Dark Souls 2 معرفی شد

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
در طی همایش دیشب VGA 2012، از بازی Dark Souls 2 رونمایی شد.

dark-souls-2.jpg

بازی تحت نظر Hidetaka Miyazaki، خالق این سری ساخته و توسط Tomohiro Shibuya کارگردانی خواهد شد. بازی دارای یک شخصیت قابل بازی جدید و داستان جدید خواهد بود و همچنین تغییراتی در قسمت چند نفره بازی ایجاد خواهد شد.

بنا بر گفته های Shibuya، بازی دارای ویژگی های جدیدی خواهد بود اما با این حال ریشه های خود را نیز فراموش نخواهد کرد. بنا بر گفته های Namco Bandai بازی برای هر سه پلتفرم PC، PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد. اطلاعات بیشتر از بازی در ماه های آینده منتشر می شود.

منبع

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مشکل اینجاست که این حرفی که زدن بیشتر بهونه بوده...بازی باید بدون نقص عرضه بشه(جدا از اینکه تازگیا هیچ بازی اینگونه عرضه نمیشه)...
به هر حال pc بخشی از لذتش به خاطر موس هست...:-*
خوب خودت هم اشاره کردی که هیچ بازی کامل نیست. Dark Souls هم از این قاعده مستثنا نیست. اما نکته اینجاست که نقاط مثبت این بازی به نقاط منفیش ارجحیت دارن. گیم پد و افت فریم جز کوچکترین و آخرین مشکلات بازی حساب میشن

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بعضی کامنتا !!!!
pc gamer های ما انقدر حقیر شدن که با وضع port نسخه اول همچنان خوشحال منتظر نسخه دوم هم هستن؟
از اینام => >:d< میذارن واسش؟
-------------------
سختی بازی که مشکلی نیست، زحمتش یه گردش توی game copy world ـه،
اون بازی اصلا قابل بازی بود با اون همه مشکلات روی pc؟

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
بعضی کامنتا !!!!
pc gamer های ما انقدر حقیر شدن که با وضع port نسخه اول همچنان خوشحال منتظر نسخه دوم هم هستن؟
از اینام => >:d< میذارن واسش؟
-------------------
سختی بازی که مشکلی نیست، زحمتش یه گردش توی game copy world ـه،
اون بازی اصلا قابل بازی بود با اون همه مشکلات روی pc؟

یعنی همه ما که بازی رو بارها تموم کردیم و بیشتر از 100 ساعت وقت صرفش کردیم از فضا اومدیم؟/:)

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
وقتی بازیه سختی مثله Dark Souls و demon's souls به بازار میاد باید امثال شماها که عادت کردید فقط برید جلو بکشید و هیچی از مفهموم تاکتیک، لول اپ و .... سر در نمیارید از رفتن این بازی عاجز بشید و برای لاپوشانی ضعف خودتون بازی رو بد و ضعیف بدونید.
چَشم ... :laughing:

---------- نوشته در 10:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:44 PM ارسال شده بود ----------

یعنی همه ما که بازی رو بارها تموم کردیم و بیشتر از 100 ساعت وقت صرفش کردیم از فضا اومدیم؟/:)
نه عزیز
توقعتون پایینه !
من متالگیر هم با این کیفیت پورت بذارن جلوم تُف هم روی دیسکش نمیندازم ! چه برسه به این !
البته همه مثل من نیستن.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من که به خاطر بدقلق بودن کنترل نسخه س اول سراغش هم نرفتم. اگر شماره دوم کنترل خوبی داشته باشه ای شا الله تهیه اش می کونیم. :D

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من همیشه گفتم که Dark Souls خط مرزی بین گیمرها ایجاد کرده. حیف که اکثر کاربرهای اینجا فقط ار Dark Souls، سختیش رو میشناسن. یعنی کسی تا الان این سوال به فکرش خطور نکرده که چرا همچین بازی که انقدر سخته، باز مخاطب رو مجاب به اتمامش میکنه؟ قطعا جواب این سوال رو با بازی کردن میشه فهمید. پس اونایی که بازی نکردن و با تجربه‌ای در حد 5-10 دقیقه در مورد بازی نظر میدن، نه تنها نظرشون قابل قبول نیست، بلکه اصولا همچین افرادی نباید با چنین تجربه کمی در مورد همچین بازی که قدم به قدمش هنری کار شده، صلاحیت بازی رو زیر سوال ببرن.
البته پورت نسخه پی‌سی مشکلاتی داشت که ربطی به نسخه اصلی نداره.

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
منم بازی رو بازی کردم , تمومش نکردم و کلا10 ساعت بازیش کردم . ولش کردم نه به خاطر سختی , به خاطر اینکه بسیار بسیار درجه 2 بود ! هیچی نداشت که آدمو ترقیب کنه ادامش بده ! گیم پلی و کنترل بسیار ضعیف , گرافیک تاریخ مصرف گذشته با انیمیشنای افتضاح , داستان بی سر و ته و بی معنی , توی بخش موسیقی و صداگذاریم که هیچ دیگه ! شاید اگه بخوام یه بازی ضعیف که الکی و به خاطر تبلیغات فیک و مسائل حاشیه ای مثل سختی نسبتا زیاد معروف شده اسم ببرم همین Dark Souls هست . امیدوارم این یکی فروش بسیار پایینی داشته باشه و کلا دیگه ساخته نشه ...

آخه برادر من تو دورانی که همه ی بازیا شدن بکش و برو جلو مگه حتما باید یه بازی فوق ضعیف با درجه ی سختی بالا ساخت ؟! من نمیدونم بازیایی مثل Dragon Age یا Skyrim تو چه دوره ای ساخته شدن ! بازی باید 4 تا انیمیشن داشته باشه یا نه ؟! باید 2 خط داستان درست و حسابی و روایت داشته باشه یا نه ؟! باید یه کنترل معمولی روی شخصیت بازی داشته باشه یا نه ؟! منم با نظر شما موافقم که بازیا اکثرن بکش و برو جلو شدن اما مثال نقض هم تا دلت بخواد هست ! بزرگترین مثالیم که میتونم برات بزنم Deus Ex : Human Revolution هست ! یه بازی به تمام معنا کامل که روی درجه ی سختی بالا از Dark Souls هم سختتر میشه اما این سختی با تاکتیک و با فکر قابل رد شدن هست . داستان داره , شخصیت پردازی و گیم پلی داره . هیچکدوم از موارد بالا به جز درجه ی سختی بالا توی Dark Souls پیدا نمیشه ! مشکل من این نیست که بازی سخته , مشکل اینه که بازی درجه 2 هست و تمام تمرکز روی سخت شدن بازی هست .
نوب پلیر دیده بودیم نه در این حد :d
وقتی یه نوب بخواد دارک سولز رو تجزیه و تحلیل کنه این میشه که الان میبیند =))

آخرین ویرایش:

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
دقیقاً همینطوره، خیلی ها هستند نتونستند این بازی را طی کنند، واسِ همین میان بازی رو می برن زیر سئوال. نسخه اصلی بازی برای من مهمه، چون سازندگان بیشتر روی آن مانور می دن نه در پورت کردن. واسِ همین بهتون پیشنهاد می کنم که نسخه اصلی این بازی را تجربه کنید و بعد نظر بدین.
دقیقاً هم چنین اتفاقی واسِ RE4 افتاد و همه از پورت افتضاح این بازی روی PC ایراد گرفته اند، اما وقتی که نسخه اصلی آن را تجربه کردند، نظرشون 180 تغییر کرد.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
نوب پلیر دیده بودیم نه در این حد :d
وقتی یه نوب بخواد دارک سولز رو تجزیه و تحلیل کنه این میشه که الان میبیند =))
بله مسلما شمایی که بازی کردن رو از xbox 360 شروع کردی پرو هستی و ما نوبیم ! نمیدونیم این اصطلاح نوب چیه 4 تا کودک یاد گرفتن و مدام ازش استفاده میکنن ! تازه اصلا نمیدونن نوب رو چه موقع باید استفاده کرد ! الان نوب رو شما بگو با چه هدفی به کار بردی ؟! یعنی منظورت اینه که من توی Dark Souls نوبم ؟! مگه توی Dark Souls نوب و پرو داریم ؟! یعنی شما میخوای بگی من توی RPG بازی کردن نوبم ؟! خب شما به من بگو چند تا بازی RPG بازی کردی ؟ اسم Spell Force رو شنیدی ؟! کاری ندارم به نسخه ی اولش چون مطمئنم اون موقع برای شما Paint بازی حساب میشد ! همون شماره ی دومش رو اصلا دیدی تا حالا ؟! میدونی بازی RPG سخت اما درست چیه ؟! میدونی انیمیشن چیه ؟! میدونی داستان چیه ؟! کلا من با اینکه شک دارم شما اصلا بدونی نوب چیه و کجا استفاده میشه , میگم حق با شما چون کودکان امروز آینده سازان فردا هستن ... :x

Mashido

کاربر سایت
Jul 29, 2012
27
نام
نیما
نمیخوام و هیچ علاقه ای هم ندارم که وارد بحثاتون بشم فقط اینو بگم که داستان دارک سولز خیلی خیلی خیلی بزرگتر و پیچیده تر از اون چیزیه که فکرشو میکنید پس خواهشا به هر چیزی که میخواین گیر بدین غیر از داستان بازی

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من همیشه گفتم که Dark Souls
خط مرزی بین گیمرها ایجاد کرده.
چه طوره یه دیوار بکشیم تو سایت بین کسایی که تونستن با دارک سول ارتباط برقرار کنن و اونایی که نتونستن
قشنگ تو این پستت به همه کسایی که نتونستن با دارک سول ارتباط برقرار کنن توهین کردی
این کاری که بعضی از شما ها میکنین شبیه نژاد پرستی ـه ... اینقدر نوب نوب کردین حالم رو بهم زدین

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
بله مسلما شمایی که بازی کردن رو از xbox 360 شروع کردی پرو هستی و ما نوبیم ! نمیدونیم این اصطلاح نوب چیه 4 تا کودک یاد گرفتن و مدام ازش استفاده میکنن ! تازه اصلا نمیدونن نوب رو چه موقع باید استفاده کرد ! الان نوب رو شما بگو با چه هدفی به کار بردی ؟! یعنی منظورت اینه که من توی Dark Souls نوبم ؟! مگه توی Dark Souls نوب و پرو داریم ؟! یعنی شما میخوای بگی من توی RPG بازی کردن نوبم ؟! خب شما به من بگو چند تا بازی RPG بازی کردی ؟ اسم Spell Force رو شنیدی ؟! کاری ندارم به نسخه ی اولش چون مطمئنم اون موقع برای شما Paint بازی حساب میشد ! همون شماره ی دومش رو اصلا دیدی تا حالا ؟! میدونی بازی RPG سخت اما درست چیه ؟! میدونی انیمیشن چیه ؟! میدونی داستان چیه ؟! کلا من با اینکه شک دارم شما اصلا بدونی نوب چیه و کجا استفاده میشه , میگم حق با شما چون کودکان امروز آینده سازان فردا هستن ... :x

اینهایی که شما میگی رو من تجربه کردم و در کنارش دارک سولز رو هم تجربه کردم ( تمومش کردم) و همچنین اکثر RPG هایی که خیلی ها فقط اسمشون رو شنیدن ( سابقه ام رو در تاپیک RPG میتونید پیدا کنید یا از کسانی که من رو میشناسن بپرسید) اسم تعدادی از RPG هایی رو که بازی کردم میگم.
icewind dale
baldur's gate
fallout1&2
fallout tactics
morrowind
might and magic 9
سری HOMM از 1 تا 6
wizardry 8
oblivion
skyrim
fallout 3 و new vegas
neverwinter nights 1 &2
اینها فقط بخشی از RPGهایی که بازی کردم بود. اگه لازمه بازم میتونم بگم.
با اطمینان میتونم بگم که دارک سولز از 90 درصد کل RPG ها( نه اینهایی که نوشتم) بهتره چه برسه به یه بازی معمولی مثل spell force.

کلا دارک سولز یک بازی بینظیره و کسی که ایرادات الکی از این بازی میگیره فقط خودش زیر سوال میره.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
چه طوره یه دیوار بکشیم تو سایت بین کسایی که تونستن با دارک سول ارتباط برقرار کنن و اونایی که نتونستن
قشنگ تو این پستت به همه کسایی که نتونستن با دارک سول ارتباط برقرار کنن توهین کردی
این کاری که بعضی از شما ها میکنین شبیه نژاد پرستی ـه ... اینقدر نوب نوب کردین حالم رو بهم زدین
احد و توهین؟!DS یک بازی هست که هر کسی نمی ره سراغش یعنی طرفدارای خودش رو داره سبکش خاصه شما هم یکی از اون افرادی هستی که بری سراغش پشیمون میشی چرا چون باید با بازی ارتباط برقرار کرد و کل نکات بازی دستت بیاد ولی خوب شما وقتی یک از آرسنال به عنوان مثال بد بگه بگه تیم چرتی هست و مربیش بیمار هست وپول پرست هست بدت نمیاد عصبانی نمیشه خوب عزیز من تو آمدی تو تاپیک ضمن اینکه بازی به این خوبی یا متای خیلی خوب رو زیر سوال می بری و باعث میشی همه بهت بپرند و خودت هم زیر سوال میری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر