Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
BC اینقدر حال بهم زن و مهدکودک شده که تو هر تاپیکی بخوای بحث کنی باید از هفت خان رستم بگذری ! دیگه وقتی به لایک کردنت هم کار داشته باشن و اینکه تو نظرسنجی فلان بازی چرا شرکت کردی خودش نشون میده وضعیت رو !
الانم کار به جایی رسیده کسی که 6 ماه منتظر میمونه تا بازیو کرکی بزنه و نمایش بازی مورد نظر رو حتی ندیده (طبق گفته خودش) به بقیه که قراره day1 با عشق پول بدن بازی کنن انگ هیتر بودن میچسبونه :)) لااقل اول ببین شاید بفهمی بحث راجب چیه

تو خوبی ما تو گلومونه مثل حناق

از اون بد تر اینه که هیچ برخوردی با این شخص بد دهن هم نمیشه راست راست میچرخه و فقط کارش توهین کردنه

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
تریلر عالی بود! البته همینم با اینکه کلی کات خورده بود زیاد از حد اسپویل داشت به نظرم، کاش نمی‌دیدم :|
توصیه می‌کنم فقط به گیم پلی اعتنا نکنید و QA Panel بعدشم حتماً ببینید اگه هنوز ندیدید، هایپش از گیم پلی بیشتره :D
در مورد گرافیکش تا ویدئوی Compress نشده رو Gamersydeـی جایی نذاره نظر قطعی نمی‌دم، ولی این مقایسه که با تریلر E3 امسال در اومده رو می‌ذارم تو اسپویلر:
تصویر وحشتناک بلوری شده و Ray Tracing هم به نظرم جالب در نیومده! هرچند اهمیتی نداره و گرافیک تو بازیای CDPR برای خود من اولویت آخره...

Roach هم به عنوان NetWatch Agent تو بازی حضور داره: :D
58ua_szaoyoefenj31.png

البته تصاویری که مقایسه کردی از نظر زمانی فرق دارن واسه همین نور پردازی و میزان تاریکیشون فرق داره مثلا تو یکیشون چراغ ها خاموشه تو یکی چراغ ها روشنه ....

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

gamer1999

کاربر سایت
Aug 22, 2016
60
در کل گرافیک بازی خوبه ولی حرکات npc ها خیلی خشکه و اصلا حسی خوبی بهت نمیده. و یه سوال دیگه از دوستان من در قسمت ساخت شخصیت اون گذشته و علت اومدنش به نایت سیتی رو ندیدم یعنی حذفش کردن؟

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
البته تصاویری که مقایسه کردی از نظر زمانی فرق دارن واسه همین نور پردازی و میزان تاریکیشون فرق داره مثلا تو یکیشون چراغ ها خاموشه تو یکی چراغ ها روشنه ....
گیمرساید معلوم نیست کی کیفیت 4Kمیده ؟

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
نمیدونم اینجا چندنفر اطلاعات voodoo boys خوندن ولی این صحنه تریلر همون تهدید ملت با خون و پر مرغ که جزو کارای همیشگی voodoo boys

Capture.PNG

BC اینقدر حال بهم زن و مهدکودک شده
این که خوبه هزارتا تهمت حالمون بهم خورد و اینکه تو فلانی هستی هم زده میشه و ناظمین بجای برخورد لایک میکنن و رد میشن:-??

• Like
Reactions: gintoki

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
من مقایسه نکردم، تو ردیت مقایسه کردن. از نظر زمانی هم فرقی ندارن، ویدئوی E3 چون Ray Tracing نداره و نور پس زمینه روشنه فکر می‌کنی چراغا خاموشه...

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
بازی از لحاظ جزئیات سیستم کمبت آپگرید تنوع واقعا بی نظیره فقط تنها اشکالی که الان بعد این تریلر بهش میگیرن بحث گرافیکه که به نظرم یه علتش این تریلر تیکه تیکه شده هیچ صحنه ای نمیشه تا آخر با جزیات دید که از گرافیکش قشنگ سر در بیاری ولی اگه مشکل جدی بود کسانی که تریلر ۵۰ مین تو نمایشگاه دیده بودن اشاره میکردن. علت دیگه هم تنها همون صحنه این که جانی نشون میده داره میشینه که بله واقعا انیمیشن صورتش بده ولی فقط همین یک صحنه است که بده که اصلا جای نگرانی نیست.
پس دوستان کالم داون اند تیک ایت ایزی :D اصلا نگران نباشید سایبرپانک همان شاهکاری خواهد شد که همه انتظار داریم چه فنی و چه گیمی!\m/\m/

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
شاید منم بدون خواندن کامنت ها رفته بودم تریلر رو دیده بودم الان حسابی شاکی بودم !! ولی انصافا زیاده روی کردید ، دانگرید که وجود داشت نسبت به نمایش های اولیه ( سی دی پروجکت باید کمی صداقت به خرج بده) ، ولی دیگه بازی در حد نسل هفت نبود ، درسته این نمایش در حد بنچمارک های این نسل نبود ولی گرافیک قابل قبولی داشت !

البته نگرانی هم وجود داره که وقتی گرافیک روی pc he آنقدر افت کرده ، چی دست منی که کنسول فت دارم میرسه!؟

..........

بازی همین که سایبر پانکه برای من بسه به عنوان یه فن صد آتیشه سایبر پانک (gits و آکیرا) که حتی با فیلم های درجه دو و سه سایبرپانکی شدیدا حال می‌کنه ! دیگه وقتی بازی اتمسفر و المان های سایبر پانک و دنیای سایبری رو به این بی نظیری در آورده ، مگه میشه عاشقش نشد!

عمق , ویژگی های مختلف و تنوع بازی خارق العاده است ! جدا هیچی ندیدم که بازی نامید کننده به نظر بیاد ، فاز ملت چیه؟ فقط یه کم شوتینگ بازی شل و ول به نظر میاد که امیدوارم تا لانچ اینم درست کنن!

@The End Of Ps

ایشالله که بازی تو گلومون گیر می‌کنه و حناق میشه !!! =))=))=))=)):Dload:

حمایت که بحثش جداست ! حاضرم شرط ببندم اسم سایبرپانک تا قبل از این بازیم به گوشش نخورده بوده

حداقل مطمئن شید اون بازیای دیگه با این بازی رقیب میشن ، بعد برای باز کردن بادبان ها از دکلش برید بالا!

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,074
نام
مــاکــان
BC اینقدر حال بهم زن و مهدکودک شده که تو هر تاپیکی بخوای بحث کنی باید از هفت خان رستم بگذری ! دیگه وقتی به لایک کردنت هم کار داشته باشن و اینکه تو نظرسنجی فلان بازی چرا شرکت کردی خودش نشون میده وضعیت رو !
الانم کار به جایی رسیده کسی که 6 ماه منتظر میمونه تا بازیو کرکی بزنه و نمایش بازی مورد نظر رو حتی ندیده (طبق گفته خودش) به بقیه که قراره day1 با عشق پول بدن بازی کنن انگ هیتر بودن میچسبونه :)) لااقل اول ببین شاید بفهمی بحث راجب چیه
تو خوبی ما تو گلومونه مثل حناق
علی جان اگر این پست در جواب @Changed_Man 50 نوشتی، اونطور که من از پستهاش دستگیرم شده فکر کنم شما اشتباه متوجه شدی.
اونطوری که من متوجه شدم ایشون داره میگه تو این نمایش یکسری تکنیکهای گرافیکی کلا وجود نداشت حالا چه بخواد روی 1050 اجرا شده باشه ویا 2080ti .
خب همونطور که همه میدونیم این تکنیک ها میتونه از طرف سازنده غیرفعال شده باشه، حالا به چه دلیل، خیلی نظرات مختلف میشه داد اما چیزی که واضح هست اینکه مطمنا گرافیک نهائی باید بالاتر از این باشه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,150
نام
ماکان
من الان نمایش بازی رو دیدم و خیلی حال کردم. از گرافیکش که بگذریم (هرچند اونم به نظرم عالیه و چیزی که دیدم خیلی جذاب بود) گیم پلی و داستان و کلا آزادی عملش خیلی خوب بود. منو که حسابی هایپ کرد.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
علی جان اگر این پست در جواب @Changed_Man 50 نوشتی، اونطور که من از پستهاش دستگیرم شده فکر کنم شما اشتباه متوجه شدی.
اونطوری که من متوجه شدم ایشون داره میگه تو این نمایش یکسری تکنیکهای گرافیکی کلا وجود نداشت حالا چه بخواد روی 1050 اجرا شده باشه ویا 2080ti .
خب همونطور که همه میدونیم این تکنیک ها میتونه از طرف سازنده غیرفعال شده باشه، حالا به چه دلیل، خیلی نظرات مختلف میشه داد اما چیزی که واضح هست اینکه مطمنا گرافیک نهائی باید بالاتر از این باشه.
نه دوست عزیز در جواب ایشون نبود در جواب کسی بود که یهو هیچیو ندیده رفت بالا منبر که خیلی فنه بازیه و بقیه هیتر هستن
صحبت شما درسته دقیقا منم حرفم فقط سر گرافیک بود و اینگه CD قبلا دانگرید داشته ولی امیدوارم در نهایت بهتر از این نمایش اخیر بشه مخصوصا جزییات چهره که یکم تو ذوق میزد وگرنه بقیه موارد مثل آزادی عمل , گیم پلی , اتمسفر و دنیای خاص بازی و ... نوید یه شاهکار رو میده و بازی هست که خیلی ها مثل من منتظرش هستن

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
گرافیک بازی تو نمایش جدید نسبت به گیم پلی 45 دقیقه ای سال گذشته به نظرم پیشرفت کرده، حداقل من اینطور احساس می کنم.

اما بازی از نظر فنی به خودی خود یه دستاورد بزرگه. فک نمیکنم بازی دیگه ای رو بشه از نظر وسعت باهاش مقایسه کرد، شاید ویچر نزدیک ترین گزینه باشه اما از نظر جزئیات، دنیای سایبرپانک با دنیایی که تو ویچر دیدیم، قابل مقایسه نیست.
اخیرا هم در همین مورد صحبت کردن، در مورد مقیاس دنیا و جزئیاتش در مقایسه با ویچر، اونجا در این مورد خوب توضیح داده شده.
گرافیک بصری یه بخش کاره و عمق دنیایی که قراره توسط اون گرافیک به تصویر در بیاد یه بحث! اینا به هم مرتبط هستند، داریم در مورد یه اکشن نقش آفرینی، کلی npc، هوش مصنتوعی های متفاوت، تنوع محیط، گیم پلی پیچیده، سیستم انتخاب و همه جزئیات یه دنیای واقعی!
فقط برنامه نویسی که برای هوش مصنوعی یه بازی نقش آفرینی تو این سطح میشه برابر چند بازی اکشن ماجراجویی AAA هست! همه این چیزا برای اجرا از سخت افزار کار میشکن، شکی نیست که اگر محدودیت های سخت افزاری وجود نداشت کیفیت بصری بازی هم فراتر از این بود.

زمانی که اولین نمایش و اطلاعات بازی منتشر شد گفتم سایبرپانک تو سبک خودش یه دستاورده، سبک بازی اکشن نقش آفرینی هست که شامل هر سبکی میشه پس یه دستاورده برای کل این صنعت! ذهنتون رو انقدر محدود نکنید، ما هم تو دوران جاهلیت زیاد به داون گرید ویچر 3 گیر می دادیم ولی بعد فهمیدیم که بازی های CD فراتر از اینهاست!
CD داره خیلی بزرگ میشه، امیدوارم با عرضه این بازی بره کنار راکستار و بزرگای دیگه و یه زمان بتونه به سبک های دیگه هم ورود کنه (سبک های کاملا عام پسند مثل اکشن ماجراجویی)، پتانسیل اینو دارن که بتونن بازی رکورد شکن تو بخش فروش هم بسازن (مثل GTA) و امیدوارم یه روز بهش برسن.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
منم تریلر را دیدم خیلی به نظرم دانگرید احساس نکردم. دیروز اون عکس جانی سیلورهند را دیده بودم خیلی شوکه شدم ولی الان تریلر را دیدم به نظرم در حد خوبی قرار داره و به تریلر پارسال هم نزدیک هست. صحنه های شلوغ هم همین تریلر داشت و شاید مثل اون دیستریکت تریلر قبلی نبود ولی خب موضعیت هم نداشت .

در کل گرافیک بازی برای یک RPG اپن ورلد اول شخص به نظرم خیلی خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر