Dan Houser راکستار را به زودی ترک خواهد کرد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
Dan Houser موسس و یکی از افراد کلیدی کمپانی راکستار این شرکت رو از تاریخ March 11, 2020 ترک خواهد کرد

بیانیه رسمی T2 :

After an extended break beginning in the spring of 2019, Dan Houser, Vice President, Creative at Rockstar Games, will be leaving the company. Dan Houser’s last day will be March 11, 2020. We are extremely grateful for his contributions. Rockstar Games has built some of the most critically acclaimed and commercially successful game worlds, a global community of passionate fans and an incredibly talented team, which remains focused on current and future projects.

Take-Two Interactive Software, Inc. - SEC Filing

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
با داستان نویسی هاش حال نمیکردم ،اگه یه نویسنده خوب جایگزینش کنند ،بشدت از این خبر خوشحال شدم.
چون تو rdr2 با تنها چیزی که مشکل داشتم مثل gta v داستان آبکیش بود.
تا باشه از این داستان های آبکی:D :p:x

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
View attachment 128645

بعید هم نیست زیر بار T2 نمیخواسته بره زده بیرون با اون حرفای مدیر T2 باید برا آینده راکستار نگران شد ....
بلیزارد از رفتن مدیراش به این رسید...با این حرفایی که قبلا زدن اینا هم بعید نیست تهش اینطوری شن.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
تا باشه از این داستان های آبکی:D:p:x
خدا نکنه.من اگه باشم میرم مک نامارا رو میارم میزارم جای این.
Executive produce بازی rdr2 و مکس هم بوده . ممکنه سر تبلیغات و بحثهای مالی تو rdr2 باهاش به مشکل خوردند چون gtav این فقط نویسنده بود.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
اوه اوه خیلی بد شد. راک استار بدون دان دیگه اون راک استار همیشه نمیشه. خیلی خبر ناراحت کننده ای یه و البته خیلی ناامید کننده. راک استار رو واقعا نمیشه با هیچ چیزی توی این صنعت جایگزین کرد حتی جایگزین که چه عرض کنم هیچ استودیویی نمیتونه نزدیکش هم بشه و حالا مهمترین عضوش رو از دست داد. بنظرم رفتن دان هاوزر نتنها روی راک استار بلکه با توجه به تاثیری که بازی های راک استار روی ویدیوگیم داشته و استقبال و انقلابی که هر کدوم از اونها داشتند، رفتن دان روی صنعت گیم هم تاثیر میذاره. من واقعا شوکه شدم. خیلی بد شد.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
به عنوان نویسنده ارشد رد دد،قطعا سطح روایت این بازی رو از مدیوم گیم بالاتر برد.
من که هیج روایت داستاتی تا این حد بی نقص ندیده بودم تو بازی ها.
ولی خب فک نمیکنم اسیب زیادی بزنه.
راکستار فرد محور نیست.
سم هم مونده هنوز.
همونقدر که ناتی داگ بعد رفتن استرالی خراب شد، راکستار هم میشه.

mentor

کاربر سایت
Nov 26, 2013
113
ای بابا دیگه چیزی از راکستار باقی نموند که، leslie benzies که رفت حالا هم که خود dan houser داره میره:|
امیدوارم راکستار ضربه سنگینی بهش وارد نشه و همون شرکت سابق باقی بمونه.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
ای بابا دیگه چیزی از راکستار باقی نموند که، leslie benzies که رفت حالا هم که خود dan houser داره میره:|
امیدوارم راکستار ضربه سنگینی بهش وارد نشه و همون شرکت سابق باقی بمونه.
دقیقا به همین فکر میکردم
اشخاص کلیدیش بعد سه نسل دارن خالی میکنن
اون از بنزیس اینم از دن هوسر
یادمه تو همه gta ها تهیه کننده نوسینده بودن
امیدوارم gta بعدی بخاطر این رفتنا باعث افت کیفیت کاراشون نشه
از bully و red dead و midnight club gta iv v همه نویسنده بوده و تهیه کننده
جالبه ک برادرش سر جاش هست و فقط اینشون تمدید قرار داد نکردن

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
دقیقا به همین فکر میکردم
اشخاص کلیدیش بعد سه نسل دارن خالی میکنن
اون از بنزیس اینم از دن هوسر
یادمه تو همه gta ها تهیه کننده نوسینده بودن
امیدوارم gta بعدی بخاطر این رفتنا باعث افت کیفیت کاراشون نشه
از bully و red dead و midnight club gta iv v همه نویسنده بوده و تهیه کننده
جالبه ک برادرش سر جاش هست و فقط اینشون تمدید قرار داد نکردن
تهیه کننده نبوده executive producer بوده میشه یه چی تو مایه های مادر خرج.
وظیفه کپی رایت و تبلیغات و برآورد هزینه و ... رو بر عهده داشته که تو gta v هم فقط نویسنده بوده .
sam houser فقط executive producer هست ،با من هم عقیدهبوده t2 ،که داستاناش آبکییه:))
زده پرتش کرده بیرون. :D امیدوارم سیاستهای راک استار هم با این تغییرات ،تغییر کنه و دیگه تو یه نسل،یه بازی نده و برگرده به دوران قبل
و از چاپیدن تو آنلاین فاصله بگیره و بعد از عرضه به ساپورت آفلاین هم رو بیارن

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
تهیه کننده نبوده executive producer بوده میشه یه چی تو مایه های مادر خرج.
وظیفه کپی رایت و تبلیغات و برآورد هزینه و ... رو بر عهده داشته که تو gta v هم فقط نویسنده بوده .
sam houser فقط executive producer هست ،با من هم عقیدهبوده t2 ،که داستاناش آبکییه:))
زده پرتش کرده بیرون. :D امیدوارم سیاستهای راک استار هم با این تغییرات ،تغییر کنه و دیگه تو یه نسل،یه بازی نده و برگرده به دوران قبل
و از چاپیدن تو آنلاین فاصله بگیره و بعد از عرضه به ساپورت آفلاین هم رو بیارن
فکر کنم تاحالا ۱۰۰۰ بار تو این فروم گفتی داستان rdr2 آبکی بود نمیدونم چرا انقدر اصرار داری مرتب تکرار کنی ولله همه فهمیدن نظر محترمت رو..
و اما در مورد دن هوزر میخوام بگم خب نمیشه کتمان کرد که مهره بسیار مهمی تو کمپانی بود البته اصل کاری که سم هست کماکان تو کمپانی خواهد بود که توسعه GTA 6 رو ادامه خواهد داد.
آخرین خبر اینکه سهام تیک تو بعد از این خبر ۵.۴۶ درصد افت کرد.
دیشب با یکی از دوستان داشتیم چت میکردیم در مورد تاریخ احتمالی عرضه GTA 6..
اتفاقا اون داشت میگفت مطمئنه GTA 6 به این زودیا نمیاد چون دن هوزر گفته امیدواره که GTA 6 در دوران دونالد ترامپ منتشر نشه که خب منم در جوابش گفتم اینش دیگه دست تیک توئه..
که خب یهو صبح پاشدم و خبر اومد دن هوزر رفته یا شایدم گفتن بهش برو
در هر صورت بابت ۲۲ سال تلاش بی وقفه در کمپانی ازت ممنونیم دن هوزر بخاطر خاطرات خوبی که با سری GTA برامون ساختی

آخرین ویرایش:

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
احتمالا سر اون فشار t2 برای عرضه ی زودتر بازی ها کنار کشیده این کمپانی ها دیگه شور منفعت طلبی درآوردن راک استار توی هفت سال اخیر دو تا بازی داده که رو هم صد و پنجاه میلیون نسخه فروختن غیر از سود وحشتناک بخش انلاین gta.باز مدیر t2 میگه باید بازی ها رو زود عرضه کنن.دن به شدت فرد مهمی بود تو راک استار و نبودش قطعا اثرشو میذاره.با این سیاست های t2 اصلا بعید نیست راک استارم تبدیل به یک شرکت معمولی بشه و دیگه شاهکار نبینیم ازش.صنعت گیم واقعا روز به روز خرابتر میشه این وسط اگه راک استار و استدیو های سونی هم همیت مسیر برن دیگه هیچی نمیمونه رسما جز یسری بازی شوتر تکراری و لوت باکس و قمار خونه ی آلتیمیت و بازی های کپی شده یوبی.مطمعن باشید Dan houser الکی راک استار ترک نکرده

• Like
Reactions: masoud101

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر