Dan Houser راکستار را به زودی ترک خواهد کرد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Dan Houser موسس و یکی از افراد کلیدی کمپانی راکستار این شرکت رو از تاریخ March 11, 2020 ترک خواهد کرد

بیانیه رسمی T2 :

After an extended break beginning in the spring of 2019, Dan Houser, Vice President, Creative at Rockstar Games, will be leaving the company. Dan Houser’s last day will be March 11, 2020. We are extremely grateful for his contributions. Rockstar Games has built some of the most critically acclaimed and commercially successful game worlds, a global community of passionate fans and an incredibly talented team, which remains focused on current and future projects.

Take-Two Interactive Software, Inc. - SEC Filing

آخرین ویرایش:

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
از وقتی gow اون بلا رو سر rdr2 آورد راکستار یه روز خوش ندید :Dحالا دور از شوخی با اینکه حفره ها و مشکلات ساختاری تو بخش داستان و روایت داستان بود و اصلا نمیشه اونو بهترین و بی نقص دونست ولی هم چنان میشه اونو جزو بهترینها قلمداد کرد.راکستار هم مثل ناتی داگ وابسته به فرد خاصی نیست و مشکلی براش پیش نمیاد

• Smile
  • Like
Reactions: vaan 2 and IMANOKA

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
Dan Houser
View attachment 128651

خالق بهترین شخصیت های تاریخ گیم
Niko Bellic
Arthur Morgan
Carl 'CJ' Johnson
فکر میکنم تاثیر دن هوزر توی بازی GTA 6 بسیار زیاد باشه با توجه به اینکه الان دیگه میشه گفت توسعه GTA 6 توی یک سوم یا حتی یک چهارم پایانی هست پس مطمئنا حداقل از لحاظ داستانی نقش دن هوزر رو میتونیم توی بازی ببینیم
و بیصبرانه واقعا بیصبرانه منتظرم ببینم شخصیت های خلق شده در GTA 6 چه کسانی هستن!
اما در مورد بازیهای دیگه هیچ چیز مشخص نیست و امیدوارم راکستار بتونه این خلا مهم رو پر کنه

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

• Like
Reactions: mobin.hb96

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اگه داستان GTA V و RDR2 آبکی اند... دقیقا داستان چه بازی هایی "آبکی" نیستند؟ :D

والا ما با کارهای دن و داداشش خاطره زیاد داریم... هنوز RDR2 رو خارج از خونه رفقا نشده بازی کنیم ولی امیدوارم بلایی که اکتیویژن سر بلیزارد آورد، T2 سر راکستار نیاره و نقطه اوج دنیاپردازی صنعت ویدیو گیم بمونن

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
Dan Houser
View attachment 128651

خالق بهترین شخصیت های تاریخ گیم
Niko Bellic
Arthur Morgan
Carl 'CJ' Johnson

بعد از جدایی این نابغه باید 3 روز عزای عمومی اعلام کرد

View attachment 128665
یاد دو تا GTA اولی بخیر
دیسک ارجینال مشکی شون رو داشتم که با کنسول از خارج واسم اورده بودن
کاش راک استار ریمیکشون کنه مخصوصا اولی که تو لندن دهه شصت میلادی بود

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
اینترنت جای ترسناکی شده جداً. تو این ده سال که بهش نگاهی میکنم، متوجه یه سیر نزولی میشم. قبلاً یه قبح و زشتی سنگینی داشت اگه در مورد چیزی حرف میزدی که خب، ازش سررشته (!)ای نداشتی. حس میکنم به دوره ای رسیدیم از ارزونی کلماته و هر کی، هر چی رو که فکر میکنه، باید بیان کنه! باید! اصلاً هم مهم نیست دانش ضمنی داشته باشه یا ... قبح قضیه ریخته.
الان صدور این فکت که «داستان RDR II آبکیه» خیلی خامه. امیدوار بودم که طرف بیاد اصلاح کنه و بگه که من باهاش بنا به دلایلی کانکت نشدم که بارها قابل هضمه. اما این اتفاق نیفتاد و تازه شاهد دلایلی برای تأکید بیشتر بودیم:
«بازی یه گذشته ناقص ارائه میده»
بسیار هم عالی. کل تاریخ ادبیات، تاریخ سینما، آثار ادبیات نمایشی و خیلی از کارهای غنایی به صف آثار آبکی پیوستند. چرا؟ چون گذشته ناقص ارائه میدند. حتی آثار کلاسیک ادبیات روسیه، با اینکه پُرگو و پُر دامنه اند ولی اون ها هم گذشته رو کامل ارائه نمیدند. چرا؟ چون مخاطب، مچل نویسنده نیست. فقط اطلاعاتی رو دریافت میکنه که به کار هدف نهایی و تکمیل شخصیت پردازی بیاد. خیلی از نویسنده ها برای شخصیت شون چهل پنجاه صفحه بیوگرافی می نویسند و تو اثر نهایی، شاید جزئیات کمی رو استفاده کنند.
یه کلام بیا بگو آقا کانکت نشدم. دیگه آبکی و این برچسب ها که شخصی اند، نه عمومی و مورد کاربرد برای همه.

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
اینترنت جای ترسناکی شده جداً. تو این ده سال که بهش نگاهی میکنم، متوجه یه سیر نزولی میشم. قبلاً یه قبح و زشتی سنگینی داشت اگه در مورد چیزی حرف میزدی که خب، ازش سررشته (!)ای نداشتی. حس میکنم به دوره ای رسیدیم از ارزونی کلماته و هر کی، هر چی رو که فکر میکنه، باید بیان کنه! باید! اصلاً هم مهم نیست دانش ضمنی داشته باشه یا ... قبح قضیه ریخته.
الان صدور این فکت که «داستان RDR II آبکیه» خیلی خامه. امیدوار بودم که طرف بیاد اصلاح کنه و بگه که من باهاش بنا به دلایلی کانکت نشدم که بارها قابل هضمه. اما این اتفاق نیفتاد و تازه شاهد دلایلی برای تأکید بیشتر بودیم:
بسیار هم عالی. کل تاریخ ادبیات، تاریخ سینما، آثار ادبیات نمایشی و خیلی از کارهای غنایی به صف آثار آبکی پیوستند. چرا؟ چون گذشته ناقص ارائه میدند. حتی آثار کلاسیک ادبیات روسیه، با اینکه پُرگو و پُر دامنه اند ولی اون ها هم گذشته رو کامل ارائه نمیدند. چرا؟ چون مخاطب، مچل نویسنده نیست. فقط اطلاعاتی رو دریافت میکنه که به کار هدف نهایی و تکمیل شخصیت پردازی بیاد. خیلی از نویسنده ها برای شخصیت شون چهل پنجاه صفحه بیوگرافی می نویسند و تو اثر نهایی، شاید جزئیات کمی رو استفاده کنند.
یه کلام بیا بگو آقا کانکت نشدم. دیگه آبکی و این برچسب ها که شخصی اند، نه عمومی و مورد کاربرد برای همه.
مگه میشه آدم 4 کلام سواد انگلیسی داشته باشه و با داستانRDRII کانکت نشه؟! مگر اینکه انتظار داشته باشه یه چی تو مایه های فیلمای نولان رو بخواد تو غرب وحشی ببینه. برادر این حرفا تروله،ترول برای خودی نشون دادن. هر چقدر هم بی توجه تر باشیم به اینا بهتره.

خدا کنه راکستار آسیب خاصی از این اتفاق نبینه. و جوری نشه که از راکستار به عنوان Good old days یاد کنیم.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
خبر آن چنان ناراحت کننده ای برای من نیست . حیفه راک استار با خلق چنین دنیاهایی از داستان سرایی ضعیفی استفاده کنه .
امیدوارم این قضیه برای راک استار یه حرکت رو به جلو محسوب بشه و از آدمای خلاق تری استفاده کنه

• Like
Reactions: dark spartan

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
من کامل گفتم ،حالا نمیدونم چرا میگی کامل نبوده.
دوباره میگم مراحل فرعی از لحاظ داستانی خیلی خوب بودند و دوسشون داشتم ،تو تاپیک بازی هم گفتم . اونجا گفتم داستان خوب بود ولی چون نمیخواستم جنگی شکل بگیره به خوب بسنده کردم و گر نه معمولی بود
دقیقا حس داستان gta v تو دوران وسترن رو میداد که وسترنیزه هم نشده بود .
خود شما میگی گذشته رو ارائه میکنند من ارائه گذشته ای ندیدم در دو خط اون هم یکی در یک مرحله فرعی که ممکنه کسی سمتش نره و یکی در دیالوگی در مرحله ای که قابل skip هست.اینکه نشد گذشته
شخصیت آرتور بر اثر اتفاقات گذشته شکل گرفته ،ولی از گذشته خبری نمیشه.داری بهونه زمان و وقت مخاطب رو میاری،این بازی 60-70 ساعت زمان برای پرداخت اشت. نمیشد 10 دقیقه از این تایم رو صرف اون کرد.نکنه در تمام این لحظات در حال بمباران توسط خطوط داستانی و اطلاعات مهمتر بودیم.
بقیه موارد رو همونجا گفتم و در آخر هم من گفتم ،من با داستانش حال نکردم و گفتم و گفتم خوشحالم بقیه خوششون اومده،کی از برچسب عمومی و آبکی همه و عمومی استفاده کردم ،گفتم من تنها نیستم و افرادی مثل من هم بودند که خوششون اومده.
شما که مخالف برچسب زدن هستی،به روی دیگران برچسب نزن.در انتها هم از اینکه زمان استغفار و اصلاح دادید ممنونم
دقیقا برای خودی نشون دادن این نظراتو گفتم و دنبال شهرت بودم و بس.
درست گفتی دقیقا.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
قطعا شخص خیلی تاثیرگذاری بوده، ولی اینطوری نگاه کنیم که الان دیگه R* قطعا مسیرش توسط یک شخص مشخص نمیشه و این شخص الان می‌تونه بره یک جای دیگه و اثرگذاری مشابهی رو براشون داشته باشه خبر می‌تونه خوشحال کننده هم باشه!

زیادی نیمه پرِ لیوان رو دیدم؟ :-":D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
کوتاکو اون زمانی که بحث کرانچ داغ بود یه مقاله داده بود از راک استار جدا از اینکه این مقاله شاید حس منفی داشته باشه ولی من بیشتر از این دید میبینم که چقدر سم و دن هاوزر و الاخصوص دن چقدر روی کیفیت اثر وسواس داشتند.
Former employees have also publicly shared negative experiences. Job Stauffer, who worked in PR for Rockstar, said on Twitterthat he had worked weekends during his time at the company. “It’s been nearly a decade since I parted from Rockstar, but I can assure you that during the GTA IV era, it was like working with a gun to your head 7 days a week. ‘Be here Saturday & Sunday too, just in case Sam or Dan [Houser] come in, they want to see everyone working as hard as them.’”
یا
The stories you’ve heard about people coming in to be visible for the Housers (more frequently Dan than Sam)
واقعا جدا شدن حتی یک نفر میتونه خیلی روی اثر نهایی تاثیر بگذاره و مخصوصا جدا شدن دن هاوزر که نتنها روی کیفیت اثر مخصوصا با اون وسواسی که داشته بلکه روی شخصیت پردازی داستان و هرچیزی که باعث شده راک استار، راک استار بشه. خیلی ناراحت کننده بود این خبر.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
قطعا شخص خیلی تاثیرگذاری بوده، ولی اینطوری نگاه کنیم که الان دیگه R* قطعا مسیرش توسط یک شخص مشخص نمیشه و این شخص الان می‌تونه بره یک جای دیگه و اثرگذاری مشابهی رو براشون داشته باشه خبر می‌تونه خوشحال کننده هم باشه!

زیادی نیمه پرِ لیوان رو دیدم؟ :-":D
The initative :D:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر