Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
یعنی چی که چه ربطی داره؟!
یه محیط وسیع و بی در و پیکر که توش همه قدم میزنن واسه خودشون و کاربرد خاصی نداره با محیطی که توش همه چیز هدف داره و منتهی به کوئست خاصی میشه برات فرقی نداره؟!
الآن اسپایدرمن که 90 درصد اوقات رو هوایی چقدر این محیط پویاش اصلا به کار میاد آخه؟ معلومه که RPG بودن ربط داره!

میگی محیط شهری بازی سنگینه
اوکی قبول
چرا تو محیط خارج از شهر هم افت فریم شدید هست تا ۲۳ فریم هم پایین میاد
محیط خارج از شهر که همش بیابون و کاکتوسه که دیگه نباید سنگین باشه
Screenshot_20201211-021932_YouTube.jpg

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
میگی محیط شهری بازی سنگینه
اوکی قبول
چرا تو محیط خارج از شهر هم افت فریم شدید هست تا ۲۳ فریم هم پایین میاد
محیط خارج از شهر که همش بیابون و کاکتوسه که دیگه نباید سنگین باشه
View attachment 185690

نه نمیگم محیط شهری فقط سنگینه. وقتی تمرکزشون روی داستان و پیچیدگی کوئست‌ها و تعددشون بوده طبیعتا این مسائل رفته توی اولویت‌های بعدی
من خیلی امیدوارم و مطمئنا با یکم صب رقطعا درست میشه همه‌ی این‌ها و به 30 فریم میرسه. بازی هم نیست که با یکی دو بار تموم بشه. چند برابر GTA محتویات داره
و هنوز بخش آنلاین براش ریلیز نشده ( اگه بشه اصلا البته)

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
نه نمیگم محیط شهری فقط سنگینه. وقتی تمرکزشون روی داستان و پیچیدگی کوئست‌ها و تعددشون بوده طبیعتا این مسائل رفته توی اولویت‌های بعدی
من خیلی امیدوارم و مطمئنا با یکم صب رقطعا درست میشه همه‌ی این‌ها و به 30 فریم میرسه. بازی هم نیست که با یکی دو بار تموم بشه. چند برابر GTA محتویات داره
و هنوز بخش آنلاین براش ریلیز نشده ( اگه بشه اصلا البته)
۷ سال وقت داشتن اگر میخواست درست بشه حتما تا الان شده بود بخصوص با اون تاخیرها...
مطمئن باش قرار نیست معجزه ای رخ بده و براحتی برسه به ۳۰ فریم یا رزولوشن بازی بشه 1080p
اونیکه الان کنسول داره اصلا با این وضعیت نمیتونه بازیو تموم کنه چه برسه به اینکه دوباره بخواد تکرارش کنه
شما یه سر حتما به توییتر بزن ببین مردم دارن چی میگن

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
۷ سال وقت داشتن اگر میخواست درست بشه حتما تا الان شده بود بخصوص با اون تاخیرها...
مطمئن باش قرار نیست معجزه ای رخ بده و براحتی برسه به ۳۰ فریم یا رزولوشن بازی بشه 1080p
اونیکه الان کنسول داره اصلا با این وضعیت نمیتونه بازیو تموم کنه چه برسه به اینکه دوباره بخواد تکرارش کنه
شما یه سر حتما به توییتر بزن ببین مردم دارن چی میگن

من از لانچ ویچر 3 تجربه دارم. مطمئنم اوکی میشه :D

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
این اتفاقا منو یاد عرضه arkham knight رو پی سی و کنسول ها میندازه البته شرایط برعکس.بنظر منم کار کثیفی کرده سی دی پراجکت رد که نزاشته نسل هشتیا ببینن محصول قول داده شده بهشونو ولی در کل مثل arkham knight بد بودن رو پلتفرم دیگه باعث نمیشه بازی در کل بد باشه مخصوصا که رو پی سی قابل قبوله.سال دیگم امکان گوتیش هست مخصوصا که تا اون موقع کلی پچ میاد واسش.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
اگه نمیخواستن بازم بازی رو تاخیر بزنن اگه ذره ای عقل تو کلشون بود نسخه نسل هشتی بازی رو تا اواسط سال دیگه تاخیر میزدن و همین نسخه ی PS4 PRo و Xbox one X رو در قالب نسخه کامل نسل 9 منتشر میکردن تنگش مثل Assasins Creed Valhalla یـ 60 فریم مود میزدن و ری ترینسنگ رو سر زمانش بعد لانچ به نسخه نسل بعد اضافه میکردن . الان چیکار کردن ؟ دقیقا اومدن نسخه بین نسلی رو اپدیت کردن 60 فریم رو کنسولای نسل 9 اجرا میشه یعنی عملا همون کار رو کردن که باید میکردن با این تفاوت که ملت موندن و یـ نسخه بیس کنسولی غیر قابل بازی که داره تبدیل به یـ ابرو ریزی بزرگ واسه کل کمپانیشون میشه !!! این وسط حالا مگه دیگه کسی کار داره نسخه PS5 مثل هلو اجرا میشه ؟ یـ ذره هم رو مارکتینگ نسخه PS5 مانور ندادن !!!
نسخه نسل هشتی بازی رو نهایتش از سر و تهش میزدن شده بازی شبیه نسخه نسل هفت هم که میشد بازم کسی اعتراض نمیکرد چون تا اون موقع کسی براش نسخه نسل هشتی اهمیت نداشت همه کنسول نسل بعدی رو تهیه کرده بودن ولی الان چی ؟ قوز بالا قوز ! از یـ طرف باگ از طرف دیگه هم کنسولای پایه :|

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
اگه نمیخواستن بازم بازی رو تاخیر بزنن اگه ذره ای عقل تو کلشون بود نسخه نسل هشتی بازی رو تا اواسط سال دیگه تاخیر میزدن و همین نسخه ی PS4 PRo و Xbox one X رو در قالب نسخه کامل نسل 9 منتشر میکردن تنگش مثل Assasins Creed Valhalla یـ 60 فریم مود میزدن و ری ترینسنگ رو سر زمانش بعد لانچ به نسخه نسل بعد اضافه میکردن . الان چیکار کردن ؟ دقیقا اومدن نسخه بین نسلی رو اپدیت کردن 60 فریم رو کنسولای نسل 9 اجرا میشه یعنی عملا همون کار رو کردن که باید میکردن با این تفاوت که ملت موندن و یـ نسخه بیس کنسولی غیر قابل بازی که داره تبدیل به یـ ابرو ریزی بزرگ واسه کل کمپانیشون میشه !!! این وسط حالا مگه دیگه کسی کار داره نسخه PS5 مثل هلو اجرا میشه ؟ یـ ذره هم رو مارکتینگ نسخه PS5 مانور ندادن !!!
نسخه نسل هشتی بازی رو نهایتش از سر و تهش میزدن شده بازی شبیه نسخه نسل هفت هم که میشد بازم کسی اعتراض نمیکرد چون تا اون موقع کسی براش نسخه نسل هشتی اهمیت نداشت همه کنسول نسل بعدی رو تهیه کرده بودن ولی الان چی ؟ قوز بالا قوز ! از یـ طرف باگ از طرف دیگه هم کنسولای پایه :|
بچه های خوبی بودن همیشه. نمیدونم چرا این بار اینقدر تصمیمات بدی گرفتند. حیف واقعا....

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,465
نام
نیما
دوستان عزیز من بعد از تجربه ی 6 7 ساعته بیام نظرمو بگم . البته من رو پی سی بازی کردم با تنظیمات ماکزیمم. بازی جزئیات خیلی بالایی داره، این جزئیات بالا باعث شده که باگ و مشکلات فنی فراوانی داشته باشه که عجیب میزنه تو ذوق. مثلا تو رستوران نشستین یه دفعه از تو دیوار آدم میاد بیرون. یا خیلی جاها دیدم اشیا مثل سیگار یا قوطی نوشابه وسط زمین و هواست. اگه مثل من واقعا نمیتونید صبر کنید الان بازیش کنید ولی یه بار دیگه باید وقتی مشکلات فنی بازی رفع شد (احتمالا 6 ماه دیگه:D) تجربش کنید. وضعشم روی کنسولای پایه عجیب غریب خرابه و اصلا پیشنهاد نمیکنم کلا رو کنسولای نسل قبل برید. امیدوارم هرچی زودتر یه آپدیت خفن بدن این مشکلا رو رفع کنند چون واقعا حیفه. فقط من موندم اینا با چه عقلی دفعه اول تاریخ زده بودن آپریل :D 6 ماه تا 1 سال دیگه کار داشت که یه بازی پالیش شده ی خفن بدن بیرون. خیلی مشکل فنی داره. حیف که راحت پتانسیل متای 94 به بالا رو داشت....

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بازی باگ داره نمیخوام بگم اصلا نداره ولی انقدر که میگن نیست و مشکلات کار اصلا به شکلی نیست که تجربه آدم رو نابود کنه
البته از شواهد پیداست نسخه کنسولی وضعیتش خیلی بدتره و این همه خبر منفی اکثرشون از اون سمت میان
باید انصاف هم به خرج داد بازی با این حجم و وسعت اصلا نمیشه باگ نداشته باشه :D

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
529
نام
Mehrdad
به نظر من این بازی مثل witcher3 نخواهد بود و فکر نمیکنم امکان اصلاح و رفع این مشکلاتی که روی ps4 و xbox داره وجود داشته باشه علتشم اینه که وقتی شما به زمان عرضه witcher3 برگردین میتونین تریلر های نسخه ps4 رو ببین که واقعا خوب بوده ولی این استدیو تا به حال هیچ تریلری از نسخه های ps4 و xbox نشون نداده و همگی تریلر ها روی یک pc قدرتمند اجرا شده که نشون دهنده اینه که استدیو از این که نسخه های پایه یک فاجعه هستند کاملا اگاهی داشته

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,525
نام
کورش
خب بعد از چند ساعتی که بازی کردم نظر اولیه ام رو بگم.
بازی شاهکاره. تابحال دقیقا همون چیزی که میخواستم بوده و واقعا دارم لذت میبرم. تنوع محیط و ایتم ها و اسلحه ها و اسکیلها و NPC ها بینظیره. اتمسفر محیط فوق العاده و کاملا گیراست. گرافیک فنی و هنری هر دو در بالاترین سطح هستن. داستان طوریه که وقتی از بازی خارج میشم هرلحظه میخوام برگردم و ببینم ادامه اش چی میشه. برای مقایسه برای من گیرایی داستان از ویچر خیلی بیشتره با اینکه من بیشتر طرفدار ستینگ فانتزی هستم تا sci-fi.
درکل تا الان فوقالعاده بوده.
باگ هم دو سه تا دیدم. یکبار درخت ها محو نمیشدن که با خروج از بازی درست شد. یکی دو بار هم ایتم دست NPC درست لود نشده بود. غیر از این باگی تابحال ندیدم یا اگر بوده متوجهش نشدم. باگی که روی خود بازی تاثیر بذاره و نشه جلو رفت که اصلا ندیدم.
ضمنا من روی PC بازی میکنم. سیستمم قوی نیست کارت 1070 و 32 گیگ رم و CPU i7 7700 معمولی حساب میشه. تنظیمات رو الترا مشکلی نداشت ولی بخاطر ترس از دما گذاشتم روی High که با خیال راحتتری بازی کنم. لودینگ بازی بطرز عجیبی سریعه. با وجود ssd من انتظار لودینگ طولانی تری در اول بازی داشتم ولی چیزی حدود 7-8 ثانیه لودینگش طول میکشه. شاید تمام تمرکز بهینه سازی شرکت روی PC بوده. اگر PC متوسط در حدی که بالا نوشتم دارید بیخیال کنسول بشید و فعلا روی PC لذتش رو ببرید.

اینکه میبینم دوستان رو کنسول مشکل دارن ناراحت کننده است . امیدوارم راهی پیدا بشه که دوستان بتونن از بازی لذت ببرن واقعا حیفه همچین شاهکاری بخاطر مشکلات قابل بازی نباشه.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
خب بعد از چند ساعتی که بازی کردم نظر اولیه ام رو بگم.
بازی شاهکاره. تابحال دقیقا همون چیزی که میخواستم بوده و واقعا دارم لذت میبرم. تنوع محیط و ایتم ها و اسلحه ها و اسکیلها و NPC ها بینظیره. اتمسفر محیط فوق العاده و کاملا گیراست. گرافیک فنی و هنری هر دو در بالاترین سطح هستن. داستان طوریه که وقتی از بازی خارج میشم هرلحظه میخوام برگردم و ببینم ادامه اش چی میشه. برای مقایسه برای من گیرایی داستان از ویچر خیلی بیشتره با اینکه من بیشتر طرفدار ستینگ فانتزی هستم تا sci-fi.
درکل تا الان فوقالعاده بوده.
باگ هم دو سه تا دیدم. یکبار درخت ها محو نمیشدن که با خروج از بازی درست شد. یکی دو بار هم ایتم دست NPC درست لود نشده بود. غیر از این باگی تابحال ندیدم یا اگر بوده متوجهش نشدم. باگی که روی خود بازی تاثیر بذاره و نشه جلو رفت که اصلا ندیدم.
ضمنا من روی PC بازی میکنم. سیستمم قوی نیست کارت 1070 و 32 گیگ رم و CPU i7 7700 معمولی حساب میشه. تنظیمات رو الترا مشکلی نداشت ولی بخاطر ترس از دما گذاشتم روی High که با خیال راحتتری بازی کنم. لودینگ بازی بطرز عجیبی سریعه. با وجود ssd من انتظار لودینگ طولانی تری در اول بازی داشتم ولی چیزی حدود 7-8 ثانیه لودینگش طول میکشه. شاید تمام تمرکز بهینه سازی شرکت روی PC بوده. اگر PC متوسط در حدی که بالا نوشتم دارید بیخیال کنسول بشید و فعلا روی PC لذتش رو ببرید.

اینکه میبینم دوستان رو کنسول مشکل دارن ناراحت کننده است . امیدوارم راهی پیدا بشه که دوستان بتونن از بازی لذت ببرن واقعا حیفه همچین شاهکاری بخاطر مشکلات قابل بازی نباشه.
منم با همین شرایط خراب وان تقریبا ۵ ساعت بازی کردم فعلا.
کاملا وت دریم منه این بازی. همه چیز غیرفنی بازی عالیه.
ولی خب واقعا جای دفاع نداره وضع فنی کنسولای پایه. فعلا تا پچ های اینده گزاشتم کنار.
قطعا حتی با پچ هم به درجه خیلی خوبی نمیرسه تو کنسولای پایه ولی تا حد قابل تحملی که بشه پیش رفت میرسه. یه مدت دیگه صبر میکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر