Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,453
نام
مــاکــان
خلاصه و آنالیز کلی :

==============
عملا لوپ گیم پلی و کامبت عوض شده قشنگ خراکش ساخت بیلد های متفاوت ـه . بیشتر تغیرات هم به نظر میاد مربوط به میلی کامبت باشه . الان دیگه جون میده واسه میلی کردن
یـ چیزی که تازه متوجه شدم (طبق ویدیو بالا) واسه شلیک کردن با اسلحه (چه سرد چه گرم) نیاز به Stamina داری !!! مورد بعدی هم واسه یـ سری از موارد استفاده کردنی کول داون گذاشتن در صورتی که قبلا میشد اسپمشون کرد . در کل احساس میکنم بازی بدجوری چالش انگیز بشه (رو درجه ی سختی آخر)
اینها وقتی این بازی رو اینطوری شیفت دادن و گیم پلی تا بالا و پایین بازی رو ریختن به هم...
دارم فکر میکنم نسخه بعدی با مدیریت این کارگردان جدید که خیلی دیوونه میوونست چی میخواد از آب در بیاد :x

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
اینها وقتی این بازی رو اینطوری شیفت دادن و گیم پلی تا بالا و پایین بازی رو ریختن به هم...
دارم فکر میکنم نسخه بعدی با مدیریت این کارگردان جدید که خیلی دیوونه میوونست چی میخواد از آب در بیاد :x
دقیقا همینجور هستش. اینا الان بیس کار رو دارن دقیقا میدونن از بازی و دنیاش چی میخوان از کجا میخوان برن به کجا فقط کافیه به فیدبک ملت مثل الان گوش بدن و رو ضعف هاشون کار کنن. اینقدر Ambition داره این استدیو که به همینجا پیشرفتشون خطم نشه فقط این وسط Red Engine 4 حیف شد. اینجوری که یکی از برنامه نویسای موتور دیروز میگفت تازه دارن پتانسیل موتور رو آزاد میکنن و سر این اکسپنشن کلی از سیستما رو آپگرید کردن خلاصه هنوز کلی جا داره. به نظر میاد یکم عجولانه تصمیم به عوض کردن موتور گرفتن چون دیگه مثل قبل محدودیت هاش رو نداره و به ی حدی از ثبات رسیده. سر این بازی به خاطر سبکی که اینا میخواستن بسازن باید خیلی از چیزای موتور رو از نو مینوشتن که متاسفانه محدودیت وقت + کنسولای نسل هشت ی جوری زمین زدشون که تا یاد دارن از یاد نمی‌برند. این مورد + اینکه دربه‌در دنبال استخدام نیرو هستن همش دست به دست هم داد تا ز کل بیخیال موتور بشن حیف

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
دقیقا همینجور هستش. اینا الان بیس کار رو دارن دقیقا میدونن از بازی و دنیاش چی میخوان از کجا میخوان برن به کجا فقط کافیه به فیدبک ملت مثل الان گوش بدن و رو ضعف هاشون کار کنن. اینقدر Ambition داره این استدیو که به همینجا پیشرفتشون خطم نشه فقط این وسط Red Engine 4 حیف شد. اینجوری که یکی از برنامه نویسای موتور دیروز میگفت تازه دارن پتانسیل موتور رو آزاد میکنن و سر این اکسپنشن کلی از سیستما رو آپگرید کردن خلاصه هنوز کلی جا داره. به نظر میاد یکم عجولانه تصمیم به عوض کردن موتور گرفتن چون دیگه مثل قبل محدودیت هاش رو نداره و به ی حدی از ثبات رسیده. سر این بازی به خاطر سبکی که اینا میخواستن بسازن باید خیلی از چیزای موتور رو از نو مینوشتن که متاسفانه محدودیت وقت + کنسولای نسل هشت ی جوری زمین زدشون که تا یاد دارن از یاد نمی‌برند. این مورد + اینکه دربه‌در دنبال استخدام نیرو هستن همش دست به دست هم داد تا ز کل بیخیال موتور بشن حیف
البته خب از طرف مثبت قضیه هم نگاه کنیم، طبق چیزی که اعلام کردن برای ویچر و سایبرپانک بعدی، تیم آنریل قشنگ قراره مدل pitstop crew وظیفه بخش فنی رو به‌عهده بگیره و همراه و کنار دست این‌ها باشه؛ آنریل هم که سال‌هاست خودش رو اثبات کرده. این اگر باعث بشه بتونن سر داستان، گیم‌پلی، طراحی هنری، و در کل scope جاه‌طلبانه‌تر عمل کنند، اتفاق بدی نیست.

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
336
نام
مسعود
تو غرفه ی بازی تو گیمزکام‌تونستم بعد از ۳ ساعت تو صف بودن! ۲۰ دقیقه از Pahtom Liberty رو بازی کنم. بازی روی Xbox serieX بود و بعضی جاها افت فریم‌ داشت ولی بازی خیلی تغییر کرده. با تغییراتی که دادن به بیس بازی، بازی‌کردن با کلاس هاس مختلف بیشتر فرقشون تو گیم پلی معلوم میشه. داستان ماموریت که واسه دمو انتخاب کرده بودن هم جالب بود. تو DLC به جای شخصیت جانی، شخصیت Songbird تو بازی همراهمون هست که یه کاسپلی هم بیرون غرفه آورده بودن و باهاش میشد عکس گرفت.

Screenshot_20230828-124012.png

منم باهاش رو‌ موتور یه عکس گرفتم! :D

ماموریت تو بازی رو‌میزارم تو اسپویل

رییس جمهور آمریکا داره با فضاپیما به یه سیاره دیگه میره که تو اسمون میزننش و سقوط میکنه و شما باید برین و‌نجاتش بدین، به نظر میاد با شخصیت رییس جمهور آمریکا که یه زن هست بیشتر سرو کار‌داشته باشیم تو این DLC

آخرین ویرایش:

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
ساید کوئست ها رو میشه بعد اتمام داستان اصلی بازی کرد یا باید قبلش اونارو بریم وگرنه حذف میشه؟
یه cyberware شلاقی دیدم تو یوتوب رفتم به لوکیشنی که دادن بودن ولی بجاش چاقو بود مگه جابجا میشن؟ :|
مشکلی که نداره چهره مو تو بازی تغییر بدم چیزی نمیشه؟ پولیه؟ :D

• Like
Reactions: Taha75

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,453
نام
مــاکــان
ساید کوئست ها رو میشه بعد اتمام داستان اصلی بازی کرد یا باید قبلش اونارو بریم وگرنه حذف میشه؟
یه cyberware شلاقی دیدم تو یوتوب رفتم به لوکیشنی که دادن بودن ولی بجاش چاقو بود مگه جابجا میشن؟ :|
مشکلی که نداره چهره مو تو بازی تغییر بدم چیزی نمیشه؟ پولیه؟ :D
چهره رو نمیتونی بعد ساخت کرکتر و مقدمه بازی تغییر بدی.
تغییرات ظاهری، لباس و تجهیزات و... رو میتونی.
================
در مورد مراحل فرعی بعد اینکه تموم میکنی بازی رو ، برمیگردی به قبل از ماموریت آخر و میتونی همه مراحل فرعی رو بری.
کلا بازی برات باز میشه که همه کار بکنی.

اصلا یکی از بخشهای فوق العاده که CP بهش میباله همین مراحل فرعیشه.
بازیهای CDPR معروفه به این.
حین بازی انجامشون بده ، چرا با عجله میخوای برسی به اندینگ؟

مثل اینکه بری تو یک مسیر زیبا پیاده روی ، بعد فقط به افق نگاه کنی و بگی وقتی رسیدم ته مسیر بر میگردم و مناظر رو میبینم.
از مسیر لذت ببر.

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
580
چهره رو نمیتونی بعد ساخت کرکتر و مقدمه بازی تغییر بدی.
تغییرات ظاهری، لباس و تجهیزات و... رو میتونی.
================
در مورد مراحل فرعی بعد اینکه تموم میکنی بازی رو ، برمیگردی به قبل از ماموریت آخر و میتونی همه مراحل فرعی رو بری.
کلا بازی برات باز میشه که همه کار بکنی.

اصلا یکی از بخشهای فوق العاده که CP بهش میباله همین مراحل فرعیشه.
بازیهای CDPR معروفه به این.
حین بازی انجامشون بده ، چرا با عجله میخوای برسی به اندینگ؟

مثل اینکه بری تو یک مسیر زیبا پیاده روی ، بعد فقط به افق نگاه کنی و بگی وقتی رسیدم ته مسیر بر میگردم و مناظر رو میبینم.
از مسیر لذت ببر.
البته یادمه چهره رو هم توی آخرین آپدیت می تونستی جلوی آینه تغییر بدی

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,453
نام
مــاکــان
البته یادمه چهره رو هم توی آخرین آپدیت می تونستی جلوی آینه تغییر بدی
فکر نمیکنما.
در حد مدل مو و بزک کردن و اینها بود فقط.
البته آخرین آپدیت رو بازی نکردم ، گذاشتم اکسپک که اومد.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
تغییر جنسیت نذاشتن مثل سینتز رو ؟ :-"
از زمان لانچ اجراش نکردم میخوام ادامه سیوم رو برم ولی با V مرد بودم صدای زنش رو تو تریلرا میشنوم خداییش خیلی خفن تره :D

آخرین ویرایش:

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
580
تغییر جنسیت نذاشتن مثل سینتز رو ؟ :-"
از زمان لانچ اجراش نکردم میخوام ادامه سیوم رو برم ولی با V مرد بودم صدای زنش رو تو تریلرا میشنوم خداییش خیلی خفن تره :D
به نظرم بزار از اول برو با توجه به تغییراتی که دادن ارزشش داره ضمن اینکه به نظر خودم وی زن نسبت به مرد خیلی بهتره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
بعد ازین دی ال سی هم بازم محتوای جدید اضافه میشه به بازی یا آخریه؟
آخرین کانتنت . بعد اون مستقیم Cyberpunk 2

================================================

F4yyXAgXwBENVDZ.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر