Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
اکسپنشن بازی تا 2023 تاخیر خورد :|

Fucking Hell :|
بهتره بازی زیر رو کرده باشن
پ.ن : اینا ی گندی زدن که هنوز از بین نرفته ! چجوری ظرف ی سال دو تا اکسپنشن به اون خفنی بیرون دادن ولی هنوز نتونستن اینو جمعش کنن :|
چون اکثر استعداد هایی که داخل استدیو بودن رفتن طی دو سال گذشته، یه چند تا دولپر نوب موندن.
به نظر من بزرگ‌ترین اشتباه این بود که این گیمو برا نسل ۸ بدن، هنوز سر نسل ۸ گیر هستن، به نظرم بیان مثل این اپدیت ۱.۵ که اکثر چیزاش برای نسل ۸ نیومد همین الان بگن ساپورت تموم شد راحت به کارشون برسن ولی خب میترسن باز پلیرا حمله کنن بهشون.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
چون اکثر استعداد هایی که داخل استدیو بودن رفتن طی دو سال گذشته، یه چند تا دولپر نوب موندن.
به نظر من بزرگ‌ترین اشتباه این بود که این گیمو برا نسل ۸ بدن، هنوز سر نسل ۸ گیر هستن، به نظرم بیان مثل این اپدیت ۱.۵ که اکثر چیزاش برای نسل ۸ نیومد همین الان بگن ساپورت تموم شد راحت به کارشون برسن ولی خب میترسن باز پلیرا حمله کنن بهشون.

آره متاسفانه چند وقت پیش داشتم یک خبر میخوندم که خیلی از اصلیا بعد از گند سایبر یا حتی قبلش چون فشار روشون زیاد بوده و میگفتن این بازی هنوز کامل نیست ، از کمپانی رفتن.منو سره قضیه ویچر 4 خیلی نگران میکنه ! مخصوصا که دیدم چندتا از اسم های گنده رفتن :(

• Like
Reactions: pvt.miller

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji

خب منم بالاخره گیم رو گرفتم و دارم شدید پلیش میکنم. جز کسایی بودم که 24 ساعتی اخبار گیم رو قبل انتشار دنبال میکردم و پری اوردر و بعدم تو ذوقی خوردم و ریفاند.
حالا الان بعد از این اپدیت ها دوباره گرفتم ببینم چی میشه که خب واقعا سوپرایز شدم، واقعا گیم پلی اعتیاد آوری داره، استوری و کرکتر ها و خود نایت سیتی عالی هستن. تجربه خودم رو می نویسم:

اول چیز های منفی رو بخوام بگم باگی که اعصاب خورد کن باشه هم من ندیدم ولی باگ گرافیکی هنوز به وفور پیدا میشه، ان پی سی هایی که تو دیوار هستن، اشیایی که داخل دیوار هستن، چیز هایی که سر جاشون نیستن مثلا وقتی یکیو TakeDown کنی بخوای مخفیش کنی یه کیسه ای ازشون میافته که چیز های قابل لوت کردن طرف هست، خیلی از مواقع این رو هوا میمونه.در کل ازین جور چیز ها زیاده متسفانه. ضعیف ترین بخش بازی با اختلاف سیستم ماشین ها و رانندگی بازی هست، هوش مصنوعی ان پی سی ها کلا تعریف نشده چیزی براشون تو این زمینه مثلا اگه تو لاین خلاف بری اصلا نه بوق میزنن نه چراغ نه میپیچن نه ترمز هیچی، با تمام سرعت با ماشینتون شاخ به شاخ میشن، حالا اگه تصادف ها یکم بهتر کار شده بود یه چیزی دو تا ماشین شاخ به شاخ میشن بعضی وقتا صدای ضربه اصلا نمیاد یا اگه هم میاد یه چیز ضعیف الکیه، شدت تصادف ها هم اصلا درست نیست، با سرعت میزنی به دیوار ماشین هیچیش نمیشه. دیزاین ماشین ها خیلی خوبه و جزییات عالیه، تنوع خوبی هم دارن ولی خب به خاطر این سیستم درایوینگ ضعیف پتانسیلشون کلا هدر رفته و فقط داخل درایوینگ نیست خیلی جاها پتانسیل هدر رفته هست، بازی رسما وانتد سیستم و تعقیب و گریز نداره که خب شهر به اون خفنی اگه این چیزارو داشت تجربه بازی خیلی بهتر میشد.
بهترین بخش بازی هم به نظر من گیم پلی هست اولش خیلی کند هست و تقریبا هیچ ابیلیتی نداری ولی باید تحمل کنی بری جلو تا چیز های باحال بیاد، اهسته کردن زمان، برزرک، کموفلاژ،هک های قوی و خیلی چیز های جالب دیگه که بعدا انلاک میشه و گیم پلی رو جذاب میکنن.شما میتونی روی یه بیلد تمرکز کنی یا اینکه چندتا بیلد رو ترکیب کنی، ولی فکر نکنم بشه همه بیلد هارو با هم داشته باشی اون قدر پرک پوینت زیاد نمیده.پیشنهاد من اینه که بیلد مخفی کاری نبندین حداقل بار اول نبندین، با اینکه خودمم مخفی کاری خیلی دوس دارم ولی برای این گیم جالب نیست چون اول خیلی ساده هست و خیلی OP هست همرو وان شات میزنه، هر از گاهی برای تنوع خوبه ولی بقیه بیلد ها خیلی هیجان انگیز تر هستن. سیستم پرک های بازی رو جدیدا درست کردن و پرک بدرد نخوری وجود نداره شما بر اساس سبک بازیتون میتونی کرکترت رو همونجوری که میخوای درست کنی، اوایل که گیم اومده بود یه سری پرک کاملا بی مصرف مثل چیز های مربوط به آب( تنفس بیشتر زیر آب، شنای سریع تر و ...) بودن که هیچ استفاده ای نداشتن چون محیط های آبی بازی هیچ خبری داخلشون نیست نه میشنی هست نه لوکیشن آبی خاصی، که خوشبختانه این پرک های این مدلی رو حذف کردن. گان های بازی هم از لحاظ دیزاین و فیدبک و انیمیشن و صدا خیلی خوب کار شده، گان های مورد علاقه من smart weapon هستن که نیاز به نشون گیری نداره خودشون نزدیک ترین تارگت رو پیدا میکنن که یه چیز Futuristic و قابل درک و انجام هست. یه پیستول اسمارت با هوش مصنوعی هم هست که اگه پیداش کنید خیلی گان جالبیه، هر وقت دلش بخواد تیر میزنه :)) بعضی وقت ها دارم مخفی کاری میرم میارمش بیرون خودش برا خودش تیر میزنه بعدم عذر خواهی میکنه، منم اعصابم خورد میشه ولی چون با مزه هست نگهش داشتم استفاده میکنم.

بخوام جمع بندی کنم، سایبرپانک یه جوری هست بخوای دنبال ایراد بگردی راحت پیدا میکنی، کم نیست ایرادات بازی ولی وزن چیز های خوب مثل کرکتر ها، خود نایت سیتی که قطعا یکی از بهترین محیط های ساخته شده دنیای گیم هست و داستان و گیم پلی، از قسمت های منفی بازی بیشتره که باعث میشه در کل گیم خوبی باشه. فقط به هیچ عنوان رو نسل 8 بازی نکنید، حیفه بخواید تجربش رو برای بار اول اونجوری واسه خودتون اسپویل کنید، اگه هم کنسول نسل 9 یا پیسی جون دار در دسترس ندارید فعلا، بهتر! هر چی بیشتر بگذره گیم ایرادات بیشتر رفع میشه وقتی شما پلی کردی بیشتر لذت میبری.

آخرین ویرایش:

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,456
ویس اکتر Female V بدون تردید بهترین صداییه که در سالهای گیمر بودنم شنیدم.
این حجم از تزریق حس به یک کرکتر و روح بخشیدن به اون حقیقتا خارق العاده س.

معتقدم کاری که gustavo santaolalla با The Last of Us کرد رو ایشون (Cherami Leigh ) به نحو دیگری با Cyberpunk 2077 انجام داده.

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
580
ویس اکتر Female V بدون تردید بهترین صداییه که در سالهای گیمر بودنم شنیدم.
این حجم از تزریق حس به یک کرکتر و روح بخشیدن به اون حقیقتا خارق العاده س.

معتقدم کاری که gustavo santaolalla با The Last of Us کرد رو ایشون (Cherami Leigh ) به نحو دیگری با Cyberpunk 2077 انجام داده.
کلا به دوستانی که میخوان بازی تازه شروع کنند پیشنهاد میکنم با فیمیل وی برن چون از هر لحاظ بهتر از وی مذکر هستش

• Like
Reactions: Imaginative

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,826
منم این بازی رو برای ps5 گرفتم اولش میخواستم ولش کنم زیاد حال نکردم ولی چند ساعتی بازی کردم .

بازی بعد از 5 ساعت جون میگیره و داستان به اوجش میرسه .

گرافیک بازی و طراحی محیط شهری عالیه همچنین نور پردازی و رنگبندی در شهر و محیط های داخلی عالی کار شده

امتیاز نسخه pc ‌ملاک هست چون وقتی بازی عرضه شد امتیاز ۸.۵ برای pc بود . الان بعد این همه تغییرات باید ۹ در نظرش گرفت .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,977
نام
نـــــــویـــــــــد
n تا وسیله و consumeable با فونت ریز چپوندن تو بازی ای که به قدر کافی شلوغ هست. متاسفانه بازی ای که بخوام با اکراه و حرص پیش ببرم و اینقدر شلوغ باشه رو مجبورم حذف کنم.

من همون نسخه Trial پنج ساعته رو ۳ روز طول کشید تموم کنم. خیلی امید داشتم که خوشم بیاد اما واقعا هیچی نداشت که جذاب باشه. فقط شوتینگ جالبی داشت که اونم دلیلی نبود تا بشه بازی رو تحمل کرد. همچنان برای من همون حس نصفه نیمه و پولیش نشده رو داشت. اگه کسی همچنان با این بازی مشکل داشته باشه دیگه قرار نیست معجزه‌ای رخ بده و نظرشو تغییر بده، فقط امیدوارم بازی بعدیشون رو عین انسان درست و ترتمیز بسازن و منتشر کنن

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
n تا وسیله و consumeable با فونت ریز چپوندن تو بازی ای که به قدر کافی شلوغ هست. متاسفانه بازی ای که بخوام با اکراه و حرص پیش ببرم و اینقدر شلوغ باشه رو مجبورم حذف کنم.
همشو ایگنور کن اصلا لازم نمیشه استفاده کنی، من رو درجه سختی سومی( یکی قبل از سخت ترین) تموم کردم، یه بارم لازم نشد غذا و نوشیدنی استفاده کنم، فقط maxdoc بزن رو کوییک اسلات دی پد، چیز دیگه ای لازم نمیشه.

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر