Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
جان لاک یه نظریه داره انگار که میگه "هویت انسانی به خاطراتشه".
ینی میگه انسان کسی هستش که میتونه خاطره خلق کنه و داشته باشه. البته منم در حد همین ۱ جمله میدونم ازش. نمیدونم توضیح بیشترش چیه.

ولی خب تم اصلی بلید رانر هم همین بود. آخرش که روی بتی جلوی دکارد، به جای کشتنش، یه مونولوگ از خاطراتش و چیزایی که دیده تو زندگی کوتاهش میگه و بعدش هم میمیره. و فیلم به شکل غیر مستقیم میگه همینکه روی بتی تونسته چنین خاطراتی داشته باشه و حسشون کنه، ینی به اون انسانیتی که از اول فیلم دنبالش بوده رسیده.

تو سایبر هم این کوئست جفرسون مورالس(دادستان نایت سیتی و کاندید پیش‌تاز انتخابات شهرداری) همینه تقریبا.
اول استخدام میشیم که یه اتفاق ساده رو بررسی کنیم. بعد می‌فهمیم اینا تو خونه خودشون دارن شنود میشن.
بعد می‌فهمیم فقط شنود نیست، اصلا تو مغزشون لینک های عصبی کار گزاشتن برا تاثیر گزاشتن رو تصمیماتشون. جلوتر می‌فهمیم حتی taste و سلیقه شون رو دارن دستکاری میکنن.
بعد تیر آخر اینه می‌فهمیم حتی خاطرات میزارن تو مغزشون یا ورمیدارن. یارو نمیدونه خاطراتش با برادرش واقعی بوده یا نه. نمیدونه فلان کار رو واقعا کرده و فلان سفر رو رفته؟ یا اینه fake memory عه.

بعد آخرش که خودش میفهمه این قضیه رو، یه جورایی به وی میگه من بدون خاطراتم اصلا چی هستم؟(دقیقا همین جملات رو نمیگه البته.)

اینم باز اشاره به همون تئوری و احتمالا بلید رانر داشت. که این با اینکه یه انسانه به صورت فیزیکی ولی وقتی حتی به خاطرات خودش نمیتونه اعتماد کنه پس نمیشه انسان دونستش.

جزو بهترین کوئست های بازی بودن این کوئست های مورالس ها و کلا این تم که با کنترل بیش از حد، انسانیت رو از مردم میگیرن جزو تم های همیشگی همه آثار سایبرپانکیه.
بهترین کوئست بازیه به نظرم

آخرش هم معلوم نشد اونا کی بودن.
خیلی دوست دارم ادامش رو تو فانتوم لیبرتی ببینم

آخرین ویرایش:

KingHamid_Iran

کاربر سایت
Jan 14, 2023
41
نام
حمید رضا
من
حواستون باشه مثل من و هزاران نفر دیگه به فنا نرید.

Reddit - Dive into anything

واقعا خجالت آوره بعد از این همه تبلیغ روی آپدیت 2.0!!!

بعد یک سری دوستان میگن چرا دارن بی خیال این انجین شاهکارشون میشن؟

جدی نمیدونم بعضیاتون چطور بازی میکنید که تا حالا تو این بازی به باگ Game Breaking بر نخوردید!!!

بیانیه اساتید CDPR در این مورد:

We're working on an issue where the distorted Relic effect can persist after talking to Johnny at the end of Automatic Love.

In the meantime, here's a workaround:
1. Load an earlier save from before the conversation with Johnny after leaving the elevator.
2. During the conversation DO NOT select the "F**ked in the head worse than me" dialogue option.
3. Proceed with the quest as normal.

Distorted Relic effect persists after talking to Johnny at the end of the "Automatic Love" quest — Cyberpunk 2077 | Technical Support — CD PROJEKT RED
من مثکه همین مشکله بهش برخوردم من خیلی جلوتر از کوست اتوماتیک لاو رفتم دسته همش ویبره های خیلی ریز میزنه خوده صفحه هم همش میلرزه هی جون زدن ساید میشن رفتم درست نشد که نشد نمیتونم برگردم عقب تر خیلی رفتم این میشن spray paint هم هنوز نیومده برام تو لیست میشنام دیدم نرفتمش از کجا برمش برم جلوتر میاد ؟ بازی عالیه ها ولی خوب این باگه مثکه دیدم سی دی گفته اپدیت فیکس تو راحه الان راه حل من چیه دوستان کسی میدونه؟

آپدیت: برگشتم سیو اوکی شد - آپدیت فیکسشم تو راحه!

آخرین ویرایش:

Mreza_Dex

کاربر سایت
Sep 23, 2018
203
نام
داریوش
من

من مثکه همین مشکله بهش برخوردم من خیلی جلوتر از کوست اتوماتیک لاو رفتم دسته همش ویبره های خیلی ریز میزنه خوده صفحه هم همش میلرزه هی جون زدن ساید میشن رفتم درست نشد که نشد نمیتونم برگردم عقب تر خیلی رفتم این میشن spray paint هم هنوز نیومده برام تو لیست میشنام دیدم نرفتمش از کجا برمش برم جلوتر میاد ؟ بازی عالیه ها ولی خوب این باگه مثکه دیدم سی دی گفته اپدیت فیکس تو راحه الان راه حل من چیه دوستان کسی میدونه؟
اگر روی PC هستید مثل من می تونید با ماد زیر مشکل رو رفع کنید.

Glitch Begone (Relic Glitch Fix for 2.0)

روی کنسول طبق اعلام تیم فنی CDPR، متاسفانه باید برگردید به save مرحله Automatic Love، قبل از صحبت با جانی، گزینه F**ked in the head worse than me رو انتخاب نکنید.
یه سری راهکار دیگه هم وجود داره مثل انجام یه Quest خاص، که البته برای همه جواب نمیده.
دوتا کوءست I can see clearly now و Spray paint رو انجام بدی درست میشه

برا من که شد

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
آخرش هم معلوم نشد اونا کی بودم.
خیلی دوست دارم ادامش رو تو فانتوم لیبرتی ببینم.
دقیقن واقعا نیاز به ادامه این کوئست دارم... بدترین کلیف هنگر این چند سال اخیر مربوط یه کوئست فرعی یه بازیه.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
آخرش هم معلوم نشد اونا کی بودم.
خیلی دوست دارم ادامش رو تو فانتوم لیبرتی ببینم.
به نظرم بخش از point ای که میخواستن با این کوئست ارائه بدن همین بود که تهش نفهمیم کی هان اونا.

هر عاملی اگه هویت مشخص بگیره از مرموز بودنش کم میشه.

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
هرچی بیشتر میگذره بیشتر جذب بازی میشم و اون ایرادهای اولیه با پیشرفت در بازی برام کمرنگ شدن و حتی باید اعتراف کنم در مواردی مثل ساید کوئست ها و سیستم لول آپ بازی اشتباه میکردم.
بعضی از ساید کوئست ها حتی از داستان اصلی هم بهترن،بهترین ساید کوئست بازی هم تا اینجا the hunt بوده و با اختلاف این ساید کوئست برای من بهترین اتفاق کل بازی بوده تا اینجا.
در کل باید بگم بازی واقعا عالیه و تو اکثر زمینه ها تاپ و درجه یکه.

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
ساید کوئست های بازی یه کلاس بازیسازیه
به جرأت یه چیز بی نظیر درست کردن
ادم دلش نمی خواد دیگه خط اصلی داستان رو بره
بنظرم اگه اینا فقط میتونستن یه جهان پویا درست کنن بازیشون تا سالیان سال رتبه یک تمام بازی ها میشد

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,314
نام
Rashed
دوستان من اصلا تا حالا سایبر نرفتم و pl هم دارم
الان چجوری بازی رو شروع کنم؟کی میتونم pl رو بازی کنم؟بعد از اتمام داستان اصلی یا وسط بازی هم میشه شروع کرد؟

Mmh1373

کاربر سایت
Jun 19, 2021
40
الان چجوری بازی رو شروع کنم؟کی میتونم pl رو بازی کنم؟بعد از اتمام داستان اصلی یا وسط بازی هم میشه شروع کرد؟
این که از ابتدا بتونی PL رو شروع کنی،نمیدونم،اما چنتا کوئست اصلی بازی اصلی رو که بری و به منطقه PACIFICA برسی،میتونی PL رو شروع کنی،و اینم بگم که PL فوق العادست.

• Like
Reactions: |PREDATOR|

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
کاتانا که برمیدارم و با اسکیل های که قابلیت سریع تر دویدن و دابل جامپ و... دارن قشنگ حس میکنم دارم DISHONORED بازی میکنم. عملا همش دارم از پشت بوم میپرم روی بقیه‌. یه پیستول تیز هم اماده دارم که اگه طرف fatal blow نتونستم، با یه هدشات پرپرش کنم.

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,144
نام
Melkor
میتونی مستقیم از pl شروع کنی.

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
تقریبا یه 5-6 ساعت بعد از شروع داستان یه نفر به اسم Songbird بهت زنگ میزنه ماموریت شروع Expansion رو بهت میده. هر موقع بخوای میتونی بری. میتونی هم از منوی اصلی مستقیم فقط PL رو بری.

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
نسخه 2 خیلی از هر لحاظ بهتره شده تغییرات اساسی در ساختار ارتقا شوتر رانندگی و ... در کل اصلا این باید موقع لانچ عرضه میشد . نه دو سال بعد ولی باز هم خوبه که بازی به این بزرگی فیکس شده و نسخه 2 با فنتوم لیبرتی در واقع بهترین نسخه سایبر شده تا الان / از لحاظ کارایی هم خارق العاده شده است - اینقد پرفورمنس خوب شده که من حتی در 4096 *2160!!! روزلوشن 4K Digital Cinema System که حتی بالاتر از 4K است بازی رو با 60 تا 70 فریم الترا بدون DLSS یا FSR اجرا میکنم - البته بدون ری ترسینگ ولی با ری ترسینگ هم میشه راحت 40 تا60 فریم گرفت الترا 2K- د رکل خود بازی 4K الترا بسیار زیباست و اینکه میشه در 2K با های فریم ریت بالای 100 بازیش کرد خارق العاده میشود . در کل نسخه 2 در واقع بازی است که باید میبود / بهترین نسخه اش هم بدون شک PC است .

Cyberpunk 2077_2023.10.02-00.30.jpg
4K سینما حتی سنگین ترین رزلوشن ممکن در دسترس اینقد پرفورمنس موتور خوب شده روی پی سی که اجازه همچنین کارایی رو میده .ضمنا روی m2 بسیار سریع بازی نصبه

Cyberpunk 2077_2023.10.02-00.30_1.png

IMG_20231002_001946.jpg

آخرین ویرایش:

Unofficial

کاربر سایت
Sep 3, 2014
138
در 4096 *2160!!! روزلوشن 4K Digital Cinema System که حتی بالاتر از 4K است بازی رو با 60 تا 70 فریم الترا بدون DLSS یا FSR اجرا میکنم - البته بدون ری ترسینگ ولی با ری ترسینگ هم میشه راحت 40 تا60 فریم گرفت الترا 2K
دوست عزیز چنین چیزی امکان ندارد

اتفاقا بازی سنگینتر هم شده
performance-3840-2160.png performance-rt-2560-1440.png

https://www.techpowerup.com/review/...-liberty-benchmark-test-performance-analysis/

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر