Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
حالا هرچی که دادن، ملت که بعد از عرضه دیگه ما ندیدیم کسی به خاطر فریم سر بازی غر بزنه!
همین خود شما هم با توجه به نمایش و سرعت بالاش فکر میکردی 60فریمه، حالا چون یهو مشخص شد 30هست، بازی شد به درد نخور و کنسول ها تاریخ گذشته(پست قبلیتون در این رابطه:-" ) و دیگه نمیشه از بازی لذت برد؟ بگیر و بشین پاش و لذت ببر از بازی!

شت 30 فریمه بازی ؟ :)) انقد که سرعت و هیجان بازی بالا بود اصن متووجه نشدم :D اگه 60 فریم میبود غیر طبیعی میشد عملاً :))

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
این بازی با گرافیک پلی استیشن هم جذاب بود و اعتیادآور چه برسه به الان که این همه روش زحمت کشیدن و به نظر من فریم بازی اصلا مهم نیست.البته اگر بعدا بتونن با یک آپدیت بیان رو 60 فریم عالی میشه ولی اگر نشد هم راضیم.همین که این شاهکار رو میتونیم آنلاین بزنیم با گرافیک امروزی کافیه.:D
واسه من تا قبل آپدیت اصلا به سرور وصل نمیشد ولی الان وصلم و خیلیم خوبه.کاش سرور اختصاصی داشت ولی با همین وضعم چون ایرانی زیاده مشکل خاصی نداشتم تو بازی آنلاین.بعضی از بچه ها هم واقعا بازیشون عالیه.انگار برگشتیم کلوپای قدیمی و 20 سال قبل!البته یا من یکم فراموش کردم یا بعضی جاها مخصوصا تو راههای مخفی بازی فرق کرده چون نمیتونم مثل قدیم ازشون استفاده کنم و باید تمرین کنم هنوز.
چلنجهای روزانه و هفتگی و فصلی هم خوبه و حالا حالاها جای بازی داره.البته پلات کردن خود بازی هم کار زمان بریه و همونم فعلا سرمونو گرم میکنه.به نظر با این قیمت و این همه محتوا قطعا ارزش خرید داره.
تنها انتقادم اینه که کاش میشد کلاسهای شخصیت ها رو عوض کرد.مثلا من کرش رو خیلی دوست دارم ولی سرعتش یکم کمه!:D

amin884 هم اد کنین آنلاین بزنیم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نه okه! :D حالا اون مچ هایی که هر 8نفر بازیکن هستن ممکنه کمی لگ و اینا دیده بشه، ولی اکثرا خبری نیست و آدمیزادی میشه بازی کرد!
توی بازی هم با توجه به Idها که پر از ایرانیه! تو عمرم انقدر هم وطن تو یه بازی ندیده بودم:D معلومه خوب فن داره تو ایران>:) گرچه تو لیست دوستای خودم که چندان خبری نیست:|
در کل بگیر، آنلاینشم خوبه!

حالا هرچی که دادن، ملت که بعد از عرضه دیگه ما ندیدیم کسی به خاطر فریم سر بازی غر بزنه!
همین خود شما هم با توجه به نمایش و سرعت بالاش فکر میکردی 60فریمه، حالا چون یهو مشخص شد 30هست، بازی شد به درد نخور و کنسول ها تاریخ گذشته(پست قبلیتون در این رابطه:-" ) و دیگه نمیشه از بازی لذت برد؟ بگیر و بشین پاش و لذت ببر از بازی!

----

میفرمایند با توجه به لیک ها که تا آخر سال برنامه سیرن ها مشخصه، ما 53کاراکتر تو بازی خواهیم داشت:| خیلیه:| و اگر اون سمت سال هم ادامه بدن که.... واو! :|

خوب شماها فرق 30 با 60 رو نمی فهمید به من چه برای ما که 120 فریم بازی می کنیم 60 حداقل فریمه دیگه ناتوانایی محض 1 سازندس که نمی تونه بازی کارتونی رو حتی 60 فریم بسازه یا حداقل مشابه gow فریم باز باشه.

این بحث نخ نمای کنسولا هم که بگذریم دیگه این نسل به قدری گند زدن که مجبور شدن میان نسلی بدن نسل بعدی هم کلی روش زمان بذارن که فاجعه ی این نسل دوباره تکرار نشه البته این به نفع pc بازا شد و باعث شد خیلی ها pc باز بشن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
خوب شماها فرق 30 با 60 رو نمی فهمید به من چه برای ما که 120 فریم بازی می کنیم 60 حداقل فریمه دیگه ناتوانایی محض 1 سازندس که نمی تونه بازی کارتونی رو حتی 60 فریم بسازه یا حداقل مشابه gow فریم باز باشه.

این بحث نخ نمای کنسولا هم که بگذریم دیگه این نسل به قدری گند زدن که مجبور شدن میان نسلی بدن نسل بعدی هم کلی روش زمان بذارن که فاجعه ی این نسل دوباره تکرار نشه البته این به نفع pc بازا شد و باعث شد خیلی ها pc باز بشن.
من که نمیفهمم یه بحث جداست:D
بحث اینه شما خودت با توجه به نمایش ها گفتی 60فریمه، ولی حالا چون اعلام کردن 30فریمه یهو شد بد! اگر بد بود از همون نمایشش برای شما که عادت به 120فریم داشتی هم معلوم میشد!

به هر حال اونایی که سر فریم غر میزدن هم بعد از اومدن بازی، غرهاشون تموم شد! امیدوارم شما هم بشینی پاش تا مثل بقیه که راضی شدن و یا دوست بالاییمون واکنشتون بشه!
صرفا چون یک جمله ی خبری گفته شد بازی 30فریمه، یهو بازی بد نمیشه!

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين

میدونم دنبال یه فرصتی بازم از ابر سیستمی که بستی رونمایی کنه ولی شما به بزرگی خودت ببخش بزار ماهایی که فرق ۳۰ فریم و ۶۰ فریم رو نمیدونیم (LoL) دلمون به همین چارتا کارتون و عروسک خوش‌باشه. خلاصه مشخصات سیستم‌ات رو بزار تو امضات لازم نباشه هرجا میری بحث رو بکشونی به این سمت :))

پ.ن : بازی کارتونی :))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حالا من کاری به این بحث ها ندارم ولی خواهشا یه ذره از تعصبمون روی بازی مورد علاقه و کنسول موردعلاقه مون کم کنیم می‌بینیم کسی نقد میکنه زیاد بیراه نمیگه

این بازی خیلی میتونست هم توی فریم دهی بهتر عمل کنه هم مدهای آفلاین هم داشتن سرورهای اختصاصی

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
نه okه! :D حالا اون مچ هایی که هر 8نفر بازیکن هستن ممکنه کمی لگ و اینا دیده بشه، ولی اکثرا خبری نیست و آدمیزادی میشه بازی کرد!
توی بازی هم با توجه به Idها که پر از ایرانیه! تو عمرم انقدر هم وطن تو یه بازی ندیده بودم:D معلومه خوب فن داره تو ایران>:) گرچه تو لیست دوستای خودم که چندان خبری نیست:|
در کل بگیر، آنلاینشم خوبه!

----

میفرمایند با توجه به لیک ها که تا آخر سال برنامه سیرن ها مشخصه، ما 53کاراکتر تو بازی خواهیم داشت:| خیلیه:| و اگر اون سمت سال هم ادامه بدن که.... واو! :|
افتضاحه اینم برنامه اکتیه دیگه تا میتونن بازی رو بورس نگه دارن بتونن فقط پول پارو کنن همین الانشم تهدادشون زیاده دیگه ۵۳ بره بالای ۱۲۰ تا ! فقط باید برای گسترش بازی پیست جدید و مدهای رقابتی بفرستن کاراکتر الکی نچپونن تو بازی

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
افتضاحه اینم برنامه اکتیه دیگه تا میتونن بازی رو بورس نگه دارن بتونن فقط پول پارو کنن همین الانشم تهدادشون زیاده دیگه ۵۳ بره بالای ۱۲۰ تا ! فقط باید برای گسترش بازی پیست جدید و مدهای رقابتی بفرستن کاراکتر الکی نچپونن تو بازی
بله همین که شما میفرمایید... دقیقا برای چی کاراکتر اضافه نکنند وقتی انقدر درخواست ازشون زیاده؟
مثل اینه بگید SSBU کاراکتر اضافه نکنه!

هر ماه هم در کنار کاراکترها،اسکین ها،ماشین و تایر و رنگ و استیکر، دارن یک مسیر جدید هم میدن!

مود هم بازی زیاد داره،حالا من خودم Battle رو چک نکردم آنلاین ببینم طرفدار داره یا نه، ولی اون بخش خورش انواع مختلفی داره!
تنها چیزی که میتونند اضافه کنند به بخش آنلاین، همون Cup (چهار مرحله ای ها هست)

و صرفا جهت اطلاع:D ، بازی هنوز هیچ MTیی نداره!

• Like

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
به نظرم آیدیهامونو بزاریم که با هم بازی کنیم، هر ۸ تا تو یه پارتی باشیم و بازی کنیم حالش خیلی بیشتر میشه

آیدی psn من: Play4Fun_0
مثل اینکه فقط من دوست دارم مسابقات دوستانه 8 نفره برگزار کنیم و توش همدیگه رو بترکونیم و بخندیم :D

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

خب نه
در حقیقت برنامه اکتی برای رو بورس نگه داشتن بازی، سالم ترین برنامه ممکنه.
یعنی اگه ما در نظر نگیریم تمام آپدیت ها و DLC هایی که قراره براش بیاد هم بازی کامله از حیث محتوا با توجه به قیمت
مشکل رو درک نمی کنم

این قضیه بازی کارتونی و 30 فریم و اینا در یک کلام مضحکه...
از Digital Foundry که خفن تر نیستید. اون ها از گرافیک بازی تعریف کردن... شما 120 که هیچی 360 فریم بر ثانیه هم بازی کنی، نظرت هیچ ارزش بیشتری پیدا نمی کنه :D

انتقاد سازنده ای که میشه کرد، بخش سرورهای انلاینه... که واقعا ریدن :|
Peer2Peer اگه باشه بازی اصن سرطانه برای بازی کارتینگ و ریسینگ، سرطان!!!

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
بچه بودیم بازی میکردیم اصلا نمیدونستیم رزولوشن چیه، فریم چیه، خیلی هم بیشتر لذت میبردیم، اینقدر این شرکت ها با تبلیغاتشون (برای فروش بیشتر محصولاتشون) ما رو درگیر حاشیه های گیم کردن (و اونا رو بزرگ کردن برامون) که اصل بازی رو فراموش میکنیم و بین این همه نکته خوب دست میزاریم رو یه نکته منفی و اونقدر بزرگش میکنیم که لذت بازی رو برای خودمون خراب کنیم!

یه بازی هدف اصلیش سرگرم کردن و ایجاد لحظه های شاد و مفرح برای پلیرش هست، حالا وقتی این بازی تونسته به اون هدف برسه چه گیریه دادید به فریم (نه اینکه بالاتر باشه بد باشه) به جای اینکه اینجا هم بحث کنید برید تو فروم خودش بگید که به گوش سازنده برسه، اگه خیلی براتون مهمه برید اونجا یه تاپیک بزنید و لینکش رو بزارید اینجا، ماهم میریم نظر میدیم بلکه تاثیری داشته باشه، اینکه خیلی بهتره تا بحث های بیهوده تو این فروم

قبل اینکه بریزید سرم بگید اینجا فرومه و هر کسی آزاده نظرش رو بگه، بگم که بله درسته، من فقط خواستم بگم اینکار خیلی بهتره، همین وقتی که میزارید برای بحث کردن با هم که تهش نهایت میتونید طرف مقابل رو راضی کنید که حق با شماست میتونید همینو صرف کاری کنید که شاید در نهایت باعث بشه بازی 60 فریم بشه

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
بله همین که شما میفرمایید... دقیقا برای چی کاراکتر اضافه نکنند وقتی انقدر درخواست ازشون زیاده؟
مثل اینه بگید SSBU کاراکتر اضافه نکنه!

هر ماه هم در کنار کاراکترها،اسکین ها،ماشین و تایر و رنگ و استیکر، دارن یک مسیر جدید هم میدن!

مود هم بازی زیاد داره،حالا من خودم Battle رو چک نکردم آنلاین ببینم طرفدار داره یا نه، ولی اون بخش خورش انواع مختلفی داره!
تنها چیزی که میتونند اضافه کنند به بخش آنلاین، همون Cup (چهار مرحله ای ها هست)

و صرفا جهت اطلاع:D ، بازی هنوز هیچ MTیی نداره!
ببین خودت میدونی دقیقا قدیم کرش کلا چندتا کاراکتر داشت همینا بودن دیگه ولی هیچکس برای نمیدونم ۵۰ تا یا ۶۰ تا بازی نمیکرد بیشترین چیزی که همه ما رو جذب میکرد همون پیست های مختلف و مراحل بازی و دیدار با باس ها بود کسی اصلا فکر این نبود حالا فلان کاراکتر از فلان جا بیارن چون اینا عملا تفاوت های منحصر به فردی هم با هم ندارن فقط حالا تفاوت هاشون تو مثال سرعت و.. خلاصه میشه که اونم اصلا مهم نیست

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
خب نه
در حقیقت برنامه اکتی برای رو بورس نگه داشتن بازی، سالم ترین برنامه ممکنه.
یعنی اگه ما در نظر نگیریم تمام آپدیت ها و DLC هایی که قراره براش بیاد هم بازی کامله از حیث محتوا با توجه به قیمت
مشکل رو درک نمی کنم

این قضیه بازی کارتونی و 30 فریم و اینا در یک کلام مضحکه...
از Digital Foundry که خفن تر نیستید. اون ها از گرافیک بازی تعریف کردن... شما 120 که هیچی 360 فریم بر ثانیه هم بازی کنی، نظرت هیچ ارزش بیشتری پیدا نمی کنه :D

انتقاد سازنده ای که میشه کرد، بخش سرورهای انلاینه... که واقعا ریدن :|
Peer2Peer اگه باشه بازی اصن سرطانه برای بازی کارتینگ و ریسینگ، سرطان!!!
قبل از معرفی، ملت فقط CTR رو میخواستن، و حتی به خاطر اکتی برای یک بازی 60$ هم آماده بودن:D ، یهو مسیرهای CNK اضافه شدن، کاراکترهاش اضافه شدن ، کاستومایز کامل اضافه کردن، و تیر خلاصم که یکم قبل از عرضه با آپدیت های ماهانه زدن:D آها قیمت هم 40$ ! بعد ما اینجا معترض داریم چرا محتویاتش اینه یا آپدیت میدن:)) خدایی میبینی وضعیتمون رو؟ :D

ببین خودت میدونی دقیقا قدیم کرش کلا چندتا کاراکتر داشت همینا بودن دیگه ولی هیچکس برای نمیدونم ۵۰ تا یا ۶۰ تا بازی نمیکرد بیشترین چیزی که همه ما رو جذب میکرد همون پیست های مختلف و مراحل بازی و دیدار با باس ها بود کسی اصلا فکر این نبود حالا فلان کاراکتر از فلان جا بیارن چون اینا عملا تفاوت های منحصر به فردی هم با هم ندارن فقط حالا تفاوت هاشون تو مثال سرعت و.. خلاصه میشه که اونم اصلا مهم نیست
هیچکس بازی نمیکردا...ولی یادمه ملت کتاب رمز میخریدن ببینند کاراکترها رو چطور باز کنند، یا مموری کارت هاشون رو میدادن به کلوپ ها تا Saveه کامل با همه کاراکترها رو براشون بریزن! اونقدر حافظه م یاری میکنه که این چیزا رو یادم باشه:D

بعدشم چرا نباید انتظار کاراکتر بیشتر داشت؟ همین الانش هنوز کاراکترهایی از خود سه گانه هستن که هنوز وارد بازی نشدن، کاراکتری مثل اسپایرو همیشه با سری کراش رابطه داشتن و خیلی ها دوست دارن حضور داشته باشه اینجا(تو ریسینگ CNKه نسخه DS هم بوده)، اینا که کاراکترهای CNK هم اوردن، چرا CTTR رو نیارن و ...؟
یه سر بیا آنلاین(البته نه الان! :D )، تا ببینی تنوع کاراکتر و ماشین برای ملت مهم هست یا نه! :D
از اون طرف هم ماهی یک مسیر واقعا کم نیست! بقیه بازی ها مگه ماهی چندتا مسیر میدن؟ (اصلا اگر بدن ماهانه:p )

اون تفاوت ها هم که میگی مهم نیست...برای شما تو بخش آنلاین آرزوی موفقیت با کاراکترهای دسته Turn رو دارم:D
حالا این که گذشت دفعه بعدی اگر ریسینگ ساختن میگیم 4تا کاراکتر تو 4کلاس متفاوت بدن، به جاش مسیرها رو بیشتر کنند فقط:D

• Like

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
مسیرها قراره با اپدیت بیشتر شه؟
دوستان در خریدش دو دل هستم
اخه زمان پلی 1 که بازیش میکردم بچه بودم ولی الان سی و خورده ای هستم:D
میترسم مثل اون موقع فاز نده