Corrinne Yu استودیو 343 را به مقصد Nau*ghty Dog ترک میکند.

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
Corrinne Yu یکی از مهم ترین افرادی بود که مایکروسافت برای تقویت استودیوی هیلو ساز خود یعنی 343 Industries استخدام کرده بود. ولی خبر میرسد خانوم Yu که در مدت 20 سال اخیر به عنوان یک مدیر فن آوری مشغول به کار بوده، هم اکنون 343 را به مقصد استودیوی مشهور سونی یعنی Nau*ghty Dog ترک کرده است.

38803082438234180872.jpg

بنظر میرسد که او کار کردن بر روی PS4 را دوست دارد و همچنین اینکه دیگر خبری از Windows 8 در کار نخواهد بود خوشحالش میکند ! او در جواب یکی از توییت هایش نوشته : "ممنون. من عاشق کار کردن با PS4 هستم. دیگه خبری از Windows 8 برای من نیست. خیلی خوشحالم. "

منبع + توییتر خود ایشون [@Corrinne]

ghargharak

کاربر سایت
Jul 14, 2012
264
کلا شما یه دوبار پست هات رو قبل از زدن بخون ! چه ربطی داره این پست الآن ؟؟!!

تو اون پست فرخ فکر کرده بود مثل مثلا قسمت Windows یا Azure ـه که کارمندهاش وقتی استخدام میشن به همین راحتی نمیتونن از شرکت جدا بشن و حتی وقتی موافقت هم بشه اجازه ندارن تو یه سری شرکت کار کنن حداقل برای یکسال ! (بقیه قسمت های مهم شرکت های دیگه هم همینه) که خب قسمت MS Studios جز قسمت های Top ـه و سنگین مایکروسافت حساب نمیشه که همچین قانونی بخوان روش بذارن. (به حط تیم سخت افزار که جز MS Research و اونا هم شاملش میشن).
یکی از دلایلی که مثلا گوگل و مایکرو و ... میان محیط کار رو خیلی جالب درست میکنن برای همینه. چون آدمی که مثلا از اسستنفورد میاد همون اول که انتخاب میکنه دیگه سخت میتونه جاش رو عوض کنه اگه جزء قسمت های اصلی و مهم یه سرکت باشه مثل تیم ویندوز یا مثلا IOS. در نتیجه همون اول باید براش جذاب باشه

ایشان ميگه مایکروسافت کاره ای نیست منم منظورم این بود که هست.

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,046
خاک بر سر ماکرو 343 رو به اون خفنی درست کرد و اون همه استعداد تو این تیم ریخت بعد داره یکی یکی میدتشون به ناتی داگ فکر کنم واسه تقویت ناتی داگ از اول این 343 رو درست کردن
یهو 343 شد شعبه ی دوم ناتی داگ من اصلا تعجب نمیکنم بلک تاسکم میکنن شعبه ی دوم سانتا مونیکا:bighug:
یه چیزیم که واسم سواله اینکه تیم افسانه ای ناتی داگ چه نیازی به کارمندای یه استدیویی داره که متای بازیشون 87 شده و گرافیک بازیشونم کارتونیو بچه گونست:-/

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
خاااااااک عالم بر سر ماکروسافت!!!ایشون همون خانومی نیستن ک لقب جان کارمک بانو رو گرفته بود??!!ک از gear box بعد از halo odst ب تیم هیلو اضافه شد و شاهکار halo 4 رو تحویل دادن???اینطور ک بوش میاد ماکرو داره گند میزنه....

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خاااااااک عالم بر سر ماکروسافت!!!ایشون همون خانومی نیستن ک لقب جان کارمک بانو رو گرفته بود??!!ک از gear box بعد از halo odst ب تیم هیلو اضافه شد و شاهکار halo 4 رو تحویل دادن???اینطور ک بوش میاد ماکرو داره گند میزنه....
دیگه خانم Yu هم به راه راست هدایت شده خودتون حساب کنین :D هنوزم دیر نیست :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,413
نام
ماکان
ایشان ميگه مایکروسافت کاره ای نیست منم منظورم این بود که هست.

مایکروسافت کاره ای نیست که بخواد برای کارمندهاش تعیین تکلیف کنه کجا کار کنن، کجا نه. مثلا موسسین استدیو Sucker Punch که الان با سونی کار میکنن قبل از تاسیس این شرکت و خریداری توسط سونی جزو مدیران مایکروسافت بودن.

الان هم فرخ بیخودی داره موضوع رو جنایی میکنه. این خانوم دیگه از ریخت Win 8 خوشش نمیومده و به هر دلیلی که به ما مربوط نیست دیگه حال نکرده Halo بسازه و در عوض دوست داشته با یک استدیو خیلی بهتر یعنی ND و برای کنسول PS4 بازی بسازه. دیگه اینقدر طول و تفسیر نداره که!

این بحث نمیدونم مایکروسافت نبود زندگی سخت بود و این داستانا هم بی ربطه هست و هم مزخرف. مایکروسافت عین ده ها شرکت دیگه محصولاتی رو داره که تکنولوژی رو به سمت جلو هدایت میکنن اما چون مایکروسافت ویندوز ساخته دلیل نمیشه که کورنی یو نتونه بیاد ND! کلا این دو تا مقوله رو چجوری به هم ربط میدید از ان شاهکارهای خاص بازیسنتره!

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,833
نام
رضا
این بانو یو اگه می دونست ترنسفرش تا این حد باعث جلب توجه و خوشحالی مضاعف یه عهده میشـــه، خیلی زودتر این حرکت رو می زد. :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این بانو یو اگه می دونست ترنسفرش تا این حد باعث جلب توجه و خوشحالی مضاعف یه عهده میشـــه، خیلی زودتر این حرکت رو می زد. :d
شما خودتو ناراحت نکن . حالا اجازه میدی توجهمون جلب بشه ؟ اگه اجازه نمیدی بریم بخوابیم :|

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
دیگه حال نکرده Halo بسازه و در عوض دوست داشته با یک استدیو خیلی بهتر یعنی ND و برای کنسول PS4 بازی بسازه.
ایشون یک Engineer نخبه و بینهایت با استعداد هست که میتونه با همین اسمایلی ها که استفاده میکنید انجین گرافیکی بسازه براتون ولی Game Developer نیست!. یعنی میتونه کاری کنه اخرها عمر PS4 شما گیم ببینی 1440p & 100fps با گرافیکی مافوق تصور اما ساخت اون بازی به ایشون ربطی نداره :D.

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,130
خاک بر سر ماکرو 343 رو به اون خفنی درست کرد و اون همه استعداد تو این تیم ریخت بعد داره یکی یکی میدتشون به ناتی داگ فکر کنم واسه تقویت ناتی داگ از اول این 343 رو درست کردن
یهو 343 شد شعبه ی دوم ناتی داگ من اصلا تعجب نمیکنم بلک تاسکم میکنن شعبه ی دوم سانتا مونیکا:bighug:
یه چیزیم که واسم سواله اینکه تیم افسانه ای ناتی داگ چه نیازی به کارمندای یه استدیویی داره که متای بازیشون 87 شده و گرافیک بازیشونم کارتونیو بچه گونست:-/

Mazda 3 ماشین خوبیه، چرا باید مدل جدید Mazda 3 New رو بسازن؟

مایکروسافت بیل گیتس رو داشت، چرا باید از مدیرای سونی رو بیاره استخدام کنه؟

یعنی این فورمولی که شما توی پستتون استفاده کردیدو به اورانیوم اضافه کنید، خود بو خود غنی میشه :huh:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,413
نام
ماکان
ایشون یک Engineer نخبه و بینهایت با استعداد هست که میتونه با همین اسمایلی ها که استفاده میکنید انجین گرافیکی بسازه براتون ولی Game Developer نیست!. یعنی میتونه کاری کنه اخرها عمر PS4 شما گیم ببینی 1440p & 100fps با گرافیکی مافوق تصور اما ساخت اون بازی به ایشون ربطی نداره :D.

خیلی ممنون. من خودم میدونم ایشون پستش Director of Technology است. ولی چه ربطی داره؟ یعنی چی Game Developer نیست؟ پس چیه؟ سرآشپزه یا تو 343 زمینارو طی میکشیده؟

کلا به هرکسی که به نحوی تو ساخت بازی دخیل هست میگن Game Developer. از کارگردان بگیر تا استراتژیست استدیو. اما اگه منظورت Game Designer هست که بازم شرایط بهتر نمیشه چون مثلا تو 343 همه اعضا تیم روی Halo کار میکنن دیگه. اینجوری نیست که فقط دیزاینرها روی Halo کار کنن و بقیه اعضا روی درست کردن پای گلابی.

وظیفه Director of Technology یا Technology Director توی هر تیمی یه پست اجرایی هست. یعنی این فرد مسوول ساخت چیزهای جدید برای ان استدیو میشه و فن آونری های جدید رو ابداع میکنه. مثل ابداع یه فیزیک جدید، یه سیستم ذرات جدید، یا هرچیزی که به گرافیک فنی و انجین بازی ربط داشته باشه. مثلا کورین یو با توجه به سابقه ای که داره احتمالا وظیفش توی ND پیدا کردن روش های مختلف برای کار کشیدن از GPU کنسول هست. خلاصه اینکه حرفی که میزنی بینهایت اشتباه هست. تیم فنی جزو مهم ترین اعضای ساخت بازی هستن و اضلا معنی نداره بگی DoT توی ساخت بازی دخیل نیست! اینا کسایی هستن که ایده های دیزاین و گرافیک هارو عملی میکنن و اتفاقا مهم ترین کار تو پروسه ساخت بازی هم روی دوش همین هاست.

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,244
نام
حامد
تو فروم های خارجی هم سر این موضوع اینقدر بحث کردن یا فقط ما هستیم که داریم به خاطر رفتن یک نفر از یک مکان کار به مکان کار دیگر انقدر به سرو کله هم میزنیم؟ :|

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
خیلی ممنون. من خودم میدونم ایشون پستش Director of Technology است. ولی چه ربطی داره؟ یعنی چی Game Developer نیست؟ پس چیه؟ سرآشپزه یا تو 343 زمینارو طی میکشیده؟
اشتباه کردی قبول کن بحث رو هم با لودگی لوسش نکن. Coding و Graphics Engine و جزو بدنه اصلی ساخت و توسعه هستن ولی بصورتر مستقیم Game Developer نیستن. متوجه‌ هستی؟ شما توی اون پست میگی "حال نکرده Halo بسازه میخواد برای Ps4 بازی بسازه" و این از بیخ و بن غلطه چون ایشون دخالتی توی ساخت گیم نداشته و نداره و نخواد داشت چون تخصصش کد نویسی هست. جان کارمک گیم هم میساخت ولی خداوندگاره کدنویسی هست مثل فعالیتهاش در بخش هوافضا و پروژه OR.
درمورد Yu ما بخش اول رو نداریم. نسخه Femaleـه جان کارمک فقط برنامه نویس هست و بس.

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
نسخه Femaleـه جان کارمک فقط برنامه نویس هست و بس.

البته یه چند صد لول پایینتر از جان عزیز.نخبه ای هست این بشر(جانی رو میگم:D) در زمینه ی برنامه نویسی و کودینگ گرافیکی/:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,413
نام
ماکان
اشتباه کردی قبول کن بحث رو هم با لودگی لوسش نکن. Coding و Graphics Engine و جزو بدنه اصلی ساخت و توسعه هستن ولی بصورتر مستقیم Game Developer نیستن. متوجه‌ هستی؟ شما توی اون پست میگی "حال نکرده Halo بسازه میخواد برای Ps4 بازی بسازه" و این از بیخ و بن غلطه چون ایشون دخالتی توی ساخت گیم نداشته و نداره و نخواد داشت چون تخصصش کد نویسی هست. جان کارمک گیم هم میساخت ولی خداوندگاره کدنویسی هست مثل فعالیتهاش در بخش هوافضا و پروژه OR.
درمورد Yu ما بخش اول رو نداریم. نسخه Femaleـه جان کارمک فقط برنامه نویس هست و بس.

چرا از خودت داستان میبافی؟ Director of Technology کارش چیه؟ یعنی چی Game Developer نیست؟ Game Developer یعنی سازنده بازی. اصطلاح تخصصی نیست که! به هرکسی که تو تیم بازی سازی هست میگن Game Developer! حالا یکی Director هست، یکی Designer، یکی Level Designer و یکی دیگه Concept Artist و .... طبق فرمایشات جناب عالی مثلا تیم سووینی یا جان کارمک Game Developer نیستن! من الان جدا برام سوال شده سازندگان انجین GD نیستن پس چین؟ انها بازی نمیسازن؟ پس چی میسازن؟ قشنگ توضیح بده همه مطلع بشن!

یه حرفی داری میزنی که وحشتناک غلط هست و نمیدونم چرا اصرار بیخود میکنی! احتمالا تو دیکشنری تو فقط گیم دیزاینرها Game Developer یا سازنده بازی محسوب میشن و سایر پست های کلیدی عین برنامه نویس ها و سازندگان انجین کارمندان شرکت پشمک حاج عبدالله و برادران. حالا ما اینجا به این مدل پست ها عادت کردیم اما جای دیگه از این حرف ها نزن که حسابی بهت میخندن.

این خانوم دقیقا حال نکرده دیگه هیلو بسازه. هیلو رو فقط Game Designer ها که نمیسازن! این گرافیک خفنی که میبینی، فیزیک، هوش مصنوعی و ... همه و همه کار همین هاست که طبق نظر کارشناسی شما Game Developer نیستن!!! نمیدونم والا شایدم کسی که انجین یا هسته اصلی بازی رو میسازه "بازی ساز" نیست و میوه فروشه و من خبر نداشتم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر