Crysis 3 :Crytek تا 2 سال benchmark را به چالش می کشد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
crysis-3.jpg

رئیس Crytek اعتقاد دارد Crysis 3 می تواند تا حداقل 2 سال benchmark بصری باشد.

Cevat Yerli رئیس Crytek اعتقاد دارد Crysis 3 بر روی PC تا حداقل 2 سال بعد از انتشار بازی Benchmark بصری خواهد بود، درست همانند Crysis که در سال 2007 منتشر گردید.

وقتی که GamesBeat پرسید که آیا تیم Crytek رقیبی هم از بازی های دیگر در سطح جلوه های بصری و گرافیکی مانند Crysis 3 وجود دارد که با آنان رقابت کند، Yerli پاسخ داد:"هیچ بازی فکر نمی کنم در این سطح باشد."

او به شوخی گفت:"چیزی که ما انجام می دهیم فقط یک بار انجامش خواهیم داد."

Yerli:" بازی Crysis 3 بر روی PC یک تجربه به مدت حداقل 2 سال برای benchmark خواهد بود، وقتی می بینم چه اتفاقاتی در بازار PC می افتد، و کاری ک ما هم اکنون انجام می دهیم. ما قصد نداریم باعث جلوگیری از رشد بازی های دیگر در بازار PC شویم."

" ما این کار را اولین بار با نسخه اول Crysis بر روی PC انجام دادیم. وقتی که Crysis عرضه شد یک high-end benchmark خوب به مدت 3 سال بود. به نظر من Crysis 3 این کار را دوباره تکرار خواهد کرد.

GamesBeat هم چنین پرسید: بازی Crysis 3 فکر می کنید چطور با بازیهای Unreal Engine 4 و بازی های کنسول های نسل بعد رقابت خواهد کرد؟
Yerli:" صادقانه می گویم، من فکر کی کنم Unreal Engine 4 قادر نیست کاری را که ما با Crysis 3 بر روی کنسول های حاضر انجام دادیم انجام بدهد. شاید نسخه PC آن بتواند انجام بدهد این کار را آن هم فقط با تنظیمات و سیستم بالاتر بر روی PC. موتور CryEngine 3 قادر است هر کاری را که Unreal Engine 4 انجام می دهد را انجام دهد. ما در حال حاضر به شماره جدید CryEngine 4 نیاز نداریم.

" فکر می کنم بازی های کنسول های نسل بعد با Crysis 3 بر روی PC قابل مقایسه باشند. چنانچه این بازی یک بازی high-end برای PC است. ضمن این که این بازی یک بازی نسل بعد و همچنین فقط برای نسل بعد PC ها است.

GamesBeat: در حال حاضر آیا زمان عرضه بازی ماه فوریه اعلام گردیده است؟

Yerli:" بله ما بازی را در ماه فوریه عرضه می کنیم. 19 این ماه در آمریکا و 22 فوریه در اروپا.

GamesBeat:" چه مدت زمانی هست که بر روی بازی کار می کنید؟

Yerli:" در حدود 2 سال و نیم است.همزمان با تکمیل Crysis 2. بیشتر تیم ما پس از مدتی بعد از Crysis 2 به پروژه Crysis 3 پیوستند. قبل از این که ساخت Crysis 2 به پایان برسد یک تیم کوچک در حال آماده سازی Crysis 3 و پیش تولید آن بودند.
GamesBeat:" چیزی که احساس می کنیم این است که بازی از لحاظ کیفیت فنی از E3 بهتر شده است. چه مدت روی آن کار کرده اید؟

Yerli:" بله ما از نهایت قدرت موتور استفاده کرده ایم. این چیزی بود که اتفاق افتاده است. ما انجین را در چند هفته ای که گذشت بهینه کرده ایم. چیزی که شما شاهدش هستید کد های جدیدی هستند. کد ها بهینه شده اند. ما در حال استفاده از نهایت کشش Xbox و PlayStation هستیم، اما چیزی که واقعا می درخشد PC است. من بسیار خوشحالم که آن بر روی سیستم عامل کنسول ها است. اما هدف ما این است که فقط یک بازی DX11 داشته باشیم. ما می خواهیم بر PC فشار بیاوریم و به جلو اندازیمش.

آخرین ویرایش:

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
در مورد Crysis کاملا موافقم ولی در مورد Crysis 3 باید صبر کرد و دید
گرافیک بسیار بالایی داره شماره سوم این بازی! (اون چیزی که من دیدم خیلی بالا بود)
امیدوارم دوباره خاطرات شماره ی اول+ warhead زنده بشه برام
ایشون در مورد PC داره صحبت میکنه نه کنسولا !!!!

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
با اینکه از بازیش خوشم میاد ولی این جوادم خیلی مغرور شده دیگه. رو کنسول تونستی بازیت رو بدون باگ و افت فریم (اشاره به یک بازی خاص) بدی بیرون بیا حرف بزن

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اوکی آقا بنچمارک و این حرفا قبول . خوب دیگه چی ؟ به جز گرافیک چی تو چنته داری جواتی واسه C3 ؟؟ :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
جوات جان و هایپ های مسخره اش! :|.
برو دیسک Crysisـت رو بزار تو اون PCـیت (همون PCـی که Arkham City رو با DX11 رو 60-70 فریم اجرا میکنه!!) و شروع کن به بازی کردن، باز ببینم این حرف رو میزنی یا نه.
در ضمن، Haters هم Gonna Hate.:)

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
اصلا حرف بی ربطی نزده ! فقط کافیه تا یه بار همت کنید و 1.3 گیگ آخرین Gameplay Video بازی رو دانلود کنید، تا خودتون به این ادعای Cevat Yerli اعتراف کنید ! چیزی که من در اون ویدیو دیدم ، کارش از "فراتر از این نسل بودن" و "نسل هشنمی بودن " و... گذشته !

انگار اغراق آمیز ترین BullShot های دنیا رو کنار هم چیدن تا تبدیل به یه ویدیو بشه ! نور پردازی داینامیک ، فیزیک بی نظیر ، هوش مصنوعی عالی دشمن ها ، طراحی بی نقص اسلحه ها ، Draw To Distance فک انداز و... تنها بخشی از ویژگی های این Gameplay Video بود !

اصلا اغراق یا هایپ نمی کنم ! چون خودم رو کنسول بازی میکنم و چند ساله که دیگه PC Gamer نیستم !! پس لزومی نداره بی جهت سنگ نسخه PC رو به سینه بزنم! فقط کافیه خودتون ویدیو رو ببینید تا به بفهمید High End Game واقعی به چی میگن!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر