Dark Souls 2 معرفی شد

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
در طی همایش دیشب VGA 2012، از بازی Dark Souls 2 رونمایی شد.

dark-souls-2.jpg

بازی تحت نظر Hidetaka Miyazaki، خالق این سری ساخته و توسط Tomohiro Shibuya کارگردانی خواهد شد. بازی دارای یک شخصیت قابل بازی جدید و داستان جدید خواهد بود و همچنین تغییراتی در قسمت چند نفره بازی ایجاد خواهد شد.

بنا بر گفته های Shibuya، بازی دارای ویژگی های جدیدی خواهد بود اما با این حال ریشه های خود را نیز فراموش نخواهد کرد. بنا بر گفته های Namco Bandai بازی برای هر سه پلتفرم PC، PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد. اطلاعات بیشتر از بازی در ماه های آینده منتشر می شود.

منبع

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
امیدوارم نسخه pc نیاد. نسخه قبل وحشتناک مشکل داشت. افت فریم-کنترل افتضاح. حتی به خودشون زحمت نداده بودن دکمه های xbox رو عوض کنن.

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
از بحث سختی بازی بگذریم ... یه چیزای دیگش رو مخ بود ... گرافیک منسوخ،انیمیشن های تاریخ گذشته،عدم وجود دیالوگ در بازی نقش آفرینی،نبود نقشه،مشخص نبودن کوئست ها،بالانس نبودن لول باس ها و دشمنان در طول بازی ،ضعف تکنیکی موتور بازی در پرازش،ضعف در کنترل و لرزش صفحه در نسخه کامپیوتری و هزاران مشکل دیگه ...

برو 4 تا جمله جدید یاد بگیر. از Doom و Hl گرفته تا Darksouls رو با همین جملات ترول می کنی.خسته نشدی؟
ترول هم ترول های قدیم
بسیار استقبال می کنم از تایید نسخه 2 بازی>:d

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
واقعاً. من موندم کسانی که نمی خوان بازی کنند، بازی نکنند. کسی مجبورشون نکرده.
از نظرم DS تنها بازی ای بود که عرقم را در آورد و نصفه کاره ولش کردم. :D

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
برو 4 تا جمله جدید یاد بگیر. از Doom و Hl گرفته تا Darksouls رو با همین جملات ترول می کنی.خسته نشدی؟
ترول هم ترول های قدیم
بسیار استقبال می کنم از تایید نسخه 2 بازی>:d

اخه بدبختی اینجاست که ایشون یه درصد بازی هم نرفتن! از ایراد هایی که گرفتن کاملا مشخصه این قضیه. همون طور که گفتم بیشتر برای لاپوشانی ضعف خودشون تو بازیه.:))

میگه گرافیک فلانه. شاید گرافیک تو مکان اول یکم مرده و بی روح باشه که همینم نشون میده که دیگه جلوتر از اینجا نرفته وگرنه گرافیک شهر anor londo به قدری زبیا بود که من حتی سر انچارتد 2 و 3 هم این طور متحیر نمونده بودم. یا مکان های فوق العاده زیبای دیگه مثه demon ruins، blighttown، painted world of ariamis و خیلی جاهای دیگه که ایشون روحشم ازشون خبر نداره.
ایراداتی مثه ( عدم وجود دیالوگ در بازی نقش آفرینی،نبود نقشه،مشخص نبودن کوئست ها،بالانس نبودن لول باس ها ) هم همه به عدم درکشون از بازی و البته کژوال بودنشون بر میگرده.>:d<

فقط موندم چرا با این ایراداتی که گرفتن میانگین هر دو نسخه شد 89 و سایت گیم اسپات در سالی که انچارتد 2 حضور داشت دمون سولز رو بهترین بازی سالش کرد. در کل این سری از اون دست بازی هایی هستش که از عاملی بنام خز شدن خوشبختانه در امانه .:D

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستانی که دم از سختی میزنن اون Boss لول 48 تو Borderlands 2 رو تو چه لولی زدنش ؟
اصلا کاری با ایرادات خارج از گیم پلی ندارم تو همین گیم پلی بازی منظورمه
بازی که شروع میشه کلا 2 خط دیالوگ به سبک بازی های 2 نسل قبل شرقی به نمایش در میاد و بعد از کشتن 4 5 نفر یک دفعه یه غول جلوتون ظاهر میشه !!!
خُب این کجاش منطقی و معقوله ؟
من بازی رو میکنم و معمولا بازی میکنم که ازش لذت ببرم ولی شما عزیزان مثل اینکه کلا قضیه ـتون 180 درجه فرق داره و بازی شما رو ... :d
در کل بشینید پای بازیتون و به خاطر یه بازی 3.5 گیگی آشغال همه رو نوب خطاب نکنید

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
در کل بشینید پای بازیتون و به خاطر یه بازی 3.5 گیگی آشغال همه رو نوب خطاب نکنید

شما منظور من از نوب رو خوب متوجه نشدی. همین الانشم Lord Raiden بازی رو نصفه کار ول کردن. یعنی من به ایشونم گفتم نوب!!! شاید ایشون سر یه باسی گیر کردن یا چه بدونم نمیتونستن برا بازی زیاد وقت بزارن. ( من برا 1000 تایی کردنش 230 ساعت بازی کردم.)
من حرفم اینه: میگم چرا وقتی نمیتونید بازی رو برید و اصلا بیشتر از 1 ساعت بازی نکردید و نمی دونید چی به چیه! چرا میاید از خودتون نظریه فکت صادر میکنید اونم در صورتی که میانگین بازی 89 شده و کاندیدای بهترین RPG سال پیشم شده بود.
(وگرنه تو این سه چهار سال تو بازی نما اینقدر ازت دیدم که بدونم کارت درسته.:d)

MW هم دیشب بهترین ریسینگ سال شد
این دلیل ـه ؟
وقتی میبینم یه بازی اینقدر نقص داره مطمئنا ارزش اون 30 دقیقه وقت رو هم نداشته
بازی که سازنده ـش تو نسخه Lemited ـش PDF میزاره جهت راهنمایی کشتن باس ها و تو کل ـه نت هم پخش میشه از نظر بنده به درد لاجرز هم نمیخوره چه برسه بخوام 200 ساعت که میونم بهترین مولتی رو بازی کنم بشینم پای این آشغال

دیگه این مشکل شماست که با وجود تعریف سایت ها و مجلات، نمیتونی با بازی ارتباط برقرار کنی.
تو این نسل فعلی که روز به روز شاهد ساده تر شدن بازی ها هستیم، این دست یازی ها غنیمتی هستن که گیمر های هاردکور و قدیمی تر بیشتر قدرشون رو میدونن.

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
شما منظور من از نوب رو خوب متوجه نشدی. همین الانشم Lord Raiden بازی رو نصفه کار ول کردن. یعنی من به ایشونم گفتم نوب!!! شاید ایشون سر یه باسی گیر کردن یا چه بدونم نمیتونستن برا بازی زیاد وقت بزارن. ( من برا 1000 تایی کردنش 230 ساعت بازی کردم.)
من حرفم اینه: میگم چرا وقتی نمیتونید بازی رو برید و اصلا بیشتر از 1 ساعت بازی نکردید و نمی دونید چی به چیه! چرا میاید از خودتون نظریه فکت صادر میکنید اونم در صورتی که میانگین بازی 89 شده و کاندیدای بهترین RPG سال پیشم شده بود.
این دلیل ـه ؟
بازی که سازنده ـش تو نسخه Lemited ـش PDF میزاره جهت راهنمایی کشتن باس ها و تو کل ـه نت هم پخش میشه از نظر بنده به درد لاجرز هم نمیخوره چه برسه بخوام 200 ساعت که میونم بهترین مولتی رو بازی کنم بشینم پای این آشغال

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خدا کنه شماها بازی بکنین چون تا جایی که من دیدم گرافیک همچنان حرف اول رو میزنه برای بعضیا
لول! یعنی حرفت جای یه لول گنده داره
نقصا رو بذار در کوزه آبشو بخور. بگو زورم به باس اول نرسید از بازی دلخورم;)

پ.ن: نمرات بازی چیز دیگری رو میگن

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
آره زورم نرسید بهش اگر تلاش میکردم بالاخره میفهمیدم چه طور باید کشتش ولی به دلیل نداشتن سیستم چک پوئینت و نبود اعصاب از ادامه دادن ـش منصرف شدم

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
بازی بی سر و ته،سخت،افت فریم و مشکلات تکنیکی!.. شماره دومش هم واسه خودتون 8-|
كسي از شما نخواست كه بازيش كني براي من بهترين بازي اين نسل و بهترين بازي عمرم بود اتفاقا بازي سر وته درست و حسابي داشت اگه تا آخرش ميرفتي حساب كار ميومد دستت.داستان اين بازي اينقدر عظيم بود كه حتي يك انگشتر هم پيدا ميكرديم براي خودش داستاني داشت حالا داستان شخصيت هاي اصلي بماند.
درسته بازي مشكلات تكنيكي داشت و لي باز هم لذت بخش بود ولي در كنارش گرافيك هنري و اتمسفر بازي شاهكار بود.با وجود اين مشكلات تكنيكي از گيم اسپلت نمره 9.5 رو دريافت كرد اگه اين مشكلات رو نداشت مطمئن بود گيم اسپات به بازي 10 ميداد.
از نسخه دوم هم به شدت استقبال ميشه اميدوارم به اندازه نسخه اول سخت و چالش برانگيز باشه.يكي از آرزوهاي اين نسلمون هم برآورده شد.
عشق هست استاد Hidetaka Miyazaki.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
این دلیل ـه ؟
یعنی بازی نکردیو داری عیب میگیری؟؟؟؟؟؟
می خواستم جواب بدم اما دیدم حتی بازی هم نکردی! دوستان چرا بحث میکنید؟
در ضمن اون باس اول رو احیانا با اون شمشیر شکسته نرفتی سراغش که هان؟ :D

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
یعنی بازی نکردیو داری عیب میگیری؟؟؟؟؟؟
می خواستم جواب بدم اما دیدم حتی بازی هم نکردی! دوستان چرا بحث میکنید؟
در ضمن اون باس اول رو احیانا با اون شمشیر شکسته نرفتی سراغش که هان؟ :D
چرا 30 دقیقه :d
دقیقا :d
حداقل میتونستن سیستم چک پوئینت بزارن :|

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
من نمیفهمم چرا هر کسی از یه بازی انتقاد میکنه همه بهش میپرن و میگن نوب هستی یا اصلا بازی رو انجام دادی ... من بازی رو تموم کردم . رو پی س و البته ترینر ... One hit Kill ....اینقدر حال و حوصله و اعصاب نداشتم بشینم واسه یه باس ده روز وقت بزارم . یه کله تا ته .... حرف دیگه ای مونده بگین؟

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
چرا 30 دقیقه :d
دقیقا :d
حداقل میتونستن سیستم چک پوئینت بزارن :|
خوب رفيق بازي نكردي داري ايراد ميگيري بازي سيستم چيك پينت داشت همون 10 دقه اول بازي ميرسيديم به اولين bone fire كه حكم چك پوينت هاي بازي رو داشت سختي بازي هم معقولانه بود نه مثل نينجا گايدن 2
كه رو حالت master ninga غير معقولانه بود.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من نمیفهمم چرا هر کسی از یه بازی انتقاد میکنه همه بهش میپرن و میگن نوب هستی یا اصلا بازی رو انجام دادی ... من بازی رو تموم کردم . رو پی س و البته ترینر ... One hit Kill ....اینقدر حال و حوصله و اعصاب نداشتم بشینم واسه یه باس ده روز وقت بزارم . یه کله تا ته .... حرف دیگه ای مونده بگین؟
نه حرف دیگه ای نمونه. خودت کامل و جامع قضیه رو برای بچه ها شفاف سازی کردی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر