Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
ویچر 3 دو مدل کات سین داشت یک مدلش کات سین ساده و دستی بود که بین دیالوگ ها رد و بدل میشد و به صورت ریل تایم تو دنیای بازی جریان داشت یـ مدل هم داشت که اسکریپت و موکپ شده بودن E3 پارسال لول دیزاینر بازی گفت همچنان بازی کات سین سوم شخص داره من خودم احتمال میدم کات سین های سوم شخص مربوط میشن به همین صحنه های اسکریپت شده که قاعدتا مال بخش های مهم داستانی باید باشن (مثل ویچر 3) بقیه کات سین ها هم که خوب شامل رد و بدل کردن دیالوگ ها میشه و یک پارچه هستن و اول شخص (95 درصد بازی :D) من فقط منتظرم ببینم سیستم اسکیپ کردن دیالوگ های بازی چجوری چون اینجا دیگه سوم شخص نیست که پشت سر هم انیمیشن ها کات بخورن یا مثل بقیه RPG های اول شخص وارد یـ فریم ثابت بشه تا کات خوردن انیمیشن ها مشکلی پیش نیاره بصورت یکپارچه و اول شخص ـه و شدنی نیست این مورد گفتن یـ روش جالب واسش درست کردن و گذاشتن خود پلیر ها تو بازی تجربش کنن منتظرم ببینم چجوریه !!!
امیدوارم اصلا سیستم اسکیپ دیالوگ نزارن. چه معنی میده اسکیپ بشه دیالوگ ها تو چنین بازی ای!:D:D
ولی خب به دور از شوخی احتمالا اپشن گزاشتن که به طرف مقابل بفهمونی حرفشو تموم کنه زودتر.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
واقعا منتظر این بازی هستم
هیچ پیش داستانی روهم ازش نخوندم و منتظرم تا از 0 یک تجربه بسیازم
همون زمانی که تو E3 آقامون اومد روی صحنه نسخه استیم رو پری اوردر کردم

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
واقعا منتظر این بازی هستم
هیچ پیش داستانی روهم ازش نخوندم و منتظرم تا از 0 یک تجربه بسیازم
همون زمانی که تو E3 آقامون اومد روی صحنه نسخه استیم رو پری اوردر کردم
خیالتم راحت اب از دستشون نمیچکه فقط کلیات بازی گفتن ریزه کاریاش مونده

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
محتویات نسخه کالکتور رو نمیدونم کسی گزاشت یا نه.
قیمتش ۲۵۰ دلاره ولی واقعا خفن به نظر میرسه:
-استیل بوک رسمی بازی
-مجسمه ۱۰ اینچی v هنگام شیرجه زدن از روی موتورش در حین تیراندازی
-آرت بوک هارد کاور بازی
-یه نسخه راهنمای night city
-یه سری پچ
-ست پین ها فلزی
-ست استیکر
-کارت پستی و نقشه نایت سیتی(نقشه البته تو نسخه استاندارد هم هست منطقا)
-جعبه مخصوص کالکتور
-یه راهنمای کامل فیزیکی از ستینگ و لور بازی
-یه سری محتوای دیجیتال مثل والپیپیر و اهنگ ها و ...

اگه از گیم استاپ هم پیشخرید شه این نسخه، یه مدال سامورایی بازی رو هم میشه گرفت:

ما هم ایشالا باید وایسیم خدا خدا کنیم که حداقل نسخه اسکن شده باکیفیت یه استیل بوک و ارت بوک و کتاب راهنمای بازی منتشر شن تو نت که از یه جا گیرشون بیاریم...
:D:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
یـ نفر نشسته مپ بازی رو به صورت 3D با توجه به شکل ساختمونا رو نقشه و چیزایی که تا الان از بازی دیده طراحی کرده یـ چرخی توش زدم این که چهار تا پولیگان خالیه قشنگ خر تو خر بودن قسمت های شلوغ مپ از تو صفحه میزنه بیرون تو خود بازی که یک عالمه جزئیات بهش اضافه میشه رو خدا میدونه چه چیزی بشه =P~

Night City 3D model - Cyberpunk 2077 | 3D Warehouse

این قسمت مپ قشنگ پر از خیابونای تنگ و ساختمونای بلند قدم زدن تو این خیابونا چه حالی بده 8-> شما رو نمیدونم ولی من با پای پیاده کل مپ بازی رو شخم میزنم یعنی دعا دعا میکنم CDPR یـ رادیو سیار مثل Pipboy گذاشته باشه روشنش میکنم و فقط پیاده تو خیابونا راه میرم و از اتمسفر بازی تو شب لذت میبرم ...

screenshot-3dwarehouse.sketchup.com-2020.02.12-03_42_33.png

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
کارت های انویدیا
مخصوص سایبرپانک
چقدر خوشگله!
ادم pc هم نداشته باشه هوس میکنه یدونه از اینا بگیره بزاره تو اتاقش. :D:D:D:D
GeForce RTX 2080Ti
منبع هم حساب توییتر رسمی سایبرپانک
View attachment 129603

البته برا فروش نیست انگار
اینجا اکانت انویدیا گفته چطور میشه گیرش اورد. کلا ۷۷تا ازش ساختن و روش گیر اوردنشم توضیح دادن.

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
یـ نفر نشسته مپ بازی رو به صورت 3D با توجه به شکل ساختمونا رو نقشه و چیزایی که تا الان از بازی دیده طراحی کرده یـ چرخی توش زدم این که چهار تا پولیگان خالیه قشنگ خر تو خر بودن قسمت های شلوغ مپ از تو صفحه میزنه بیرون تو خود بازی که یک عالمه جزئیات بهش اضافه میشه رو خدا میدونه چه چیزی بشه =P~

Night City 3D model - Cyberpunk 2077 | 3D Warehouse

این قسمت مپ قشنگ پر از خیابونای تنگ و ساختمونای بلند قدم زدن تو این خیابونا چه حالی بده 8-> شما رو نمیدونم ولی من با پای پیاده کل مپ بازی رو شخم میزنم یعنی دعا دعا میکنم CDPR یـ رادیو سیار مثل Pipboy گذاشته باشه روشنش میکنم و فقط پیاده تو خیابونا راه میرم و از اتمسفر بازی تو شب لذت میبرم ...

View attachment 129222
اینجور فضاها تو 5-6 ساعت اول بازی جذابیت داره ولی بعد انگار مغز آدم براش عادی میشه دیدنش من تو بازی انتم و دیزگان یا بتمن ارکام نایت میخواستم پیاده برم ولی بعد دیدم نمیشه اصلا هم بخاطر وسعت هم اینکه عادی میشه متاسفانه

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
اینجور فضاها تو 5-6 ساعت اول بازی جذابیت داره ولی بعد انگار مغز آدم براش عادی میشه دیدنش من تو بازی انتم و دیزگان یا بتمن ارکام نایت میخواستم پیاده برم ولی بعد دیدم نمیشه اصلا هم بخاطر وسعت هم اینکه عادی میشه متاسفانه
خب شما احتمالا خیلی علاقه ای به بازی اپن ورد نداری وگرنه من به شخصه اصلا از یه دنیای پویا خسته نمیشم.
برا بار سوم دارم رد دد رو میرم و واقعا سرجمع شاید ۵ بار تو این ۳ دور بازی از فست تراول استفاده کردم.
یا بعد ۷۰۰ ساعت ویچر و همین حدود بتمن و ...، باز هم دنیاشون برام خسته کننده یا تکراری نیست و هنوزم لذت بخشه قدم زدن و پرواز کردن تو این فضا.

سایبرپانک ۲۰۷۷ که به خاطر "سایبرپانکی" بودنش تراکم و جزییاتش چند برابر خواهد بود. ایتا با ویچر اون دنیای بی نهایت پویا رو خلق کردن. تو سایبرپانک که کلا همه چی خیلی متراکم تر و جزیی تره و دستشون خیلی باز تره، قطعا بهتر عمل میکنن.

پویایی دنیا چیزیه که راکستار و بتسدا و سی دی پراجکت اونو بلدن. برا همیم خسته کننده نیست برا من.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
دنیای جذاب OW فقط... AC... اونم کلاسیک که میشد پارکور کرد:D (غیر از نسخه سوم که هرچقدر جنگلش خوب بود،شهرهاش بیخود بود:-" )
مخصوصا مرحوم Unity :(

کلا تو مپ گشتن اگر حال بده... حال میده:-"
به قول دوستمون همین RDR... عالی بود! منم از فست تراول استفاده نمیکردم ولی با این حال این همه رمز و رازی که ملت در میارن رو هم ندیدم:)) وجب به وجبش یه اتفاق خاص داشته:D

• Like
Reactions: mobin.hb96

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
دنیای جذاب OW فقط... AC... اونم کلاسیک که میشد پارکور کرد:D (غیر از نسخه سوم که هرچقدر جنگلش خوب بود،شهرهاش بیخود بود:-" )
مخصوصا مرحوم Unity :(

کلا تو مپ گشتن اگر حال بده... حال میده:-"
به قول دوستمون همین RDR... عالی بود! منم از فست تراول استفاده نمیکردم ولی با این حال این همه رمز و رازی که ملت در میارن رو هم ندیدم:)) وجب به وجبش یه اتفاق خاص داشته:D
واقعا unity بهترین پارکور رو داشت و چقدر حال میداد
نمیدونم چرا همون سیستم رو توی نسخه های بعد استفاده نکردن:-s

• Like
Reactions: Akiba

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر