Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
درود
با اپدیت اخر بازی درست شده یا صبر کنم تا اپدیتای بعدی؟
تا منظورت از درست شدن چی باشه :D طبق ویدئوهایی که دیدم فریم ریت ثابت تر شده، پاپ این نداره مثل قبل، اون فریز و دراپای یهویی هم نمیاد دیگه معمولا (نسخه ps4 عادی)
اما خب AI هنوز وضعش خرابه، سیستم پلیسشم با اینکه بهتر شده اما هنوز داغونه، کلا بنظرم صبر کن ورژن نسل جدید بیاد احتمالا خیلی چیزا رو فیکس کرده باشن.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان
اما خب AI هنوز وضعش خرابه، سیستم پلیسشم با اینکه بهتر شده اما هنوز داغونه، کلا بنظرم صبر کن ورژن نسل جدید بیاد احتمالا خیلی چیزا رو فیکس کرده باشن.
من که چشم آب نمیخوره، یکسری مشکلات مال طراحیه، یعنی از پایه مشکل داره.
یکسری قسمتها باید بکوبن از نو بسازن.
جز اینکه 600-500 نفری افتاده باشن رو بازی و دارن جور اون یکی دوسالی که بازی زودتر منتشر شد رو میکشن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من که چشم آب نمیخوره، یکسری مشکلات مال طراحیه، یعنی از پایه مشکل داره.
یکسری قسمتها باید بکوبن از نو بسازن.
جز اینکه 600-500 نفری افتاده باشن رو بازی و دارن جور اون یکی دوسالی که بازی زودتر منتشر شد رو میکشن.
دیگه CDPR فک نکنم چاره ای جز فیکس کردن بازی داشته باشه، فرض کن ویچر 4 ـو معرفی کنن و وضع سایبر هنوز خراب باشه کی هایپ میشه واسه ویچر، باید هرجور شده نسخه نسل نهمی به یک درجه قابل قبولی برسونن حالا اگه نیاز باشه تا نیمه اول 2022 تاخیر بزنن.
بزرگترین ضعف بازی بنظرم تو AI ـه npc ـاس، وقتی میبینی همچین شهر بزرگ و پرجزئیاتی ساختن اما NPC ـا گاو هستن دیگه اون حس زنده بودن شهرو نمیده باید کلا AI ـو بکوبن و از نو بسازن، از اونطرف سیستم تعقیب ماشین پلیس تو بازی هست اما ناقصه و انگار نرسیدن کاملش کنن و مجبور شدن یک چیز کشکی بزارن تو بازی، اونم باید تا سال بعد اوکی کنن.
من موقع لانچ رو پی سی تموم کردم تا جایی که یادمه همین دوتا بیشترین ضربه رو به لذت بردن آدم میزد، حتی باگاش زیاد مهم نبود برام، یک سری مشکلات کوچک تر هم داره مثل کرفتینگ ناکارآمدش، یا درایوینگش که انگار تاخیر داره (که با یک مد چند کیلوبایتی تا حد زیادی فیکس شد) اما خب اینا مشکلاتی نیست که تجربه رو خراب کنه.

دیگه وقتی No man's sky فیکس شد اینم باید بشه (امیدوارم:D)

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,484
نام
Nightwing
من ویدیو مقایسه digital foundry و دیدم با اینکه اون موقع آپدیت خاصی نیومده بود اما علتش چیه که بازی با این حال رو کنسولای نسل جدید انقدر بهتره؟

Red Dead Redemtion

کاربر سایت
May 18, 2021
21
دیگه CDPR فک نکنم چاره ای جز فیکس کردن بازی داشته باشه، فرض کن ویچر 4 ـو معرفی کنن و وضع سایبر هنوز خراب باشه کی هایپ میشه واسه ویچر، باید هرجور شده نسخه نسل نهمی به یک درجه قابل قبولی برسونن حالا اگه نیاز باشه تا نیمه اول 2022 تاخیر بزنن.
بزرگترین ضعف بازی بنظرم تو AI ـه npc ـاس، وقتی میبینی همچین شهر بزرگ و پرجزئیاتی ساختن اما NPC ـا گاو هستن دیگه اون حس زنده بودن شهرو نمیده باید کلا AI ـو بکوبن و از نو بسازن، از اونطرف سیستم تعقیب ماشین پلیس تو بازی هست اما ناقصه و انگار نرسیدن کاملش کنن و مجبور شدن یک چیز کشکی بزارن تو بازی، اونم باید تا سال بعد اوکی کنن.
من موقع لانچ رو پی سی تموم کردم تا جایی که یادمه همین دوتا بیشترین ضربه رو به لذت بردن آدم میزد، حتی باگاش زیاد مهم نبود برام، یک سری مشکلات کوچک تر هم داره مثل کرفتینگ ناکارآمدش، یا درایوینگش که انگار تاخیر داره (که با یک مد چند کیلوبایتی تا حد زیادی فیکس شد) اما خب اینا مشکلاتی نیست که تجربه رو خراب کنه.

دیگه وقتی No man's sky فیکس شد اینم باید بشه (امیدوارم:D)
این CP 2077 لول برند CDPR رو اندازه استودیو سازنده گربه آوازخوان پایین اورد. بنده خداها فکر کنم با دیدن GTA VI و مقایسش با 2077 توسط گیمرا دیگه کمر راست نکنن از شدت شرمساری! این عنوان هر چی تحسین TW3 بود رو به باد فنا داد. تنها راهشون اینه تا جای ممکن اشکالات اساسی بازی رو برطرف کنن وگرنه بخوان 4 تا آپدیت آبکی جهت رفع مسئولیت بدن عمرا کسی عنوان آیندشون رو پیش خرید کنه.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
همون دو سه تا npc رو هم تو ghost town بازی زدن حذف کردن تا زوری ۲۸-۲۷ فریم بده بعد میگن stable شده :-j بماند که روی وان اس کماکان فاجعست

• Smile
Reactions: Anakin

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,774
همون دو سه تا npc رو هم تو ghost town بازی زدن حذف کردن تا زوری ۲۸-۲۷ فریم بده بعد میگن stable شده :-j بماند که روی وان اس کماکان فاجعست

با دوسه تا npc میشه فریم رو بالا برد؟ عجب! بعدم یه جوری میگی 27-28 انگار رو ps4 همه بازیها 60 فریم بوده. :))

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
درود بر بچه های سایبر ۷۷یی... ?

بچه ها، من CP2077 نسخه ی PS5 خواهد داشت که به صورت جدا/فیزیکی عرضه کنن ؟ پلنی هست ؟

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
یه نفر شروع کرده نسخه ی فیزیکی کنسولی بازی رو بدون انجام آپدیت بازی کردن تا ببینه نسخه ای که 2 ماه قبل از عرضه بازی رو دیسک ها بوده چه فرقی با زمانی که آپدیت روز عرضه نصب میشه داره. فعلا به این نتایج رسیده که نقشه بازی کامل سه بعدی بوده، آیتم های تو inventory رو میتونستید مدل سه بعدیشون رو ببینید. تمام مغازه دارهایی که تو بازار بودند قابلیت خرید و فروش آیتم داشتند.

آخرین ویرایش:

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
یه نفر شروع کرده نسخه ی فیزیکی کنسولی بازی رو بدون انجام آپدیت بازی کردن تا ببینه نسخه ای که 2 ماه قبل از عرضه بازی رو دیسک ها بوده چه فرقی با زمانی که آپدیت روز عرضه نصب میشه داره. فعلا به این نتایج رسیده که نقشه بازی کامل سه بعدی بوده، آیتم های تو inventory رو میتونستید مدل سه بعدیشون رو ببینید. تمام مغازه دارهایی که تو بازار بودند قابلیت خرید و فروش آیتم داشتند.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472

من واقعا دوست دارم بدونم پشت صحنه این بازی چه اتفاقاتی افتاده. کاش CDPR میومد با توجه به رابطه‌ای که با فن‌بیسشون داشتن، یک کار نویی می‌کرد و بدون چرندیات حقوقی رک و پوست‌کنده توضیح می‌داد

• Like
Reactions: ArMaN458 and Destro

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
من واقعا دوست دارم بدونم پشت صحنه این بازی چه اتفاقاتی افتاده. کاش CDPR میومد با توجه به رابطه‌ای که با فن‌بیسشون داشتن، یک کار نویی می‌کرد و بدون چرندیات حقوقی رک و پوست‌کنده توضیح می‌داد
مطمعن باش همچین اتفاقی نمیوفته اگه بخواد هم بیوفته وقتی میوفته که CDPR تونسته باشه کامبک بزنه و این جو منفی رو خنثی کرده باشه . چهره اینا اینقدر خراب که عمرا بیان تو این وضعیت خراب ترش بکنن . در مورد پشت صنحه هم به نظرم سادس انجین بازی توانایی هندل کردن بازی رو کنسولای نسل هفت نداشته و مثل هزار یک داستان مشابه دیگه بالا دستی ها اسرار داشتن که باید هرجور شده بازی رو کنسولا اجرا بشه دقیقه نود بالاخره بالا دستیا میفهمن که نمیتونن بازی رو برسونن خلاصه میوفتن به جون بازی و شروع میکنن از هرجاییش که شده میزنن این وسط بحث پالیش هم بوده که با هم تداخل پیدا میکنه و همه دست به دست هم میده تا پرسه ساخت بازی تبدیل به یـ افتضاح تمام معنا بشه .

آخرین ویرایش:

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
یه شماره از پادکست بازیکست راجع ب این موضوعه

• Like
Reactions: Justiciar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر