Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
دوستان طیق اطلاعاتی که اومده تو جایی که شخصیتمونو میسازیم پایین تنه اش کاملا معلومه یا سانسور شده ؟:-?:-?
کورش درست میگه ولی تو پالیگان خوندم که سازنده گفته تو نسخه نهایی دیگه با برگ(:D) چیزی رو نمی پوشونن|-)

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
البته تو بحث فروش بودجه (مخصوصا واس تبلیغات) هم مهمه. هزینه ساخت و تبلیغ ویچر کمتر از بازی های راکستاره. ویچر 3 اونجوری که اعلام کردن 81 میلیون دلار هزینه ساخت و تبلیغش بوده. واس مقایسه Gta V نزدیک 260 میلیون و مافیا 3 ( اینن البته تایید نشده ولی احتمالا درسته) حول و حوش 250 میلیون هزینه داشتن.
البته با توجه به ambition سایبرپانک، احتمالا بودجه بازی هم خیلی بالا رفته.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
9tqx_rlb1_1920x1200_girl-cp77.jpg

نکته برا دوستانی که هنوز براشون سوال این تیغه های که از دست این خانوم بیرون زده چیه :
اینا همون تیغه های اخوندک یا Mantis Blade که بهشون بالاتر اشاره شد که میشه باهاشون از در و دیوار بالا رفت ! یـ چیزی مثل چنگک های بانو لارا کرافت >:D<

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
9tqx_rlb1_1920x1200_girl-cp77.jpg

نکته برا دوستانی که هنوز براشون سوال این تیغه های که از دست این خانوم بیرون زده چیه :
اینا همون تیغه های اخوندک یا Mantis Blade که بهشون بالاتر اشاره شد که میشه باهاشون از در و دیوار بالا رفت ! یـ چیزی مثل چنگک های بانو لارا کرافت >:D<
ادما این چیزا رو میبینه فقط تصور این رو بکنه که چی قراره بشه هایپ میشه دیگه خدا به داد اون موقعی که تریلر گیم پلی رو دیدیم برسه
ولی خداییش این طرح تیغه ها خوراک سوم شخصه:D نمیدونم چی شد که تصمیم گرفتن اول شخص باشه مخصوصا برهنگی هم نقش بیشتری تو بازی داره:D:))
اما خب خود این شرکت بهتر میدونه و با توجه به سابقش مطمئنا اول شخص بودن بهترین تجربه رو میده
ولی خدا رو چه دیدی شاید بعدا واکنش پلیرها زیاد شد حالت سوم شخص هم اضافه کردن البته برا کنسول ها چون رو پی سی که همون اول ماد سوم شخصش میاد:D

• Like
Reactions: Forza Xbox

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من هنوز نمیفهمم این اشتیاق سوم شخص بودن بازی از کجا میاد.:D اکثر بازی‌های شاخص سبک‌های استیم‌پانک و سایبرپانک اول شخص بودن و اتفاقاً خیلی خیلی بیشتر به بازی کمک کرده.:D سوم شخص میبود من خودم خیلی ناراحت میشدم.:D

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
من هنوز نمیفهمم این اشتیاق سوم شخص بودن بازی از کجا میاد.:D اکثر بازی‌های شاخص سبک‌های استیم‌پانک و سایبرپانک اول شخص بودن و اتفاقاً خیلی خیلی بیشتر به بازی کمک کرده.:D سوم شخص میبود من خودم خیلی ناراحت میشدم.:D
از جایی میاد که ملت حالشون بهم خورده از پس جنگل و کویر به بهانه ow بودن کردن تو پاچشون... من و شاید خیلی های دیگه امید داشتیم این عنوان وسیله ای بشه بقیه توسعه دهنده ها بفهمن معنی جهان باز اونم سوم شخص چیه...! حالا بهانه الکی هم بیارن برای اینکار...ولی تو نسخه بعدی سوم شخص هم میشه به عنوان تغییر بنیادی:D فعلا امیدمون همون BG&E2 هست...:D

• Like
Reactions: jhoobin

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
خوب خوب تاپیک جون گرفت

چی میشه اگه تو ساختن کرکتر بشه مثل سیری رو پیاده کرد ( سیری بدون شک و شبه بهترین شخصیت پردازی زن رو در تاریخ بازی های رایانه ای داره یه شخصیت باهوش کله شق و مغرور) یعنی خیلی عالی میشه سایبرپانک رو با سیری رفت عالی میشه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
از جایی میاد که ملت حالشون بهم خورده از پس جنگل و کویر به بهانه ow بودن کردن تو پاچشون... من و شاید خیلی های دیگه امید داشتیم این عنوان وسیله ای بشه بقیه توسعه دهنده ها بفهمن معنی جهان باز اونم سوم شخص چیه...! حالا بهانه الکی هم بیارن برای اینکار...ولی تو نسخه بعدی سوم شخص هم میشه به عنوان تغییر بنیادی:D فعلا امیدمون همون BG&E2 هست...:D
اتفاقا دقیقا بخاطر اینکه دنیای بازی توی محیط شهری و شلوغ هست اول شخص شده :D
بهانه الکی نیست! نمومش الان توی خیلی بازی ها هست که میشه بین اول شخص و سوم شخص سویچ کرد، وقتی جای شلوغ باشید، دید اول شخص خیلی خیلی بهتره تا سوم شخص...

• Like
Reactions: Daedalus

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
ویچر سه بنظرم چند تا مشکل فنی، گیم پلی و هنری داشت که الان میگم اگر در CP نبینیم بدون شک بزرگترین بازی تاریخ ویدویی خواهد بود البته که هم همین طور هست و واقعا مقایسه هر بازی تو تاریخ این صنعت با ویچر 3 مثل یک شوخی میمونه حتی اسکایریم خارق العاده:D ولی خب اگر مشکلات ویچر رو تو CP نبینیم بازیش بشدت یک تجربه خارق العاده میشه هم چون ویچر 3.
اول این که واقعا انیمیشن های حرف زدن تو ویچر 3 اصلا خوب نبودن، برای بازیی که شخصیت پردازی و داستان شاید به جرئت میشه گفت 80 درصدش بود با این سطح از خط داستانی واقعا انتظار بیشتری در مورد CP هست! نمونه های انیمیشن حرف زدن که تو این صنعت بشدت خارق العاده هستن رو میشه تو بازی هایی مثل GTA V -the last of us - و GOW2018 دید که قشنگ وقتی کارکتر های بازی دارن حرف میزن چقدر جزئیات واقعی و لذت بخش و عالی هست، که دیگه واقعا جریان انتقال و احساسات بازی بشدت لذت بخش میشه و عین فیلم میشن!
دوم من واقعا دوست داشتم مپ بازی عین اسکایریم به هر جاش میرفتید باز میشد! اینطوری حس کاوش 150 برابر بیشتر میشد!!! و این که نباید اون گنج و صندوق چه ها و ایتم های بزرگ و غیره تو مپ بازی مکانشون رو نشون میدادن!!! فکر کنید تو اون مپ بزرگ ایتم ها رو نشون نمیداد هیچ وقت شاید هیچ کسی نمیتونست همه ای ایتم های بازی رو پیدا کنه، و در این صورت هر کسی شاید تجربه متفاوتی در ساخت و ساز و پیدا کردن ایتم ها ولباس ها داشت! مثلا من بعد باز بازی کردن کل بازی رو درو کردم، در صورتی که اسکایریم یک پنجم ویچر 3 هست هنوز هم میرم بعضی مناطق ایتم های جدید پیدا میکنم بعد این همه مدت!!! و واقعا این حرکت در زنده نگه داشتن بازی، و حس کاوش بشدت تاثیر گذار هست!

و در اخر هم امیدوارم هیچ وقت شاهد افت کیفیت بازی نباشیم! هیچ وقت من تریلر گیم پلی ویچر رو تو E3 2014 از یاد نمیبرم که گفته بودن بازی رو xbox one داره اجرا میشه ولی بعدش دیدم تموم علف های بازی دوبعدی هستن :|:o بهونه گیری در مورد قدرت و سخت افزار سیستم ها شاید در مورد کنسول ها باشه ولی با توجه به کیفیت فنی انچارتد 4 و GOW 2018 و FH3-GEOW 4 رو وان بشدت مزخرف و یوبیسافتی هست!! فقط امیدو ارم دیگه اون حرکت پیش نیاد و شاهد انقلابی ترین گرافیک ممکن بشیم.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
رو کنسول اول شخص قشنگ حس سرگیجه بهت دست میده بعدم کلا واسه اکثر جالب تره نمای کاراکتر ببینن و محیط اینجوری بیشتر کیف میده سیر کنی از نمای سوم شخص

• Like
Reactions: Paradise Lost

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
530
نام
Mehrdad
سوالی که برای من پیش اومده اینه که، فرض بگیریم این بازی موفق میشه که طبیعتا خیلی خوشحال کنندست ولی هیچ کسی در مورد اینکه بتونیم بخریمش یا نخریمش صحبت نمیکنه البته من نمیخوام منفی نگر باشم ولی با توجه به وضعیت بازار و فروشنده های همیشه حاضر در صحنه که معادلات اقتصادی جهان توی هر یک از مغازه هاشون متفاوته فکر میکنم یک نسخه از این بازی برامون یک میلیون تموم بشه:-??

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
سوالی که برای من پیش اومده اینه که، فرض بگیریم این بازی موفق میشه که طبیعتا خیلی خوشحال کنندست ولی هیچ کسی در مورد اینکه بتونیم بخریمش یا نخریمش صحبت نمیکنه البته من نمیخوام منفی نگر باشم ولی با توجه به وضعیت بازار و فروشنده های همیشه حاضر در صحنه که معادلات اقتصادی جهان توی هر یک از مغازه هاشون متفاوته فکر میکنم یک نسخه از این بازی برامون یک میلیون تموم بشه:-??

صد در صد تا سال 2020 که این بازی بیاد (حالا 2019) دلار اینقدر گرون شده که کم کم روزای اول 700-800 قیمت داره بازی ...

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
از همين الان اماده كنيد به نظرم.هيچ اميدي به ارزون شدن دلار ندارم.خودم ٦٠$ كد خريدم گذاشتم كنار واسه اين گيم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر