Crysis 2 VS Killzone 3 Final Round

• Thread starter Thread starter DieDie
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

گرافیک کدام بازی بالاتر هست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    386
مثل این که این که این بازی مولتی گرافیک بهتری از First Party شما داره.
دوست عزیز فکر کنم شما یا پست ایشون کامل نخوندین یا اینکه درست و حسابی متوجه نشدین.
الان منظرو ایشون این بود که اگه شما عنوان First Party درست وحسابی داشتین اینطور با یه عنوان مولتی ذوق زده نمیشدین.بعدم الان به نظر شما این بازی الان از تمام بازیهای First Party سونی گرافیک بهتری داره!!عجب!!خوب شد ما رو از جهالت خارج کردید.

آخرین ویرایش:
من فقط می خوام بدونم چرا باید یه کنسول اینقدر فقیر باشه که فن هاش اینقدر سبک بشن ! که هر سال دست به دامن یک بازی مولتی بشن و با عنوان first party مقایسش کنن !؟ شما اگه اینو تونستی واسه ما توضیح بدی ممنون می شم !؟ اینکه یک بازی مولتی روی 360 بهتر از اب در میاد که مسئله جدیدی نیست ! از ابتدای این نسل هم همین بوده و خواهد بود !! این کم کاری سازنده رو نشون می ده !

p.s : لینک هم احتیاجی نیست بدم . همین دوستمون Gartall از کسانی بودن که mw 2 رو مستحق goty شدن می دونستن نه un 2 ! و حتی گرافیک بازی رو بالاتر از killzone 2 می دونستن ! یا خود شما و خیلی از دوستان دیگه ! بلاخره یه بازی مولتی پیدا می کنید دیگه ! علتش هم کاملا مشخص هست ! دست به دامن بازی مولتی شدن به دلیل فقیر بودن کنسول محبوب در زمینه بازی های انحصاری ! من دیگه در این زمینه بحثی ندارم ! فقط اینو بدونید بازی مولتی برای همه کنسول ها عرضه می شه . و جالبه که نسخه کنسول مورد علاقتون برتری کامل نداره و در زمینه تکسچر و فریم ریت عقب تر از ps هست . حالا جالبه واسه 2 درصد گرافیک بهتر یک بازی مولتی !! دوستان اینجوری خود کشی می کنن !!

دوست عزيز حرف هاي شما متين.

ولي بهتره همه ي ما واقع بين باشيم.

بله واقعيت اينه كه تعداد بازيهاي انحصاري با كيفيت PS3 از Xbox360 بيشتر هستش.

واقعيت دوم اينه كه در مجموع كيفيت بازيهاي مولتي رو xbox360 بهتر از ps3 هستش.

اما موضوعي كه بعضي از دوستان ميخوان بگن اينه كه با توجه به اينكه همه معتقد هستن كه KZ3 بهترين گرافيك رو ps3 هستش و با توجه به بهتر بودن گرافيك C2 از KZ3 به عقيده بيشتر دوستان و در ضمن اجراي بهتر اون رو Xbox360 ميشه نتيجه گرفت كه واقعا XBOX360 هم توانايي اجراي بازيهاي با گرافيكي در حد بازيهاي انحصاري ps3 رو داره.فقط همين.

يعني فعلا با عرضه اين بازي يك سري حرف و حديث كه قبلا در مورد عدم توانايي XBOX360 در اجراي بازيهاي با گرافيك بالا در حد بازيهاي ps3 كه وجود داشت منسوخ و رد شده هستش و اگه تعداد اين بازيها كمه مشكله از Microsoft و استديو هاش هستش نه معماري سخت افزاري يا قدرت كم XBOX360

كه معتقدم با عرضه Geow3 و Rage به احتمال فراوان اين موضوع بيشتر به چشم خواهد آمد.
اين پستم خطاب به همه طرفدارهاي دو كنسول

• Like
Reactions: pandora tomorrow
البته من روی Uncharted 3 خیلی حساب باز کردم چون هیچ بازی سازیو به اندازه ND قبول ندارم کمپانی که روی سخت افزار PS1 برای اولین بار 3d Background رو به وجود آورد و بازیهایی ساخت که از نظر تکنیکی پوز سخت افزار Nintendo 64 رو میزد.

من فقط می خوام بدونم چرا باید یه کنسول اینقدر فقیر باشه که فن هاش اینقدر سبک بشن ! که هر سال دست به دامن یک بازی مولتی بشن و با عنوان first party مقایسش کنن !؟ شما اگه اینو تونستی واسه ما توضیح بدی ممنون می شم !؟ اینکه یک بازی مولتی روی 360 بهتر از اب در میاد که مسئله جدیدی نیست ! از ابتدای این نسل هم همین بوده و خواهد بود !! این کم کاری سازنده رو نشون می ده !

p.s : لینک هم احتیاجی نیست بدم . همین دوستمون Gartall از کسانی بودن که mw 2 رو مستحق goty شدن می دونستن نه un 2 ! و حتی گرافیک بازی رو بالاتر از killzone 2 می دونستن ! یا خود شما و خیلی از دوستان دیگه ! بلاخره یه بازی مولتی پیدا می کنید دیگه ! علتش هم کاملا مشخص هست ! دست به دامن بازی مولتی شدن به دلیل فقیر بودن کنسول محبوب در زمینه بازی های انحصاری ! من دیگه در این زمینه بحثی ندارم ! فقط اینو بدونید بازی مولتی برای همه کنسول ها عرضه می شه . و جالبه که نسخه کنسول مورد علاقتون برتری کامل نداره و در زمینه تکسچر و فریم ریت عقب تر از ps هست . حالا جالبه واسه 2 درصد گرافیک بهتر یک بازی مولتی !! دوستان اینجوری خود کشی می کنن !!

اول از همه برای این حرفت سریع یه لینک بده.باید ثابت کنی من فن 360 هستم.جنابعالی حق نداری توهمات خودتو به بنده نسبت بدی.باید ثابت کنی من گفتم گرافیک mw2 بالاتر از u2 بوده.بار آخرت باشه توهمات خودتو به کسی که اصلا نمیشناسی نسبت میدی.

بحث سر بازی مولتی نیست.بحث سر این هست که کسانی که تا دیروز میگفتن اجرای آنچارتد 2 روی 360 غیرممکن هست،یا میگفتن 360 تاریخ مصرفش تموم شده،حالا باید بیان اعتراف کنن که اون حرفاشون فقط چرندیات بوده.موضوع این هست که کرایسس 2 بهترین گرافیک کنسولی تا بحال هست و این گرافیک هم داره روی 360 اجرا میشه.پس اون آقایون چجوری ادعا میکردن که 360 توانائی اجرا گرافیک انحصاری های ps3 رو نداره؟

حالا شما و یا دوستانتون هضم این موضوع براتون خیلی سخته و سعی دارید با بچه بازی و کوبیدن خودتون به در و دیوار بحث رو منحرف کنید اون یه بحث دیگه هست.

موضوع اصلی اینه.کرایسس 2 بهترین گرافیک کنسولی هست که داره روی 360 اجرا میشه.پس از این به بعد کسی نیاد خزعبلات بگه که 360 در زمینه گرافیک قابل مقایسه با ps3 نیست.

دوست عزیز فکر کنم شما یا پست ایشون کامل نخوندین یا اینکه درست و حسابی متوجه نشدین.
الان منظرو ایشون این بود که اگه شما عنوان First Party درست وحسابی داشتین اینطور با یه عنوان مولتی ذوق زده نمیشدین.بعدم الان به نظر شما این بازی الان از تمام بازیهای First Party سونی گرافیک بهتری داره!!عجب!!خوب شد ما رو از جهالت خارج کردید.

مشکل مایکروسافت همینه !! بعد فن های دو آتیشه سونی ادعا می کنن بهترین گرافیک ، گرافیک فضایی و و و که 360 نمی تونه اجرا کنه (لول) :d یکی بهشون بگه چطور دو بازی انحصاری متفاوت از نظر طراحی ساخت و... میشه با هم مقایسه کرد ؟ قطعا فقط بازیهای مولتی رو میشه منصفانه مقایسه کرد ! که وضعیت تا به حال کاملا واضحه ... حالا اگر MS یک چندتا استودیو First party مثل سونی داشت که وضعیت طور دیگه ای بود . بازم منتظر اون بازی انحصاری که توسط کرایتک با همین موتور گرافیک ساخته میشه باید باشیم ...

در ضمن امثالی مثل Geow 3 و FMS 4 هست که در زمینه گرافیک حرف هایی برای گفتن دارن ..

پ ن : نمی دونم چرا فن های سونی تا کم میارن این ها رو وسط میارن : بازیهای انحصاری ، آنچارتد ، Cell ، ..... بحث یه چیز دیگست حالا این موضوعها چه ربطی داره ؟!!! الله اعلم ...

به شما کوچکترین ارتباطی نداره که یه نفر از بازی مولتی طرفداری میکنه یا بازی انحصاری. وقتی حرفی برای گفتن ندارید لازم نیست به کوه و بیابون بزنید.

مشکل مایکروسافت همینه !! بعد فن های دو آتیشه سونی ادعا می کنن بهترین گرافیک ، گرافیک فضایی و و و که 360 نمی تونه اجرا کنه (لول) :d یکی بهشون بگه چطور دو بازی انحصاری متفاوت از نظر طراحی ساخت و... میشه با هم مقایسه کرد ؟ قطعا فقط بازیهای مولتی رو میشه منصفانه مقایسه کرد ! که وضعیت تا به حال کاملا واضحه ... حالا اگر MS یک چندتا استودیو First party مثل سونی داشت که وضعیت طور دیگه ای بود . بازم منتظر اون بازی انحصاری که توسط کرایتک با همین موتور گرافیک ساخته میشه باید باشیم ...

در ضمن امثالی مثل Geow 3 و FMS 4 هست که در زمینه گرافیک حرف هایی برای گفتن دارن ..

پ ن : نمی دونم چرا فن های سونی تا کم میارن این ها رو وسط میارن : بازیهای انحصاری ، آنچارتد ، Cell ، ..... بحث یه چیز دیگست حالا این موضوعها چه ربطی داره ؟!!! الله اعلم ...
ای بابا.هی نمیخواییم چیزی بگیم نمیشه.اخه رضا جان کی حرف بازیهای انحصاری ،آنچارتد ،Cell زد.من مظورم اینه که اگه همین فن های MS بازی First party درست و حسابی داشتن وقتی یه بازی مولتی گرافیک بالا برای کنسولشون میاد اینطور ذوق مرگ:dنمیشدن.جالبم اینجاست که میان میگن این عنوان از عنوان های First party سونی بالاتره.

ای بابا.هی نمیخواییم چیزی بگیم نمیشه.اخه رضا جان کی حرف بازیهای انحصاری ،آنچارتد ،Cell زد.من مظورم اینه که اگه همین فن های MS بازی First party درست و حسابی داشتن وقتی یه بازی مولتی گرافیک بالا برای کنسولشون میاد اینطور ذوق مرگ:dنمیشدن.جالبم اینجاست که میان میگن این عنوان از عنوان های First party سونی بالاتره.
چون همینطور هم هست. گرافیک crysis2 بالاتر از بازیهای first party سونیه. حداقل تا اینجای کار!

چون همینطور هم هست. گرافیک crysis2 بالاتر از بازیهای first party سونیه. حداقل تا اینجای کار!
ایول.پس الان خوشحالی:d. ماکرو باید به خودش افتخار کنه که چنین فن هایی داره.میشه بهتر توضیح بدی از کدوم عنوان های first party سونی گرافیکش بالاتره!!
اینم تقدیم فن های ماکرو:
301962.jpg

بابا شما چرا نمگیرید این دوستمون Ashkan sonic کلا قبول نداره این بازی گرافیکش از انحصاریای سونی بالاتره حالا خدا آیه هم نازل کنه آمریکا هم بیاد بمبارون کنه زیر بار نمیره زور که نیست :d

ایول.پس الان خوشحالی:d. ماکرو باید به خودش افتخار کنه که چنین فن هایی داره.میشه بهتر توضیح بدی از کدوم عنوان های first party سونی گرافیکش بالاتره!!
اینم تقدیم فن های ماکرو:
301962.jpg
اشکان جان چرا این قدر روی یه حرف که خودت داری از روی فن بویی میزنی اصرار میکنی ؟!
شما نقد های سایت های مختلف رو دیدی و تعریف هایی که کردن و اینکه بهترین گرافیک کنسول تا به الان رو کرایسیس میدونن؟! ماشالله یکی 2 تام که نیستن !! مگه اینکه همشون یا جیره خوار مایکروسافت باشن یا فن بوی...!
بس کن روله بس کن...

به جون مامانم اصلا نتونستم گیم رو تحمل کنم . اصلا دلچسب نیست . این نظر شخصیمه . چی میشه گرافیکش بالا باشه اصلا بازیه دلنشینی نیست . کال آف دیوتی راحت اینو میخوره چه برسه به کیل زون
همه چیز گرافیک نیست

اشکان جان چرا این قدر روی یه حرف که خودت داری از روی فن بویی میزنی اصرار میکنی ؟!
شما نقد های سایت های مختلف رو دیدی و تعریف هایی که کردن و اینکه بهترین گرافیک کنسول تا به الان رو کرایسیس میدونن؟! ماشالله یکی 2 تام که نیستن !! مگه اینکه همشون یا جیره خوار مایکروسافت باشن یا فن بوی...!
بس کن روله بس کن...
من که حرفی ندارم امین جان.دوستان حرفایی میزنن که نمیشه جواب نداد.من قبول دارم که کرایسیس گرافیکش عالی ولی حده خودش.
بابا شما چرا نمگیرید این دوستمون Ashkan sonic کلا قبول نداره این بازی گرافیکش از انحصاریای سونی بالاتره حالا خدا آیه هم نازل کنه آمریکا هم بیاد بمبارون کنه زیر بار نمیره زور که نیست :d
نخیر به این حرفا نیست.من قبول دارم که بازی گرافیگش خوبه ولی همون طورم که بالا گفتم در حده خوش نه در اندازه تمام بازی های First Party سونی.

به جون مامانم اصلا نتونستم گیم رو تحمل کنم . اصلا دلچسب نیست . این نظر شخصیمه . چی میشه گرافیکش بالا باشه اصلا بازیه دلنشینی نیست . کال آف دیوتی راحت اینو میخوره چه برسه به کیل زون
همه چیز گرافیک نیست
عزیز من اینجا بحث سر مقایسه گرافیک دو بازیه!به عنوان تایپیک نگاه کن

عزیز من اینجا بحث سر مقایسه گرافیک دو بازیه!به عنوان تایپیک نگاه کن
خیر . به نظر من خودت یه نیگا بنداز .
ننونشته مقایسه گرافیک . نوشته killzone vs crysis ;)
در ضمن از اول سال 2006 گیم های مولتی ورژن 360 بهتر از پی اس 3 بود . بهتر بودن بازیای انحصاری لیاقت کنسول رو نشون میده. اگه ماکرو لیاقت داشته باشه در حد سونی crytek رو میخره ( که فک نمیکنم :دی ) یه بازیه انحصاری واسه 360 میسازه . اونوخ بیاین بگین یه بازیه 360 از انحصاریای پی اس 3 بهتره. حالا هی نظر سایتا رو بگین .......

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or