Crysis 3 :Crytek تا 2 سال benchmark را به چالش می کشد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
crysis-3.jpg

رئیس Crytek اعتقاد دارد Crysis 3 می تواند تا حداقل 2 سال benchmark بصری باشد.

Cevat Yerli رئیس Crytek اعتقاد دارد Crysis 3 بر روی PC تا حداقل 2 سال بعد از انتشار بازی Benchmark بصری خواهد بود، درست همانند Crysis که در سال 2007 منتشر گردید.

وقتی که GamesBeat پرسید که آیا تیم Crytek رقیبی هم از بازی های دیگر در سطح جلوه های بصری و گرافیکی مانند Crysis 3 وجود دارد که با آنان رقابت کند، Yerli پاسخ داد:"هیچ بازی فکر نمی کنم در این سطح باشد."

او به شوخی گفت:"چیزی که ما انجام می دهیم فقط یک بار انجامش خواهیم داد."

Yerli:" بازی Crysis 3 بر روی PC یک تجربه به مدت حداقل 2 سال برای benchmark خواهد بود، وقتی می بینم چه اتفاقاتی در بازار PC می افتد، و کاری ک ما هم اکنون انجام می دهیم. ما قصد نداریم باعث جلوگیری از رشد بازی های دیگر در بازار PC شویم."

" ما این کار را اولین بار با نسخه اول Crysis بر روی PC انجام دادیم. وقتی که Crysis عرضه شد یک high-end benchmark خوب به مدت 3 سال بود. به نظر من Crysis 3 این کار را دوباره تکرار خواهد کرد.

GamesBeat هم چنین پرسید: بازی Crysis 3 فکر می کنید چطور با بازیهای Unreal Engine 4 و بازی های کنسول های نسل بعد رقابت خواهد کرد؟
Yerli:" صادقانه می گویم، من فکر کی کنم Unreal Engine 4 قادر نیست کاری را که ما با Crysis 3 بر روی کنسول های حاضر انجام دادیم انجام بدهد. شاید نسخه PC آن بتواند انجام بدهد این کار را آن هم فقط با تنظیمات و سیستم بالاتر بر روی PC. موتور CryEngine 3 قادر است هر کاری را که Unreal Engine 4 انجام می دهد را انجام دهد. ما در حال حاضر به شماره جدید CryEngine 4 نیاز نداریم.

" فکر می کنم بازی های کنسول های نسل بعد با Crysis 3 بر روی PC قابل مقایسه باشند. چنانچه این بازی یک بازی high-end برای PC است. ضمن این که این بازی یک بازی نسل بعد و همچنین فقط برای نسل بعد PC ها است.

GamesBeat: در حال حاضر آیا زمان عرضه بازی ماه فوریه اعلام گردیده است؟

Yerli:" بله ما بازی را در ماه فوریه عرضه می کنیم. 19 این ماه در آمریکا و 22 فوریه در اروپا.

GamesBeat:" چه مدت زمانی هست که بر روی بازی کار می کنید؟

Yerli:" در حدود 2 سال و نیم است.همزمان با تکمیل Crysis 2. بیشتر تیم ما پس از مدتی بعد از Crysis 2 به پروژه Crysis 3 پیوستند. قبل از این که ساخت Crysis 2 به پایان برسد یک تیم کوچک در حال آماده سازی Crysis 3 و پیش تولید آن بودند.
GamesBeat:" چیزی که احساس می کنیم این است که بازی از لحاظ کیفیت فنی از E3 بهتر شده است. چه مدت روی آن کار کرده اید؟

Yerli:" بله ما از نهایت قدرت موتور استفاده کرده ایم. این چیزی بود که اتفاق افتاده است. ما انجین را در چند هفته ای که گذشت بهینه کرده ایم. چیزی که شما شاهدش هستید کد های جدیدی هستند. کد ها بهینه شده اند. ما در حال استفاده از نهایت کشش Xbox و PlayStation هستیم، اما چیزی که واقعا می درخشد PC است. من بسیار خوشحالم که آن بر روی سیستم عامل کنسول ها است. اما هدف ما این است که فقط یک بازی DX11 داشته باشیم. ما می خواهیم بر PC فشار بیاوریم و به جلو اندازیمش.

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,132
نام
محمد امین
PC یک پلتفروم مرده هست.. کسی برای 500 هزار نسخه فروش نمیاد 30 میلیون دلار خرج یک بازی بکنه که فقط 2 در صد از جامعه گیمرها بتونن گرافیک آخرش رو تجربه کنن..
EPIC و دیگر شرکتهای مثل اون هر وقت پولشون از پارو بالا رفت میان برای کل کل های بچه گانه این کارو انجام میدن..

EPIC به کنسول پایبند هست

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
Ce3 فقط به درد خود crytek و pcهاي 2000 دلاري مي خوره ....
حتماً ساختن بازي هم باهاش مشكل و هزينه زاست كه كمتر بازي سازي دمپرش ميره و براي استديو هاي بازي سازي ساختن بازي باهاش گرون در مياد فقط هم يه عده خاص كه pcگران قيمت دارن ازش بيشترين استفاده رو مي برن
اما ue3 روي تمام پلتفرم ها بالاترين راندمان رو ميده حتي روي موبايل نمونه بارزش ib و ib2 كه روي ايفون با همين انجين ساخته شده و بالا ترين گرافيك رو بين بازي هاي وسا يل قابل حمل داره.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد
ولی در مورد انجین ملاک بهتر بودن میشه گرافیک

مگه بحث الان در مورد بهتر بودنه ؟!

حداقل یه زحمت به خودتون بدید قبل پست زدن و دفاع کردن از شرکتای فک و فامیلتون پست اول رو بخونید ...

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
PC یک پلتفروم مرده هست.. کسی برای 500 هزار نسخه فروش نمیاد 30 میلیون دلار خرج یک بازی بکنه که فقط 2 در صد از جامعه گیمرها بتونن گرافیک آخرش رو تجربه کنن..
EPIC و دیگر شرکتهای مثل اون هر وقت پولشون از پارو بالا رفت میان برای کل کل های بچه گانه این کارو انجام میدن..

EPIC به کنسول پایبند هست
PC مرده نیست یک پلتفرم آزاد کچل های آفریقا هم بدون محدودیت می تونند بازی با هر انجینی برای بسازند
با ساخت Fortnite برای PC با UE 4 پایبند بودنش رو به کنسول نشون داد. فکر می کنی جامعه PC بازها 2 درصد هست یا گرافیک پسندها؟EPIC که با فروش لایسنس موتورش داره پول پارو می کنه دیگه واضح تر از این؟
حتماً ساختن بازي هم باهاش مشكل و هزينه زاست كه كمتر بازي سازي دمپرش ميره و براي استديو هاي بازي سازي ساختن بازي باهاش گرون در مياد فقط هم يه عده خاص كه pcگران قيمت دارن ازش بيشترين استفاده رو مي برن
اما ue3 روي تمام پلتفرم ها بالاترين راندمان رو ميده حتي روي موبايل نمونه بارزش ib و ib2 كه روي ايفون با همين انجين ساخته شده و بالا ترين گرافيك رو بين بازي هاي وسا يل قابل حمل داره.
بله یک عده مشخصه. آیا این ها مشکل دارند Enemy Front,Nexuiz,Star Citizen,Ryse,Sniper: Ghost Warrior 2 یا بد هستند؟

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
پس ما هم از این نتیجه گیری های مدل خودتون بکنیم!
نتیجه می گیریم که اگه استدیویی نمیتونه با این موتور باری بسازه مشکل از خودشه

خواهشا بحث را منحرف نکنید، پست اول را مطالعه بفرمایید، متوجه می شید که موضوع این تاپیک چیه.

اصلا توجهی به پست بنده نمیکنید سریع نقل قول میکنید
پست اولی که نقل قول کردید منظور من اینه که
وقتی این همه بازی با یک موتور ساخته میشه و اکثریت هم موفق میشن (که الیته بستگی به ویژگی های سازنده داره بیشتر)
خب سازنده هایی هم هستن که بازی شون به هردلیلی خوب عمل نمیکنه
مثلا الان Resident Evil 6 با هر موتوری ساخته میشد به نظرتون فرقی به حالش میکرد؟
خب این برمیگره به توانایی های سازنده نه موتور
در مورد نقل قول دومی
منظور هم با اشخاصی بود که تو تاپیک های COD و بازیهای دیگه میومدن ملاک بهتر بودن رو میزاشتن فروش
حالا همون اشخاص تو این تاپیک فروش رو قبول ندارن وگرنه ملاک بهتر بودن برای خود بنده متفاوته و نظر شخصی خودم رو دارم

ROGamer

کاربر سایت
Dec 7, 2012
86
اینها دارن با کنسول 7 سال پیش رقابت میکنن خیلی هم خوشحالند..! هر وقت نسل بعد اومد و بازی اینها از اون بهتر بود اون وقت میتونن نظر بدن

همین الان هم خیلی شرکتها میتونن گرافیک به مراتب بالاتر از کرایسیس رو PC ارائه بدن ولی چون جنبه دارن گذاشتن تا موقعی که نسل بعد بیاد این کارو بکنن..

کار کرایتک مثل این میمونه هنوز مسابقه دو شروع نشده اینها رفتن وسط میدان وایسادن میگن هیچکی نیست ما رو بگیره..

داد درگیری با خودتا ...شرکتا اگر تونستن گرافیکی در حد crysis 1 بزنن بعد حرفی رو بزنن اره شاید بتونن ولی خوب این کنسول ها نمیذارن...دادا تو شاید مخ خودتو به کار بگیری ما یی که دیدم چین اینا رو باید بیخیال شی...گفته هات واسه خودت جالبه چند ...دیگه...در نهایت شما برو با اون بازی هایی که فکر میکنی گرافیک دارن حال کن ما هم با اینا ...کسی نمی فهمه که چقدر میتونه فرق داشته باشه...;) چند تا پست ازت دیدم که ترکونده بودی دادا بی مورده...

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
این کنسولیا.از بس که تا حالا با چیزی به عنوان تنظیمات گرافیکی مواجه نشدن فکر می کنن همه باید با بالاترین گرافیک ممکن بازی کنن.
نه آقا.یه سیستم 500 د*اری بده به من واسط کرایسیس 2 رو اجرا که هیچ,رو بالاترین تنظیمات(فقط روزولوشن 720P:D)واست اجرا می کنم.افت فریم هم نمیبینی.
میخوای از سیستم خودم واسط بنچمارک بگیرم؟(البته بعد از اینکه پاورش از تعمیرات برگشت:|مراجعه شود به خط اول امضا)
اینه سیستمم:
VGA:9800GT
CPU:core 2 Quad q6600
Ram:4 gb
Power(ره):green 530AB
Motherboard:Asus P5Q
چیز دیگه ای میخوای؟:D
حتماً ساختن بازي هم باهاش مشكل و هزينه زاست كه كمتر بازي سازي دمپرش ميره
نخیر.مرض که ندارن وسط نسل انجین عوض کنن!درکش اینقدر سخته واقعا؟

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
اصلا توجهی به پست بنده نمیکنید سریع نقل قول میکنید
پست اولی که نقل قول کردید منظور من اینه که
وقتی این همه بازی با یک موتور ساخته میشه و اکثریت هم موفق میشن (که الیته بستگی به ویژگی های سازنده داره بیشتر)
خب سازنده هایی هم هستن که بازی شون به هردلیلی خوب عمل نمیکنه
مثلا الان Resident Evil 6 با هر موتوری ساخته میشد به نظرتون فرقی به حالش میکرد؟
خب این برمیگره به توانایی های سازنده نه موتور
در مورد نقل قول دومی
منظور هم با اشخاصی بود که تو تاپیک های COD و بازیهای دیگه میومدن ملاک بهتر بودن رو میزاشتن فروش
حالا همون اشخاص تو این تاپیک فروش رو قبول ندارن وگرنه ملاک بهتر بودن برای خود بنده متفاوته و نظر شخصی خودم رو دارم

در مورد COD برو همون جا بحث کن، اینجا اسمی هم قبل از پست شما ازش نیومده بود.
در مورد قسمت اول هم می گم برید پست اول را بخونید، صحبتی از خوب و بد بودن بازی ها نشد، بلکه گفته شده :
رئیس Crytek اعتقاد دارد Crysis 3 می تواند تا حداقل 2 سال benchmark بصری باشد.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
در مورد COD برو همون جا بحث کن، اینجا اسمی هم قبل از پست شما ازش نیومده بود.
در مورد قسمت اول هم می گم برید پست اول را بخونید، صحبتی از خوب و بد بودن بازی ها نشد، بلکه گفته شده :
من در کل اون جواب رو به فردی که اون حرف رو زد دادم

در مورد ان که دوستان میگن Crysis رو PC فلان و بقیه شرکتا هم نمیتونن همچین گرافیکی رو ارائه بدن
وقتی یک استدیو قرار بیاد یک بازی رو برا 3 پلتفرم360 Xbox و PS 3 و PC عرضه کنه و همه رو با یک قیمت به فروش برسونه که بیشتر هم 60 دلار
حاضر نیست روی یک پلتفرم توجه خاصی بکنه
چون هم براش سودی نداره
هم مثل Crytek از بازیش به عنوان تبلیغ موتورش نمیخواد استفاده کنه
Crytek به این دلیله که میاد روی PC این هزینه رو میکنه تا در واقع قدرت موتورش رو نشون بده
وگرنه همه میتونن چیزی بسازن که فقط بشه با یک کامپبوتر قدرتمند اجراش کرد و تا سال ها کسی نتونه در آخرین تنظیمات اون رو تجربه کنه

...EmotionaL

کاربر سایت
Aug 7, 2012
68
نام
دیوونه
PC یک پلتفروم مرده هست..
EPIC به کنسول پایبند هست
قرمز: هرگز نمیبخشمت...:-&...:((:((:((
ابی:=))

خو این چه حرفاییه اخه terooooova...

به نطر من که پر بی راه نگفته این اقای crytek:d
تمام حرفشم pcهست بنده خدا..چرا داغ میکنن کنسولیا...

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

EPIC به کنسول پایبند هست

:-@:-@:-@

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دلیل این که CE2 زمین خورد این بود که انجین کلا برای کنسولا نبود ، به قولی انجین انحصاری PC بود ، اگه هنوز بازی های انحصاری PC بازارشون داغ بود چه بسا انجینش هم موفق می شد ، وسط نسل هم CE3 رو عرضه کردن که بتونن یه جزیی از این نسل و قسمت قابل توجهی از نسل بعد رو بگیرن و گرنه این نسل برای CE و Crytek سوخته حساب میاد ، پس لطفا لایسنس نشدن رو پیراهن عثمان نکنین چون اکثر دلایلش فنی نیست و ارزیابی ها و پیش بینی های اشتباه کرایتک توش خیلی دخیل بوده .

من منکر توانایی های Epic نیستم ، ولی دوستان جوری صحبت می کنن که انگار وقتی Epic بازی بسازه ، Crytek نمی تونه باهاش رقابت کنه . هیچ کی بیشتر از PC Gamer ها دلش برای یه UT ـه درست حسابی تنگ نشده مطمئنن :D جوری حرف نزنین انگار خودتون صاحب Epic ـین و ما ها هیتر . :D

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
از الان نميشه با جديت كامل گفت ولي چيزي كه من از اين عنوان ديدم واقعا فك براندازه با اينكه به اين عنوان علاقه ندارم اما واقعا بايد جلوي گرافيك و طراحيش سر تعظيم فرود آورد من تا به حال هيچوقت از Crytek و بازيهاش حمايت نكردم اما واقعا اين عنوان از لحاظ گرافيكي از هر عنواني يه گام جلوتره.

اميدوارم كه بتونه در كنار گرافيك خوب يه بازي زيبا رو هم تحويل طرفداراش بده.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
من در کل اون جواب رو به فردی که اون حرف رو زد دادم

در مورد ان که دوستان میگن Crysis رو PC فلان و بقیه شرکتا هم نمیتونن همچین گرافیکی رو ارائه بدن
وقتی یک استدیو قرار بیاد یک بازی رو برا 3 پلتفرم360 Xbox و PS 3 و PC عرضه کنه و همه رو با یک قیمت به فروش برسونه که بیشتر هم 60 دلار
حاضر نیست روی یک پلتفرم توجه خاصی بکنه
چون هم براش سودی نداره
هم مثل Crytek از بازیش به عنوان تبلیغ موتورش نمیخواد استفاده کنه
Crytek به این دلیله که میاد روی PC این هزینه رو میکنه تا در واقع قدرت موتورش رو نشون بده
وگرنه همه میتونن چیزی بسازن که فقط بشه با یک کامپبوتر قدرتمند اجراش کرد و تا سال ها کسی نتونه در آخرین تنظیمات اون رو تجربه کنه
خودمو کشتم هنوز خیلی ها نفهمیدن!پستمو بخون یه بار.
شاید دیگه این حرفو نزنی
P.S:به جای اینکه نیم ساعت با ترول جر و بحث کنید اون بلک لیستو روشن کنید:D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
جالبیه قضیه اینه که وقتی حرف از Crysis میشه Crytek اق و پیف میشه ولی حرف Ryse که پیش میاد همون دوستان هیتر کرایتک میشن عاشق سینه چاکش و کرایتک هم میشه بهترین استدیوی بازیسازی!!:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر