Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
اینی که شما میگی فقط در صورتی ممکنه که پردازنده ضعیفتر از حد مورد نیاز باشه و برای GPU گلوگاه ایجاد کنه. من فروم های Guru3d و Neogaf رو دیدم بعضی ها با 460 اورکلاک شده روی تنظیمات بالا بازی میکردن !!
من دقیقا نمیدونم شما از چه تنظیماتی استفاده کردید ولی من با فارکرای 3 هیچ مشکلی نداشتم. دیگه کسی هم بره X360 بخره برای این بازی اونم در حالی که یه سیستم داره با 560 (از قبل) کار عجیبیه. چون 560 کیفیت گرافیکی و فریم ریت خیلی خیلی بهتر و پایدارتر از نسخه کنسولی ارائه میده (به شرطی که پردازنده ضعیف نباشه)
خرید سخت افزار در این وضعیت موافقم اصلا به صرفه نیست.:d
100%
پس مشکل سی پی یو در pc هم برای نسل بازی های امروزی بوجود اومد !
همیشه گرافیک به بازیها التماس میکرد
اکنون سی پی در غیر این صورت نمیتونی راحت بازی کنی و مجبوری با برنامه fraps خودتو بزنی #:-s
من cpu e7200 و البته over clock دمای 80 )x فریم ریت 30 میگیرم در بازی مربوطه
البته ناگفته نماند اگه کاری به تنظیم fram 1/2 نداشته باشیو تنظیمات دیگر در آخرین درجه هچی فرقی در فریم دهی تنظیمات در So low نمیکنه
پس به فکر سی پی هم باشید چون Crysis 3 کمتر از farcry 3 نیس !!! >:)
پایدار باشید

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
طراحی اسلحه ی X-PAC:

این همون پلاسما لانچره هست که تو تریلرها و نسخه ی آلفا دیدینش! :d موقعی که آدم اینو دستش میگیره، حس ترمیناتور بهش دست میده! :d

--

این دو هفته بخاطر کریسمس 7Wonders رو نگذاشتند، احتمالا این هفته اپیزود 3 رو نشون میدند.

و یه لایو استریم از مپ The Fields تا 40 ساعت دیگه داریم که به محض شروع شدن میتونید از اینجا ببینید:
EA - YouTube

آخرین ویرایش:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
بالاخره!
فردا اپیزود 3 منتشر میشه! :d
The next new episode of “The 7 Wonders of #Crysis3” is coming tomorrow! RT if you are excited for “Cause and Effect”!
https://twitter.com/Crysis/status/288706701350301696

یک عکس از بخشی از فیلمنامه ی مصورِ (لول! :d) اپیزود فردا:

راستی لایو استریم فردا هم یادتون نره! :d (18 ساعت دیگه)

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
اینی که شما میگی فقط در صورتی ممکنه که پردازنده ضعیفتر از حد مورد نیاز باشه و برای GPU گلوگاه ایجاد کنه. من فروم های Guru3d و Neogaf رو دیدم بعضی ها با 460 اورکلاک شده روی تنظیمات بالا بازی میکردن !!
من دقیقا نمیدونم شما از چه تنظیماتی استفاده کردید ولی من با فارکرای 3 هیچ مشکلی نداشتم. دیگه کسی هم بره X360 بخره برای این بازی اونم در حالی که یه سیستم داره با 560 (از قبل) کار عجیبیه. چون 560 کیفیت گرافیکی و فریم ریت خیلی خیلی بهتر و پایدارتر از نسخه کنسولی ارائه میده (به شرطی که پردازنده ضعیف نباشه)
خرید سخت افزار در این وضعیت موافقم اصلا به صرفه نیست.:d
منم در تایید حرف شما بگم که با همین gtx 560 ti روی آخرین تنظیمات گرافیکی (توجه کنید فول اچ دی و آنتی آلیاژ و بقیه تنظیمات روی آخرین درجه) 30 فریم راحت میگرفتم. اونم توی محیط های باز ...
البته سی پی یو CoreI3 و 4 گیگ رم دارم.

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان
یه سوال داشتم این فارکرای 3 که میگین مثل کرایسیس سیستم بالایی میخواد ؟
منظورم اینه که بعد از کرایسیس فارکرای سیستمش بالا هست یا نه بازی دیگه ای هم از فارکرای بغیر از کرایسیس بالاتر هست ؟
با تشکر فراوان:">

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
سلام دوستان
منظورم اینه که بعد از کرایسیس فارکرای سیستمش بالا هست یا نه بازی دیگه ای هم از فارکرای بغیر از کرایسیس بالاتر هست ؟
فارکرای سیستم بالایی میخواد
کرایسیس 3 سیستم خیلی خیلی خیلی بالاتر میخواد
یعنی کارت گرافیک که جداست !
سی پی یو نسل core IX
که برای نصب همچین سی پی یو ای شما باید مین و پاور مخصوصی هم تهیه کنید

یکی از این سخت افزار باهم مچ نشن شما نمیتونی به راحتی بازی کنی و واست سرد درد آوره !
چون من خودم الان یکیشو ندارم یعنی سی پی یو و در بازی فارکرای 3 اصلا نمیتونم اون احساس راحت بازی کردنو داشته باشم !
واسه تهیه سی پی یو هم باید مینم عوض بشه که هزینه های تحریمی خیلی بالا میره

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
نام
R ][ |/|/ |-/
سلام دوستان

والا سازندهاش که همچین چیزی گفتن:d

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
سلام دوستان
فارکرای نسبت به خیلی از بازی ها روی pc فوق العاده است ...
همین کرایسیس 1 که سال 2007 منتشر شد برا بازی کردن روی آخرین تنظیمات گرافیکی سیستم بالاتری نسبت به فارکرای 3 میخواد ..
من کارتم (GTX 560 Ti) رو تازه گرفتم. فارکرای 3 رو روی آخرین تنظیمات گرافیکی و فول اچ دی راحت 40 و به بالا فریم میگیرم. البته بار اولی که بعد از گرفتن کارت جدید وارد شدم رو 30 قفل بود ولی الان روی 40 هستش!
بعدشم همونطور که دوست قبلیمون هم گفت اگه کارت گرافیک قدرتمندی داریم باید سی پی یو هم قدرتمند باشه تا بتونه از تمام توان کارت گرافیک استفاده کنه ...
بعدشم مطمئنم کرایتک اینقدر تنظیمات گرافیکی بازی رو گسترده می کنه که همه بتونند بازی کنند. فقط کارتت دایرکت ایکس 11 رو ساپورت کنه تمومه. فوقش رزولیشن و تنظیمات رو میاری پایین ...

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
واقعا از توضیحات کامل شما دوستان عزیز متشکرم
با اینکه من گرافیکم فکر کنم به زور به مینیمم کرایسیس3 برسه ولی خیالمو راحت کردین چون حداقل از دایرکس 11 پشتیبانی میکنه گرافیکم
چون کرایسیس 1 رو در حالت الترا بازی کردم با فریم بالا و کرایسیس 2 رو رو حالت نرمال و معمولی بازی کردم با فریم بالا:-*انشاالله اینم به زور بتونم بازی کنم
دمتون گرم

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
در حد و اندازه های 2 تا قبلی نبود. بهتر بگیم، اصلا هیچی نبود! عجیبه 2 تای قبلی واقعا جز عجایب بازی بودن ولی این یکی خیلی پوچ و بیهوده بود

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
خوب تریلر را دیدم واقعا عالی بود عاشق این جو خرابه های بازی هستم عجب موزیکی می زده تو ویدیو

فریم بازی هم که خیلی خوب بود
شدیدا منتظر هستیم :d

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
با دوتا 7950 و 3770 K امیدی هست یا از اینم باید نامید بشم ؟:d
چون من که نتونستم فار کرای رو روی کراس بازی کنم لگ وحشتناک میزد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر