Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی
کیفیت ترجمه اش خیلی خوب بود ولی الان آپدیت جدید زیرنویس رو من هر کاری میکنم نمیتونم نصب کنم طبق چیزی که خودم فهمیدم آپدیت جدید زیرنویس نیاز به زیرنویس ورژن قبلی داره که دیگه ندارمش و توی سایت هم فقط آخرین ورژن میشه دانلود کرد چون برای بازی گاد آف وار به این شکل بود ولی چون اونو ورژن قبلی زیرنویس داشتم بعد نصبش تونستم آپدیت جدیدو نصب کنم متاسفانه گیم ساب با اینکه زیرنویس خوبی داره ولی پشتیبانیش مشکل داره من چندین بار بهشون پیام دادن ولی دریغ از یک جواب .
ببین تلگرام به ادمینش پیام بده اونجا سریع جواب میده اگر تونستی برام چندتا عکس بفرست ببینم ترجمه اش چطوریه دمت گرم

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
580
ببین تلگرام به ادمینش پیام بده اونجا سریع جواب میده اگر تونستی برام چندتا عکس بفرست ببینم ترجمه اش چطوریه دمت گرم
پیام دادم الان 3 روز میشه ولی هیچ جوابی نداده فعلا بازی کلا پاک کردم دوباره نصبش می کنم برای شما عکس ها می فرستم ولی چیزی خودم فهمیدم میگه فایل gzinstall.bat و چند فایل دیگه رو در فولدر مخفی appdata در یوزر رو پیدا نمیکنه یک مورد بگم قبلا که بازی نصب بود فارسی ساز ورژن قدیمیش هم نصب بود همن آپدیت جدیدم نصب کردم و جالب اینکه نصب شد و مشکلی نداشت ولی بدش بازی کلا پاک کردم.چند روز پیش باز بازی نصب کردم و فارسی ساز ورژن جدید خواستم روش نصب کنم که اون ارور داد به همین خاطر که میگم احتمالا آپدیت جدید نیاز به نصب ورژن قدیمی فارسی ساز داره که دیگه روی کامپیوترم ندارمش همین مشکلم با بازی گاد آف وار داشتم ولی اونو چون ورژن قدیمی فارسی سازو داشتم تونستم بعد نصب ورژن قدیم ورژن جدید نصب کنم

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,947
نام
حسین

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
580
دوستان من میخوام فارسی ساز بازی خرید کنم برای PCکسی امتحان کرده مشکلی نداره !
کسی سایت خوب میشناسه راهنمای کنه ممنون
من خودم این 2 تا سایت پیدا کردم
گیم ساب - مرکز فارسی سازی بازی های کامپیوتری
فارسی ساز | لذت تجربه بازی ها به زبان فارسی
موندم از کدوم بگیرم !
از نظر کیفی من هردو امتحان کردم برای گیم ساب خیلی بهتره ولی با این آپدیت جدیدش مشکل دارم

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
639
نام
فرشاد
اگر الان دارید گیم رو پلی میدید یا میخواین پلی بدین به نظرم دست نگه دارید و صبر کنید تا dlc بازی بیاد
اینطور که میگن کلا گیم رو یه جورایی از اول ساختن :))

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,848
نام
مهراد
دوستان من میخوام فارسی ساز بازی خرید کنم برای PCکسی امتحان کرده مشکلی نداره !
کسی سایت خوب میشناسه راهنمای کنه ممنون
من خودم این 2 تا سایت پیدا کردم
گیم ساب - مرکز فارسی سازی بازی های کامپیوتری
فارسی ساز | لذت تجربه بازی ها به زبان فارسی
موندم از کدوم بگیرم !
من نسخه 1.05 رو از فارسی ساز داشتم اوکی بود ولی نمیدونم روی آپدیت های جدید جواب میده یا نه
گیم ساب هم تست نکردم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
اگر الان دارید گیم رو پلی میدید یا میخواین پلی بدین به نظرم دست نگه دارید و صبر کنید تا dlc بازی بیاد
اینطور که میگن کلا گیم رو یه جورایی از اول ساختن :))
دقیقا همینجور ـه بازی رو کوبیدن از نو ساختن . قشنگ سیستمی نبوده که پچش نکرده باشن یا توئیکش نکرده باشن یا نزده باشن از نو ساخته باشنش .
بازی با این پچ یـ کامبک اساسی میزنه .
اهم :-"
من یه سری از پیش نمایش ها و ... رو خوندم، گویا جدا از خود اکسپنشن و بزرگ بودنش، تغییراتی که توی سیستم های کلی بازی ایجاد میشه یجورایی جالب ترن.

مثلا این دفعه واقعا سیستم پلیس و تعقیب گریز به بازی اضافه شده، استفاده بیش از حد از cyberware ها خطرناکه و باعث cyberpsychosis میشه، کلی مراحل و کوئست های کوچیک به دنیای بازی اضافه شده، اسکیل ها و perk ها تغییرات زیادی داشتن و کلی تغییر ریز و درشت دیگه.
در کل بازی چند قدم نزدیک تر شده به اون چیزی که قبل از انتشار بازی اصلی ازش انتظار داشتیم :-"
ولی خوب لانچ بازی انچنان زخممون کرد که جاش هنوز درد میکنه و تا خود بازی و اکسپنشنش منتشر نشن به همه اینا شک دارم من :|

در کل برای من هر چند وقت یه بار این سوال پیش میاد که چی میشد اگه بازی یه تاخیر خرکی میخورد و مثلا سال 2022-2023 و یا حتی دیرتر منتشر میشد (+ و طبیعتا نسخه های نسل قبل هم کنسل میشدن خیلی وقت پیش) و الانم باز این سوال اومد تو ذهنم.
البته اینبار قضیه فرق داره بر خلاف قبل که ما نمیدونستیم دقیقا با چه چیزی سر و کار داریم اینبار دقیقا میدونیم مشکلات بازی کجا باید رفع بشن . بازی هم به صورت کامل قبل بازی ـه و سه ماه دیگه پچش منتشر میشه .

جالبی قضیه اینجاست خود CDPR نمیخواد زیاد هایپ کنه . تغیرات اینقدر گستردست که سایت VGC مقاله زده رو چه حسابی از همین الان اینا رو مارکتینگ رسمی نمیکنن واسش خیلی عجیب بوده !! خلاصه شک نداشته باش CDPR اومده گندی که زده رو کامل جبران کنه شرط میبندم سر همین قضیه یکی از اکسپنشن های بازی رو فدا کردن تا وقت بیشتری برا Overhaul کردن بازی داشته باشن .

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,517
میگم این اکسپنشن با پچ روی بازی اصلی میاد؟ ینی این تغییراتی که میگید بازیو زدن از اول ساختن اگه بازی اصلیو داشته باشیم با اپدیت روش اعمال میشه؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
میگم این اکسپنشن با پچ روی بازی اصلی میاد؟ ینی این تغییراتی که میگید بازیو زدن از اول ساختن اگه بازی اصلیو داشته باشیم با اپدیت روش اعمال میشه؟
با پچ 1.7 میاد دقیقا عین ویچر 3 که تو پچ 1.30 قبل اکسپنشن B&W کلی تغیرات ایجاد کرد

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
580
من نسخه 1.05 رو از فارسی ساز داشتم اوکی بود ولی نمیدونم روی آپدیت های جدید جواب میده یا نه
گیم ساب هم تست نکردم
منم نسخه 1.05 فارسی ساز روی ورژن 1.61 گوگ نصب کردم مشکلی نداشت ولی برای گیم ساب نسخه 1.5 موقع نصب ارور میده در حالیکه ورژن 1.2 قبلا راحت نصب میکردم روی همین 1.61 گوگ.اشتباه کردم به حساب ورژن جدید قدیمیه پاک کردم الانم توی پنل کاربری گیم ساب آخرین ورژن که مشکل دارم میزاره برای دانلود.همون ورژن 1.2 گیم ساب توی ترجمه نسبت به فارسی ساز خیلی بهتره

• Like
Reactions: SiminSecret

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
کارگردان Phantom Liberty که سال 2020 به CDPR اضافه شد اقای Gabe Amatangelo گفته که میخواد نسخه جدید بازی رو هم کارگردانی کنه (قشنگ از همون اول که من ایشون رو دیدم میدونستم قرار بازی رو برگردونه) . جیسون شرایر باهاش مصاحبه کرده و گفته مدیریت سر اینکه بازی رو برگردونن به اون چیزی که قولش رو داده بودن ، از نظر مالی همه چیز در اختیارش گذاشتن . شرایط کاری تو استدیو رو هم کلی بهبود داده و الان وضعیت استدیو به نسبت چند سال پیش خیلی بهتر ـه .

CD Projekt Aims to Redeem Cyberpunk 2077 With Major Expansion

مصاحبش با IGN رو اگه خواستید ببینید :

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
در کل برای من هر چند وقت یه بار این سوال پیش میاد که چی میشد اگه بازی یه تاخیر خرکی میخورد و مثلا سال 2022-2023 و یا حتی دیرتر منتشر میشد (+ و طبیعتا نسخه های نسل قبل هم کنسل میشدن خیلی وقت پیش) و الانم باز این سوال اومد تو ذهنم.
اگه بازی منتشر نمیشد سی دی پراجکتی هم وجود نداشت همون تاخیرای اخری باعث شد سهامش افت کنه بازیه دیگه ای نداشت که منتشر کنه که بودجه چند سال رو تامین کنه فقط همین بود
و بخوایم حساب هم کنیم موفق بود از لحاظ تجاری
رو پی سی که حسابی سو دهی داشت الانم که همین وضعیت رو داره

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
عجب اهنگ خفنی داشت تریلرش.

این سری فکر کنم بگیرم بازیشو به شرطی که تخفیفشو تا یکی دو ماه نگهداره :D .

ولی هر چقدرم این اورهال کردن بازیه خوب باشه باز به cdpr نمیشه اعتماد کرد تا بازی بعدیشون.

این ویلن کچله منو یاد گانتر او دیم بزرگ میندازه به این میگن خلق کردن حتی اگر از یه مدل بی نام و نشون استفاده کنن.

حضور کیانو و ادریس واقعا رو مخه.

• Like
Reactions: Dante _Sparda

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر