Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,274
ظاهرا بازی دیگه سیستم Gender نداره و فقط میتونید بادی تایپ برا کرکترتون انتخاب کنید و صدای مرد یا زن بزارید روش:|
یعنی دیگه شخصیتمون واقعا مرد یا زن نیستش !
پ.ن: الان دیدم صفحه قبل هم اشاره شده :D بنظرم کار مسخره ای هستش چون دیگه شخصیتمون در دنیای بازی به عنوان یک زن یا مرد آیدنتفای نمیشه :D صرفا یه کرکتر هستش که فقط بدن یا صدای مختلف میتونه داشته باشه

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
ظاهرا بازی دیگه سیستم Gender نداره و فقط میتونید بادی تایپ برا کرکترتون انتخاب کنید و صدای مرد یا زن بزارید روش:|
پ.ن: الان دیدم صفحه قبل هم اشاره شده :D بنظرم کار مسخره ای هستش چون دیگه شخصیتمون در دنیای بازی به عنوان یک زن یا مرد آیدنتفای نمیشه :D صرفا یه کرکتر هستش که فقط بدن یا صدای مختلف میتونه داشته باشه
دیگه این قضیه کرکتر Non-binary کم کم تو RPG ها همه گیر میشه ببین کی گفتم :| CDPR گفته به فیدبک ملت گوش دادیم آره جون عمت :D :| واسه خابوندن صدا یـ مشت Mob توئیتری و Reset Era این کار رو میکنن ای کاش حداقل دو مدل میزاشتن یـ مدل کرکتر Non-binary یـ مدل هم معمولی الان قشنگ Pander کردن اون ور :|

آخرین ویرایش:

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
حالا چیزی که گفتن داخل بازی بر اساس صدای کرکترتون npc ها تشخیص میدن که زن هستید یا مرد.(البته بصورت رسمی تایید نشده)

ولی این عقب نشینی cdpr به عنوان اینکه بازی برای همه ست و اینجور چرت و پرتا یه خورده نگران آینده شون شدم....بخواد با هر بادی بلرزه که با سر میخوره زمین همونطور که مثل موشک رفت بالا.

خداروشکر ویچر تموم شد. غیر این صورت ما شاهد نژاد های هندی ، افریقایی و شرقی بودیم داخل بازی. (با این تفاسیر اون بازی aaa که معرفی نکردن هنوز امیدوارم تو دنیای ویچر نباشه)

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,147
نام
Melkor
دیگه این قضیه کرکتر Non-binary کم کم تو RPG ها همه گیر میشه ببین کی گفتم :| CDPR گفته به فیدبک ملت گوش دادیم آره جون عمت :D :| واسه خابوندن صدا یـ مشت Mob توئیتری و Reset Era این کار رو میکنن ای کاش حداقل دو مدل میزاشتن یـ مدل کرکتر Non-binary یـ مدل هم معمولی الان قشنگ Pander کردن اون ور :|
به یه CDPR دل خوش کرده بودیم که اونم woke شد رفت. خدابخیر بگذرونه!

الان که فکر میکنم میبینم Dying light 2 گزینه بهتریه :D

• Like
Reactions: Arima Kishou

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
حالا اینکه شرکت با اعتباری مثل CDPR جلوی یه مشت ترول که فکر میکنن فقط خودشون میفهمن تا کمر خم بشه چیز خوبی نیست درست ولی شخصا برام اهمیتی نداره کاراکتر مرد یا زن خالص نداشته باشیم. من تصمیم داشتم با کاراکتر زن بازی کنم الانم همین که بشه یه کاراکتر شبیه به مونث درست کرد و صداش هم بهش بخوره برام کافیه و اهمیتی به قضیه جنسیت نمیدم. مساله اصلی اینجاست که نگرانی های قبلی برطرف نشده و شرکت هم درگیر حاشیه شده.
غیر از اتمسفر که نگرانی شخصی من بود و مهم نیست و اینکه از هیچ کدوم از OST های پخش شده از بازی به هیچ وجه خوشم نیومد رو هم باز به حساب سلیقه میذاریم و این هم مهم نیست و حداقل ممکنه بقیه خوششون بیاد ولی این قضایای بد بودن گان پلی و رانندگی و این پالسهایی که برای اماده کردن ذهن مخاطب برای کوچیک بودن نقشه برای بار هزارم میفرستن دیگه واقعا نگرانی واقعیه.

در گیم پلی سال قبل که من اصلا حس نکردم گان پلی بده و اتفاقا خیلی هم خوشم اومد و برای من خوب بنظر میرسید ولی این گیری که سایتها و یوتیوبرها به این قضیه دادن نگران کننده هست. رانندگی رو هم که همون پارسال گفتم بده و هرکس دموی سال قبل رو با دقت دیده باشه متوجه میشه رانندگی و فیزیک ماشین چقدر بده و اینطور که سایتها و یوتیوبرهایی که دموی جدید رو دیدن میگن این مورد بعد از یک سال هنوز رفع نشده. این هم نگران کننده هست. کوتاه شدن دمو هم یه دلیل دیگه برای اینکه شاید اوضاع اونطوری که باید خوب نیست داستان اسپویل و اینها همونطور که قبلا توضیح دادم برای من قانع کننده نیست و خیلی ها هم با این موضوع قانع نشدن.

امیدوارم اعضای اصلی شرکت بجای اینکه وقت و تمرکزشون رو صرف SJWها و مزخرف کده ریست ارا کنن بیشتر رو مسائل اصلی بازی تمرکز کنن چون تجربه نشون داده شما هرچقدر هم شرکت بزرگ و یا اعتباری باشید سقوط در یک لحظه اتفاق می افته و کسی ازش ایمن نیست. استاد تاد هاوارد هم از اون پشت دارن دست تکون میدن. خلاصه امیدوارم مشکل خاصی نباشه و غرزدنهای سایتها و یوتیوبرها ایرادگیری روتین و همیشگیشون باشه و جدی نباشه. واقعا دیگه تحمل یه تاخیر خوردن دیگه رو ندارم.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,103
نام
MohammadAli
تو اون تریلر 48 دقیقه‌ای یه قسمتی بود که شخصیت اصلی با یه مرد خوابیده بود بعد ماموریتش. الان که اهمیتی به زن یا مرد بودن نمیدن یکی که مث من دوس داره از شخصیت مذکر استفاده کنه باید بزور صحنه g*y ببینه؟‌ :D من مشکلی با این افراد ندارم ولی علاقه‌ای به دیدن اعمالشونم ندارم :D WTF

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
تو اون تریلر 48 دقیقه‌ای یه قسمتی بود که شخصیت اصلی با یه مرد خوابیده بود بعد ماموریتش. الان که اهمیتی به زن یا مرد بودن نمیدن یکی که مث من دوس داره از شخصیت مذکر استفاده کنه باید بزور صحنه g*y ببینه؟‌ :D من مشکلی با این افراد ندارم ولی علاقه‌ای به دیدن اعمالشونم ندارم :D WTF
خوب میتونی انجام ندی کسی مجبورت نمیکنه :D الان قضیه از این قرار ـه جنسیت رو به کلی حذفش میکنن یعنی تو بازی He/She وجود نداره که به این میگن Non-binary این قضیه بیشتر به خاطر Pander کردن ملت برا افراد Trans هستش که یـ وقت خدایی نکرده احساس تنهایی نکنن بین بقیه واسه همین میان ز کل جنسیت رو حذف میکنن

• Like
Reactions: a2010

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
خوب میتونی انجام ندی کسی مجبورت نمیکنه :D الان قضیه از این قرار ـه جنسیت رو به کلی حذفش میکنن یعنی تو بازی He/She وجود نداره که به این میگن Non-binary این قضیه بیشتر به خاطر Pander کردن ملت برا افراد Trans هستش که یـ وقت خدایی نکرده احساس تنهایی نکنن بین بقیه واسه همین میان ز کل جنسیت رو حذف میکنن
خودشون گفتن حذف میشه؟ یعنی مثلا تو دموی پارسال که دکس به v مونث میگفت خانم v دیگه نیست؟! پفففف یعنی چی

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
خودشون گفتن حذف میشه؟ یعنی مثلا تو دموی پارسال که دکس به v مونث میگفت خانم v دیگه نیست؟! پفففف یعنی چی
والا نمیدونم ولی از اون مصاحبه بالایی که گذاشتی این قضیه رو میشه برداشت هرچند امیدوارم اشتباه کنم :-??

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
والا نمیدونم ولی از اون مصاحبه بالایی که گذاشتی این قضیه رو میشه برداشت هرچند امیدوارم اشتباه کنم :-??
یه سری پست فیک زده بودن ردیت که تو بازی موقع از واژه they/them برای کاراکتر استفاده میشه موقع دیالوگ/کات سین که تکذیب شد.کاراکتر رو هر جور بسازی دقیقا بسته به انتخابت به کارکتر اشاره میشه. چیزی حذف نشده!
در مورد حذف جنسیت موقع ساختن کاراکتر هم خب تو همچین دنیایی که تکنولوژی رو همه ابعاد زندگی انقدر تاثیر داره انتظار دارین واژه gender با سال ۲۰۱۹ یه معنی بده؟ :D

• Like
Reactions: BehzaDG

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
یه سری پست فیک زده بودن ردیت که تو بازی موقع از واژه they/them برای کاراکتر استفاده میشه موقع دیالوگ/کات سین که تکذیب شد.کاراکتر رو هر جور بسازی دقیقا بسته به انتخابت به کارکتر اشاره میشه. چیزی حذف نشده!
در مورد حذف جنسیت موقع ساختن کاراکتر هم خب تو همچین دنیایی که تکنولوژی رو همه ابعاد زندگی انقدر تاثیر داره انتظار دارین واژه gender با سال ۲۰۱۹ یه معنی بده؟ :D
صحیح صحیح بازی کلا ژانرش سر و تا پاش از این دست مسائل زیاده منتهی اینجا قضیه از این قرار ـه که چنین اپشنی وجود خارجی نداشت تا بعد قضیه اون عکس و جنجال فیکی که به پا شد که دیگه خود Marcin Iwiński اومد واسه بستن دهن ملت گفت اضاف میکنیم همچین چیزی رو قضیه Pander کردن یهویی ـه که نا خداگاه آدم رو نگران میکنه وگرنه قضیه همین PR و بستن دهن ملت باشه مشکلی نیست
پ.ن : بماند هنوزم فحش بار CDPR میکنن این جماعت شاسگول بری بگردی هنوزم هستن که به CDPR میگن ترنسفوبیک بهتره هرچه زود ارتباط اونوری قطع کنه CDPR وگرنه این وسط میشن آدم بده هر دو طرف

• Like
Reactions: Arima Kishou

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
صحیح صحیح بازی کلا ژانرش سر و تا پاش از این دست مسائل زیاده منتهی اینجا قضیه از این قرار ـه که چنین اپشنی وجود خارجی نداشت تا بعد قضیه اون عکس و جنجال فیکی که به پا شد که دیگه خود Marcin Iwiński اومد واسه بستن دهن ملت گفت اضاف میکنیم همچین چیزی رو قضیه Pander کردن یهویی ـه که نا خداگاه آدم رو نگران میکنه وگرنه قضیه همین PR و بستن دهن ملت باشه مشکلی نیست
پ.ن : بماند هنوزم فحش بار CDPR میکنن این جماعت شاسگول بری بگردی هنوزم هستن که به CDPR میگن ترنسفوبیک بهتره هرچه زود ارتباط اونوری قطع کنه CDPR وگرنه این وسط میشن آدم بده هر دو طرف
البته همین لینکی که دادم تو کامنتاش ملت اعتراضی ندارن و میگن حرکت خوبیه فکر نمیکنم مورد خاصی باشه:|.............

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
اون گروه جلوتر از همه میرن بازیو میگیرن :D سر هر بازی حساب کنی از اینجور آدما پیدا میشه.
در مورد این قضیه non-binary هم یادمه e3 امسال مصاحبه دادن که همچین چیزی هست تو بازی. حتی دیالوگ های بازی هم تو زبان های مختلف این قضیه رو ساپورت میکنه که خب کارشون فوق العاده سخته.
خلاصه کاری که cdpr داره انجام میده واقعا قابل تحسینه. حالا دلیلش هر چی هست مهم نیست به نظرم. اون تیم localization و صداپیشه رسما پدرشون در میاد سر رعایت اینجور مسائل

• Like
Reactions: Ludens

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
در مورد این قضیه non-binary هم یادمه e3 امسال مصاحبه دادن که همچین چیزی هست تو بازی.
شما جنجال فیک که سر اون عکس پیش رو اومد رو ازش خبر داری یا نه ؟ اون مصاحبه بعد اون جنجال بود گفتمم خود شخص Marcin Iwiński کله گنده ی CDPR اون مصاحبه رو کرد !
حتی دیالوگ های بازی هم تو زبان های مختلف این قضیه رو ساپورت میکنه که خب کارشون فوق العاده سخته.
بالاخر چیزی حذف شده یا نه ؟ یـ جا میگی چیزی رو قرار نیست تغییر بدن حالا میگی صدا پیشه ها کارشون فوق العاده سخته ؟ من نگرفتم چی گفتی اگه مثل قبل کرکتر He و She خطاب بشه دیگه چه سختی وجود داره ؟
خلاصه کاری که cdpr داره انجام میده واقعا قابل تحسینه.
کاری که CDPR داره میکنه نه فید بک گرفتن نه چیزی از ترس خراب شدن سابقشون مدیریت رو اورده به چنین چیزی وگرنه هیشکی و هیچ کسی واسه این مورد فید بک نداده بود همه ترس PR بوده و بس
حالا دلیلش هر چی هست مهم نیست به نظرم.
دلیلش اتفاقا خیلی مهمه اگه قرار باشه از ترس یـ سری افراد خاص مجبور باشن چنین چیزی رو اضافه کنن اند مشکل دار بودن قضیه هست حالا باز اگه اعتراض سر فیدبک مستقیم به نداشتن این قابلیت بود یـ چیزی ولی عملا حرکت PR هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر