Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
مسخره ها گند زدن به شخصیت ها رفت!!! اخه نومد رو برای چی باید اینقدر راحت حذفش کنن؟؟اخر کارکتر بود!!! حالا احتمالا تو این نسخه سایکو ماجرای یک رو تعریف میکنه که چی شده بوده چون اصلا چیزی گفته نشد!!!
دوستان من نفهمیدم مگه پرافت خودشو نکشت تو 2؟؟؟الان این لباسه که حرف میزنه؟؟
:-/

نانوسویت از سینتی سایزر (voice synthesizer) بهره میبره. چون تارهای صوتی Alcatraz آسیب دیدن، سویت به جاش از صدای پرافت که تو سویت قبلا ذخیره شده استفاده میکنه.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سلام دوستان
یه سوال میشه بگین آیا گرافیک NVIDIA GEforce GT430 2GB DDR3 از دایرکت ایکس 11 پشتیبانی میکنه ؟
با تشکر

ساپورت می کنه ولی اجرای این بازی با این کارت فک کنم خیلی عذاب آور و یا غیرممکن باشه...
شاید پایین ترین تنظیمات گرافیکی و پایین ترین رزولوشن ، شاید
15985665782218241843.png

آخرین ویرایش:

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
من 460 گیگابایت دارم اور کلارک شده. نسخه 2 کرایسیس رو رون با فریم 40 میاورد تنظیماتم یکی دو تاشون high بود الباقی اextra high بود

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
ساپورت می کنه ولی اجرای این بازی با این کارت فک کنم خیلی عذاب آور و یا غیرممکن باشه...
شاید پایین ترین تنظیمات گرافیکی و پایین ترین رزولوشن ، شاید
15985665782218241843.png
سلام ممنونم
ولی من قبلا یک گرافیک 1 گیگ جیفورس 8500 ddr2 داشتم با این و همین رمو سی پی یویی که الان دارم کرایسیس 2 رو خیلی خوب بدون یک ذره تیک و مشکل تمومش کردم و خیلی ران کار میکرد اما حالا گرافیکم رو ارتقا دادم و این 2 گیگ 430 رو گرفتم آیا با این وضعیت احتمال اجرای کرایسیس 3 رو مینیموم هست ؟
بازیهایی هم که تا الان اومده مثل : بتلفیلد3 - بتمن آرکهام سیتی- اساسینس 3 - مدال افتخار wighfigter - کال آف 9 و... رو به راحتی اجرا و تموم کردم بدون تیک
چون من این کرایسیسو تمام نسخه هاشو بازی کردم خیلی دوست دارم نسخه ی سومش هم بازی کنم
با تشکر:x

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سلام ممنونم
ولی من قبلا یک گرافیک 1 گیگ جیفورس 8500 ddr2 داشتم با این و همین رمو سی پی یویی که الان دارم کرایسیس 2 رو خیلی خوب بدون یک ذره تیک و مشکل تمومش کردم و خیلی ران کار میکرد اما حالا گرافیکم رو ارتقا دادم و این 2 گیگ 430 رو گرفتم آیا با این وضعیت احتمال اجرای کرایسیس 3 رو مینیموم هست ؟
بازیهایی هم که تا الان اومده مثل : بتلفیلد3 - بتمن آرکهام سیتی- اساسینس 3 - مدال افتخار wighfigter - کال آف 9 و... رو به راحتی اجرا و تموم کردم بدون تیک
چون من این کرایسیسو تمام نسخه هاشو بازی کردم خیلی دوست دارم نسخه ی سومش هم بازی کنم
با تشکر:x

من خودم هنوز یه دونه 8500 و یه دونه 8600 تو کمدم واسه زاپاس نگه داشتم، اتفاقا همون crysis2 را هم رو همون کارتها اجرا کردم، رو رزولوشن 1024*768 و احتمالا تنظیمات پایین یا متوسط حدود 20 25 تا فریم می گرفتم (البته دقیق یادم نمیاد ولی همین حدود بود)، حالا نمی دونم تعریف شما از خیلی خوب چیه!
چون این گرافیک شما یک کارت low range هست و اغلب این بازی هایی که گفتید احتمالا رو تنظیمات پایین و رزولوشن پایین بازی کردید...
- این که 1 گیگ یا 2 گیگ بودن گرافیک ها تو 99% مهم نیست.

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
پف ! چقد شلوغش میکنین بابا اه !
مکس پین 3 هم سیستم مورد نیازش فرقی با این نداشت اما من با 6570 رو آخرین تنظیمات 30-40 فریم میگرفتم.
الکی ـه بابا Sys Req ...

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
پف ! چقد شلوغش میکنین بابا اه !
مکس پین 3 هم سیستم مورد نیازش فرقی با این نداشت اما من با 6570 رو آخرین تنظیمات 30-40 فریم میگرفتم.
الکی ـه بابا Sys Req ...
بی خیال این نسخه، شما برید شماره یک این بازی را با آخرین تنظیمات و رزولوشن بازی کنید، ببینم با این گرافیکتون چند فریم می گیرید؟؟؟:-/
این هم بنچمارک بازی تورزولوشن 1680*1050 و گرافیک VeryHigh (نسخه آلفا)

به نظرتون با 6570 قراره چند فریم بگیرید؟؟! !

آخرین ویرایش:

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
من خودم هنوز یه دونه 8500 و یه دونه 8600 تو کمدم واسه زاپاس نگه داشتم، اتفاقا همون crysis2 را هم رو همون کارتها اجرا کردم، رو رزولوشن 1024*768 و احتمالا تنظیمات پایین یا متوسط حدود 20 25 تا فریم می گرفتم (البته دقیق یادم نمیاد ولی همین حدود بود)، حالا نمی دونم تعریف شما از خیلی خوب چیه!
چون این گرافیک شما یک کارت low range هست و اغلب این بازی هایی که گفتید احتمالا رو تنظیمات پایین و رزولوشن پایین بازی کردید...
- این که 1 گیگ یا 2 گیگ بودن گرافیک ها تو 99% مهم نیست.
این بازی هایی که گفتم و کرایسیس 2 رو اصلا تنظیمات گرافیکی رو دست نمیزدم رزولشن هم همونی که خودش اول بود همونو دست نزدم و هیچ مشکلی نداشت و فریم بین 50 تا 60 می گرفتم
بازم ممنون که جواب دادین>:d<

HadiMSC

کاربر سایت
Feb 14, 2012
175
بی خیال این نسخه، شما برید شماره یک این بازی را با آخرین تنظیمات و رزولوشن بازی کنید، ببینم با این گرافیکتون چند فریم می گیرید؟؟؟:-/
این هم بنچمارک بازی تورزولوشن 1680*1050 و گرافیک VeryHigh (نسخه آلفا)

به نظرتون با 6570 قراره چند فریم بگیرید؟؟! !
این الان فریمو نشون میده :D
یعنی GTX 560 TI خیلی بگیره 13 ؟؟!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر