Crysis 3 :Crytek تا 2 سال benchmark را به چالش می کشد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
crysis-3.jpg

رئیس Crytek اعتقاد دارد Crysis 3 می تواند تا حداقل 2 سال benchmark بصری باشد.

Cevat Yerli رئیس Crytek اعتقاد دارد Crysis 3 بر روی PC تا حداقل 2 سال بعد از انتشار بازی Benchmark بصری خواهد بود، درست همانند Crysis که در سال 2007 منتشر گردید.

وقتی که GamesBeat پرسید که آیا تیم Crytek رقیبی هم از بازی های دیگر در سطح جلوه های بصری و گرافیکی مانند Crysis 3 وجود دارد که با آنان رقابت کند، Yerli پاسخ داد:"هیچ بازی فکر نمی کنم در این سطح باشد."

او به شوخی گفت:"چیزی که ما انجام می دهیم فقط یک بار انجامش خواهیم داد."

Yerli:" بازی Crysis 3 بر روی PC یک تجربه به مدت حداقل 2 سال برای benchmark خواهد بود، وقتی می بینم چه اتفاقاتی در بازار PC می افتد، و کاری ک ما هم اکنون انجام می دهیم. ما قصد نداریم باعث جلوگیری از رشد بازی های دیگر در بازار PC شویم."

" ما این کار را اولین بار با نسخه اول Crysis بر روی PC انجام دادیم. وقتی که Crysis عرضه شد یک high-end benchmark خوب به مدت 3 سال بود. به نظر من Crysis 3 این کار را دوباره تکرار خواهد کرد.

GamesBeat هم چنین پرسید: بازی Crysis 3 فکر می کنید چطور با بازیهای Unreal Engine 4 و بازی های کنسول های نسل بعد رقابت خواهد کرد؟
Yerli:" صادقانه می گویم، من فکر کی کنم Unreal Engine 4 قادر نیست کاری را که ما با Crysis 3 بر روی کنسول های حاضر انجام دادیم انجام بدهد. شاید نسخه PC آن بتواند انجام بدهد این کار را آن هم فقط با تنظیمات و سیستم بالاتر بر روی PC. موتور CryEngine 3 قادر است هر کاری را که Unreal Engine 4 انجام می دهد را انجام دهد. ما در حال حاضر به شماره جدید CryEngine 4 نیاز نداریم.

" فکر می کنم بازی های کنسول های نسل بعد با Crysis 3 بر روی PC قابل مقایسه باشند. چنانچه این بازی یک بازی high-end برای PC است. ضمن این که این بازی یک بازی نسل بعد و همچنین فقط برای نسل بعد PC ها است.

GamesBeat: در حال حاضر آیا زمان عرضه بازی ماه فوریه اعلام گردیده است؟

Yerli:" بله ما بازی را در ماه فوریه عرضه می کنیم. 19 این ماه در آمریکا و 22 فوریه در اروپا.

GamesBeat:" چه مدت زمانی هست که بر روی بازی کار می کنید؟

Yerli:" در حدود 2 سال و نیم است.همزمان با تکمیل Crysis 2. بیشتر تیم ما پس از مدتی بعد از Crysis 2 به پروژه Crysis 3 پیوستند. قبل از این که ساخت Crysis 2 به پایان برسد یک تیم کوچک در حال آماده سازی Crysis 3 و پیش تولید آن بودند.
GamesBeat:" چیزی که احساس می کنیم این است که بازی از لحاظ کیفیت فنی از E3 بهتر شده است. چه مدت روی آن کار کرده اید؟

Yerli:" بله ما از نهایت قدرت موتور استفاده کرده ایم. این چیزی بود که اتفاق افتاده است. ما انجین را در چند هفته ای که گذشت بهینه کرده ایم. چیزی که شما شاهدش هستید کد های جدیدی هستند. کد ها بهینه شده اند. ما در حال استفاده از نهایت کشش Xbox و PlayStation هستیم، اما چیزی که واقعا می درخشد PC است. من بسیار خوشحالم که آن بر روی سیستم عامل کنسول ها است. اما هدف ما این است که فقط یک بازی DX11 داشته باشیم. ما می خواهیم بر PC فشار بیاوریم و به جلو اندازیمش.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Fortnite رو Epic با چی ساخته؟ با Unreal Engine 4 برای PC اون وقت مقایسه گرافیکی این عنوان با Crysis 3 درسته؟ کدومش برتری داره؟
یه بازی فان که یحتمل ّصورت دیجیتالی عرضه میشه رو میخواید تبدیل کنید یه به بلاکباستره AAA؟ موفق باشید :D.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
شما کلا جز مایکروسافت ومشتقاتش و ما یتعلق به (Epic) ، هیچی رو قبول نداری !
:D.
ذهن من یاری نمی کنه ، شما که یادته یه بنچ مارک از UE3 رو PC بگو ببینم !
سره آنونس Unreal Tournament 2004 رسانه ها باید قسم میخوردن واسه شاتهای که منتشر میکردن. گرافیکش اینطوری بوده :D. حالا یا شما همینطوری یه چیزی ول دادی وسط تاپیک یا سنت اونقدری نیست که باید.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
با اینکه نه Crysis فن هستم و نه Crytek فن ولی انقدر حال میکنم Crysis 3 و Cry Engine 3 از همه لحاظ بترکونن قیافه ی یه عده دیدنی بشه.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
با اینکه از بازیش خوشم میاد ولی این جوادم خیلی مغرور شده دیگه. رو کنسول تونستی بازیت رو بدون باگ و افت فریم (اشاره به یک بازی خاص) بدی بیرون بیا حرف بزن
من تا حالا ندیدم ایشون رو کنسول با یک تجربه ی کرایسیس 2 خیلی مغرور باشه و ادعایی کرده باشه !
ولی در مورد pc کاملا مغروره، حقشم هست، زورشم میرسه مغرور باشه :d
یه رغیب هم بیشتر نداره کرایسیس3 تا الان، مترو: لست لایت !!
باید دید اونا که میکنن
جالب Crysis 1 از FC3 که بهترین گرافیک امسال رو داره هم خفن تره
yahoo_6.gif
تازه زمانی که اومد چیزی به اسم دایرکت ایکس 11 وجود خارجی نداشت !!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
والا بعد از یک قرن هنوز ما Crysis 1 رو هم در خفن ترین حالت ندیدیم:|:|:|:|

جالب Crysis 1 از FC3 که بهترین گرافیک امسال رو داره هم خفن تره>:d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
یه بازی فان که یحتمل ّصورت دیجیتالی عرضه میشه رو میخواید تبدیل کنید یه به بلاکباستره AAA؟ موفق باشید :D.
شما داری میگی Epic نیست بازی آنوس نکرده و فلان من هم مثال زدم که با UE 4 بازی ساخته شده و فقط در حد دمو نبوده چه فان چه AAA .

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
اینها دارن با کنسول 7 سال پیش رقابت میکنن خیلی هم خوشحالند..! هر وقت نسل بعد اومد و بازی اینها از اون بهتر بود اون وقت میتونن نظر بدن

همین الان هم خیلی شرکتها میتونن گرافیک به مراتب بالاتر از کرایسیس رو PC ارائه بدن ولی چون جنبه دارن گذاشتن تا موقعی که نسل بعد بیاد این کارو بکنن..

کار کرایتک مثل این میمونه هنوز مسابقه دو شروع نشده اینها رفتن وسط میدان وایسادن میگن هیچکی نیست ما رو بگیره..

خوب، خدا را شکر، یکی اینجا پیدا شد که تو شرکتهای بازی سازی هستش و می دونه که چی می تونن بسازن...
لازم به ذکره تو این خبر هیچ صحبتی از کنسول گرامتون نشده، یه کم اون چهار خط را بخونید ، بعد شروع به ترولینگ بکنید . محض اطلاعتون:
بازی Crysis 3 بر روی PC یک تجربه به مدت حداقل 2 سال برای benchmark خواهد بود،
خدا را شکر هیچ خبری از رقابت با کنسولتون نیست، وگرنه این بازی احتمالا در حد بازی های آتاری پایین میاوردید....
پ.ن: نشد یه تاپیک در مورد crysis باشه، خبری از ترول هم نباشه8-|

mahdiyg

کاربر سایت
Nov 25, 2011
214
با سلام. من مطمئنم که بیش از دو سال benchmark خواهد موند مگر اینکه تا دو سال دیگه یه کرایسیس دیگه بده بیرون این crytek!!!:d>:d<

راستی این فارکرای بهترین بازی گرافیکی سال شد؟؟؟:-o وای برمن........ پس crysis رو چیکار کنم با اون گرافیکش!!! لعنت بر کرایسیس!!!:-s:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
EPIC تو این نسل هیچ بازی انحصاری برای PC نساخت و و تمام بازیهاش برای کنسول بود و تنها بازی که از موتور UE3 برای PC استفاده شده این Star Wars جدیده هست که گرافیک فک برندازی رو به نمایش گذاشته تازه این فقط از موتور استفاده کردن و خود epic game نساخته..

در کل اکثر شرکتهای بازی سازی برای کل کل کردن نمیان جیب مردم رو خالی بکنن و فقط به توسعه صنعت گیم و سرگرم کردن گیمرها فکر میکنن..نه یک کل کل احمقانه..

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
حواستون به پست هایی که میدید باشه. با اسپم ها به شدت برخورد میشه و دوباره هلک و هلک میرید تاپیک انتقادات تظاهرات. کلا با همه هستم.
Crytek همه ی ادعاهاشو سال 2007 ثابت کرد ، بقیه دارن تا بهش برسن...
البته یکی از ادعاهاش هم این بود که تو رو خدا بیایید انجین من رو لایسنس کنید، ولی آخرش:

List of Unreal Engine games - Wikipedia, the free encyclopedia
CryEngine - Wikipedia, the free encyclopedia

:D

کرایتک بازیهاش از لحاظ تکنیکی فوق العاده ان، ولی چه فایده که فقط خودش میتونه از پس انجینش بربیاد:D در صورتی که شما در کنار Gears میتونی مس افکت، بایوشاک، Borderlands، بتمن و خیلی بازیهای دیگه رو نام ببرید که هر کدوم یه پا GOTY هم بودند. انجین فقط کارش افکت های تصویری نیست...

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
حواستون به پست هایی که میدید باشه. با اسپم ها به شدت برخورد میشه و دوباره هلک و هلک میرید تاپیک انتقادات تظاهرات. کلا با همه هستم.

البته یکی از ادعاهاش هم این بود که تو رو خدا بیایید انجین من رو لایسنس کنید، ولی آخرش:

کرایتک بازیهاش از لحاظ تکنیکی فوق العاده ان، ولی چه فایده که فقط خودش میتونه از پس انجینش بربیاد:D در صورتی که شما در کنار Gears میتونی مس افکت، بایوشاک، Borderlands، بتمن و خیلی بازیهای دیگه رو نام ببرید که هر کدوم یه پا GOTY هم بودند. انجین فقط کارش افکت های تصویری نیست...

الان تو این خبر گفته نسل بعد همه میان انجین مارو لیسانس میکنن ؟!

خوب بلدید بحث رو بپیچوندید سمتی که میتونید یه چیزی بگید ...

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

biggrin1.gif

کرایتک بازیهاش از لحاظ تکنیکی فوق العاده ان، ولی چه فایده که فقط خودش میتونه از پس انجینش بربیاد
biggrin1.gif
در صورتی که شما در کنار Gears میتونی مس افکت، بایوشاک، Borderlands، بتمن و خیلی بازیهای دیگه رو نام ببرید که هر کدوم یه پا GOTY هم بودند. انجین فقط کارش افکت های تصویری نیست...

مطئنی خودش از پس انجینش برمیاد Sniper Ghost Warrior 2 بازی MMO و اینا؟بیا من هم بازی نام ببرم گرافیک نداره ولی تو لیست Goty بوده. حتی ایرانی ها با Cry engine Mod می سازند و کیفیت کاراشون هم خیلی خوبه.ME دیگه از UE استفاده نمی کنه. همه چیز هم گیم پلی نیست.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا

سال 2007 انجینش اصلا Multi platrform نبود که بخواد به کسی بگه "تو رو خدا بیاید انجین منو لایسنس کنید";;)
کرایتک بازیهاش از لحاظ تکنیکی فوق العاده ان، ولی چه فایده که فقط خودش میتونه از پس انجینش بربیاد:biggrin1: در صورتی که شما در کنار Gears میتونی مس افکت، بایوشاک، Borderlands، بتمن و خیلی بازیهای دیگه رو نام ببرید که هر کدوم یه پا GOTY هم بودند. انجین فقط کارش افکت های تصویری نیست...
من متوجه نمیشم:-/ قوی بودن یه انجین چه ربطی به تعداد بازی های ساخته شده باهاش داره؟:-/ با این استدلال، الان یعنی انجین Uncharted یه انجین بیخوده، چون بازی دیگه ای به غیر از Uncharted باهاش سخته نشده دیگه؟:-/
اینکه سازنده های اون بازی هایی که نام بردی و هر کدوم به قول تو یه پا GOTY بودن، از UE استفاده کردن، به این معنی نیست که اگه مثلا با CE همون بازی رو میساختن، GOTY نمیشد! در نتیجه این مقایسه ات از پایه اشتباهه. حداقل در مورد این بحثی که الان هست چون هیچ کس از موفقیت این انجین صحبتی نکرده و بحث فقط توانایی های فنی CryEngine هست.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004

یعنی چی ادعا کرده بیاید موتور ما رو لیسانس کنید این بیشتر شبیه درخواست هست نه ادعا

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
کرایتک بازیهاش از لحاظ تکنیکی فوق العاده ان، ولی چه فایده که فقط خودش میتونه از پس انجینش بربیاد:D

اینکه کرایتک فقط خودش میتونه از انجینش استفاده کنه شد پیراهن عثمان؟!
ربطه این حرفی که زدی به اینکه که کرایسیس در حاله حاضر یکه تازه گرافیک این نسل و قطع غریب به یقین نسل بعد هست چیه؟!

در صورتی که شما در کنار Gears میتونی مس افکت، بایوشاک، Borderlands، بتمن و خیلی بازیهای دیگه رو نام ببرید که هر کدوم یه پا GOTY هم بودند. انجین فقط کارش افکت های تصویری نیست...
بازی آشغال هم زیاد با این موتور ساخته شده!
نام ببرم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر