Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خوب تریلر را دیدم واقعا عالی بود عاشق این جو خرابه های بازی هستم عجب موزیکی می زده تو ویدیو

فریم بازی هم که خیلی خوب بود
شدیدا منتظر هستیم :d
حسین جان یه سوال،
مگه تریلر از گیم پلی بود که میگی فریم خیلی خوب بود؟:-/

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
خوب خیلی خوب بود! گیم پلی نداشت اما خیلی هایپ کننده بود! :d فکر کنم روز دیگه کافی باشه (هرچند از دو تا مرحله 200 تا تریلر گذاشتند! :| :d)،الان خیلی منتظر یک تریلر تو شب ام! :d

فکر کنم بلد نهایی بازی بود. افکت آب خیلی پیشرفت داشت نسبت به تریلر های قبلی.

یه چند تا عکس از تریلر 1080p ||||

گرافیک دو نسل بعدی: :|:d

تستلیشن تخته سنگ ها در حد فیجی و جزایر قناری: :|:d

Draw Distance و طبیعی ترین گیاهی که تا حالا دیدم:

عکس هنری: :|:d

افکت خون (البته باید با گیف نگاش کرد):

دو تا عکس دیگه:

این تو عکسام بود و مال تریلر قبلیست، دلم نیمد نزارم: :|:d

----
لایو استریم هم گند زدن! استریمش داشت با 4 فریم و فوق العاده لگی اجرا می شد (البته مشکل استریم بود و نه بازی). ویدیو رو هم بعدش پاک کردن. البته قول دادن مشکل رو برطرف کنند و دوباره لایو استریم رو بذارن.
اپیزود بعدی هم که اسمش Typhoon هست.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
واقعا عالی بود، خدا کنه گرافیکش سیستمو هلاک نکنه بتونیم تجربش کنیم، کرایتک برای تبلیغات این نسخه خیلی روش عالی ای رو انتخاب کرده، قشنگ حس و حال بازی رو منتقل میکنن به مخاطب . در هر حال شدیدا منتظر اپیزود بعدی هستم و به قول دوستمون امیدوارم قسمت هایی از شب رو به نمایش بزارن.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
عجب موسیقی اندر پس تریلر بود :D
منو مثل دوتا اپیزود قبلی جو گیر نکرد .
معلوم شده اهنگساز بازی کیه ؟ هانز زیمر هستش ؟
من که از گرافیک خفنش بهره ای نخواهم برد با این سیستم :D . امیدوارم گیم پلی و داستان خوبی داشته باشه . ( موسیقیشم به نظر می یاد تضمین شدس )

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
عجب موسیقی اندر پس تریلر بود :D
منو مثل دوتا اپیزود قبلی جو گیر نکرد .
معلوم شده اهنگساز بازی کیه ؟ هانز زیمر هستش ؟
من که از گرافیک خفنش بهره ای نخواهم برد با این سیستم :D . امیدوارم گیم پلی و داستان خوبی داشته باشه . ( موسیقیشم به نظر می یاد تضمین شدس )

آهنگساز این نسخه مثل نسخه قبل borislav slavov هست تم اصلی نسخه قبل رو استاد زیمر ساخت و borislav با الهام گرفتن از اون موسیقی های دیگه بازی رو ساخت ایشون مثل استاد زیمر واقعا آهنگساز خوبی هستن الان هم دربست در خدمت کرایتک هستش یعنی در اینده موسیقی ها بیشتری توسط این آهنگساز خواهیم دید >:d<

استاد زیمر الان داره رو موسیقی های فیلم Man of the steel 2 کار میکنه شاید وقت نکنه واسه بازی main theme بسازه (خداکنه تا الان ساخته باشه :D )

راستی اینم بگم موسیقی که تو این اپیزود شنیدید Remix شده ی یکی از موسیقی های نسخه دوم بود :D

-----------------------------------------------------------

راستی دوستان استاد شوات یرلی ( cevat yerli) ( تلفظ انگلیسیش رو گفتم گیر ندید :| ) تو فیسبوکش گفت که الان در حال تاسیس استدیو جدید کرایتک هستن منتظر اطلاعات بیشتر باشید :x

آخرین ویرایش:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
خب یکی اومده اپیزود سوم کرایسیس رو به صورت معکوس زمانی (از اول به آخر) گذاشته گفتم بزارم شما هم ببینید :biggrin1: (اگه گذاشتم تاپیک بخوابه :biggrin1: )
خوب این الان کدومه، همون اصلی است که خودش معکوس بود؟ یا اینکه معکوس را معکوس کردن؟:-/
600219_dunnof.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر