Dark Souls 2 معرفی شد

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
در طی همایش دیشب VGA 2012، از بازی Dark Souls 2 رونمایی شد.

dark-souls-2.jpg

بازی تحت نظر Hidetaka Miyazaki، خالق این سری ساخته و توسط Tomohiro Shibuya کارگردانی خواهد شد. بازی دارای یک شخصیت قابل بازی جدید و داستان جدید خواهد بود و همچنین تغییراتی در قسمت چند نفره بازی ایجاد خواهد شد.

بنا بر گفته های Shibuya، بازی دارای ویژگی های جدیدی خواهد بود اما با این حال ریشه های خود را نیز فراموش نخواهد کرد. بنا بر گفته های Namco Bandai بازی برای هر سه پلتفرم PC، PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد. اطلاعات بیشتر از بازی در ماه های آینده منتشر می شود.

منبع

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
من نمیفهمم چرا هر کسی از یه بازی انتقاد میکنه همه بهش میپرن و میگن نوب هستی یا اصلا بازی رو انجام دادی ... من بازی رو تموم کردم . رو پی س و البته ترینر ... One hit Kill ....اینقدر حال و حوصله و اعصاب نداشتم بشینم واسه یه باس ده روز وقت بزارم . یه کله تا ته .... حرف دیگه ای مونده بگین؟
خوب لذت اصلي اين بازي به خاطر به چالش كشيده شدن گيمر هاست منم ميخواستم هر باسو با يه ضربه نابود كنم كه اصلا بهم حال نميداد, اينجوري بازيش نميكردم سنگين تر بودم.
در ضمن كشتن سخت ترين باس بازي هم 10 روز وقت نميخواست در سختترين شرايط 6 ساعت كافي بود.
بازي از لحاظ گرافيك تكنيكي مشكلاتي داشت ولي در كنارش بازي سرشار از خلاقيت و نوآوري بود كه متاسفانه 90 درصد بازي هاي اين نسل بويي ازش نبردن.
گرافيك هنري وجو بازي اونقدر تاثيرگذار بود كه كاملا مشكلات تكنيكي رو كاملا پوشش ميداد.و به چشم نميومد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نسخه PC همراه با مشکلات فراوان و سینگینی عرضه شد. بعدش ام توسط ناشر و سازنده رها شد به امون خدا :D.
نگارش pc رو کنسل کنن بهتره تا با اون وضعیت روانه بازار کنن.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نسخه PC همراه با مشکلات فراوان و سینگینی عرضه شد. بعدش ام توسط ناشر و سازنده رها شد به امون خدا :D.
نگارش pc رو کنسل کنن بهتره تا با اون وضعیت روانه بازار کنن.
والا من با لول 195 و دور 6 که دارم بازی رو میرم، این مشکلات رو ندیدم. تنها قسمتی بازی که یه خورده افت فریم داره، Blight Town هست که اونم فقط همون اولشه. وگرنه مشکل کنترل رو که سازنده ها قبل از عرضه نسخه PC گفته بودن باید با گیم پد بازی کنین.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
با همون وضعیت نسخه قبل و همون پورت افتضاح من دوباره می رم و اوریجینالش رو می خرم ، تنها بازی بود که توی این چند وقته روزی بیشتر 10 ساعت پاش نشستم ،

گرافیک بازی درسته یکم قدیمی بود ، اما فضا سازی و جو سازی اینقدر خوب و قشنگ بود که اصلا به دید نمیومد مشکلاتش ، بعد انیمیشن نداشت؟ برای هر اسلحه حداقل 10 نوع حرکت مختلف داشت تعداد سلاح ها هم اونایی که بازی کردن می دونن چقدر بود ،

بازی سخت نبود ، اما برای کسایی که عجله داشتن آره سخت می شد ، بازی کاملا هوشمندانه و درست طراحی شده بود ، اولین باس که باید از دستش در می رفتی بهت داره می فهمونه که دادا شما هنوز هیچی نیستی ، فرار کن یه چیزی توی وجودت بزار ، سلاح لازم رو پیدا کن ، بعد بیا بجنگ ، اونقته که اون باس مبارزه باهاش حال می ده و شکستش چندین برابر لذت داره برات تا حتی تموم کردن بعضی بازی های دیگه ،
وقتی میری فایرلینک 3 تا راه داری ، راه رو اشتباه می ری می بینی توانش رو نداری باید برگردی یه راه دیگه رو انتخاب کنی ، اما خیلی ها همینجا گفتن سخته و پاک کردن بازی رو:| و خیلی ازین موارد ،
بازی دیالوگ نداشت اما از تون صدای شخصیت ها همه چیز اونجا دستت میومد ، یکی از بهترین صحنه ها توی بازی ها و مکالمات برای من صحبت های Hawkeye هست ، موسیقی بازی هم کاملا با جو بازی همخونی داشت و بعضی از ترک ها وافعا زیبا کار شدن ،
خلاصه اینکه این بازی و حتی با اون وضع پورت هیچ مشکلی نداشت جز کنترل با کیبورد و موس ، که انشالله تو این شماره بر اساس این ها تنظیم میشه ،

Fairwell Proud Human

آخرین ویرایش:

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
بازی سخت نبود ، اما برای کسایی که عجله داشتن آره سخت می شد ، بازی کاملا هوشمندانه و درست طراحی شده بود ، اولین باس که باید از دستش در می رفتی بهت داره می فهمونه که دادا شما هنوز هیچی نیستی ، فرار کن یه چیزی توی وجودت بزار ، سلاح لازم رو پیدا کن ، بعد بیا بجنگ ، اونقته که اون باس مبارزه باهاش حال می ده و شکستش چندین برابر لذت داره برات تا حتی تموم کردن بعضی بازی های دیگه ،

وری لایک. :d لذت کشتن Stray Demon (بابای همون باس اول بازی:D) اینقدر زیاد بود که یدونه کود رو از اول تا اخرش می رفتی انقدر لذت نمیداد.

تنها قسمتی بازی که یه خورده افت فریم داره، Blight Town هست که اونم فقط همون اولشه.

یخورده! :D افت فریم تو Blight Town خوصوصا تو قسمت بالاش وحشتناک بود. اونم با وجود اون گابلین های که اگه پادزهر تیرشون رو نداشتی بدبخت میشدی.:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یخورده! :biggrin1: افت فریم تو Blight Town خوصوصا تو قسمت بالاش وحشتناک بود. اونم با وجود اون گابلین های که اگه پادزهر تیرشون رو نداشتی بدبخت میشدی.:d
خب همین دیگه برادر من. فقط همون قسمت بالاش افت فریم داشت. 3 تا نردبون پایین تر میومدی، افت فریم تموم میشد
این بازی اینقدر زیبایی داره که این افت فریم توش گم میشه. حالا آدم بیاد برای یه قسمت که نهایتا 5 دقیقه طول میکشه،این بازی رو بذاره کنار و دلیلش هم این باشه که نمیشه بازی کرد، دیگه مشکل من نیست.

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
منم بازی رو بازی کردم , تمومش نکردم و کلا10 ساعت بازیش کردم . ولش کردم نه به خاطر سختی , به خاطر اینکه بسیار بسیار درجه 2 بود ! هیچی نداشت که آدمو ترقیب کنه ادامش بده ! گیم پلی و کنترل بسیار ضعیف , گرافیک تاریخ مصرف گذشته با انیمیشنای افتضاح , داستان بی سر و ته و بی معنی , توی بخش موسیقی و صداگذاریم که هیچ دیگه ! شاید اگه بخوام یه بازی ضعیف که الکی و به خاطر تبلیغات فیک و مسائل حاشیه ای مثل سختی نسبتا زیاد معروف شده اسم ببرم همین Dark Souls هست . امیدوارم این یکی فروش بسیار پایینی داشته باشه و کلا دیگه ساخته نشه ...

آخه برادر من تو دورانی که همه ی بازیا شدن بکش و برو جلو مگه حتما باید یه بازی فوق ضعیف با درجه ی سختی بالا ساخت ؟! من نمیدونم بازیایی مثل Dragon Age یا Skyrim تو چه دوره ای ساخته شدن ! بازی باید 4 تا انیمیشن داشته باشه یا نه ؟! باید 2 خط داستان درست و حسابی و روایت داشته باشه یا نه ؟! باید یه کنترل معمولی روی شخصیت بازی داشته باشه یا نه ؟! منم با نظر شما موافقم که بازیا اکثرن بکش و برو جلو شدن اما مثال نقض هم تا دلت بخواد هست ! بزرگترین مثالیم که میتونم برات بزنم Deus Ex : Human Revolution هست ! یه بازی به تمام معنا کامل که روی درجه ی سختی بالا از Dark Souls هم سختتر میشه اما این سختی با تاکتیک و با فکر قابل رد شدن هست . داستان داره , شخصیت پردازی و گیم پلی داره . هیچکدوم از موارد بالا به جز درجه ی سختی بالا توی Dark Souls پیدا نمیشه ! مشکل من این نیست که بازی سخته , مشکل اینه که بازی درجه 2 هست و تمام تمرکز روی سخت شدن بازی هست .
خوب رفيق يه چيز بگو حداقل در عقل آدم بگنجه نه اينكه چشم بسته يه بازي مثل دارك سولز رو كه چيزي ازش نميدوني رو به توپ ترول ببندي!
جاهايي رو كه قرمز نكردم به عنوان نظر شخصيت قبول ميكنم و قابل احترامه ولي نوشته هاي قرمز اصلا قابل قبول نيست و شما فكت هم صادر ميكني؟!
ميدوني نسخه دارك سولز از گيم اسپات چند گرفته؟ميدوني كدوم منتقد نقدش كرده؟ميدوني بازي چه مدال هايي گرفته كه اينجوري بازي رو به ترول ميبندي؟!
گيم اسپات به دارك سولز 9.5 داده وقتي گيم اسپات به يه بازي 9.5 بده يعني فراشاهكار يعني يه چيز بالاتر از شاهكار كلا تو اين نسل گيم اسپات به چه بازي هايي 9.5 داده؟تعدا اين بازي ها به انگشت هاي دست هم نميرسه مثل uncharted 2, gears of war 3 , halo reach و... اونم كدوم منتقد كوين ونآرد Kevin-V's Profile - GameSpot
كسي كه به resident evil 6 نمره خوشگل 4.5 رو داد ومن خيلي با اين نمره حال كردم به بازي كه شايد به قول خودتون كنترلش خيلي خوب بود.
اينم نكات مثبت نقد گيم اسپات. به نظرت اين ويژگي هاي براي يه بازي درجه 2 و ضعيفه؟
THE GOOD

• A gorgeous and frightening world you won't want to leave
  • Abundant, amazing
  • bosses test your skill and determination
  • Superb combat in which every attack
  • feels powerful and precise
  • Fantastic online aspect lets players both cooperate and compete
  • Covenant system and other features lead to constant surprises.
THE BAD

• Frame rate gets choppy in certain areas
  • Finicky target lock.
  • گيماسپات به بازي 10 تا مدال داده.

good_terrific-animation_s.gif
good_sucks_you_in_s.gif
good_ohsnap_s.gif
good_greatsoundeffects_s.gif
good_great_sound_track_s.gif
good_boss_s.gif
good_innovative_s.gif
good_outstanding_design_s.gif
good_outstanding_gameplay_s.gif
good_plays_well_with_others_s.gif

جالبه واقعا بازي دارك سولز از گيم ساپت دو تا مدال گرافيكي طراحي هنري برجسته و انيميشن هاي فوقالعاده رو ميبره بعد ميايين ميگين گرافيكش تاريخ مصرف گذشته و ضعيفه.
good_outstanding_design_s.gif
good_terrific-animation_s.gif

بازي مدال هاي افكت هاي صوتي عالي و آهنگ سازي عالي رو از گيم اسپات ميبره بعدش صذاگذاري و موسيقي ضعيفه.
good_greatsoundeffects_s.gif
good_great_sound_track_s.gif

بازي مدال هاي گيم پلي برجسته و خلاقيت و غيرقابل باور و باور پذير بودن و باس فايت هاي عالي و سيستم گيم پلي CO-OP برجسته رو ميگيره بعد گيم پليش ضعيفه وهيچي نداره كه آدم ترغيب بشه ادامش بده.
good_outstanding_gameplay_s.gif
good_innovative_s.gif
good_ohsnap_s.gif
good_sucks_you_in_s.gif
good_boss_s.gif
good_plays_well_with_others_s.gif

Dark Souls Review - GameSpot.com

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
من که هیچی نمگم و از شماره دوم این بازی مثل شماره اول لذت میبرم :d
بهترین نمایش هم تو VGA برا من همین بازی بود .

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من که هیچی نمگم و از شماره دوم این بازی مثل شماره اول لذت میبرم :d
بهترین نمایش هم تو VGA برا من همین بازی بود .

برای منم همینطور تریلر فوق العاده بود فکم افتاد ! :D
تاریکتر و با داستان بهتر... چه شود! ^^
همیشه وقتی Demons Souls و Dark Souls بازی میکردم میگفتم کاشکی بازی جدی تر و سخت تر و داستان بهتری داشت :D اگه بشه بهترین بازی زندگیم میشه :D

AMINSAKKAKI

کاربر سایت
Nov 21, 2012
30
dark souls 2

شماره یک این بازی بد نبود امیدوارم شماره ی دومش پیشرفت زیادی از همه نظر داشته باشه تا بازی هیجان خاصی به خود بگیره

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
برای هر سه پلتفرم PC، PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد

یعنی احتمالا تاریخ عرضش هم نیاید بیشتر از 6 یا 7 ماه بیشتر بشه /:) البته با توجه به این اخبار از کنسول ها

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
EDGE
“[Dark Souls II] will be more straightforward and more understandable.” We sympathise if that sort of statement concerns you, but at the same time, we can surely agree that we would all like to see Dark Souls attain as great a presence as The Elder Scrolls. How it gets there is a worthy matter for debate, but it’s certainly a noble task.

(-_-)
----------------------------

کارگردان بازی هم عوض شده...! (._.)

...EmotionaL

کاربر سایت
Aug 7, 2012
68
نام
دیوونه
وگرنه مشکل کنترل رو که سازنده ها قبل از عرضه نسخه PC گفته بودن باید با گیم پد بازی کنین.
مشکل اینجاست که این حرفی که زدن بیشتر بهونه بوده...بازی باید بدون نقص عرضه بشه(جدا از اینکه تازگیا هیچ بازی اینگونه عرضه نمیشه)...
به هر حال pc بخشی از لذتش به خاطر موس هست...:-*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر