Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یک درخواست مطرح شده که تو بازی یک اچیومنت به اسم "You're Breathtaking" وجود داشته باشه :D تا الان هم 23 هزارنفر امضا کردند

امیدوارم CDPR این اچیومنت رو اضافه کنند و نمادی باشه از نمایش بازیها روی استیج جلوی هوادارها در مقابل معرفی بازی تو یک استریم ویدیویی ...

Signez la pétition

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
یک درخواست مطرح شده که تو بازی یک اچیومنت به اسم "You're Breathtaking" وجود داشته باشه :D تا الان هم 23 هزارنفر امضا کردند

امیدوارم CDPR این اچیومنت رو اضافه کنند و نمادی باشه از نمایش بازیها روی استیج جلوی هوادارها در مقابل معرفی بازی تو یک استریم ویدیویی ...

Signez la pétition
حرکت خوبیه! گرچه اولین بار نیست این حرکت:D
نمونه ش رو برای U4 داشتیم که اشاره به نمایش زنده E3شون داشت:D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
عجیب با استایل این TBUG حال میکنم امیدوارم تو بازی مجبور نباشیم بکشیمش (مثل تریلر سینمایی)
قرار هر انتخاب عواقب خاصی به همراه داشته باشه و اون تریلرها بیشتر شبیه "چه میشود اگر..." هست :D. Dex خیلی کوول بنظر میرسه %100 کاری نمیکنم به *** بره :D.

DLC هم تایید شد میگن با همون رویه و عظمت TW3 خواهد بود!.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
فعلا این دوتا شون :

View attachment 109740
View attachment 109741

پ.ن :
عجیب با استایل این TBUG حال میکنم امیدوارم تو بازی مجبور نباشیم بکشیمش (مثل تریلر سینمایی)
در ادامه ی این پست ، نمیدونم قبلا کسی گفته یا نه ولی سایبرپانک ٢٠٢٠ ، ٩ تا کلاس داره که بعنوان نقش ( role ) تو بازی شناخته میشن. البته بعدا رول های بیشتری به بازی اضافه کردن. فیکسر و نت رانر ها دو تا از اون هاست. نت رانر ها که قشر هکر جامعه هستن. فیکسر ها هم کارشون قاچاق ، دلالی ، معامله گر و از این قبیله. ازونجایی که تو بازی این نقش ها رو با همون اسامی cp2020 دارن معرفی میکنن احتمالا بقیه ٩ نقش هم تو بازی وجود دارند که هفتا دیگه اینجوری که تو ویکی پدیا نوشته اینا هستن
Cop که درواقع مردان قانون هستن و بنظر توی پایین شهر حکم رانی میکنن و با توجه به موقعیتی که دارند بقیه رو به کاری که میخوان مجبور میکنن (اخاذی و از این قبیل ). اولین تیزر تریلری که از بازی منتشر شد پلیسی رو نشون میداد که روی دختری که چنگک(!) از دستش زده بیرون اسلحه کشیده. اینطور که توی تصویر نشون میده اسم پلیس یا کمیسیونر مکس همر هست. از طرفی شخصیتی بنام j hammer توی بازی cp2020 وجود داره که از دسته ی copها هستن و یکی از شخصیت های بازی cp2020 هست که بنظر توی cp2077 هم وجود داره.
Corporate ها که بیزنس من ها و مولتی میلیاردرهای شهرن.
Media مدیاها و خبرنگارها. یکیش اخبار ٢۴ که توی اولین تیزر بازی نشون دادن و داشت قتل عامی که مکس همر توش دست داشت نشون میداد.
Nomad ولگردها ، جنگجوهای خیابونی ، اونایی که گله ای ول میچرخن.
Rockerboy
راکر های یاغی که از طریق موسیقی و شورش علیه سیستم میجنگن. جانی سیلورهند جزو این گروهه.
Solo مزدورها ، قاتل ها ، بادیگاردها و سربازها. کلا اینها توانایی نظامی بالایی دارند. مورگان فریهند جزو این دسته است البته ایشون solo's solo هستن که فکر کنم یعنی خیلی دیگه اوکی یه!
Techie تکنسین هایی که اعضای بدن رو با ربات تعویض میکنن. تو تریلر گیم پلی با یکیشون اشنا شدیم.
Med-tech دکترها!
کلا غیر از کلاس های بازی که هرکدوم کلی شخصیت دارند چقدر این مجموعه ی بازیه رومیزی cp2020 گسترده است! من هرچه دارم سیر میکنم تو این بازی تمومی نداره! و خیلی هم هیجان انگیزه یعنی من هرچی در مورد این بازی رومیزی ( کاغذو قلم ) میخونم هایپم برای cp2077 بیشتر میشه! واقعا اگه بتونن ستینگ بازی رو بخوبی پیاده سازی کنن، با این بک استوری ها و شخصیت هایی که وجود داره بی نظیر میشه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
در ادامه ی این پست ، نمیدونم قبلا کسی گفته یا نه ولی سایبرپانک ٢٠٢٠ ، ٩ تا کلاس داره که بعنوان نقش ( role ) تو بازی شناخته میشن. البته بعدا رول های بیشتری به بازی اضافه کردن. فیکسر و نت رانر ها دو تا از اون هاست. نت رانر ها که قشر هکر جامعه هستن. فیکسر ها هم کارشون قاچاق ، دلالی ، معامله گر و از این قبیله. ازونجایی که تو بازی این نقش ها رو با همون اسامی cp2020 دارن معرفی میکنن احتمالا بقیه ٩ نقش هم تو بازی وجود دارند که هفتا دیگه اینجوری که تو ویکی پدیا نوشته اینا هستن
Cop که درواقع مردان قانون هستن و بنظر توی پایین شهر حکم رانی میکنن و با توجه به موقعیتی که دارند بقیه رو به کاری که میخوان مجبور میکنن (اخاذی و از این قبیل ). اولین تیزر تریلری که از بازی منتشر شد پلیسی رو نشون میداد که روی دختری که چنگک(!) از دستش زده بیرون اسلحه کشیده. اینطور که توی تصویر نشون میده اسم پلیس یا کمیسیونر مکس همر هست. از طرفی شخصیتی بنام j hammer توی بازی cp2020 وجود داره که از دسته ی copها هستن و یکی از شخصیت های بازی cp2020 هست که بنظر توی cp2077 هم وجود داره.
Corporate ها که بیزنس من ها و مولتی میلیاردرهای شهرن.
Media مدیاها و خبرنگارها. یکیش اخبار ٢۴ که توی اولین تیزر بازی نشون دادن و داشت قتل عامی که مکس همر توش دست داشت نشون میداد.
Nomad ولگردها ، جنگجوهای خیابونی ، اونایی که گله ای ول میچرخن.
Rockerboy
راکر های یاغی که از طریق موسیقی و شورش علیه سیستم میجنگن. جانی سیلورهند جزو این گروهه.
Solo مزدورها ، قاتل ها ، بادیگاردها و سربازها. کلا اینها توانایی نظامی بالایی دارند. مورگان فریهند جزو این دسته است البته ایشون solo's solo هستن که فکر کنم یعنی خیلی دیگه اوکی یه!
Techie تکنسین هایی که اعضای بدن رو با ربات تعویض میکنن. تو تریلر گیم پلی با یکیشون اشنا شدیم.
Med-tech دکترها!
کلا غیر از کلاس های بازی که هرکدوم کلی شخصیت دارند چقدر این مجموعه ی بازیه رومیزی cp2020 گسترده است! من هرچه دارم سیر میکنم تو این بازی تمومی نداره! و خیلی هم هیجان انگیزه یعنی من هرچی در مورد این بازی رومیزی ( کاغذو قلم ) میخونم هایپم برای cp2077 بیشتر میشه! واقعا اگه بتونن ستینگ بازی رو بخوبی پیاده سازی کنن، با این بک استوری ها و شخصیت هایی که وجود داره بی نظیر میشه.
این موارد رو آرمین (@armin_shadow) تمام کمال تو تاپیک PC بازی گذاشته برو اونجا مقاله هاش رو بخون منهدم میشی از اون همه جزئیات !

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
CP2077_48m_gameplay_reveal_VO.mp4_20190620_171517.450.jpg

سیستم شخصی سازی بازی قشنگ قراره یـ چیز وحشتناک خفنی بشه تو این تصویر متغیر ها رو ببینید سر و صورت و بدن سینه جاکت شلوار (دست و پا رو هم باید بهشون اضافه کرد) بعد اینا هر کدوم یـ سری سوکت دارن (مثل ویچر 3) ! سر ویچر 3 خیلی گسترده بود این مورد بعد اومدن با HoS یک سری چیز دیگه هم بهش اضافه کردن حالا همه رو با هم تو این بازی متصور بشیم بعد از اون ورش هم Skill Three که هر کدموشون یـ قابلت کاملا جدید اضافه میکنن و خیلی چیزا دیگه که نمیدونیم ! قشنگ منهدیم میشیم از این همه شخصی سازی !

سیستم شخصی سازی اسلحه ها هم هست که هر کدوم سه تا سوکت دارن و ...................

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خوب نیست اصلا8-| شایدم نمیخواستن شلوغش کنن تو مخصوصا تو دوره ای که تمام پستر ها شده شبیه endgame
کاورش دقیقا شکل ویچر 3 هست اونجا گرالت شمشیر دستش بود اینجا V اسلحه :D کلا ساده انگار دوست دارن وگرنه کیه ندودنه خود عکس کیانو باعث فروش بازی میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر