Dan Houser راکستار را به زودی ترک خواهد کرد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Dan Houser موسس و یکی از افراد کلیدی کمپانی راکستار این شرکت رو از تاریخ March 11, 2020 ترک خواهد کرد

بیانیه رسمی T2 :

After an extended break beginning in the spring of 2019, Dan Houser, Vice President, Creative at Rockstar Games, will be leaving the company. Dan Houser’s last day will be March 11, 2020. We are extremely grateful for his contributions. Rockstar Games has built some of the most critically acclaimed and commercially successful game worlds, a global community of passionate fans and an incredibly talented team, which remains focused on current and future projects.

Take-Two Interactive Software, Inc. - SEC Filing

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
رسما آغاز فروپاشی راکستار شروع شده دلیلشم اینه که تیک تو دیگه نمی‌خواد راکستار رو هر پروژه 5 سال زمان بزارن این وسط آن هوسر میشه گفت همه کاره بود مخصوصا در بخش داستانی ip های راکستار سم اونقدر تو پروژه ها نقش کلیدی نداشته همون‌طور که رفتن لسلی بنز ضربه بزرگی بود رفتن دن هم همینطوره تیک تو داره راکستار به سمت چند پارگی می‌بره من صدرصد مطمنم دلیل رفتن دن همون فشار تیک تو برای انتشار سریع تر بازی ها بوده

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
رسما آغاز فروپاشی راکستار شروع شده دلیلشم اینه که تیک تو دیگه نمی‌خواد راکستار رو هر پروژه 5 سال زمان بزارن این وسط آن همسر میشه گفت همه کاره بود مخصوصا در بخش داستانی ip های راکستار سم اونقدر تو پروژه ها نقش کلیدی نداشته همون‌طور که رفتن لیلی بنز ضربه بزرگی بود رفتن دن هم همینطوره تیک تو داره راکستار به سمت چند پارگی می‌بره من صدرصد مطمنم دلیل رفتن دن همون فشار تیک تو برای انتشار سریع تر بازی ها بوده

البته در مورد زمان انتشار بازیها من به تیک تو حق میدم
نسل قبل راکستار سالی یه بازی ریلیز کرد
این نسل فقط یک بازی خب این اصلا جالب نیست حالا میدونیم علتش طولانی شدن پروسه ساخت بازیها بخاطر بزرگ شدن و پر جزئیات شدن هست اما هر هفت هشت سال یک بازی اصلا جالب نیست
نسل قبل کدوم یکی از این بازیها ضعیف بودن؟

Midnight Club L.A - 2008
GTA IV - 2008
GTA IV The Lost and Damned -2009
RDR- 2010
RDR Undead Nightmare- 2010
L.A Noire - 2011
Max Payne 3 - 2012
GTA V- 2013

jarrodrandich

کاربر سایت
Oct 5, 2019
86
این نسل فقط یک بازی خب این اصلا جالب نیست حالا میدونیم علتش طولانی شدن پروسه ساخت بازیها بخاطر بزرگ شدن و پر جزئیات شدن هست اما هر هفت هشت سال یک بازی اصلا جالب نیست

Midnight Club L.A - 2008
GTA IV - 2008
RDR- 2010
L.A Noire - 2011
Max Payne 3 - 2012
GTA V- 2013
دو دلیل به ذهنم میرسه،اول اینکه از اول نسل 8 تا الان چندین بار شده توسعه دهنده ها بارها اشاره کردن کنسولهای این نسل ضعیف هستن،بازیای زیادی که قرار بود برای نسل 8 بیان بعد معرفی کنسول های جدید داونگرید یا کنسل شدن،بعد هرچی جلوتر میریم من که شخصا تو همه بازیا حس تکراری بودن بهم دست میده،فردا بگن GTA VI برای این نسل قراره بیاد اصلا هایپ نخواهم شد.از دید من این نسل "نسل 7.5 بود نه 8،امیدوارم کنسول های نسل 9 واقعا نسل بعدی باشن تا توسعه دهنده ها هرچی تو ذهنشونه رو بتونن پیاده کنن.

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
سهام تیک تو قبل و بعد از جدایی dan hauser
2020-02-05_10-46-05.jpg

قیمت سهام به نرخ قبل بازگشت و رشد0.6 درصدی نسبت به روز قبل از جدایی را تجربه کرد.جدایی رونالدو از فیفا تاثیر یک هفته ای داشت ولی تاثیر دن به یک روز خلاصه شد.
بدون شرح

So Dan Houser had been on an extended leave since early spring 2019. The company has been led since its founding by Sam Houser who is President of the company and it’s an extraordinary team effort and Sam is a great player and coach,” said Zelnick.

“The label has really never been stronger where we are incredibly optimistic and excited. At the same time, we grateful to Dan for his contributions and we wish him well.”
دن از بهار 2019 رفته و الان فقط رسمی شده. و سم در استودیو همچنان هست و تغییری در گروه نخواهند داشت دیگه و بنابر اظهارات زلنیک تیم در بهترین شرایط ممکنه.

• Sad
Reactions: vivanred

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,594
من به نظر این 2-3 تا عناوین gtaiv/gtav و rdr2 نسبتا داستانای جالبی نداشت تو همه اینا فقط rdr2 از بقیه داستان قشنگتری داشت که به نظر من میتونست قشنگ تر باشه
دلم یه gta تو میامی میخواد با داستان و ماموریت های در حد سن اندریاس

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن

Midnight Club L.A - 2008
GTA IV - 2008
RDR- 2010
L.A Noire - 2011
Max Payne 3 - 2012
GTA V- 2013
حالا دیگه سم شده همه کاره باید دید چی میشه من میخواهم ببینم دن می‌ره با لسلی بنز یا مستقل میشه تکی می‌ره جلو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر