Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این اکتی ویژن چقدر تنگ بازی در میاره ، بده بیرون بازیو واسه PC :D
واقعا هم مسخرس
دیگه سه گانه رو دادی اینم بده بره دیگه
بعدش هر غلطی دوس داشتی بکن
الکی سنگ میندازن اونم توی دورانی که انحصاری های سونی داره میاد واسه PC

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
دیشب دوتا از دوستان اومدن و 3نفری Spilit Screen بازی کردیم...چقدر حال داد! چقدر حال داد!!! >:)
روح و روانمون شاد شد! :x تعدادی مسابقه زدیم... و مقادیر زیادی Battle (چون یکی از بچه ها اونقدر با Boost زدن ok نبود هنوز:-" )
چقدرم سر و صدا کردیم:)) همچنان برام عجیبه چرا همسایه نیمد سراغمون=))

ولی دیروز با اینکه دوتامون خسته ی خسته بودیم و چند روز بود درست نخوابیده بودیم، پای بازی که نشستیم اصلا یادمون رفت:D ، ولی خوب وقتی هم بچه ها رفتن... یهو باطریم تموم شد :D

خلاصه اینکه بعد از قرن ها یاد و خاطره ی بازی Spilit Screen زدن برامون زنده شد و بسی لذت بردیم:x

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
واقعا بعد از دهه دوم زندگیم چند سالی بود که اصلا معنی تابستون و لذت‌هاش برام بی معنی شده بود و خاطرات گذشته و کودکی به یغما رفته بود، امسال و این تابستون اما متفاوت بود و تنها دلیلش فقط و فقط CTR هست :D بازی انقدر بازسازی خوب و کاملیه که مثل یه پورتال عمل میکنه و شما رو میبره میندازه دقیقا همون تابستون هایی که بعد مدرسه قدر اش رو بیشتر میدونستیم :D
اهنگ‌های بازی هم بیشترین نقش اصلی رو ایفا میکنن :D
تا الان بدون شک بهترین بازی سال ۹۸ بوده برام :D

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
منم بالاخره وقت‌ کردم بشینم یه ۳-۴ ساعتی بازی کنم. بازی تو ریمیک‌ترین حالت ممکن قرار داره:D این قضیه کاستومایز و اینا که اصن به شکل عجیب غریبی متنوعه! یه اقیانوس انتخاب جلوتونه که یکی از یکی جذابتره. تو ادونچر مود قبل از مبارزه با هر boss یه رجز خونی میکنن باس‌ها که هم خیلی بامزه‌س هم جزییات طراحی کاراکترا رو به رخ میکشه بازی. گرافیک بازی اونقدر خوبه که وسط مسابقه تو اون سرعت در حین بوست و پیچیدن سر پیچ‌ها ناخودآگاه نگاهت میره سمت محیط جلب میشه! اونقدر که زیبا و پرجزییاته. یه زحمتی هم که کشیدن سر خوشحالی‌ها و ناراحتی کاراکترا بعد ‌از ‌مسابقه روی سکوهای اول تا سومه، که واقعا دمشون گرم خیلی باحال از آب درومده، میتونستن خیلی ساده‌ ازش بگذرن اما مشخصه دلسوزانه رو سر گوش ‌بازی دست کشیدن. دوربین بازی من همون نزدیک که خودش هست رو ترجیح میدم، دورش که میکنم سرگیجه میگیرم، قشنگ چشمم درد ‌میگیره! سیستم بوست بازی رو خیلی تر تمیزش کردن، ولی در کل سختی بازی نسبت به نسخه کلاسیک همون دست‌های ‌اول دوم به چشمت میاد. توی جعبه بازی هم یه Redeem code بود که ۴تا دونه اسکین و چندتا استیکر آنلاک میکنه که meh :/ پولم نداریم پلاس‌مون رو شارژ کنیم آنلاین بزنیم 8-|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
منم بالاخره وقت‌ کردم بشینم یه ۳-۴ ساعتی بازی کنم. بازی تو ریمیک‌ترین حالت ممکن قرار داره:D این قضیه کاستومایز و اینا که اصن به شکل عجیب غریبی متنوعه! یه اقیانوس انتخاب جلوتونه که یکی از یکی جذابتره. تو ادونچر مود قبل از مبارزه با هر boss یه رجز خونی میکنن باس‌ها که هم خیلی بامزه‌س هم جزییات طراحی کاراکترا رو به رخ میکشه بازی. گرافیک بازی اونقدر خوبه که وسط مسابقه تو اون سرعت در حین بوست و پیچیدن سر پیچ‌ها ناخودآگاه نگاهت میره سمت محیط جلب میشه! اونقدر که زیبا و پرجزییاته. یه زحمتی هم که کشیدن سر خوشحالی‌ها و ناراحتی کاراکترا بعد ‌از ‌مسابقه روی سکوهای اول تا سومه، که واقعا دمشون گرم خیلی باحال از آب درومده، میتونستن خیلی ساده‌ ازش بگذرن اما مشخصه دلسوزانه رو سر گوش ‌بازی دست کشیدن. دوربین بازی من همون نزدیک که خودش هست رو ترجیح میدم، دورش که میکنم سرگیجه میگیرم، قشنگ چشمم درد ‌میگیره! سیستم بوست بازی رو خیلی تر تمیزش کردن، ولی در کل سختی بازی نسبت به نسخه کلاسیک همون دست‌های ‌اول دوم به چشمت میاد. توی جعبه بازی هم یه Redeem code بود که ۴تا دونه اسکین و چندتا استیکر آنلاک میکنه که meh :/ پولم نداریم پلاس‌مون رو شارژ کنیم آنلاین بزنیم 8-|
اتفاقا کدی که تو جعبه هست خوبه... انیمیشن خوشحالیشونم فرق داره:D
گرچه من با اسکین کلاسیک کراش خیلی حال میکنم! بسی حال میده:x

سختی هم آره... نمیگم دهنم سرویس نشده بعضی مراحل، ولی خو... اون اولش بیشتر حس میشد! من دیروز دو باس اول رو زده بودم، Saveم مرحوم شد:| ولی تو این بین مرحله دوم و سوم مثلا خیلی نابودم کردن!
اما دوباره که از اول رفتم، همه مراحل رو همون دور اول رد میکردم :D
گرچه چلنج های کریستال رو اعصابمه، سراغ اونا نرفتم دور جدید فعلا :D

باس ها هم خیلی آسونه باو! به چیش گیر میدن آخه! @Red V خدایی این باس ها جای گیر دادن داشت؟ :p اکثر اوقات هم که بازی موشک سه تایی میده، میزنی راحت طرف رو شهید میکنی:D

در راستای انتقادات و پیشنهادات که تو تاپیک امتیازات گفته بودی:-" ... 10که ندادی... پیشنهاد میکنم برا Crash Bash دیگه یه 10 بزاری کنار :-" (ما اینجوری پیشنهاد میدیم:-" )

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
پچی در راه است ... :D

اول از همه... PS4داران گرامی! Time Trail نرید! صبر کنید پچ بیاد که Saveتون مرحوم نشه! (گویا از این بخشه و خطرناکه:D )

بقیه ی موارد! :D
لیدربورد قراره اضافه بشه!
یک لیدر بورد برای Grand Prix هست، بر اساس Nitro Pointی که میگیرید رتبه تون میره بالا! (NP رسما همون امتیازی هست که با انجام چلنج های هر سیزن میگیرید:D )

یک لیدر بورد دیگه هم به نام Championship Leaderboard هست که بر اساس مقامتون تو مسابقات آنلاین امتیاز میگیرید، اول شدن بیشترین امتیاز و 8م شدن کمترین امتیاز رو براتون داره

آخر هر سیزن هم لیدربورد ریست میشه و گویا جوایزی هم دارد این بخش....!

---

توی Pit Stop و بخش کاستومایز، آیتم هایی که مربوط به سیزن فعلی هستن گویا یه علامتی میاد کنارشون تا حواستون بهشون باشه! :D
بخشی از آیتم هایی که اضافه میشن همون 4کاراکتر معرفی شده ، و استیکر پرچم های مختلف دنیا هست:D پرچم کشورمون رو ببریم بالا اگر بخوایم:p

راستی... کاراکترها و دیگر آیتم های هر سیزن، چه اونایی که خریدنی هست و چه اونایی که با امتیاز به دست میان، بعد از تموم شدن سیزن میرن... شاااید روزی روزگاری، بعدها برگردن تو Pit Stop... قول دقیقی ندادن...پس پول جمع کنید:D

---

انیمیشن پیروزی و جام گرفتن به بخش آنلاین اضافه میشه

---

بخش Massage of the Day به بازی اضافه میشه... ببینیم حرف حسابشون چیه اینجا:D

---

احتمالا همتون با سیستم عجیب غریب گرفتن سکه تو آنلاین مواجه شدید! یه بار 80تا میگیرید، یه بار 400تا و یه بارم 800تا مثلا:D
قراره یه تغییراتی این بخش صورت بگیره(حالا میزنند شهیدش میکنند اون سکه خفن ها رو :| ) و همینطور قراره بعد از هربازی ریز جزئیات سکه گرفتن رو نشون بده که چرا و چگونه فلانقدر سکه گرفتید!

---

قراره Character Iconها روی مینی مپ بر اساس اسکین انتخابی تغییر کنه! (خیلی هم عالی!)

---

قراره شخصیت منفی های CNK به جای آیتم Uka Uka ، ماسک Velo رو بگیرن! خیلی هم عالی...! خیلی شیک و مجلسی هم زدن Community Feedback :p مثلا ما خیلی به شما اهمیت میدیم و این حرفا! (خدایی اهمیت میدن:D ولی این قبل معرفی کاراکترهای CNK مگه لو نرفته بود حتی؟ :)) )

---

میخواستم بگم بسه، یادم اومد عکس ماشین های گرند پریکس هم اومده، اینم بزارم! وسطی گویا با انجام چلنج ها باز میشه

اون آبیه رو هم دوست میدارم...پول برسه باید بخرمش! :D
c3u6vauj36731.jpg

آها باز یه چیز دیگه...اونایی که از آخر هفته(الان؟) تا 4جولای بازی کنند، بعد از اولین دستی که بازی کنند و به اینترنت وصل باشن(سینگل یا مولتیش فرق نداره) 2500 سکه به پاس زحماتشان و صبرشان و ساپورتشان از بازی و .... میگیرن:D
من که گرفتم و درجا پک تابستونه رو هم خریدم...بعدشم Nash رو خریدم...حالا منم و 10~20 سکه و گرند پریکس و هزار آیتم:|

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بلاخره دارن به آنلاین یه ذره میرسن
یه تروفی آنلاین نباید میذاشتن؟ کاش یه تروفی طلا میذاشتن که صد بار تو آنلاین بازی کن یه تروفی طلا دیگه هم که مثلا 30 با تو آنلاین اول شو
من که آفلاین مرحله های ریسشو رفتم دیگه حوصله کریستال و مریستالو چلنجو پلنجو کاپ و ماپ نداشتم

• Like

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
باس ها هم خیلی آسونه باو! به چیش گیر میدن آخه!
بقیه باس هارو کار ندارم ولی امیر خداییش اون باس فایت Pinstripe Potoroo (همون موشه) حتی حتی حتی روی مدیوم هم رو اعصاب بود! دیگه رو هارد نگم دیگه! من سر این پدرم درومد! هی بمب میندازه بعد جاده ها یه جوری باریکه که عملا تو یا نباید بوست بزنی یا اگه میزنی قشنگ شانس انکه بتونی بمب هارو جاخالی بدی زیر 40 درصده! من سر oxide اصلا اذیت نشدم، اصن نتونست جلو بزنه که بخواد چیزی پرت کنه ولی این موشه رو 7-8 بار باختم تا رد شد:| با اون پیستِ کذاییش:|

PS4داران گرامی! Time Trail نرید! صبر کنید پچ بیاد که Saveتون مرحوم نشه! (گویا از این بخشه و خطرناکه:D )
من دارم له له میزنم برای آنلاک کردن Dr n Tropy !

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
منم دیروز بازی رو گرفتم.آنلاین بازی که کلا وصل نشد و خطا داد.خیلی هم ممنون:D
ولی ادونچر رو رفتم و واقعا لذت بردم.گرافیک عالیه.بازی همون حس قدیمی رو داره و واقعا لذت بردم.البته اول رو هارد رفتم که له شدم و دیدم 10 ثانیه همیشه عقبم بیخیال شدم فعلا اومدم رو مدیوم.:D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر