Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
مسیرها قراره با اپدیت بیشتر شه؟
دوستان در خریدش دو دل هستم
اخه زمان پلی 1 که بازیش میکردم بچه بودم ولی الان سی و خورده ای هستم:D
میترسم مثل اون موقع فاز نده
کلا اون حس قدیم به ادم دس میده ؟
بنده 30 سالمه و میگم شک نکن تو خریدش، اصولا کسایی که سنشون بالاتره بیشتر با این بازی حال میکنن چون همش خاطره هست

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453

من تا قبل از عرضه Nitro-Fueled با شبیه ساز CTR رو روی PSPم بازی میکردم و همچنان مثل دوران کودکی برام لذتبخش بود.
اگر خاطرات زیادی داری با CTR حتما توصیه میکنم خریدش رو.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
آره هر ماه یک مسیر میدن، همین الان هم 32تا مسیر داره:D

فاز میده حاجی! حالا جدا از بحث نوستالژی، بازی واقعا چالش برانگیز هست و نیاز به تمرین و ممارست داره:)) برای همین بازی خسته کننده ای نخواهد بود:D جوری نیست بگی اون موقع چالش داشت و حال میداد، الان آسونه و بچگونست حال نمیده!
بزن بر بدن که جذابه:p

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
دوستان من اکانتم ریجن آمریکا هست اگر دیسک بازی ریجن دو بخرم،برای آنلاین و آپدیت کردن بازی به مشکل میخورم ؟

خیر. مشکلی پیش نمیاد برای اینها.
اما اگر بخواید دی ال سی های بازی رو بگیرید نیاز به یه اکانت ریجن2 هم خواهید داشت.

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
از زمانی که بازیو خریدم تا الان هر روز کلی دارم بازی میکنم از کار و زندگی انداخته قشنگ :D دو سه تا بازی دیگه هم داشتم میرفتم فعلا وسطاشون ول کردم دیگه نمیذاره که
این نشون میده که همچنان دود از کنده بلند میشه و الکی اینقدر با کنسول ها و بازی های قدیمی خاطره نداشتیم
نمیدونم صفحه های قبل چه بحث هایی کردید ولی یکم از وضعیت بازی بگم :
گرافیک بازی بعد این همه وقت هنوزم تو چشمه و عادی نشده برام خیلی خوب کار کردن واقعا دیگه از این بهتر نمیشه
آنلاین بازی بعد از آپدیت هم همچنان مشکل داره , حالا غیر از مچ میکینگ که سریع و روان نیست تو خود بازی ها رو اعصاب میره . مثلا موشک داره میاد سمتت فلش دور هست ولی یهو بهت میخوره یا بعضی مواقع اصلا فلشی نزده یهو موشک میخوره و بعضی از این باگ ها , بعضی مواقع زود تر رد میشی ولی یکی دیگه رتبش بالاتر میاد البته اینا گویا مشکل نت خوشگل ایران نیست چون تا جایی که تحقیق کردم همچین مشکلاتی بقیه هم دارن . مورد بوده یه بار رو هوا گیر کردم و یه بارم صورت کاراکترم ترکید :D
Feature: 7 Ways Crash Team Racing Nitro-Fueled Needs to Improve Its Online Multiplayer
trophy girlsها رو که اضافه کردن عالی روشون کار شده خیلی کیوت , دوست داشتنی و باحالن :D مخصوصا Ami و megumi
این عکس دیزاین های کلاسیکشون هست

ولی کلا دیزاین های جدید تمام کاراکترها عالیه و در واقع غیر از مشکلات بخش آنلاین که اونم همچنان میتونن بهتر کنن همه چی در بازی خیلی عالیه . ماشین های جدید که اضافه میشه اینقدر خوبن که نمیشه نخری سکه هم نداشته باشی مجبورت میکنه بری بازی کنی بخری حالا ماشینو میخری اسکین و لاستیک خوشگل میبینی ... بدبختی شده کلا این موضوع :))
اگر بخوام مقایسه مستقیم با ماریو کارت داشته باشم خب در بخش گرافیک که وضعیت مشخصه ولی از نظر گیم پلی و خصوصا حرفه ای بودن هم CTR کاملا سرتر هست البته نظر شخصی هست MK فن ها ناراحت نشن ولی CTR از همون PS1 هم که اومد مطرح میشد که کارتینگ سخت تر و البته حرفه ای تری هست :D
به هر حال لذت ببرید من که به عنوان فن دو آتیشه CTR خیلی راضی هستم

آخرین ویرایش:

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
آخ آخ آخ ... از شنبه این هفته است یه گیم نت تو مشهد پیدا کردم توش crash n sane trilogy داشت\:D/یعنی فکر میکنم ۵۰ تومن دادم فقط کراش بازی میکردم :D وااااااااااای ... چه گرافیکی داشت بازی ، تک تک جزییات خیلی عالی روش کارشده من کراش ۱ و ۳ رو پلات کردم ۲ رو اهمیت زیاد ندادم ولی واقعا عالی !!!! با کوکو هم بازی کردم یعنی قشنگ دل مارو بردن با این بازی ساختنشون :D از همون لحظه ای که مارک اکتیویژن تو بازی رو دیدم که داشت لود میشد ... داشتم غش میکردم :D هی میگفتم وای وای ... واقعا عالی بود ! کنترل بازیش اولش یکم سخت بود رو پرشش و چرخشش زیاد عادت نکرده بودم از مرحله دوم به بعد شدم حرفه ای :D کل بچه های گیم نت پشتم جمع شده بودن فقط مال منو نگاه میکردن ! کلا یه سیستم کراش داشت اونم همش من نشسته بودم :D واقعا حال کردم !

بهش گفتم کراش ماشینی هم اومده گفته در جریان بودم سفارش هم داده داره میاد !:| انشالله دفعه بعدی که رفتم مشهد کراش ماشینی روهم بازی میکنم :D

فلش بردم پیشش نامرد نذاشت یه گیم پلی از خودم ضبط کنم مگرنه بهتون نشونش میدادم :D

• Like
Reactions: H^D^

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
داشتم یه استریم از بازی تو Twitch می‌دیدم،اسم مپ رو یادم نیست (پستی بلندی داره و چند تا پیچ نود درجه پشت سر هم داره)،یارو یه تیکه از مسیر رو می‌پرید از جاده بیرون،میفتاد روی یه تیکه دیگه از مپ و در واقع Wrong Way می‌شد،بعد دوباره یه تیکه رو می‌پرید و میومد روی قسمت انتهای مپ و تو میانگین ۱۴ ثانیه هر دور مپ رو می‌رفت (تو این کراس جامپ هاش تو مپ،گاهی اوقات هم بازی به عنوان اینکه افتاده از مپ پایین،برش می‌گردوند نقطه‌ی قبلی،دوباره دنده عقب می‌گرفت یارو کارش رو تکرار می‌کرد :))) و همینجور دوباره بازی می‌کرد و امتیازا خودشو می‌برد بالا و آیتمای بازی رو آنلاک می‌کرد :D.

• Wow

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین

با اینکه نمیدونم جریان از چه قراره ولی خب فکر میکنم چیز بدردبخوری باشه واسه همین گذاشتیم :D
صرفا ایده فن هاست...
و 25... آره موفق باشن مخصوصا تو آنلاین:)) همینجوریشم نهایت تو دور سوم بشه به 25تا گرفت:D

• Like

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
من هنوز تو تهیه بازی مردد هستم:D از بس از سختی هاش شنیدم!
هرچند با این بازی تقریبا هممون بزرگ شدیم خیلی خوشحالم که دوباره ساختن

• Like

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
من هنوز تو تهیه بازی مردد هستم:D از بس از سختی هاش شنیدم!
هرچند با این بازی تقریبا هممون بزرگ شدیم خیلی خوشحالم که دوباره ساختن
خیلی سخته واقعا!بعضی تروفیا رو 0.5 درصده یعنی از هر 200 نفر یکی تونسته بگیره!time trial رو رفتم از 100 تا رلیک پلاتینوم گرفتن سخت تر بود.کل بازی پشت حریف بودم.تمام شورت کاتها رو هم رفتم ولی اونم دقیقا همون مسیر رو میرفت:D ولی به جاش اگر واقعا دنبال پلات بازی باشی ماهها سرگرمت میکنه.

• Like

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
بازی به شدت جذاب و همه چیز تمام هستش ولی چندتا مورد هست که میگم.
من هنوز مکانیزم پول دادن آخر هر مچ توی آنلاین رو نفهمیدم!
اول میشم 190 تا میده سوم میشم 450 تا میده
بعد وقتی روز شروع میشه چندتا مچ زیر 190 نمیده بعد از اون 40 50 تا بیشتر نمیده!
مورد بعدی این پلیر هایی هستن که میکَنن میرن و بهشون نمیرسم!
من همش در حال دریفت و بوست سه ایکس و رفتن از همه ی شورت کات ها هستم ولی باز هم نمیرسم.
مورد بعدی واقعا نمیشه من و دوستم جوین شیم بریم توی یه لابی با بقیه آنلاین بزنیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر