Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
متوجه منظورت نمیشم ! الان خوب مشکلش چیه ؟ دوتا بازی با کانسپت خفن هر دو در اجرا میخوان بهترین ورژن موجود رو نشون بدن !! دیگه اینی که تکلند خیز بلند برداشته واسه گرفتن هم وطنش تقصیر CDPR هستش ؟ الان دقیقا باید چیکار کنه وقتی داره کار خودش رو (حداقل توی ظاهری که میبینیم) به نحو احسن انجام میده ؟ چرا دقیقا باید طرفدار های CDPR بخوره تو ذوقشون ؟ چیزی که هست CDPR داره نون عنوان قبلیش رو میخوره و اینقدر هایپ دور و برش هست ولی تکلند همچین چیزی دور و برش نیست اسم روش ـه ساخت کریر مثبت CDPR قبلا ساختتش تکلند میخواد تازه بسازتش ....

مسله واضح هست تچ لند هفته پیش چیزی رو نشون داد که این هفته CDRP نشون داد! خب مشخصه انچنان تازگی و حیرت زدگی ای نداره وقتی قبلا مشاهده شده. البته نمیشه به نمایشهای dying light 2 هم اطمینان 100% کرد ولی خب از لحاظ نقش افرینی من نکته پیشروی ای در سایبرپانک نسبت به dying light 2 نمیبینم و طبیعتا به دنبالش هایپم کمتر میشه بابت تحربه منحصر به فرد اثر

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
تچ لند
تچ لند! جدی !؟ :)):)):)) تچ لند لول شرمنده ولی یه ساعت داشتم میخندیدم چرا تچ لندا رو ریختی تو ماستا
-------------------------
مردم واقعا چی توی سایبرپانک نمیبینن و واقعا چی میخوان ازش؟ گرافیکش که خوبه محتویاتش که خوبه:|

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
البته تچ لند واقعا پیشرفت فوق العاده ای نسبت به بازی قبلیشون نشون دادن. متاسفانه تم زامبی خیلی تکراری شده کسی به اون صورت جدی نمیگیره. ولی خب سایبرپانک فعلا خیلی کانسپت تازه ای هست تو مدیوم گیم. برا همین طبیعیه هایپ اطراف این بازی خیلی بیشتر باشه مخصوصا بازی تو این وسعت و بودجه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
مسله واضح هست تچ لند هفته پیش چیزی رو نشون داد که این هفته CDRP نشون داد! خب مشخصه انچنان تازگی و حیرت زدگی ای نداره وقتی قبلا مشاهده شده. البته نمیشه به نمایشهای dying light 2 هم اطمینان 100% کرد ولی خب از لحاظ نقش افرینی من نکته پیشروی ای در سایبرپانک نسبت به dying light 2 نمیبینم و طبیعتا به دنبالش هایپم کمتر میشه بابت تحربه منحصر به فرد اثر
خوب شما الان داری سابقه کاری دوتا شرکت رو با هم برابر میکنی بعد میگی نمایش CP2077 اصلا حیرت انگیز نبود کاری ندارم حیرت انگیز بود یا نه به صورت کلی میگم CDPR یـ بار خودش رو ثابت کرده ولی تکلند فعلا یـ کانسبت عالی رو کرده با یـ نمایش خفن شما به عنوان کسی که ویچر 3 رو بازی کرده بیشتر به CP2077 اعتقاد داری یا تکلندی که هنوز چیز خفنی رو نکرده (به خودم باشه میگم نسخه ی اول DL یکی از اندر ریت ترین بازی های نسل ـه) ؟

البته تچ لند واقعا پیشرفت فوق العاده ای نسبت به بازی قبلیشون نشون دادن. متاسفانه تم زامبی خیلی تکراری شده کسی به اون صورت جدی نمیگیره. ولی خب سایبرپانک فعلا خیلی کانسپت تازه ای هست تو مدیوم گیم. برا همین طبیعیه هایپ اطراف این بازی خیلی بیشتر باشه مخصوصا بازی تو این وسعت و بودجه.
ربطی به این مسئله نداره بله Cyberpunk سبک نسبتا تازه ای ولی نمیشه به این راحتی شهرت CDPR رو نادید گرفت اگه ویچر 3 به این شهرت نمیرسید عمرا چنین پروژه با چنین بودجه و با چنین لول هایپی رو ما شاهدش بودیم تکلند هم الان اگه بتونن چیزی که نشون دادن رو کامل پیاده کنند تو همین سبک زامبی که میگی خیلی کلیشه ای شده میتونه پا به پای CDPR واسه پروژه دیگش هایپ کنه اینم بگم که نمایش پشت درای بسته DL2 اون موقعی که همه داشتن خود CDPR رو ستایش میکردن تو E3 داشت خیلی شیک مجلسی همه جایزه ها رو میبرد شرایطش دقیقا مثل دموی پارسال همین CP2077 بود منتهی خوب چون هایپ دور و برش نبود اصلا اونجور که باید و شاید سر صدا نکرد

یه نظرسنجی میزاری برای این استریم ؟ :D
خیر زورش رو دارم نمیزارم :p:p:p
پ.ن : یکی از ناظما نظر سنجی پست اول رو پاک کنه :D

• Like
Reactions: Hamid Payne

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
خوب شما الان داری سابقه کاری دوتا شرکت رو با هم برابر میکنی بعد میگی نمایش CP2077 اصلا حیرت انگیز نبود کاری ندارم حیرت انگیز بود یا نه به صورت کلی میگم CDPR یـ بار خودش رو ثابت کرده ولی تکلند فعلا یـ کانسبت عالی رو کرده با یـ نمایش خفن شما به عنوان کسی که ویچر 3 رو بازی کرده بیشتر به CP2077 اعتقاد داری یا تکلندی که هنوز چیز خفنی رو نکرده (به خودم باشه میگم نسخه ی اول DL یکی از اندر ریت ترین بازی های نسل ـه) ؟

ربطی به این مسئله نداره بله Cyberpunk سبک نسبتا تازه ای ولی نمیشه به این راحتی شهرت CDPR رو نادید گرفت اگه ویچر 3 به این شهرت نمیرسید عمرا چنین پروژه با چنین بودجه و با چنین لول هایپی رو ما شاهدش بودیم تکلند هم الان اگه بتونن چیزی که نشون دادن رو کامل پیاده کنند تو همین سبک زامبی که میگی خیلی کلیشه ای شده میتونه پا به پای CDPR واسه پروژه دیگش هایپ کنه اینم بگم که نمایش پشت درای بسته DL2 اون موقعی که همه داشتن خود CDPR رو ستایش میکردن تو E3 داشت خیلی شیک مجلسی همه جایزه ها رو میبرد شرایطش دقیقا مثل دموی پارسال همین CP2077 بود منتهی خوب چون هایپ دور و برش نبود اصلا اونجور که باید و شاید سر صدا نکرد

خیر زورش رو دارم نمیزارم :p:p:p
پ.ن : یکی از ناظما نظر سنجی پست اول رو پاک کنه :D
جدا من نه هیتر این شرکتم نه میخوام زیر سوال ببرم اینارو:D بحث دقیقا همینه دیگه. مارکتینگ بازی خیلی چیز شلخته ای بوده.وقتی داری از یه بازی مثل ویچر 3 میای سر پروژه جدیدت، حداقل باید مارکتینگ بازیت هم دقیقا با همون جدیت ارتقا پیدا کنه. اینا همین الان اون دموی 1 ساعته امسال رو عین آدم منتشر میکردن الان هیچ کدون از بحث های اضافه رو نداشتیم و در مورد خود بازی داشتیم بحث میکردیم8-| چند صفحه پیش هم اشاره کردم اتفاقا. فروش و نمرات خوب بازی از الان تضمینه. انتقاد من به نمایش های شلخته و بی نظم بازیه. پارسال خوب شروع شد. امسال ولی E3 زیاد جالب نبود نمایش های عمومی. اینم از وضعیت تریلر که از سر و تهش زدن انقدر.

• Like
Reactions: Imaginative

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
تریلر که اصلا خوب نبود...کلیت بازی که محشره اما نتونسته بودن نمایش خوبی در بیارن اما باز از نود درصد نمایش های اخیر خیلی از بازیا بهتر بود...:D
__
کمتر به گرافیک گیر بدید:D مگه چند تا بازی هست که یک محیط ow اورجینال پرجزئیات رو خلق کرده باشن؟انصاف نیس گرافیک بازی با بازی هایی مقایسه بشه که هر ده کیلومتر یک درخت کپی کردن:D بعضیا هنوز درک نمی کنن ساخت همچین محیطی چقدر وقت گیره...خیلی از استدیو ها نه حوصلشو دارن نه تواناییشو دارن دست به همچین کاری بزنن:D برای توجیه عدم تواناییشونم میاد از اول داستان بازی رو تغییر میدن که توجیه خوبی داشته باشن:D بابا سایبرپانکه اینا...این همه استدیو درجه یک نهایت کاری که دادن کویرپانکم نبوده:D
من شخصا انتظار گرافیک فاجعه باری رو داشتم ولی از حد انتظارمم همین بالاتره... قطعا خیلی خوب نیس ولی خودمون رو که نمیخوایم فریب بدیم... هرچقدر cdpr خلاق و محشر باشه تجربه کاری خیلی از استدیو هارو نداره...چندین ساله دیگه با چند عناوین دیگه تو زمینه گرافیکم قطعا جزو غول ها میشه:D
__
نمیدونم چرا حس میکنم رنگ سبز و ابی زیاد میشد تو بازی حس بهتری پیدا میکردم:D!!!!!!
اول از خودتون بپرسید کسانی که دارن در این تاپیک انتقاد می کنن هیترن یا دلسوزو عاشق سایبرپانک ، اتفاقا محیط سایبرپانک یکی از پیش نیازهای اصلیش همین گرافیکو اتمسفر خفنشه که ابهت میده به بازی ، اینکه میگین محتوا مهمه موافقم ، ولی اینکه میگین گرافیک فدای این محتوا بشه برامون مهم نیست .. بنظرم این بازی رو با بازیهای RPG دیگه دارید اشتباه می گیرید ! ، این بازی در حدی جاه طلبانس که CDPR اومد برای هر قطعه نیروی متخصص گذاشت تا فضای سایبرپانکی رو از بعد فنی توی حلق بازیکن کنن :D ، وقتی مشکل جدی وجود داره در همین تریلر کوتاه ، چرا بیام بگم نباید انتظار بیشتر داشت ؟!! اگر استودیوی دیگه ای بود آره ، اگر بازیش مورد انتظارم نبود آره ، از 2012 تا الان منتظر بازیم و کوچکترین اخبارشو بعد از جدی تلقی کردن پروژه دنبال کردم ، این نمایش معمولی ای بود برام بعد از این همه انتظار و بعضا ناامیدکننده ، اینکه CDPR هنوز روی خلق اتمسفر بازی لنگ میزنه و حتی نمایش لحظه ایشم ایراد داره واقعا نگران کنندست . بحث فنی خیلی مهمه و برای من به اندازه محتوا .. و خصوصا این بازی ارزشش بیشتر نباشه مطمئنا کمتر نیست .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
اول از خودتون بپرسید کسانی که دارن در این تاپیک انتقاد می کنن هیترن یا دلسوزو عاشق سایبرپانک ، اتفاقا محیط سایبرپانک یکی از پیش نیازهای اصلیش همین گرافیکو اتمسفر خفنشه که ابهت میده به بازی ، اینکه میگین محتوا مهمه موافقم ، ولی اینکه میگین گرافیک فدای این محتوا بشه برامون مهم نیست .. بنظرم این بازی رو با بازیهای RPG دیگه دارید اشتباه می گیرید ! ، این بازی در حدی جاه طلبانس که CDPR اومد برای هر قطعه نیروی متخصص گذاشت تا فضای سایبرپانکی رو از بعد فنی توی حلق بازیکن کنن :D ، وقتی مشکل جدی وجود داره در همین تریلر کوتاه ، چرا بیام بگم نباید انتظار بیشتر داشت ؟!! اگر استودیوی دیگه ای بود آره ، اگر بازیش مورد انتظارم نبود آره ، از 2012 تا الان منتظر بازیم و کوچکترین اخبارشو بعد از جدی تلقی کردن پروژه دنبال کردم ، این نمایش معمولی ای بود برام بعد از این همه انتظار و بعضا ناامیدکننده ، اینکه CDPR هنوز روی خلق اتمسفر بازی لنگ میزنه و حتی نمایش لحظه ایشم ایراد داره واقعا نگران کنندست . بحث فنی خیلی مهمه و برای من به اندازه محتوا .. و خصوصا این بازی ارزشش بیشتر نباشه مطمئنا کمتر نیست .
مشکل اینه دوستان یادشون رفته چه اسمایی پشت این بازی قرار دارن:D و اینکه تائید شده جهان بازی خیلی کوچکتر از ویچره و در عوض محتوای عمودی و افقی زیادی داره:D حالا باید یه نمایش از تراکم و جزئیات بازی رو کنسول ها نشون بدن ببینیم با چی طرفیم:D

• Like
Reactions: .Amirone

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
BC اینقدر حال بهم زن و مهدکودک شده که تو هر تاپیکی بخوای بحث کنی باید از هفت خان رستم بگذری ! دیگه وقتی به لایک کردنت هم کار داشته باشن و اینکه تو نظرسنجی فلان بازی چرا شرکت کردی خودش نشون میده وضعیت رو !
الانم کار به جایی رسیده کسی که 6 ماه منتظر میمونه تا بازیو کرکی بزنه و نمایش بازی مورد نظر رو حتی ندیده (طبق گفته خودش) به بقیه که قراره day1 با عشق پول بدن بازی کنن انگ هیتر بودن میچسبونه :)) لااقل اول ببین شاید بفهمی بحث راجب چیه

تو خوبی ما تو گلومونه مثل حناق

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
تریلر عالی بود! البته همینم با اینکه کلی کات خورده بود زیاد از حد اسپویل داشت به نظرم، کاش نمی‌دیدم :|
توصیه می‌کنم فقط به گیم پلی اعتنا نکنید و QA Panel بعدشم حتماً ببینید اگه هنوز ندیدید، هایپش از گیم پلی بیشتره :D
در مورد گرافیکش تا ویدئوی Compress نشده رو Gamersydeـی جایی نذاره نظر قطعی نمی‌دم، ولی این مقایسه که با تریلر E3 امسال در اومده رو می‌ذارم تو اسپویلر:
اونی که UI رو نشون می‌ده طبیعتاً ویدئوی Deep Dive دیشبه.

1 - IIbB7Mb.jpg

2 - rIYdKBd.jpg

3 - cIbqqSx.jpg

4 - ULf6acN.jpg

5 - IwGaC0U.jpg

6 - DEbsRfX.jpg

7 - 5EBElKd.jpg

8 - qMAzjwt.jpg

9 - oAoqTCC.jpg

10 - 7Yfgdes.jpg

11 - 5EzqPh2.jpg

12 - gn5LFIl.jpg

13 - PxDSqkc.jpg

14 - wDQEj9i.jpg
تصویر وحشتناک بلوری شده و Ray Tracing هم به نظرم جالب در نیومده! هرچند اهمیتی نداره و گرافیک تو بازیای CDPR برای خود من اولویت آخره...

Roach هم به عنوان NetWatch Agent تو بازی حضور داره: :D
58ua_szaoyoefenj31.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر