Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
خوب یکم بیشتر بازی کردم و میتونم نظر بهتری بدم، بازی در بعضی از زمینه ها خیلی خوبه، گان پلی و رانندگی خیلی لذت بخشی داره، معماری نایت سیتی جذابه و حس و حالی که آدم از این بازی انتظار داشت رو به خوبی میخواد منتقل میکنه، شخصیت های داستانی هم پرداخت خیلی خوبی دارن و سریع باهاشون ارتباط میگیری. اما چند مشکل ساختاری در بازی وجود داره که اصلا ربطی به آپدیت بودن و نبودن بازی ندارن، اولیش داستان بازیه که واقعا حوصله سربر و بدون جذابیت خاصیه( البته تا اینجایی که من بازی کردم) یعنی داستان بازی تا اینجا حتی در سطح ماموریت های فرعی ویچر هم نیست. مشکل بعدی به خالی بودن جهان بازی و نایت سیتی برمیگرده که حتی معماری خوب شهر رو هم زیر سایه خودش میبره، مشکل بعدی به بعضی از مکانیزم های گیم پلی بازی برمیگردن که با اینکه بازی مجبورت میکنه وقت زیادی رو صرف یادگیریشون کنی ولی در عمل کاربرد زیادی در طول بازی ندارن.
به صورت کلی بعد از چندساعت بازی باید بگم به نظرم سایبر یه بازی خوبه که البته یه عقبگرد کامل نسبت به ویچره و به هیچ عنوان نمیتونه حتی با همین آپدیت ۲ به یه بازی شاهکار تبدیل بشه چون مشکلات ساختاری زیادی داره.
من سومین باره بازی رو میرم و با سومین بیلد متفاوت‌.

به جرئت میگم تمام مکانیزم های بازی کاربرد دارن.

ولی خب برخلاف ویچر بازی دستت رو برای بیلد سازی باز میزاره که جزو مهم ترین بخش های ار پی جی هاست.

تو میتونی یه پلی ترو نت رانر صرف بری. اینقدر تو هک قوی شی که از ۱۰۰ متری یه گروه ۲۰ نفره رو neutralise کنی بدون درگیری فیزیکی.
میتونی بیلد میلی صرف بری با سایبر ور های مربوط به حرکات سریع و مانتیس بلید یا کاتانا یا مون‌وایر یا ...
میتونی بیلد بسازی شبیه مکس پین، سیستم عامل کوییک هک رو ورداری، اونی رو بزاری که زمان رو آهسته میکنه، با ۲ تا اسلحه کالیبر پایین دقیقا شبیه مکس پین شی.
میتونی استلث بری صرفا و اپگرید ها و سایبرور ها مربوطه رو هم داره.
و خیلی بیلد های دیگه.

داستان بازی هم بلند نیست واقعا‌. شما بهتره راش ندی. مثلا پنم رو وقتی میبینی تو خط اصلی، خود پنم یه کوئست چین بلند و عالی داره‌.
یا ریور یکی از بهترین هارو داره.
خود جانی و خیلی شخصیت های دیگه هم همینطور.

بازی از نظر نویسندگی و شخصیت پردازی اصلا چیزی از ویچر۳ کم نداره.

داستان اصلی هم خب یه بخشیش با همین فانتوم لیبرتی تغییر میکنه که دوست دارم ببینم چه مسیری میرن.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,996
نام
Mohammad
من سومین باره بازی رو میرم و با سومین بیلد متفاوت‌.

به جرئت میگم تمام مکانیزم های بازی کاربرد دارن.

ولی خب برخلاف ویچر بازی دستت رو برای بیلد سازی باز میزاره که جزو مهم ترین بخش های ار پی جی هاست.

تو میتونی یه پلی ترو نت رانر صرف بری. اینقدر تو هک قوی شی که از ۱۰۰ متری یه گروه ۲۰ نفره رو neutralise کنی بدون درگیری فیزیکی.
میتونی بیلد میلی صرف بری با سایبر ور های مربوط به حرکات سریع و مانتیس بلید یا کاتانا یا مون‌وایر یا ...
میتونی بیلد بسازی شبیه مکس پین، سیستم عامل کوییک هک رو ورداری، اونی رو بزاری که زمان رو آهسته میکنه، با ۲ تا اسلحه کالیبر پایین دقیقا شبیه مکس پین شی.
میتونی استلث بری صرفا و اپگرید ها و سایبرور ها مربوطه رو هم داره.
و خیلی بیلد های دیگه.

داستان بازی هم بلند نیست واقعا‌. شما بهتره راش ندی. مثلا پنم رو وقتی میبینی تو خط اصلی، خود پنم یه کوئست چین بلند و عالی داره‌.
یا ریور یکی از بهترین هارو داره.
خود جانی و خیلی شخصیت های دیگه هم همینطور.

بازی از نظر نویسندگی و شخصیت پردازی اصلا چیزی از ویچر۳ کم نداره.

داستان اصلی هم خب یه بخشیش با همین فانتوم لیبرتی تغییر میکنه که دوست دارم ببینم چه مسیری میرن.
نه من اصلا اهل راش دادن نیستم ولی بازی عملا یه بازی خطیه و عمق خاصی از لحاظ داستانی نداره، یعنی از نظر RPG بودن واقعا قابل مقایسه با همون عنوان قبلی خودشون هم نیست. البته من فعلا چندساعتی بازی کردم و برای نظر قطعی باید بیشتر بازی کنم. در کل من با دید یه بازی شاهکار مثل ویچر ۳ بازی رو شروع کردم ولی واقعا از اینکه حتی از بازی قبلی خودشون هم ضعیفتره ناامید شدم. سایبر بازی خوبیه و قطعا میدونم ازش لذت میبرم ولی نسبت به ویچر ۳ به نظرم ناامید کننده ست.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
نه من اصلا اهل راش دادن نیستم ولی بازی عملا یه بازی خطیه و عمق خاصی از لحاظ داستانی نداره، یعنی از نظر RPG بودن واقعا قابل مقایسه با همون عنوان قبلی خودشون هم نیست. البته من فعلا چندساعتی بازی کردم و برای نظر قطعی باید بیشتر بازی کنم. در کل من با دید یه بازی شاهکار مثل ویچر ۳ بازی رو شروع کردم ولی واقعا از اینکه حتی از بازی قبلی خودشون هم ضعیفتره ناامید شدم. سایبر بازی خوبیه و قطعا میدونم ازش لذت میبرم ولی نسبت به ویچر ۳ به نظرم ناامید کننده ست.
ببین ویچر یه داستان احساسی تر رو روایت میکنه. گرالت یه شخصیت استبلیش شده است.رابطه احساسی قوی با ین یا سیری داره. مخاطب رو از نظر احساسی بیشتر invested میکنه تو خودش برای اینکه پیش زمینه داستانی سنگین داره.

سایبر این امکانات رو نداره.
نه تنها ای پی جدید تو جهان جدیده، شخصیت هم تقریبا شبیه یه لوح دست نخورده میمونه برا مخاطب.

ولی خب این ضعف نیست. ینی کاریش نمیتونستن بکنن. همین دستشون بود.

ولی باز معتقدم جز به جز با ویچر بررسی شه، بازی کم نقص تریه.
سیستم دیالوگ داینامیک بازی فوق العاده است.
برخلاف ویچر بیلد سازی معنا و مفهوم داره.
ساختار مراحل اصلی بعضا خیلی به ایمرسیو سیم ها نزدیک میشه و راه های پیشروی مختلف داری. ویچر خب استریت فوروارد بود دیگه. ویچر سنس رو میگرفتی یه مسیر مشخص میرفتی.
اسکیل تری واقعا اینجا تنوع داره. ویچر خیلی نحیف بود اسکیل تری‌اش‌.
و کامبت ویچر یه چیز بسیار ساده و دم دستی بود ولی اینجا شدیدا قوی کار شده.

من اینو در شرایطی میگم که ویچر اقلا تو ۳ بازی برتر عمرم هست و هفت هشت باری تمومش کردم.

ولی خب میگم اون مورد اول و اون برتری ای که ویچر داره مخاطب رو شدیدا همراه میکنه.

درباره داستان هم، ویچر خب مجبورت میکرد در حین دنبال کردن سیری، ۱۰ ساعت صرف bloody baron کنی مثلا و دنبال دختر و زنش بگردی تا اون بهت بگه سیری کجا رفته.
اینجا از اون خبر ها نیست. ینی محتوای مخصوص شخصیت های فرعی هنوز سر جاشه ولی جدا از مراحل اصلی قرار دادن. مجبور نیستی برا ادامه خط اصلی، ۱۰ ساعت صرف کار های پنم یا جودی کنی.
کار های اونا رو جدا در غالب فرعی ها قرار دادن.
که باز من اینو بیشتر میپسندم. اپشن دادن به گیمر همیشه چیز خوبیه.

و اینکه ار پی جی فقط شاخ و برگ‌ داستانی نیست. گرچه این داره سایبر ولی خب اگه فقط اینا ملاک بود، بازی های تل‌تیل هم همه باید ار پی جی حساب میشدن.
شاخ و برگ داستانی، بیلد سازی، و حتی گیمپلی سندباکس همه اینا جزو فاکتور های نقش افرینی عن.
و اینکه بالاخره بالدرز گیت و فالوت نیو وگاس نیستن بازی های CDPR. حتی ویچر هم یه ار پی جی نسبتا سطحی ارائه میداد. اینم همونه گرچه به نظرم یه مقدار عمق بیشتری داره اتفاقا.

حالا اگه کسی مخالف حرف هامه یا فکر میکنه ویچر بهتره هم اوکیه، منم واقعا هنوز سخته برام بگم کدوم رو بیشتر دوست دارم.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
825
نام
سید محمد حسین
دی ال سی رو الان میشه پری لود کرد یا موقع رلیزش دانلودش آزاد میشه؟ هر کاری میکنم دانلود نمیکنه dns هم زدم انگار نه انگار :/
رو چه پلتفرمی هستی؟
من روی ps5 راحت دانلود کردم حدود ۳۳ گیگ حجم داشت سه شنبه ۷.۳۰ صبح هم قابل بازی هست

• Like
Reactions: mansour2023

KingHamid_Iran

کاربر سایت
Jan 14, 2023
41
نام
حمید رضا
ببین ویچر یه داستان احساسی تر رو روایت میکنه. گرالت یه شخصیت استبلیش شده است.رابطه احساسی قوی با ین یا سیری داره. مخاطب رو از نظر احساسی بیشتر invested میکنه تو خودش برای اینکه پیش زمینه داستانی سنگین داره.

سایبر این امکانات رو نداره.
نه تنها ای پی جدید تو جهان جدیده، شخصیت هم تقریبا شبیه یه لوح دست نخورده میمونه برا مخاطب.

ولی خب این ضعف نیست. ینی کاریش نمیتونستن بکنن. همین دستشون بود.

ولی باز معتقدم جز به جز با ویچر بررسی شه، بازی کم نقص تریه.
سیستم دیالوگ داینامیک بازی فوق العاده است.
برخلاف ویچر بیلد سازی معنا و مفهوم داره.
ساختار مراحل اصلی بعضا خیلی به ایمرسیو سیم ها نزدیک میشه و راه های پیشروی مختلف داری. ویچر خب استریت فوروارد بود دیگه. ویچر سنس رو میگرفتی یه مسیر مشخص میرفتی.
اسکیل تری واقعا اینجا تنوع داره. ویچر خیلی نحیف بود اسکیل تری‌اش‌.
و کامبت ویچر یه چیز بسیار ساده و دم دستی بود ولی اینجا شدیدا قوی کار شده.

من اینو در شرایطی میگم که ویچر اقلا تو ۳ بازی برتر عمرم هست و هفت هشت باری تمومش کردم.

ولی خب میگم اون مورد اول و اون برتری ای که ویچر داره مخاطب رو شدیدا همراه میکنه.

درباره داستان هم، ویچر خب مجبورت میکرد در حین دنبال کردن سیری، ۱۰ ساعت صرف bloody baron کنی مثلا و دنبال دختر و زنش بگردی تا اون بهت بگه سیری کجا رفته.
اینجا از اون خبر ها نیست. ینی محتوای مخصوص شخصیت های فرعی هنوز سر جاشه ولی جدا از مراحل اصلی قرار دادن. مجبور نیستی برا ادامه خط اصلی، ۱۰ ساعت صرف کار های پنم یا جودی کنی.
کار های اونا رو جدا در غالب فرعی ها قرار دادن.
که باز من اینو بیشتر میپسندم. اپشن دادن به گیمر همیشه چیز خوبیه.

و اینکه ار پی جی فقط شاخ و برگ‌ داستانی نیست. گرچه این داره سایبر ولی خب اگه فقط اینا ملاک بود، بازی های تل‌تیل هم همه باید ار پی جی حساب میشدن.
شاخ و برگ داستانی، بیلد سازی، و حتی گیمپلی سندباکس همه اینا جزو فاکتور های نقش افرینی عن.
و اینکه بالاخره بالدرز گیت و فالوت نیو وگاس نیستن بازی های CDPR. حتی ویچر هم یه ار پی جی نسبتا سطحی ارائه میداد. اینم همونه گرچه به نظرم یه مقدار عمق بیشتری داره اتفاقا.

حالا اگه کسی مخالف حرف هامه یا فکر میکنه ویچر بهتره هم اوکیه، منم واقعا هنوز سخته برام بگم کدوم رو بیشتر دوست دارم.
نظراتت خوبه منصفانه و درست من که عاشقش شدم سایبرپانک دست نزده بودم بهش تازه دو روز پیش همراه با ویچر 3 رو اکانتم گرفتمشون جفتشونم استور ps5 تخفیف خوردن رو ps5 که بنده با صدای سه بعدی گرافیک نرم عالی چه بازی بوده اینجوری مارو ببره داخل سایبر پانک حتما که نسخه بعدیش عالیترم میشه ویچرم که آپدیت نسل بعدی داده جفتشون بهترین تایم گرفتم اول سیر سیر سایبرو میرم فانتوم لایبرتی هم میگیرم براش بعد میرم ویچر عمیق جفتشونو میرم ویدیو های امیر گیم شو و گوگل ترنسلیت هم بسیار کمک کنندن برام من که جا خردم چقدر میتونی شخصیت و داستانو اون جور که میخوای بسازی جلو ببریش عجب استدیو غولیه سی دی پراجکت برای بازیهای بعدیش روی موتور آنریل انجین هم صبرم تمومه چقدر خوبه سایبرپانک کلمه ای از فوق العاده بالاتر چیه دیگه <3

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
رو چه پلتفرمی هستی؟
من روی ps5 راحت دانلود کردم حدود ۳۳ گیگ حجم داشت سه شنبه ۷.۳۰ صبح هم قابل بازی هست
رو همین ps5 ، دو روزه منو علاف خودش کرده 🤦‍♂️
.

راستی برای dlc، من الان وسط های داستانم موقع باز شدن dlc اونو بازی کنم دیگه برم برای پایان داستان اصلی؟ یا بعد پایان dlc رو میشه بازی کنم؟

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
825
نام
سید محمد حسین
.

راستی برای dlc، من الان وسط های داستانم موقع باز شدن dlc اونو بازی کنم دیگه برم برای پایان داستان اصلی؟ یا بعد پایان dlc رو میشه بازی کنم؟
دیگه اون بستگی به خودت داره اگه اول dlc را تموم کنی یه شاخه جدید به اندینگ بازی اضافه میشه .بازی چندین اندینگ داره.
من خودم بازی را تموم کردم حوصله دوباره رفتن ندارم فقط dlc را میرم

• Like
Reactions: mansour2023

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
.

بازی یه سری پایان داشت از قبل.

فانتوم لیبرتی یه پایان دیگه به بازی اضافه میکنه خودش.
ینی به موازات پایان های دیگه است. انگار جای ۳ تا انتخاب، الان ۴ تا انتخاب داشته باشی.
ولی خب چندین ساعت محتوای جدید هم داره تا به اون پایان برسه دیگه.

اگه نرفتی قبلا، هر وقت فانتوم لیبرتی برات باز شد، یه سیو بگیر. بعد بازی رو طبق پایان های قدیمی‌اش تموم کن چون بالاخره ارزش دارن بری.

بعد سیو رو لود کن و فانتوم لیبرتی رو برو و پایان جدید رو ببین.

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
بازی یه سری پایان داشت از قبل.

فانتوم لیبرتی یه پایان دیگه به بازی اضافه میکنه خودش.
ینی به موازات پایان های دیگه است. انگار جای ۳ تا انتخاب، الان ۴ تا انتخاب داشته باشی.
ولی خب چندین ساعت محتوای جدید هم داره تا به اون پایان برسه دیگه.

اگه نرفتی قبلا، هر وقت فانتوم لیبرتی برات باز شد، یه سیو بگیر. بعد بازی رو طبق پایان های قدیمی‌اش تموم کن چون بالاخره ارزش دارن بری.

بعد سیو رو لود کن و فانتوم لیبرتی رو برو و پایان جدید رو ببین.
ایده خوبیه همین کارو میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر