Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بازی یه ارکید ماشینی هست نه یه سیمولیشن که این همه به گرفتن یه کریستال دقت نشون میده! حتی توی خوده بازی جعبه ها رو هم خیلی دقیق باید برخورد کنید و الا اصلا رحم نمی کنه
خب درسته این در اصل خوبه ولی توی چلنج کریستال ها واقعا روی مخه و خیلی اعصابت رو بهم میریزه اونم چی؟ کراش ماشینی! دارک سولز که نیست! من دارک سولز رو تونستم تحمل کنم چون برام لذت بخش بود و وقتی حرفه ای میشدی واقعا لذت میداد و هر مبارزش یه باس فایت بود ماله خودش
ازون ویدئو ها در مورد همه بازی ها هست. ویدئو داریم دارک سولز رو بدون حتی یه ضربه که بهش بخوره تمام می کنه! مخت سوت می کشه از بس طرف خفن بازی می کنه. این چیزا که ملاک نمی شه
البته این مورد رو قبول ندارما :D
یعنی اینکه...چرا کراش ماشینی ازش انتظار دیگه ای بره؟ چون حالت کارتونی داره؟ :D
بازی یه بخش داستانی داره که درجه سختی هم داره، شنیده ها هم میگن بخش Easy واقعا هم همینطور هست

ولی در کنارش ، چلنج های دیگه مثل تایم ترایل و همین الماس ها و ... هم هست!
اونی که دلش چالش بخواد خوب میره سراغ اینا و اونی که نه، به همون بخش داستانی و یا کاپ و ... رو درجه آسون تر اکتفا میکنه!
اتفاقا کار درست رو CTR کرده که حق انتخاب میده:D نه امثال دارک سولز که درجه سختی پیشفرض اون شکلیه، و هنه به به و چه چه میکنند :|

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
البته این مورد رو قبول ندارما :D
یعنی اینکه...چرا کراش ماشینی ازش انتظار دیگه ای بره؟ چون حالت کارتونی داره؟ :D
بازی یه بخش داستانی داره که درجه سختی هم داره، شنیده ها هم میگن بخش Easy واقعا هم همینطور هست

ولی در کنارش ، چلنج های دیگه مثل تایم ترایل و همین الماس ها و ... هم هست!
اونی که دلش چالش بخواد خوب میره سراغ اینا و اونی که نه، به همون بخش داستانی و یا کاپ و ... رو درجه آسون تر اکتفا میکنه!
اتفاقا کار درست رو CTR کرده که حق انتخاب میده:D نه امثال دارک سولز که درجه سختی پیشفرض اون شکلیه، و هنه به به و چه چه میکنند :|
منظور من این نبود که چون کارتنیه پس باید ساده باشه. من میگم اینقدر حساسیت بازی به اینکه جعبه ها لمس بشه تا شکسته بشه اونم با هندلینک داغون این بازی توی اون سطح نمی خونه.اصلا کنترل بازی پتانسیل اینقدر دقت رو نداره. شما توی سیمولیشن میلی متری فرمون یا جوی استیک رو تکون میدی ماشین عکس العمل نشون میده و ممکنه باعث انحراف ماشین بشه پس دقتش به شدت بالاست ولی توی این بازی اصلا از چنین هندلینگی خبری نیست در نتیجه این همه حساسیت دقیق ضربه زدن به کریستال های لاغرمردنی وسط فیلد زیاد معقول و منطقی نیست.
حالا دارک سولز هم مثال زدم منظورم این بود که اون بازی ادعاش سختیه ولی ابزار راحتی رو در اختیارت قرار میده ولی این بازی یه هندلینگ آرکید گونه داره ولی میلی متری میخواد باهات حساب کنه. با منطق من اینکار نمی خونه

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
بازی رو گرفتم بکوب نشستم به یاد قدیمها خوب چیزی از اب در اومد ولی قدیما رویه ps1 یادمه خیلی طولانی تر بود انگار واسم ...البته شاید من بچه بودم :D
در کل حال داد بهم مشغولم تا پلات کنم

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آچدیت رو گرفتید دیگه همه؟ :p
یه چندتا سورپرایز هم توش بود بین لباس ها:)) البته خوب... 2500سکه میبرن:-"
به هر حال، اول اینکه خیالم از بابت قیمت ها راحت شد! گرون تر نمیفروشن! :D (تازه بعضی چیزا تخفیف 10%ی هم خوردن:D )

دوم اینکه چقدر چلنج... فکر کنم دو نوع روزانه داشته باشه....ولی چقدر هم امتیاز میخواد! در مجموع برای تمام جوایز 42000 امتیاز میخواد:|
یک سری از روزانه ها 5 تا چلنج 100 امتیازی هستن، یک سری دیگه ش 10~15 چلنج بین 75 تا 200
هفتگی ها هم حداکثر تا 300 بودن فکر کنم:D

یه دو نوع چلنج دیگه هم داره که تو کل فصل میمونه!

فقط یک موردی، در اسرع وقت پک Ami رو بخرید، توی ایونت هرچی آیتم های بیشتری از ایونت داشته باشید، ضریب امتیازتون هم بیشتر میشه!
مثلا کاراکتر ایونت : 10%
لباس خاصش : +15%
ماشین : 10%
رنگ : 5%
تایر : 10% (فکر کنم)
طرح ماشین هم 5یا10%

به هر حال، با پک Ami شما 25% میگیرید، و همون چک پوینت اول جوایز هم ماشین باز میشه!

سعی کنید چلنج هایی که مربوط به کل سیزن هستن رو طوری برنامه ریزی کنید برای گرفتنشون که بیشترین %ممکن رو شامل بشن!

---
امشب تا دو قدمی باز کردن Tawna رفتم، فردا با چلنج های روزانه میگیرمش:D
ولی خدایی لباس های MotorSportشون خیلیییی بده:| Ami عادیش خیلی خوبه مثلا(همشون)، ولی اون لباس مسابقه یه جوری خیلی قیافه مغروری میگیرن:)) ظلمه چون امتیاز بیشتر میدن با این جماعت بخوایم بریم:|

---
اون جایزه 5% برتر فصل هم، فکر کنم برای من نشدنی باشه و باید خیلییییییی نشست پاش:|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بالاخره راز Wumpa Time و امتیاز چند برابری و ... بر ملا شد رسما!(خودشون گفتن یعنی :D )

30دقیقه اولی که هر روز مولتی بازی کنید 5برابر سکه میده، یعنی ممکنه شما یه مسابقه بدید 4دقیقه طول بکشه، بعد دو دست برید بخش داستانی بزنید و جمعا 10دقیقه ای بشه، در این حالت 14دقیقه از وقتتون نرفته، همون 4دقیقه فقط!
زمان حضور تو لابی و لودینگ و مچ پیدا کردن و ... هم حساب نمیشه، صرفا زمانی که رانندگی میکنید:D (پس سعی کنید مسیرهایی که خوب سکه میدن رو رای بدید، بعضیاشون در صورت آخر شدن هم از اول شدن یه سری مسیر دیگه بیشتر امتیاز میدن:)) )

جدای از این، آخر هفته ها هم همیشه دو برابر میشه امتیاز! اینجوری میشه که اون مسیر خفن ها مثلا در صورت اول شدن یهو 800سکه میده بهتون! >:)

---

دیگه خبر خاصی نیست...ولی این چلنج ها، یک سریش رو اگر یک دسته اضافه داشته باشید، خیلی راحت تر میتونید چلنج هاش رو رد کنید:p
یک سری دیگشم که سینگل پلیر و رو درجه Easy :-"

---

فعلا همینا....باشد که رستگار شویم:p

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
بالاخره راز Wumpa Time و امتیاز چند برابری و ... بر ملا شد رسما!(خودشون گفتن یعنی :D )

30دقیقه اولی که هر روز مولتی بازی کنید 5برابر سکه میده، یعنی ممکنه شما یه مسابقه بدید 4دقیقه طول بکشه، بعد دو دست برید بخش داستانی بزنید و جمعا 10دقیقه ای بشه، در این حالت 14دقیقه از وقتتون نرفته، همون 4دقیقه فقط!
زمان حضور تو لابی و لودینگ و مچ پیدا کردن و ... هم حساب نمیشه، صرفا زمانی که رانندگی میکنید:D (پس سعی کنید مسیرهایی که خوب سکه میدن رو رای بدید، بعضیاشون در صورت آخر شدن هم از اول شدن یه سری مسیر دیگه بیشتر امتیاز میدن:)) )

جدای از این، آخر هفته ها هم همیشه دو برابر میشه امتیاز! اینجوری میشه که اون مسیر خفن ها مثلا در صورت اول شدن یهو 800سکه میده بهتون! >:)

---

دیگه خبر خاصی نیست...ولی این چلنج ها، یک سریش رو اگر یک دسته اضافه داشته باشید، خیلی راحت تر میتونید چلنج هاش رو رد کنید:p
یک سری دیگشم که سینگل پلیر و رو درجه Easy :-"

---

فعلا همینا....باشد که رستگار شویم:p
خُب از کجا بدونیم کدوم مسیر خوب سکه میده؟

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خُب از کجا بدونیم کدوم مسیر خوب سکه میده؟
لیستش رو خیلی وقت پیش در اورده بودن و رو صفحه م بود...اشتباهی دیروز بستمش:|

اصولا هرچی طولانی تر، سکه بیشتر... بزار یکم بگردم.....

خوب... بعد از دو ساعت گردش یافتمش:D

مسیر جدید هم فکر کنم Tier 3 هست:D

- Tier 1
20 WC (100 WC during Wumpa Time)
Tracks:
Crash Cove
Dingo Canyon
Dragon Mines
Roo’s Tubes
Tiger Temple
(all battle arena's)

- Tier 2
40 WC (200 WC during Wumpa Time)
Tracks:
Barin Ruins
Blizzard Bluff
Coco Park
Deep Sea Driving
Hyper Spaceway
Inferno Island
Jungle Boogie
Meteor Gorge
Mystery Cave
N. Gin Labs
Papu’s Pyramid
Retro Stadium
Sewer Speedway
Tiny Temple
Turbo Track

- Tier 3
60 WC (300 WC during Wumpa Time)
Tracks:
Android Alley
Assembly Lane
Clockwork Wumpa
Cortex Castle
Hot Air Skyway
Out of Time
Oxide Station
Polar Pass
Thunder Struck

- Tier 4
80 WC (400 WC during Wumpa Time)
Tracks:
Electron Avenue
Tiny Arena

• Like

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
لیستش رو خیلی وقت پیش در اورده بودن و رو صفحه م بود...اشتباهی دیروز بستمش:|

اصولا هرچی طولانی تر، سکه بیشتر... بزار یکم بگردم.....

خوب... بعد از دو ساعت گردش یافتمش:D

مسیر جدید هم فکر کنم Tier 3 هست:D

- Tier 1
20 WC (100 WC during Wumpa Time)
Tracks:
Crash Cove
Dingo Canyon
Dragon Mines
Roo’s Tubes
Tiger Temple
(all battle arena's)

- Tier 2
40 WC (200 WC during Wumpa Time)
Tracks:
Barin Ruins
Blizzard Bluff
Coco Park
Deep Sea Driving
Hyper Spaceway
Inferno Island
Jungle Boogie
Meteor Gorge
Mystery Cave
N. Gin Labs
Papu’s Pyramid
Retro Stadium
Sewer Speedway
Tiny Temple
Turbo Track

- Tier 3
60 WC (300 WC during Wumpa Time)
Tracks:
Android Alley
Assembly Lane
Clockwork Wumpa
Cortex Castle
Hot Air Skyway
Out of Time
Oxide Station
Polar Pass
Thunder Struck

- Tier 4
80 WC (400 WC during Wumpa Time)
Tracks:
Electron Avenue
Tiny Arena
ساده صحبت کن بفهمم چی میگی :D الان این tier ها چیه؟ کدومش بیشتر پول میده؟

بعدشم مگه بازی این همه مسیر داره، من جسته و گریخته بازیش میکنم انصافا 7-8 تا مسیر بیشتر ندیدم تا حالا (بیشتر آنلاین میرم) :D
بابا نوشته دیگه:D هرچی Tier بالاتر که حالا ملت اسم گذاشتن باشه جایزه ش بیشتره!
شماره 4 ، در حالت عادی 80تا میده، در حالت همون نیم ساعت اول 400تا!(برای اول شدن هست این عددها البته:D )

بلی بازی همینقدر مسیر داره و خیر تو آنلاین هم تنوع زیاد داره اتفاقا:D در نظرسنجی ها شرکت کنید تا مسیرهای جدید را ببینید:-"
شرکت میکنم منتها فقط مسیرهایی که کامل میشناسم و میدونم ساده هستن رو میزنم :)) کلا مسیرها از نظر من 7 تا بیشتر نیستن، مسیر برفی، جنگلی، معدنی، ساحلی، تخیلی، رالی و یه دونه هم اون صورتیه که خیلی راحته :D

آخرین ویرایش:
  • Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ساده صحبت کن بفهمم چی میگی :D الان این tier ها چیه؟ کدومش بیشتر پول میده؟

بعدشم مگه بازی این همه مسیر داره، من جسته و گریخته بازیش میکنم انصافا 7-8 تا مسیر بیشتر ندیدم تا حالا (بیشتر آنلاین میرم) :D
بابا نوشته دیگه:D هرچی Tier بالاتر که حالا ملت اسم گذاشتن باشه جایزه ش بیشتره!
شماره 4 ، در حالت عادی 80تا میده، در حالت همون نیم ساعت اول 400تا!(برای اول شدن هست این عددها البته:D )

بلی بازی همینقدر مسیر داره و خیر تو آنلاین هم تنوع زیاد داره اتفاقا:D در نظرسنجی ها شرکت کنید تا مسیرهای جدید را ببینید:-"

• Like

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
سلام. دوستان بخش آنلاین بازی رو میشه بدون مشکل با پلیرهای دیگه بازی کرد؟
یه سری جاها شنیدمو خوندم که مشکلاتی داره خواستم قبل گرفتن مطمئن شم بعد بگیرم بازیو

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
سلام. دوستان بخش آنلاین بازی رو میشه بدون مشکل با پلیرهای دیگه بازی کرد؟
یه سری جاها شنیدمو خوندم که مشکلاتی داره خواستم قبل گرفتن مطمئن شم بعد بگیرم بازیو
نه okه! :D حالا اون مچ هایی که هر 8نفر بازیکن هستن ممکنه کمی لگ و اینا دیده بشه، ولی اکثرا خبری نیست و آدمیزادی میشه بازی کرد!
توی بازی هم با توجه به Idها که پر از ایرانیه! تو عمرم انقدر هم وطن تو یه بازی ندیده بودم:D معلومه خوب فن داره تو ایران>:) گرچه تو لیست دوستای خودم که چندان خبری نیست:|
در کل بگیر، آنلاینشم خوبه!

من نفیفهمم بازی به عظمت فرزا باید روی کنسول ها 60 فریم باشه بعد ماشین کارتونی باید 30 فریم باشه؟
حالا هرچی که دادن، ملت که بعد از عرضه دیگه ما ندیدیم کسی به خاطر فریم سر بازی غر بزنه!
همین خود شما هم با توجه به نمایش و سرعت بالاش فکر میکردی 60فریمه، حالا چون یهو مشخص شد 30هست، بازی شد به درد نخور و کنسول ها تاریخ گذشته(پست قبلیتون در این رابطه:-" ) و دیگه نمیشه از بازی لذت برد؟ بگیر و بشین پاش و لذت ببر از بازی!

----

میفرمایند با توجه به لیک ها که تا آخر سال برنامه سیرن ها مشخصه، ما 53کاراکتر تو بازی خواهیم داشت:| خیلیه:| و اگر اون سمت سال هم ادامه بدن که.... واو! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر