Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,420
نام
مهیار
روی PC هم اونچنان جلال و جبروتی نداره.
اونقدر پردازشی که به زیبایی 30-20 درصدی تصویر اضافه میکنه رو من ترجیح میدم بزارم برای فریم بالاتر و بازی کنم.
درسته.من خودمم ترجیح میدم فریم بالاتری بگیرم ولی خب ری تریسینگ نسخه PC تا الان یکی از بهترین ری تریسینگ هایی بوده که دیدیم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
درسته.من خودمم ترجیح میدم فریم بالاتری بگیرم ولی خب ری تریسینگ نسخه PC تا الان یکی از بهترین ری تریسینگ هایی بوده که دیدیم.
درسته ، Metro Exodus Enhanced هم اگه نگیم بهتر ، میشه گفت با RTX تو همون حد خیلی زیبا میشه.

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
227
بعد از این اپدیت جدید یهو تعداد بازی کن های همزمانش هم به شدت بالا رفته
واسه ps5 حجم اپدیت ۱۱ گیگ بود، دانلود کردم ولی هنوز رقبت نکردم برم بازی رو تموم کنم، یه حس عجیبی بش دارم
حالا شاید الان شروع کنم و تا تهش برم چون مشکل خاصی برای بازی کردن نداره دیگه

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
بعد از این اپدیت جدید یهو تعداد بازی کن های همزمانش هم به شدت بالا رفته
غیر از خود آپدیت تخفیف 50 درصدی که زدن هم خیلی فک کنم تاثیر داشته از اون طرف انیمه ای هم که واسش ساختن موفق عمل کرده و نمرات بالایی هم داره دوباره سر زبونا انداختش.
میمونه DLC ـش که اگه در حد کارای CDPR باشه قشنگ میتونن جبران کنن گند لانچو و یک پلیر بیس خفن جمع کنن واسه نسخه بعدیش.

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
غیر از خود آپدیت تخفیف 50 درصدی که زدن هم خیلی فک کنم تاثیر داشته از اون طرف انیمه ای هم که واسش ساختن موفق عمل کرده و نمرات بالایی هم داره دوباره سر زبونا انداختش.
میمونه DLC ـش که اگه در حد کارای CDPR باشه قشنگ میتونن جبران کنن گند لانچو و یک پلیر بیس خفن جمع کنن واسه نسخه بعدیش.
اقا نسخه بعدی اگه در کار باشه حداقل 20 سال بعد ریلیز میشه که فکر کنم تا اون موقع کل اعضای استدیو و شرکتشون دگرگون میشه حالا شما به فکر نسخه بعدیش هستی ولشون کن همینطور بازیهای راکستار که هر 10 سال میان همین gta ببین شماره پنجش با شماره شش 15 سال فاصله داره که خیلی ها مثل خودم اصلا دنبال بازیهای این شرکتها نیستیم چون عمر مردم تباه میکنن و ارزش اینهمه انتظار و صبر برای یه گیم که سر و تهش 40 ساعت هست نداره ولی از اونور میبینیم بازی گاد اف وار که بهترین بازی تاریخ گیم از لحاظ همه چی هست به فاصله 4 سال میاد باور کنیین من gta کلا یه بار نصفه نیمه تمام کردم ردد دد شماره یک یک بار تمام کردم و شماره دو هم یک بار تمام کردم ولی گاد اف وار دارم هر دوماه یه بار تمام میکنم یعنی تا الان شاید بیست بار هم رو پی اس فور هم روی پرو هم روی فایو الانم که رو پی سی دایمی دارمش و به شددت منتظر راگناروگ هستم ولی اصلا تا به حال حتی به نسخه بعدی gta فکر هم نکردم حتی این چیزهایی هم که لیک شده اصلا نمیدونم چی هستن چون همشون کپی پیس هم هستن ادم باید خیلی کم عقل باشه که 15 سال منتظر یه بازی باشه که یه مپ داره توش بگردی با شخصیتهای نچسب واقعا دم سونی و بعضی استدیوها مثل کپکام یا یوبی سافت یا چند تای دیگه گرم که حداقل صنعت را سر پا نگه میدارن اگه به اینا باشه کلا تخته میشه اقا ما نخاستیم بازی با اون همه جزییات نمیخایم شما ساپبرپان ببینین من خودم تمومش کردم ولی حتی یه دونه از اون اپگریدهاش انجام ندادم خشک و خالی تموم شد یعنی اون همه کتاب داستان و خرت و پرتا به هیچ ارزش نداشت دیگه اینا هر چی بسازن از گاد اف وار راگناروک بالاتر نمیتونن بسازن سر 4 سال داره میاد یا اون قبلیش هم 5 سال طول کشید و بهترین بازی جهان هم شد

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
اقا نسخه بعدی اگه در کار باشه حداقل 20 سال بعد ریلیز میشه که فکر کنم تا اون موقع کل اعضای استدیو و شرکتشون دگرگون میشه حالا شما به فکر نسخه بعدیش هستی ولشون کن همینطور بازیهای راکستار که هر 10 سال میان همین gta ببین شماره پنجش با شماره شش 15 سال فاصله داره که خیلی ها مثل خودم اصلا دنبال بازیهای این شرکتها نیستیم چون عمر مردم تباه میکنن و ارزش اینهمه انتظار و صبر برای یه گیم که سر و تهش 40 ساعت هست نداره ولی از اونور میبینیم بازی گاد اف وار که بهترین بازی تاریخ گیم از لحاظ همه چی هست به فاصله 4 سال میاد باور کنیین من gta کلا یه بار نصفه نیمه تمام کردم ردد دد شماره یک یک بار تمام کردم و شماره دو هم یک بار تمام کردم ولی گاد اف وار دارم هر دوماه یه بار تمام میکنم یعنی تا الان شاید بیست بار هم رو پی اس فور هم روی پرو هم روی فایو الانم که رو پی سی دایمی دارمش و به شددت منتظر راگناروگ هستم ولی اصلا تا به حال حتی به نسخه بعدی gta فکر هم نکردم حتی این چیزهایی هم که لیک شده اصلا نمیدونم چی هستن چون همشون کپی پیس هم هستن ادم باید خیلی کم عقل باشه که 15 سال منتظر یه بازی باشه که یه مپ داره توش بگردی با شخصیتهای نچسب واقعا دم سونی و بعضی استدیوها مثل کپکام یا یوبی سافت یا چند تای دیگه گرم که حداقل صنعت را سر پا نگه میدارن اگه به اینا باشه کلا تخته میشه اقا ما نخاستیم بازی با اون همه جزییات نمیخایم شما ساپبرپان ببینین من خودم تمومش کردم ولی حتی یه دونه از اون اپگریدهاش انجام ندادم خشک و خالی تموم شد یعنی اون همه کتاب داستان و خرت و پرتا به هیچ ارزش نداشت دیگه اینا هر چی بسازن از گاد اف وار راگناروک بالاتر نمیتونن بسازن سر 4 سال داره میاد یا اون قبلیش هم 5 سال طول کشید و بهترین بازی جهان هم شد
الان راکستار بیاد کلا gta بسازه و سراغ هیچ بازی دیگه ای نره یعنی rdr نسازه

اونوقت میتونه توی هر ۴ سال یه نسخه جدید بده بیرون

مثلا سال ۲۰۱۸ بجای rdr میتونست gta بده بیرون .

اون موقع باید هر دو ماه یبار gta بری تا اخرش چون هر ۴ پنج سال یه نسخه جدید میاد .

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
الان راکستار بیاد کلا gta بسازه و سراغ هیچ بازی دیگه ای نره یعنی rdr نسازه

اونوقت میتونه توی هر ۴ سال یه نسخه جدید بده بیرون

مثلا سال ۲۰۱۸ بجای rdr میتونست gta بده بیرون .

اون موقع باید هر دو ماه یبار gta بری تا اخرش چون هر ۴ پنج سال یه نسخه جدید میاد .
حق با شماست

• Cool
Reactions: ehsan M

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα

تیم اصلی CDPR قرار دو گروه بشه تمام افراد کلیدی که رو CP2077 کار کردن نقل مکان میکنن به استدیو جدید CDPR توی شهر Boston آمریکا و اونجا یـ تیم بزرگ واسه ادامه ساخت CP2077 تشکیل میدن بقیه افراد هم تو استدیو اصلی CDPR میمونن و رو سگانه ویچر و IP جدید کار میکنن

آخرین ویرایش:

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,275
نام
محمدرضا
دوستان سلام
گیم ارزش خرید و بازی رو داره ؟
رو اکس باکس 60 دلار هست حالا من منتظر تخفیف 50 درصدیش هستم
ممنونم
key بازی ریجن آرژانتین رو با 12 دلار میتونید بخرید و داخل اکانت خودتون (هر ریجنی) بزنید و حالش رو ببرید.

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
key بازی ریجن آرژانتین رو با 12 دلار میتونید بخرید و داخل اکانت خودتون (هر ریجنی) بزنید و حالش رو ببرید.
ممنونم
من فقط امریکا میگیرم
چون سالیان سال تو استیم بودم احتمال میدم این تغییر ریجن تو کنسولها هم ایرادی بهش وارد بشه
البته امیدوارم نشه
ولی خوب علاقه ای به ریجنهای دیگه ندارم
راحت گیفت دلاری میگیرم و شارژ میکنم
باز هم ممنونم ازتون

• Like
Reactions: Dysphoria

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746

تیم اصلی CDPR قرار دو گروه بشه تمام افراد کلیدی که رو CP2077 کار کردن نقل مکان میکنن به استدیو جدید CDPR توی شهر Boston آمریکا و اونجا یـ تیم بزرگ واسه ادامه ساخت CP2077 تشکیل میدن بقیه افراد هم تو استدیو اصلی CDPR میمونن و رو سگانه ویچر و IP جدید کار میکنن

از اون تیم اصلی ای که ویچر سه رو ساختن کسی مونده ؟ یادمه یک سریشون رفتن گوریلا ، یک سری هم تک و توک رفتن شرکت های دیگه ، بعد گند لانچ سایبرم که یک سری دیگه رفتن ! خلاصه اصلا امیدی به ویچر 4 هست ؟! چون واقعیت اگر قراره در حده همون ویچر 3 هم نشه/نباشه ، ترجیح میدم اصلا نسازن ویچری دیگه ...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
از اون تیم اصلی ای که ویچر سه رو ساختن کسی مونده ؟ یادمه یک سریشون رفتن گوریلا ، یک سری هم تک و توک رفتن شرکت های دیگه ، بعد گند لانچ سایبرم که یک سری دیگه رفتن ! خلاصه اصلا امیدی به ویچر 4 هست ؟! چون واقعیت اگر قراره در حده همون ویچر 3 هم نشه/نباشه ، ترجیح میدم اصلا نسازن ویچری دیگه ...
تا جایی که میدونم از افراد کلیدی Quest Director و Game Director جدا شدن و خوب آره چند تا دیگه هم خبر اومد جدا شدن ولی با این حال بازم چندتاشون هنوز هستن همین Paweł Sasko که ترفیع گرفته و الان Quest Director سایبرپانکه Sebastian Kalemba که هد انمیشن بود الان Creative Director شده و داره رو نسخه چدید ویچر کار میکنه + چند تا از لول دیزاینر و Cinematic Director هایی که من میشناسم هنوز تو استدیو هستن . فقط این وسط نمیدونم Game Director فعلی سایبرپانک که بعد لانچ افتضاح بازی به تیمشون ملحق شده و سابقه کار کردن روی Dragon Age رو هم داره میره روی ویچر کار کنه یا اونم میره واسه سایبرپانک

پ.ن 1 : اون سرطان Adam Badowski تا سال 2018 تو ساخت سایبر کامل دخیل بود و طبق گزارشات هم خودش باعث شده کل پرژه ریبوت بشه که بعدا به خاطر اختلافی که با تیم پیدا میکنه میشه Head Studio سر ویچر 3 هم یـ سری گزارش دیگه اومد بیرون که اونجا هم اختلاف پیدا کرده بوده ولی خوب اونو به سلامت رد کردن کلا ادم خود رای ـه امیدوارم هرچه زود تر شرش از تو استدیو کنده بشه هر چند اینجور که پیداست بدجوری تو هیئت مدیر ـه نفوذ داره !!

پ.ن 2: در مورد اون پروژه فرعی ویچر که قرار توسط استدیو ترد پارتی ساخته بشه از اون جایی که چند وقت پیش Game Director ویچر 3 استدیو جدید تاسیس کرد و گفت داریم یـ RPG تریپل A فانتزی میسازیم و دنبال ناشریم من احتمال میدن CDPR سر وقت همینا رفته باشه چون دقیقا اشاره کردن استدیویی که قرار باهاش همکاری کنن از اعضای قدیمی خود CDPR ـه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid

Playing Cyberpunk After Watching Edgerunners​

---
به عنوان کسی که انیمه باز نیست پیشنهاد میکنم ببینید مخصوصا اگه به دنیای سایبرپانک علاقه دارین.
واسه منی که بازی رو قبلا تموم کردم خیلی چسبید چون تقریبا همه چیزش مال بازی هست و اکثر کوچه خیابونایی که تو انیمه هست رو یادم بود از بازی.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
ممنونم
من فقط امریکا میگیرم
چون سالیان سال تو استیم بودم احتمال میدم این تغییر ریجن تو کنسولها هم ایرادی بهش وارد بشه
البته امیدوارم نشه
ولی خوب علاقه ای به ریجنهای دیگه ندارم
راحت گیفت دلاری میگیرم و شارژ میکنم
باز هم ممنونم ازتون
سلام
هیچ مشکلی نداره و ریجن هم نیاز نیست عوض کنید. کد ریجن آرژانتین رو میخرید و فقط با وی پی ان آرژانتین ردیمش میکنید. این مثل این میمونه که یه سفر رفته باشید آرژانتین و اونجا از یه فروشگاهی کد بازی رو بخرید. مشکلی نداره و من سال هاست این کار رو میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر