Crysis 3 | Xbox 360

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
من آخر نفهمیدم بالاخره گرافیک خوبه یا نه؟؟!
زمان کرایسیس 2 هم خیلیا اومدن بیخودی تعریف کردن!!سری دوم بازی پر از باگو نقص بود.خواهشا یکی بیاد خیلی راحت چیزایی که میبینرو بگه!نه جو بگیرتش نه الکی بکوبه!

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
اقا کسی نبود افت فریم چیه؟؟؟؟
خدمت شما اینطوری عرض کنم که... منظورشون آهسته شدن بازی در بعضی مواقع هست. هر موقع تعداد فریم پایین بیاد، بازی رو آهسته نشون میده یا بعضاً لگ میزنه! در این حالت میگند افت (کاهش) فریم داره!
اصولاً تعداد فریم این بازی باید 30 بار باشه، اما گویا پایین تر میاد.
ساده گفتم متوجه بشی:d

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
شما اول ببین افت فریم به چه چیز هایی ربط داره بعدا بیا اینجا پست در موردش بده

خیلی از کاربر های اینجا از جمله خود بنده با دستگاه های Jtag شده بازی رو اجرا می کنیم ، خیلی ها هم بازی ها رو روی هارد نصب می کنند، بازی از روی هارد اجرا می شه در نتیجه Transfer Rate اش به مراتب از دیسک بیشتره

بماند که افت فرم ریت ربطی به این مورد نداره اصلا مگر این که مقطعی باشه که نیست
وقتی دیسک با مواد مرقوب درست نشده باشه ، (تو بازی)اشیاء دیر لود میشه و تار میشه فاصله های دور ، بعضی اشیاء میلرزه ، گرافیک پایین ، تیکه تیکه شدن سایه ها ، تیک تیک زدن تو بازی و......
وقتی دیسکی که درست لودینگ نمیکنه ، شما میخایین در حین نصب بازی تو هارد کامل نصب کنه؟!!!!!!!!!

---------- نوشته در 06:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:51 PM ارسال شده بود ----------

قبل از اینکه پسته بعضی ها را نقل کنید به نام کاربری و سابقشون دقت کنید بعد جوابشون را بدید !
من موندم چی گفتی ، خب چه ربطی داره به سابقه و اسم کاربری!

---------- نوشته در 06:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:53 PM ارسال شده بود ----------

تا حالا رو 360 بازی کردی؟!!!!!/:)
یکمی بیشتر فک کن ، سوالتو کامل تر بده
خب یعنی چی ، بازی کردم دیگه:|

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
وقتی دیسک با مواد مرقوب درست نشده باشه ، (تو بازی)اشیاء دیر لود میشه و تار میشه فاصله های دور ، بعضی اشیاء میلرزه ، گرافیک پایین ، تیکه تیکه شدن سایه ها ، تیک تیک زدن تو بازی و......
وقتی دیسکی که درست لودینگ نمیکنه ، شما میخایین در حین نصب بازی تو هارد کامل نصب کنه؟!!!!!!!!!

---------- نوشته در 06:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:51 PM ارسال شده بود ----------

من موندم چی گفتی ، خب چه ربطی داره به سابقه و اسم کاربری!

---------- نوشته در 06:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:53 PM ارسال شده بود ----------

یکمی بیشتر فک کن ، سوالتو کامل تر بده
خب یعنی چی ، بازی کردم دیگه:|
:))

بابا بی خیال شو :))

خداییش این حرف ها رو که زدی موندم دیگه چی بگم :))

بماند که من خودم بازی رو صاف دانلود کردم و صاف هم ریختم توی کنسولم، احتمالا کابل Lan ام کیفیتش پایین بوده موقع انتقال اینجوری شده

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دقیقا این هایی که گفتی هیچ ربطی به دیسک نداره!
دیسک فقط واسطه بین Data و کنسول ـه!
لرزیدن اشیا هم من تو این همه سال بازی کردن نه تا حالا دیدم تا نشیده بودم!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
بماند که من خودم بازی رو صاف دانلود کردم و صاف هم ریختم توی کنسولم، احتمالا کابل Lan ام کیفیتش پایین بوده موقع انتقال اینجوری شده

چه جوری بازی رو با کابل lan میریزی رو کنسول و بدون دیسک اجرا میکنی؟

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
من الان یک ساعتی هست که دارم بازی میکنم... نظر من اینه:
گرافیک: همون چیزی که از کرایتک انتظار میرفت گرافیک عالیه از نظر تکنیکی خیلی بهتر از Crysis 2 نیست مثل همون معجونی از تکنیکهای گرافیکی هست که تا چشم کار میکنه افکتهای مختلف رو به کار گرفتن ولی مجموعا از نظر ظاهری چشم نوازتره و سعی کردن از قدرت سخت افزار تو جای درست و خلق صحنه های جالب استفاده کنن.
بازی رو یکبار از روی DVD اجرا کردم و یکبار روی هارد (اورجینال کنسول) نصب کردم موقع اجرا از روی DVD بازی تو بعضی صحنه ها که حجم زیادی از داده ها بافر میشه کمی لگ پیدا میکنه و اشیاء و تکسچرها دیرتر لود میشن ولی بعد از نصب روی هارد مشکل کمتر میشه... فریم ریت به چشم من خوب هست یعنی بالای 90 درصد مواقع بازی به حد کفایت نرم و نرمال به نظر میاد بعضی مواقع که صحنه شلوغ میشه کمی افت فریم احساس میشه که به نظرم طبیعی هست مخصوصا با توجه به این گرافیک! AA خوب هست مخصوصا نسبت به شماره قبلی به نظر میاد تکنیک جدیدی که به کار گرفتن موثر عمل میکنه.نور پردازی چشم نواز و جالب توجه هست بعضی سایه ها رزولوشن پائینی دارن ولی اکثر منابع استفاده شده برای نور پردازی و سایه زنی بازی ریل تایمه!
گیم پلی : تا اینجا که من بازی کردم هسته اصلی بازی تغییری نکرده گیم پلی به نظرم کمی روونتر و سریعتر شده... و سعی کردن گیمر رو مجبور کنن روی بازی بیشتر تمرکز کنه و مثل شماره قبلی خیلی قضا قورتکی نیست ضمن اینکه هوش مصنوعی هم بهتر شده.
صدا گذاری: عالی هست موزیکها هیجان کافی ایجاد میکنن و افکتها به موقع و قابل قبول هستن.
داستان: شروعش که نسبتا جذاب هست...!!! و تا حدودی آدم رو درون خودش فرو میبره حالا نمیدونم من بیشتر درون گرافیکش فرو رفتم یا درون خود بازی ولی مجموعا ترکیب جذابی هست!
به کسایی که تا حالا کرایسیس بازی نکردن یا به بازی علاقه ندارن 100% پیشنهادش میدم.

OMID_RE6

کاربر سایت
Apr 5, 2012
112
نام
امید
بازی از لحاظ گرافیکی رفته رفته خوب میشه تا این که به معنای واقعی عالی و فوق العاده میشه
خودتون با پیشروی توی بازی متوجه خواهید شد
فریم ریت بازی کاملا نرمال و خوبه و AA خیلی نرم و تمیزه

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بازی کریسیس 3 از همه لحاظ عالی بوده از دید من نمره من 9 هست ... pc بازا هواسشون جمع تو تایچییک خودشنون بجنگند:d

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
فاركراي چه مشكلي داشت؟بازي به طور كلي زير 30 فريم اجرا ميشد ودر بهترين حالت بازي رو 25 فريم اجرا ميشد بگذريم از اينكه در اكثر درگيري ها و مبارزات فريم ريت ميومد رويه 20 وحتي زماني كه حجم فراواني از آتش سوزي و انفجار در مناطق وجود داشت فريم ميومد زير20 .
بازي فاركراي screen tearing پارگي تصوير داشت شديد.سايه زني هايه بازي مشكل داشت خبري از نيم سايه ها رويه برگايه درخت ها نبود و شاخوبرگ درخت ها هم در اكثر بازي حالتي ساكن داشتند.
بازي پر بود از باگ هايه گرافيكي.آنتي آليازينگ و تكنيك هايه مربوط به ضد شكستگي در بازي وجود نداشت.
در كل فاركراي 3 از لحاظ گرافيكي بازي اي بود روي كنسول كه از سر وته گرافيك اصلي بازي زده بودن كه باز با اين حال هم با فريم ريت استاندارد اجرا نميشد.
دوستان خواهشا با كمي آگاهي صحبت كنيد آخه فريم ريت بازي چه ربطي داره به نوع ديسك يا چه ربطي داره به اينكه بازي رو رويه هارد بريزيد.
زماني كه توان پردازشي گرافيك بيشتر از معادل تعريف شده روي سخت افزار باشد افت فريم پيش مياد.
مثلا براي بازي مورد نظر با اين مقدار تنظيمات گرافيكي با توجه به قدرت سخت افزار كنسول تعريف شده كه گرافيك بازي فريم ريتي معادل 30 داشته باشه زماني كه پردازش و رندر صحنه هايه موجود در بازي از اين بالانس تعريف شده تجاوز كنه افت فريم پيش مياد كه حالا سازنده ها با كم كيفيت كردن تكسچرها و حذف يه سري از افكت هايه گرافيكي سنگين مثل آنتي آليازينگ و پارگي تصوير سعي ميكنند با اين عمل نرخ فريم ريت در طول بازي ثابت بمونه.
ريختن بازي رويه هارد هم در بيشتر مواقع مشكل تكسچر لودينگ بازي رو حل ميكنه و زمان بارگذراي تكسچرها و محيط هايه بازي رو كاهش ميده و به طور كلي ربطي به فريم ريت نداره.
من هیچ کاری به گرافیک فارکرای رو کنسول ندارم که خوب بود یا بد فقط درباره این فرم ریتش که گفتی موقع آتش سوزی زیر 20 میاد شوکه شدم من اصلا وابدا چنین چیزی ندیدم و سایت های بازی هم اصلا از فرم ریت بازی اشکال نگرفتن بگذریم این جا بحث بازی کرایسیس هستش و همون طوری که حدس زده بودم بازی کرایسیس 3 روگرفتم و پس از نصب بازی چند ساعتی پاش نشستم در بخش گرافیک که بازی با توجه با توانایی های کنسول هادر بهترین شرایط خودش قرار داره و درباره افت فرم هم اصلا نگران نباشین کلا فرم ریت بازی نوسان زیادی نداره و خوب هستش .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یا قمر ! مرحله اول را داشتم میرفتم گفتم خب این یکمی با کرایسیس 2 گرافیکش فرق داره بهتره !
وارد چپتر 2 که شدم ! رسما فک و فوکم چسبید زمین ! از نورپردازی بگم سایه زنیها بگم از DD بگم ؟ به معنای واقعی یعنی jaw dropping .
اصلا اون میزان ابجت را که تو محیط دیدم اون چمنها و درختها و.......با اون تکسچرهای شارپ اجرا میشه حرفی برای گفتن نداره رسما ادم فکر میکنه داره بازی با PC HIGH END اجرا میشه .

فقط تنها نکته منفی بازی فریم بازی احساس میکنم کلا زیر 30 فریم هست ولی تا اینجا مثل شماره 2 افت فریم ندیدم یعنی فریم پاینه ولی بالا و پایین نمیشه .

حتی فکر نکنم از لحاظ هنری هم بشه براش گیر داد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر