Control

پلتفرم: Xbox One, PS4 و PC
سازنده: Remedy
ناشر: 505 Games
تاریخ انتشار: 27 August 2019

بررسی بازی Control

پیش‌نمایش بازی‌سنتر:
معرفی بازی Control - بازی سنتر
نگاهی به دموی بازی کنترل در نمایشگاه E3 2019 - اختصاصی بازی سنتر - بازی سنتر
بازی جدید خالقان «Alan Wake» و «Quantum Break» با عنوان «Control» در طول کنفرانس «E3» شرکت «سونی» معرفی شد. عنوان کنترل شباهت‌های فراوانی به عنوان Quantum Break دارد.

داستان:
بعد از آن که یک آژانس امنیتی در شهر «نیویورک» مورد حمله قرار می‌گیرد، شما تبدیل به مدیر برای کنترل اوضاع می‌شوید. عنوان کنترل داستان «Jesse Fadens» را بازگو می‌کند. پلات اصلی بازی، به دنبال جواب سوال Jesse به عنوان مدیر این گروه است. جهان عنوان کنترل دارای ماموریت‌های فرعی، شخصیت‌های مختلف و راز های گوناگونی است. همچنین در طول بازی شما با بقیه اعضا آژانس امنیتی و آزمایش های علمی گوناگون سر و کار دارید.

گیم‌پلی:
همانند عنوان کوانتوم‌بریک، کنترل یک شوتر سوم شخص بر پایه استفاده از قدرت‌های گوناگون است. البته در این بازی شما قابلیت تغییر و آپگرید این قابلیت‌ها را خواهید داشت.

ویژگی‌ها:
محیط داینامیک که با توجه نحوه بازی شما دچار تغییر خواهد شد.
یک دنیا تاریک و بی‌رحمانه که توسط یک گروه فاسد کنترل می‌شود.
بازی در یک ساختمان در شهر نیویورک جریان دارد که مدام تغییر می‌کند و شرایط و محیط های غیر قابل پیش‌بینی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

سم‌لیک در خصوص معرفی بازی گفت:
« کنترل پیوستن رویا به حقیقت است. به رمدی و کارگردان بازی «Mikael Kasurinen» افتخار می‌کنم.»

اسکرین‌شات:

officeoffice-1300x731.jpg takeoverdot-1300x731.jpg Security_team_bodies-1300x731.jpg Ritual_Point_combat_2-1300x731.jpg Jesse_levitating_tunnel-1300x731.jpg FaceOff-1300x731.jpg Drifter_combat-1300x731.jpg Bad_day_at_the_offce-1300x731.jpg bweiss-1300x731.jpg circle-1300x731.jpg different_things-1300x731.jpg haunting-1300x731.jpg
DfdQ25aVMAAhide (1).jpg

Attachments

• photo_2018-06-11_19-24-07.jpg
    photo_2018-06-11_19-24-07.jpg
    51.3 KB · مشاهده: 17,734
Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
چه طوری یک بازی 30 دلاری رو به فن هات 60 دلار قالب کنی
چطوری هنوز بازی منتشر نشده ارزش ۶۰ دلاری بودن یا نبودن بازی رو تعین کنیم! ی درصد هم احتمال ندیم که ی وقت میخوان چیزی از بازی اسپویل نکنن با این نمایشا....

Dr. Salvador

کاربر سایت
Mar 22, 2019
238
وقتی رمدی بازی انحصاری برای XBOX و Microsoft میساخت :
بازی های Remedy ابر شاهکارهای فضایی هستن که گیمر رو به کمال میرسونن و منتقدا بیشعور و فاقد درک نمره پایین بهشون میدن ولا Naughty Dog
باید جلو Remedy لنگ بندازه.
بعد از قطع همکاری بین Remedy و Microsoft و عرضه بازیاش رو PlayStation :
بازی های Remedy یه مشت زباله هستن که حداکثر 30 دلار ارزش دارن و Remedy دروغ گو دزد بازی 30 دلاری داره 60 دلار میکنه تو پاچه ملت بازیاش نه داستان دارن نه گیم پلی سم لیکم باید بره هندونه بفروشه:((

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چطوری هنوز بازی منتشر نشده ارزش ۶۰ دلاری بودن یا نبودن بازی رو تعین کنیم! ی درصد هم احتمال ندیم که ی وقت میخوان چیزی از بازی اسپویل نکنن با این نمایشا....

نمایش اسکیل بازی چه ربطی به اسپویل شدن داره ؟

وقتی رمدی بازی انحصاری برای XBOX و Microsoft میساخت :
بازی های Remedy ابر شاهکارهای فضایی هستن که گیمر رو به کمال میرسونن و منتقدا بیشعور و فاقد درک نمره پایین بهشون میدن ولا Naughty Dog
باید جلو Remedy لنگ بندازه.
بعد از قطع همکاری بین Remedy و Microsoft و عرضه بازیاش رو PlayStation :
بازی های Remedy یه مشت زباله هستن که حداکثر 30 دلار ارزش دارن و Remedy دروغ گو دزد بازی 30 دلاری داره 60 دلار میکنه تو پاچه ملت بازیاش نه داستان دارن نه گیم پلی سم لیکم باید بره هندونه بفروشه:((

حداقل وقتی به یکی از کامنت قبلی م اشاره میکنی خودتو ضایع نکن و کامنتی که درباره کوانتوم بریک هم دادم بیا اینجا بازتاب بده

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
یک لول دیزاینر خوب اینا میخوان برای استودیوشون این کنترل هم مشخصه پر از محیط های تکراری هست البته خب اقتضای داستانی هم هست ولی کلا ضعیفن تو این زمینه و چینشاین مدلی انتظار یک عنوان متوسط دارم نه بیشتر

• Like
Reactions: kamyy

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,644
نام
hamid
دوستان بازی چند ساعت گیم بلی داره ؟ یکی بگه لطفا

و اینکه قیمتش با تخفیف epic شده 33 دلار ..دوستان ایا دنوو داره یا خیر بنظرتون برم از تخفیف استفاده کنم ؟

• Like

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
یک لول دیزاینر خوب اینا میخوان برای استودیوشون این کنترل هم مشخصه پر از محیط های تکراری هست البته خب اقتضای داستانی هم هست ولی کلا ضعیفن تو این زمینه و چینشاین مدلی انتظار یک عنوان متوسط دارم نه بیشتر
اگر منظورت از تکرار کپی از رو quantum break هست که خوبه:D

• Like

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,644
نام
hamid
دوستان بازی چند ساعت گیم بلی داره ؟ یکی بگه لطفا

و اینکه قیمتش با تخفیف epic شده 33 دلار ..دوستان ایا دنوو داره یا خیر بنظرتون برم از تخفیف استفاده کنم ؟

واقعا کسی نیست که جواب بده >>

عجب

• Like

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,644
نام
hamid
دوست عزیز تو استور سونی زده 60 بعید میدونم همیچین تخفیفی باشه. دنوو داره یا نه با گیم پلیش!اخه هنوز نیمده که

توى اپيك استور نسخه ى پى سى كه الان ٣٣ دلاره با تخفيفى كه خورده ، قيمتش قبل تخفيفش هم ٤٥ دلاره كه خودم قصد پيش خريدشو با قيمت ٣٣ دلار دارم ..

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,359
توى اپيك استور نسخه ى پى سى كه الان ٣٣ دلاره با تخفيفى كه خورده ، قيمتش قبل تخفيفش هم ٤٥ دلاره كه خودم قصد پيش خريدشو با قيمت ٣٣ دلار دارم ..
درباره قفل فعلا معلوم نیست
درباره مدت زمان یا همون چند ساعت گیم پلی معلوم نیس
درباره قیمتم اپیک برای اکثر بازیاش فعلا تخفیف زده. اگ قصد خرید داری الان بخر، اگ قصد داری کرکی بزنی صبر کن خلاصه کرک میشه
اگ واس کنسول میخوای ک 60 دلاره

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر