Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
واسه اولین بار بازی رو تموم کردم و رو نسخه فایو باگ خاصی ک باعث بشه نتونم به بازی ادامه بدم ندیدم، ولی یکی دوتا باگ سطحی بود ک توی بازی های جهان باز معمولا هست. تقریبا میشه گفت مشکلات بازی برطرف شده.
گرافیک بازی واقعا با اپدیت ۱.۵ عالی بود و فضا سازی و تم شهر بدون مثال بود،البته npc ها طبیعی ترین نبودن و مصنوعی به نظر میرسیدن.

صدا گذاری و موزیک های بازی شاید بشه گفت بهترین قسمت بازی بود،

اما داستان، اون اوایل خیلی گنگ و سردرگم بود و منو خیلی درگیر نکرد یجوایی حس بلاتکلیفی داشتم، فکنم ۲ یا ۳ بار بازی رو دراپ کردم، اما الان ک تموم شده، دلم میخواد از اول بازی کنم و جزئيات داستانو که بار اول با دقت بشون توجه نکردم رو دوباره ببینم، و اینکه یه لایف استایل جدید رو امتحان کنم، (بار اول رو با nomad رفتم، اینبار میخوام Streetboyرو امتحان کنم)

مراحل فرعی هم حسابی شگفت‌ زده میکنه ادمو ، حتی از بعضی مراحل اصلی بقیه بازیای جهان باز هم بهتر هستن(اثار اخیر یوبی سافت 😁)

درکل تجربه بازی رو به همه پیشنهاد میکنم.

سه تا ایراد اصلی بازی در حال حاضر یکی همین مصنوعی بودن NPC ها توی سطح شهر هست ، مشکل اسپان شدن پلیس ها که بهتر شده ولی هنوز درست نیست و مشکل آخرم درایوینگ و هندلینگ که خیلی معمولیه ، به غیر از این موارد به نظرم بازی در حال حاضر مشکل دیگه ای نداره.

Brendan

و Pyramid Song که قطعا یکی از بهترین ها بود ...

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
اینو گفتی یاد Brendan افتادم (یکی از بهترین ساید کوئست هایی که تاحالا تجربه کردم)
اگه نرفتین از دستش ندین

ساید کوئست فقط They Won’t Go When I Go؛ یکی از دارک ترین ساید کوئست های بازی که اون روی "زشت و کریه"(:D) نایت سیتی رو نشون میداد.

اینکه هیچ راه نجاتی واسه جاشوا نیست و تنها کاری که ازت برمیاد اینکه به خواسته رفیقت احترام بذاری و خودت به صلیب بکشیش یا بنشینی و مرگش تماشا کنی. کلا این مدل روایت های خاکستری که همیشه انتخاب بین خوب و بد نیست؛ بعضی اوقات باید بین بد و بدتر انتخاب کنی خوراکه CDPR ـه:D

اون تیکه آخرش که جانی سیلورهند هم به نشانه احترام میاد جلو صلیب جاشوا وا میسه قشنگ 10 از 10 بود.
960x0.jpg

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
گیم اسپات redemption arc سایبر رو یکی از بهترین های سال پیش دونسته.
واقعا هم اینکه برن تو سکوت خبری و از اون هیاهوی کاذب فاصله بگیرن و با پروژه عالی edgerunner و آپدیت های ریز و درشت سعی کنن نظرات رو مثبت کنن خیلی تصمیم خوبی بود. شاید اولین تصمیم درست از تیم PR بازی.
فارغ از جریان های عرضه، نتیجه نهایی بازی به عنوان یه ای پی جدید سایبرپانکی اول شخص از استودیویی که فقط سوم شخص های فانتزی میلی کامبت میساخته، عالی بود.
الان میتونم بگم برا نسخه بعدی سایبر بیشتر از ویچر۴ هیجان دارم. شاید اون بلوغی که تو ویچر۳ بهش رسیدن رو تو سیکوئل سایبر هم بتونن برسن.

SmartSelect_20221225-101846_Twitter.jpg

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
راستی اینم بگم من ۲ بار با V مرد بازی رو تموم کردم و یه بار با V زن که این بار سوم دیگه ۱۰۰۰ کردم بازی رو و گرفتم اچیومنت هاشو. به نظرم voice acting V زن به مرااااتب از مرد بهتره.
وی مرد یه کم زیادی نابالغ به نظر میرسه صداش. آدم یاد نوجوون های مدرسه ای که ادای آدمای خلاف کار میخوان دربیارن میفته.
ولی وی زن، صداش یه عمق و بلوغ خاصی داره که خیلی دلنشین تر و به یادماندنی تر بود برام.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,260
نام
امیرحسین

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
674
نام
امیرحسین
خب منم بلاخره بعد دو سال دیدم که زمان مناسبی هست برای شروع بازی، یه ۶ ساعتی تا الان جلو رفتم.

کیفیتش واقعا سورپرایزم کرد:D بنظر میاد که داستان جالب و درگیر کننده‌ای داشته باشه، همین چندتا ماموریتی که اوایل کار رفتم نظرمو به داستان جلب کرد مشتاقم ببینم در ادامه چی پیش میاد. با شخصیت V خیلی خوب تونستم ارتباط برقرار کنم و تصمیمات و دیالوگ‌هایی که بازی به عهده خودمون میذاره باعث میشه حس کنم واقعا خودم جای این شخصیت هستم و دارم داستان رو جلو میبرم.
از طرف دیگه موسیقی بازی هم قشنگ و متنوعه، حتی هنوز آهنگی که دیشب سر مبارزات پخش میشد تو ذهنم هست:D
گیم‌پلی که عالیه و بجز مخفی‌کاریش که فعلا دورشو خط کشیدم اکشن بازی خیلی لذت بخشه، مخصوصا اینکه قشنگ حس سنگینی سلاح‌ها رو موقع حرکت و شلیک ازشون میگیرم. انتظار داشتم گیم‌پلی پاشنه آشیل باشه و فقط در خالی کردن خشاب رو یه سری دشمن Bulletsponge خلاصه بشه ‌ولی اصلا اینطور نیست واقعا حس خوبی میده. فقط الان اوایل بازی هستم و امیدوارم در ادامه خرابش نکنن.
المان‌های آر‌پی‌جی هم تا الان که میشه گفت خیلی لایت و کم بوده شاید بعضیا با این قضیه مشکل داشته باشن، ولی من اوکی هستم کاملا. چون بازی رو به دید یه Openworld FPS نگاه میکنم و جلو میرم، از اول انتظار یه آرپی‌جی خیلی عمیق ازش نداشتم و همینطوری که هست دارم حال میکنم باهاش.
گرافیک هم که واسم اولویت آخره فقط میتونم بگم که رو پی‌اس‌فایو واقعا قشنگ و چشم‌نوازه، همه‌چیزش اوکی.

در کل تا الان تنها ایرادی که میتونم از بازی بگیرم همون باگ‌هاشه که هنوز بعد دو سال کامل رفع نشدن و بیشتر از میانگین بازیایی که میکنم باگ و گلیچ داره. یه مقدار Immersion رو از آدم میگیره و ضدحال میزنه ولی اونقدر مشکل بزرگی نبوده تا الان که بگم خیلی اذیتم کرده، فقط یبار به یه باگ برخوردم که مجبور شدم سیو رو ریلود کنم.
تا الان که بازی فراتر از انتظارم بود بنظرم اگه با اون وضعیت فاجعه‌بار لانچ نمیشد خیلی بیشتر تحویلش میگرفتن. قطعا ارزش تجربه کردن داره. ما بریم ادامه‌ش:D

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
301
من به شخصه cyberpunk رو تازه شروع کردم
زیرنویس فارسی رو هم دانلود کردم که از کیفیت زیرنویسش هنوز تعجب میکنم و خیلی بازی برام لذت بخشه
در خیلی از بازیها مثل tlou مشکلی ندارم با زبان انگلیسی اما cyber به علت زیاد بودن دیالوگ ها برام سخته
به نظر من بزرگترین مزیت pc تا حالا به نسبت به ps5 همین بوده برام حتی rt هم زیاد برام اهمیت نداره
کاش ps5 هم مثل ps4 های هک شده میشد روش زیرنویس فارسی گذاشت
اینقدر بهم حال داد که زیرنویس الدن رینگ رو هم گرفتم

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
من به شخصه cyberpunk رو تازه شروع کردم
زیرنویس فارسی رو هم دانلود کردم که از کیفیت زیرنویسش هنوز تعجب میکنم و خیلی بازی برام لذت بخشه
در خیلی از بازیها مثل tlou مشکلی ندارم با زبان انگلیسی اما cyber به علت زیاد بودن دیالوگ ها برام سخته
به نظر من بزرگترین مزیت pc تا حالا به نسبت به ps5 همین بوده برام حتی rt هم زیاد برام اهمیت نداره
کاش ps5 هم مثل ps4 های هک شده میشد روش زیرنویس فارسی گذاشت
اینقدر بهم حال داد که زیرنویس الدن رینگ رو هم گرفتم
سیستم و گرافیکت چیه ؟ چقدر هزینه کردی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر