Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
انیمیشن هایی که وجود داره بشدت عجیبه برای یه rpg ، مثل جایی که کله طرفو میکنه زیر آب و شلیک میکنه ، یا جایی که از پنجره به اون دشمن شلیک میکنه و وقتی ضعیف شد جکی میکوبتش به دیوار ، و خیلی موارد دیگه ...
یعنی بنظرتون تو بازی نهایی همینطور خواهد بود ؟؟
اگه باشه که واقعا بتزدا و بقیه کمپانی ها باید یه فکری بحال انیمیشن های بازیهاشون بکنن ، یه بازی مثل Fallout 76 که نزدیک 2019 میاد وضعیت انیمیشن هاش خنده داره ، قبلا این بهانه وجود داشت که rpg هستن و تمرکز رو آزادی عمل هست نه باورپذیری ظاهری ، اما سایبرپانک بهانه ای باقی نمیذاره ...
بیاید امیدوار باشیم که تمام این انیمیشن ها و تخریب پذیری ها با این کیفیت غیر قابل باور حتی بهترش تو نسخه نهایی باشن چون همین عنوان باعث میشه rpg های اینده از این روند کند پیشرفت بیرون بیان و به خودشون بیان بفهمن چی باید بسازن

• Like
Reactions: Milad_HW and pbgame

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین

ویدئو بحث گفت و گو DF درباره دمو رو ببینید میگه که واقعا عجیبه که از محیط های بسته با اون همه ابجکت و وسیله داخلشون که به ادم حس یـ بازی خطی رو میده چجوری میریم داخل یـ محیط به اون عظمت با اون همه NPC و جابه جا شدن بین این دو واقعا کار بزرگی بوده که CDP انجام داده و میگه که انتظار نداشته باشید که رو کنسولا پایه چنین حجم از از جزئیات رو شاهد باشیم ! خیلی از جزئیات غیر ضروری و NPC ها رو احتملا حذف میکنن از نور پردازی بازی و اینکه چجوری تمام منبع نوری ها اونم توی روز هر کدوم افکت خودشون رو دارن و به صورت مستقل روی محیط اثر میزارن که خوب کاملا هم قابل تشخیص این مورد تعریف میکنن و میگن که توی زمینه نور پردازی نسبت به ویچر 3 پیشرفت خیلی بزرگی کردن همینجور انعکاس محیطی نور و تصاویر روی اشیاء مختلف رو خیلی باهاش حال میکنن خلاصه که به معنای واقعی بازی رو یـ RPG تماما نسل 8 و در سطح استاندارد های روز میدونن
پ.ن :
t6ng_tzh4sx130dj11.png

:D
آقا این DF ویچر 3 رو صد در صد بازی کرده دیگه ! تو اون بازی هم همون طور بود آخه ! همون ویچر 3 هم هر اتاق و خونه و کاخی میرفتی کلی خرت و پرت و وسائل بود و من هی میگفتم اینا دیوانن ؟! چه جوری ساختن ؟ :o حالا هم طوری نشده ! :)) اون بازی اومد و ترکوند و فروش عالی کرد .

وبعد ساخت اون بازی سازندگان ویچر تجربشون بیشتر شده ! موتور گرافیکیشون رو ارتقا دادن ! بودجه بیشتری برای ساخت بازیشون در نظر گرفتن و همین جا اعلام میکنم تو همین نسخه های کنسولی خرت و پرت و طراحی اتاق ها و خونه ها و ...... دقیقا همینایی هست که میبینید و فقظ شاید تو نور پردازی اینا بازی دستخوش دانگرد هایی بشه که اونم طوری درستش میکنن که همه کف کنن بازم ! سر NPC ها هم بازم مطمئنم همین طور میمونه و این رو شک ندارم . فقط تو شیدر ها و یه سری افکت ها شاید افت کیفیتی کنه و تیم سازنده این بازی آدم فضایین و هر کاری ازشون بر میاد . اینا همونایی هستن که اهرام مصر رو ساختن و الان به روش دیگه و شکل دیگه ای برگشتن و چند تا بازی میسازن و از این کره زمین هم میرن سر خونه زندگیشون ! :D:-SS@-)

برید همین الان ویچر 3 رو تو کنسول بذارین و اون پوشش های گیاهی و نورپردازی و دنیای پویاش رو ببینید و بعد متوجه میشین این سایبر پانک رو همین کنسول های نسل فعلی هم عالی کار میکنه . این رو شک ندارم . رو کنسول های نسل بعدم بیاد خب طبیعیه که گرافیک و کیفیت بهتری داره و عجیب هم نیست . ولی رو همین کنسول های نسل فعلی هم میاد و عالی کار میکنه .

من میگم اینا بازی هالف لایف رو از اون Valve نامرد بخرن و هالف لایف 3 رو بسازن !! :o از استدیو هایی هستن که توان ادامه ساخت اون بازی افسانه ای رو دارن . ( البته والو که عمرا بفروشه و .... )

اون VALVE نامرد و خائن که از همین بازی هالف لایف بود که معروف شد و بزرگ شد و به خاطر همین گیمر ها بود ولی دیگه ادامه اون بازی رو نساخت و نمیسازه ! :((

با اون خپل دوست داشتنی نفرت انگیزشون :Exclaim::Cheesygrin:

آخرین ویرایش:

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
آقا این DF ویچر 3 رو صد در صد بازی کرده دیگه ! تو اون بازی هم همون طور بود آخه ! همون ویچر 3 هم هر اتاق و خونه و کاخی میرفتی کلی خرت و پرت و وسائل بود و من هی میگفتم اینا دیوانن ؟! چه جوری ساختن ؟ :o حالا هم طوری نشده ! :)) اون بازی اومد و ترکوند و فروش عالی کرد .

وبعد ساخت اون بازی سازندگان ویچر تجربشون بیشتر شده ! موتور گرافیکیشون رو ارتقا دادن ! بودجه بیشتری برای ساخت بازیشون در نظر گرفتن و همین جا اعلام میکنم تو همین نسخه های کنسولی خرت و پرت و طراحی اتاق ها و خونه ها و ...... دقیقا همینایی هست که میبینید و فقظ شاید تو نور پردازی اینا بازی دستخوش دانگرد هایی بشه که اونم طوری درستش میکنن که همه کف کنن بازم ! سر NPC ها هم بازم مطمئنم همین طور میمونه و این رو شک ندارم . فقط تو شیدر ها و یه سری افکت ها شاید افت کیفیتی کنه و تیم سازنده این بازی آدم فضایین و هر کاری ازشون بر میاد . اینا همونایی هستن که اهرام مصر رو ساختن و الان به روش دیگه و شکل دیگه ای برگشتن و چند تا بازی میسازن و از این کره زمین هم میرن سر خونه زندگیشون ! :D:-SS@-)

برید همین الان ویچر 3 رو تو کنسول بذارین و اون پوشش های گیاهی و نورپردازی و دنیای پویاش رو ببینید و بعد متوجه میشین این سایبر پانک رو همین کنسول های نسل فعلی هم عالی کار میکنه . این رو شک ندارم . رو کنسول های نسل بعدم بیاد خب طبیعیه که گرافیک و کیفیت بهتری داره و عجیب هم نیست . ولی رو همین کنسول های نسل فعلی هم میاد و عالی کار میکنه .

من میگم اینا بازی هالف لایف رو از اون Valve نامرد بخرن و هالف لایف 3 رو بسازن !! :o از استدیو هایی هستن که توان ادامه ساخت اون بازی افسانه ای رو دارن . ( البته والو که عمرا بفروشه و .... )

اون VALVE نامرد و خائن که از همین بازی هالف لایف بود که معروف شد و بزرگ شد و به خاطر همین گیمر ها بود ولی دیگه ادامه اون بازی رو نساخت و نمیسازه ! :((

خپل دوست داشتنی نفرت انگیز:D
ولو در حال حاضر کوچیکتر(از لحاظ تعداد نیرو نه ارزشی)از این حرفاست که بتونه اون افسانه رو دوباره تبدیل به یه افسانه کنه.کاریه که فقط یکی مثل راکستار میتونه انجامش بده که اصلا همچین چیزی در ولو نیست.پس در نتیجه بهترین کار عرضه نکردن بازیه که گیب داره خوب انجامش میده:Dگیمرای امروزی هم خیلی بعیده اسمی از هاف لایف براشون خاطره ساز باشه و اکثرا نمی دونن برای چی افسانه شد اصلا ،درواقع شما و هم نوعی های شما آخرین نسلی هستین که ابراز علاقه به هاف لایف میکنین:D
حالا که دیدم اینجوری علاقه مند هستین رفتم دنبال یه ویدیو که آب پاکی رو بریزم رو این قضیه:D
تو مسابقات اینترنشنال دوتا امسال،یه پک صدا از گیب برای بازی منتشر شد و یه قسمتی هنگام ضبط صدا رو نشون دادن که گیب نیمتونه عدد 3 رو به زبون بیاره و نیازی به گفتن نیست که منظورش هافلایف هست قطعا:D

--------------------------
اونچیزی که تو بازی خودشو نشون داد فقط تعداد npc ها و نورپردازی بود که یه مقدار عجیب غریب بودن و شاید بشه گفت یه مقدار سخت بشه روی این نسل اجرا بشن با توجه به سیستمی که بازی داشت روش اجرا میشد.انیمیشن ها هم دست نمیخورن چون اکثرا اسکریپت قبلی بودن و اونایی هم که حین گیم پلی بودن خوب بودن ولی به پای rdr2 محاله برسن.در کل نمایش خوبی بود ولی تاریخ عرضه فکر نکنم به این نزدیکیا باشه

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
من چند وقتی تو کوهو کمر بودم اینترنت نداشتم الان خسته و کوفته که اومدم خبر گیم پلی ۴٨ دقیقه ای سایبرپانک رو شنیدم و حالا که ویدیو رو دیدم ، اونقدر غیرمنتظره و هیجان انگیز بود این اتفاق که دوباره میخوام سر به بیابون بگذارم:D
بازی حقیقتا بی نظیر بود. مثل ویچر چه دنیای غنی ای ساختن. چقدر تعامل با بازی باور پذیر و منطقی بنظر میرسید. یه نکته که همیشه فکر میکردم نبودش احساس بشه زاویه ی سوم شخص بازی بود. نمیگم بعد از دیدن دمو دیگه این قضیه برام حل شد ولی زاویه بازی هم جوری بود که نمیتونم بجز اول شخص جور دیگه ای تصور کنم. مخصوصا اونجاهایی که اسلحه سمت صورت کارکتر نشونه میرفتن و تنش اون موقعیت با زاویه ی اول شخص خیلی بیشتر احساس میشد. بهرحال بقول اهل دلا خود جنس بود لعنتی:D این بازی درکنار معدود بازی های دیگه یه اتفاق تازه است چیزی که تا به حال به این شکل تجربه نشده.

• Like
Reactions: Milad_HW and Ludens

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
به قول DF این مدل انمیشن ها به شدت گرون تموم میشه برا تیم سازنده بازی که خوب CDP اهل خرج کردن ـه و اینی که رسیدن به اینجا با خرج کردن توی مسیر درست بوده که داره ادامش میده
در مورد بتزدا هم اتفاقا عمو تاد تایید کرد که دارن روی سیستم جدید انیمیشنشون کار میکنن و احتملا سر Starfield ازش رونمایی کنن ولی اینکه انتظار داشته باشیم مثل CDP بیان سمت کات سین محور کردن بازیشون معلوم نیست اینکه چقدر بخوان به این نوع سیستم روایی بها بدن اصلا معلوم نیست سر Fallout 4 تازه اولین بار تو تاریخ استدیوشون از سیستم موشن کپچر (واسه سگ) استفاده کرده بودن ! در این حد ! به شخصه بعید میدونم بخوان روایتشون رو بیارن سمت کات سین های اسکریپت شده و اون چیزی که شما انتظار داری ولی امیدوارم کلیت انمیشن ها رو زیر رو کنن و تکون اساسی بدن و از نظر فنی خودشون رو برسونن به بقیه و مثل قضیه نینتندو نشه که همیشه سخت افزار هاش یـ لول پایین تر از رقباست و سعی میکنه رو بقیه جاها تمرکز کنه تا سخت افزار ! Fallout 76 قطعا فروش خفنی خواهد کرد و بتزدا باید هرجور شده واسه عنوان BGS اندازه یـ AAA عظیم و بزرگ پول خرج کنه! ایده Starfield به شدت بزرگ میرسه در اجرا هم باید بزرگ باشه و خلاصه سنگ تموم بزارن
بتسدا تا انجینش عوض نکنه هیچ چیز درست نمیشه :D تاریخ مصرفش گذشته چون نتونستن درست بهینش کنن مطمئن باشید خودشونم نمی دونن باهاش چیکار کنن:D
در صورتی که تو نمایش بعدی استارفیلد از انجین جدید رونمایی کنن من میتونم حرف عمو تاد باور کنم:-"

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
خپل دوست داشتنی نفرت انگیز:D
ولو در حال حاضر کوچیکتر(از لحاظ تعداد نیرو نه ارزشی)از این حرفاست که بتونه اون افسانه رو دوباره تبدیل به یه افسانه کنه.کاریه که فقط یکی مثل راکستار میتونه انجامش بده که اصلا همچین چیزی در ولو نیست.پس در نتیجه بهترین کار عرضه نکردن بازیه که گیب داره خوب انجامش میده:Dگیمرای امروزی هم خیلی بعیده اسمی از هاف لایف براشون خاطره ساز باشه و اکثرا نمی دونن برای چی افسانه شد اصلا ،درواقع شما و هم نوعی های شما آخرین نسلی هستین که ابراز علاقه به هاف لایف میکنین:D
حالا که دیدم اینجوری علاقه مند هستین رفتم دنبال یه ویدیو که آب پاکی رو بریزم رو این قضیه:D
تو مسابقات اینترنشنال دوتا امسال،یه پک صدا از گیب برای بازی منتشر شد و یه قسمتی هنگام ضبط صدا رو نشون دادن که گیب نیمتونه عدد 3 رو به زبون بیاره و نیازی به گفتن نیست که منظورش هافلایف هست قطعا:D

--------------------------
اونچیزی که تو بازی خودشو نشون داد فقط تعداد npc ها و نورپردازی بود که یه مقدار عجیب غریب بودن و شاید بشه گفت یه مقدار سخت بشه روی این نسل اجرا بشن با توجه به سیستمی که بازی داشت روش اجرا میشد.انیمیشن ها هم دست نمیخورن چون اکثرا اسکریپت قبلی بودن و اونایی هم که حین گیم پلی بودن خوب بودن ولی به پای rdr2 محاله برسن.در کل نمایش خوبی بود ولی تاریخ عرضه فکر نکنم به این نزدیکیا باشه
والو نیرو هاش رو کوچک تر این حرفا کرده به خاطر این که خودش خواسته و دلش بخواد میتونه نیروهاش رو برگردونه و بازی هالف لایف 3 رو بسازه ! کم تر شدن نیروهاش به خاطر اینه که کلا بازی نمیسازن و دلشون بخواد میتونن برگردونن نیروهاشون رو و پولش رو هم دارن .

درباره هالف لایف 3 و نسل های جدید ؟! من این طور فکر نمیکنم ! مگه اویل 2 ریمیک داره ساخته میشه این همه بازدید کننده نداشت ؟ ( پیش فروش بازی هم ترکونده ) تازه بازی ای که خیلی قبل تر از هالف لایف 3 ساخته شده ( هالف لایف 2 سال 2004 منتشر شد و همچین هم بازی خیلی قدیمی هم نیست و تازه بعدش دو تا اپیزود هم ازش اومد و .... ) و هالف لایف 2 هم بخش بزرگی از گیمر های همون موقع الان هم دارن بازی میکنن و گیمر هستن و این بازی در ضمن در زمان ایکس باکس 360 هم روی این کنسول اومد و خیلی هاش بازیش کردن . هالف لایف 3 همین الان خبر ساختش اعلام بشه صنعت گیم میترکه ! ( که البته بازم میگم عمرا فعلا این اتقاق بیفته و .... )

و تم این بازی کلا به DNA راکستار نمیخوره ( راکستار کارش درسته ولی هالف لایف تم و روح خودش رو داره مثل مکس پین 3 که بازی عالی ای بود ولی مکس پین نبود یه طورایی و اون اتمسفر بازی مکس پین توش گم شده بود ) و این CDP به نظر من میتونه اون بازی رو بسازه ولی خب کلا حرف از پایه بیهوده ای هستش ( حرف خودم رو دارم میگم )چون والو عمرا این ای پی رو بفروشه . هر چند به هر حال هالف لایف 3 رو خود همون والو باید بسازه که خب نمیسازه و ... :((

دستت هم از بابت این ویدئو درد نکنه :D ولی به نظر این ویدئو بیشتر داره ثابت میکنه این خپل روزی روزگاری این بازی رو میسازه و البته شاید آره و شاید هم نه که دلایل خودش رو داره و .....

همین طوری یه اشاره ای به هالف لایف 3 کردم و بیشتر درد دل بود و زیاد جدی نگیرید داستان رو . چون خودتون هم میدونید که بازی کلا نابود شده و به نظر من هم خیانت بزرگی در حق طرفدارهاش کرده VALVE که نسخه 3 رو هیچ وقت نساخت .

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد

من هیچ وقت تریلر e3 2014 ویچر 3 رو که میگفتن رو ایکس باکس وان پردازش شده از یاد نمیبرم:D یعنی اون چیزی که بعد ها دادن بیرون از لحاظ گرافیکی شاید فقط 50 درصد اون تریلر بود:| تو یوتیوب هستش برید ببینید! ولی بعد اون دانگرید شدیدی که کردن بازم ویچر 3 بیشتر از توان کنسول ها بود:| ولی خوب نمایش دادن بازی با یک جور کیفیت دیگه و محصول نهایی یک طور دیگه ای هم باشه( با اینک ه شاهکار باشه) بازم ادم احساس میکنه بهش تجاوز شده=)):|

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
من هیچ وقت تریلر e3 2014 ویچر 3 رو که میگفتن رو ایکس باکس وان پردازش شده از یاد نمیبرم:D یعنی اون چیزی که بعد ها دادن بیرون از لحاظ گرافیکی شاید فقط 50 درصد اون تریلر بود:| تو یوتیوب هستش برید ببینید! ولی بعد اون دانگرید شدیدی که کردن بازم ویچر 3 بیشتر از توان کنسول ها بود:| ولی خوب نمایش دادن بازی با یک جور کیفیت دیگه و محصول نهایی یک طور دیگه ای هم باشه( با اینک ه شاهکار باشه) بازم ادم احساس میکنه بهش تجاوز شده=)):|
کلا اون سال ها مخصوصا تو سال های 2014 و 2015 سال دانگرید بود از یوبی با دیویژنش بگیر تا همین ویچر 3 که خب با اعتراض کاربرا این جریان دیگه منتفی شد خدا رو شکر دیگه من فکر نمیکنم شاهد چنین دانگرید هایی باشیم نهایت دانگرید تو این بازی میتونه به تعداد NPC ها تو محیط با یه خورده نور پردازی باشه که خب اینم بخاطر سخت افزار های کنسول های نسل هشته که تو نسخه PC جبران میشه مثل خیلی از بازی های دیگه اما این که بیان بافت های محیط و کارکتر ها رو در حد یک نسل پایین بیارن نه دیگه فکر نکنم:D

• Like
Reactions: Paradise Lost

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
امروز یـ تاپیک توی رددیت دیدم طرف یـ رندر از ماشین بازی درست کرده بود توی خیابون نئونی بعد زیرش نوشته بود سیستم من ویچر 2 رو هم به زور ران میکنه با این رندر خواستم یـ جوری توی نشون دادن این بازی سهیم باشم . بعد زیرش یکی دیگه پیام داده اگه ریلیز بازی رو 2021 در نظر بگیریم ماهی 50 دلار ذخیره کنی تا اون موقع 1500 تا 2000 دلار میتونی سیو کنی یـ سیستم توپ ببندی و حال بازی رو ببری 8-| یـ هییی بلند کشیدم و صفحه رو بستم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر