دوباره بدن دستمون ، بقیش خیلی خوب بود >:d< البته داستان هم یکم پررنگ تر بشه ، اما بازی آسون نشه یوقت:-s

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
ای جانم!!! یعنی انتظار این یکی رو دیگه نداشتم! Dark souls بازها خودتونو آماده کنید! همین 1 هفته پیش برای بار چندم بازی رو تموم کردم! :D

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
منم بازی رو نتونستم برم
یادمه همون اول رفتم دیدم یا غول هست بدون اینکه دیده بشم دیدم یه پرش 100 متری زد رو هوا منو با پتکش مورد عنایت قرار داد :D
واقعا خوشحالم که بازیش رو ادامه ندادم و یک نوب باقی موندم >:d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بازی بی سر و ته،سخت،افت فریم و مشکلات تکنیکی!.. شماره دومش هم واسه خودتون 8-|
موافقم . من نسخه Prepare to Die Edition رو بازی کردم اصلا نمیتونم قبول کنم چنین بازی رو برای PC اصلا پورت کرده باشن :| . گرافیکش منو یاد PS2 انداخت البته مشکلاتش بماند :( دلم خوش بود یه بازی هاردکور میخوام بازی کنم پیشمون شدم . کنترل بازی هم افتضاح بود . باید به همه چیز بازی رسیدگی کنن یا اصلا رو PC عرضه نکنن .

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
منم بازی رو بازی کردم , تمومش نکردم و کلا10 ساعت بازیش کردم . ولش کردم نه به خاطر سختی , به خاطر اینکه بسیار بسیار درجه 2 بود ! هیچی نداشت که آدمو ترقیب کنه ادامش بده ! گیم پلی و کنترل بسیار ضعیف , گرافیک تاریخ مصرف گذشته با انیمیشنای افتضاح , داستان بی سر و ته و بی معنی , توی بخش موسیقی و صداگذاریم که هیچ دیگه ! شاید اگه بخوام یه بازی ضعیف که الکی و به خاطر تبلیغات فیک و مسائل حاشیه ای مثل سختی نسبتا زیاد معروف شده اسم ببرم همین Dark Souls هست . امیدوارم این یکی فروش بسیار پایینی داشته باشه و کلا دیگه ساخته نشه ...
تو این دورانی که پر شده از بازی های اکشن بزن برو جلو بکش نظیر COD معلومه که وقتی بازیه سختی مثله Dark Souls و demon's souls به بازار میاد باید امثال شماها که عادت کردید فقط برید جلو بکشید و هیچی از مفهموم تاکتیک، لول اپ و .... سر در نمیارید از رفتن این بازی عاجز بشید و برای لاپوشانی ضعف خودتون بازی رو بد و ضعیف بدونید.

البته من نمیخوام توهین کنم شاید یه نفر باشه که از این سبک خوشش نیاد یا حوصله ی وقت گذاشتن نداشته باشه اما کسی که میره بازی رو میخره و بعد.... :|

آخه برادر من تو دورانی که همه ی بازیا شدن بکش و برو جلو مگه حتما باید یه بازی فوق ضعیف با درجه ی سختی بالا ساخت ؟! من نمیدونم بازیایی مثل Dragon Age یا Skyrim تو چه دوره ای ساخته شدن ! بازی باید 4 تا انیمیشن داشته باشه یا نه ؟! باید 2 خط داستان درست و حسابی و روایت داشته باشه یا نه ؟! باید یه کنترل معمولی روی شخصیت بازی داشته باشه یا نه ؟! منم با نظر شما موافقم که بازیا اکثرن بکش و برو جلو شدن اما مثال نقض هم تا دلت بخواد هست ! بزرگترین مثالیم که میتونم برات بزنم Deus Ex : Human Revolution هست ! یه بازی به تمام معنا کامل که روی درجه ی سختی بالا از Dark Souls هم سختتر میشه اما این سختی با تاکتیک و با فکر قابل رد شدن هست . داستان داره , شخصیت پردازی و گیم پلی داره . هیچکدوم از موارد بالا به جز درجه ی سختی بالا توی Dark Souls پیدا نمیشه ! مشکل من این نیست که بازی سخته , مشکل اینه که بازی درجه 2 هست و تمام تمرکز روی سخت شدن بازی هست .

آخرین ویرایش:

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
تو این دورانی که پر شده از بازی های اکشن بزن برو جلو بکش نظیر COD معلومه که وقتی بازیه سختی مثله Dark Souls و demon's souls به بازار میاد باید امثال شماها که عادت کردید فقط برید جلو بکشید و هیچی از مفهموم تاکتیک، لول اپ و .... سر در نمیارید از رفتن این بازی عاجز بشید و برای لاپوشانی ضعف خودتون بازی رو بد و ضعیف بدونید.

البته من نمیخوام توهین کنم شاید یه نفر باشه که از این سبک خوشش نیاد یا حوصله ی وقت گذاشتن نداشته باشه اما کسی که میره بازی رو میخره و بعد.... :|

Sir William

کاربر سایت
Mar 27, 2012
92
نام
کمال
از بس این بهانه تکرار شد دیگه حالم داره از این جمله بهم میخوره... و جالبتر اینکه به هر چیزی ربطش میدید! حتی به Dark Souls (!)

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
واقعاً یک بازی چالش برانگیزه. معنی واقعی چالش را می توان در Dark Souls مقایسه کرد :D اصلاً کلاً به خاطر سخت بودن، باعث شده که نسخه اول این بازی موفق بشه.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
از بحث سختی بازی بگذریم ... یه چیزای دیگش رو مخ بود ... گرافیک منسوخ،انیمیشن های تاریخ گذشته،عدم وجود دیالوگ در بازی نقش آفرینی،نبود نقشه،مشخص نبودن کوئست ها،بالانس نبودن لول باس ها و دشمنان در طول بازی ،ضعف تکنیکی موتور بازی در پرازش،ضعف در کنترل و لرزش صفحه در نسخه کامپیوتری و هزاران مشکل دیگه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر