Command & Conquer:Tiberian Wars

سلام
امروز میخاستم محبوب ترین بازی تو سبک استراتژیک رو که قرار نسخه جدیدش بیاد معرفی کنم
به جرئت میتونم بگم که یک شاهکار بزرگ خواهد بود مثل نسخه های قبلش:cheesygri
بله Command & Conquer:Tiberian Wars
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Los Angeles
Genre: Real-Time Strategy
Release Date:
US: 2007
ناشر بازی شرکت Electronic Arts خودمون است
گرافیک بازی واقعا رفته بالا خیلی عالی شده بی نظیر است
هنوز تاریخ دقیق نگفتن برای انتشار بازی ولی به احتمال زیاد اویل سال 2007 خواهد آمد
من که بی صبرانه منتظر این بازی هستم
اینم از ترایلر بازی
Downloadحجم 14.6 MB

اینم یه چند تا شات زیبا از بازی برید ببینید هر کی ببینه میره تو کف بازی
کیفیت عکسها خیلی بالاست حیفم اومد کمش کنم یه کم دیر میان ولی ارزشش رو داره

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
آقا تریلر این بازی رو گرفتم خیلی خداست !! یاده جنرالز افتادم :) موسیقی بازی بشدت مشابه بود و سبک بازی هم همون بود .. من که بدجور منتظرم ..

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
خوووو من تو کلوپ ردآلرت با سیم مولتی بازی میکردم (PS1 ):biggrin1: تو گیم نتم جنرالززززززززززززز خیلی هم مولتیش تووپه :biggrin1:

الان یعنی خوشحالی ؟!
واقعا مولتی Generals در حد تیم ملی ایران هم نبود.
Superweapon خیلی قشنگ که مثلا گذاشته بودند که جلوی Turtling رو بگیرند غافل از اینکه این خودش باعث Turtling میشه و اصولا باید بازی رو جوری بسازند که نشه Turtling کرد.

والا ما که خوشبختانه دست به این بازی نزدیم ولی توی گیم نت میشنیدیم یکی یهو داد میزد اااا باز که تو "کچل" ساختی !!! مثل اینکه این "کچل" یک unit قشنگی بود که یکی میساختی و باهاش میتونستی کل base طرف رو بشوری!
یا اینکه میگفتند توی بازی چاه های نفت همدیگر رو نزنیم. (بسیار عالی)
این ها همه نشونه های یک multi خوبه :cool:

پ.ن : اگه جای این همه Generals بازی کردن. Warcraft زده بودی (حتی Single) الان میتونستی بگی یک بازی درست حسابی تو زندگیم کردم :p

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
پ.ن : اگه جای این همه Generals بازی کردن. Warcraft زده بودی (حتی Single) الان میتونستی بگی یک بازی درست حسابی تو زندگیم کردم :p

حاضرم بشنیم جنگهای صلیبی ( به قوله این جواتااا ! ) بازی کنم فقط نشینم وار بازی کنم :biggrin1: ( ولی خب سینگل رو بازی کردم ولی تا وسطاش ) من چند بار سعی کردم وار بازی کنم (مولتی ) ولی نشد که نشد :ninja: .. خلاصه این جنرالززز هم یه چیزایی داره که با بقیه استراتیجی ها فرق میکنه و طرفداران خاص خودشو داره ..

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
حاضرم بشنیم جنگهای صلیبی ( به قوله این جواتااا ! ) بازی کنم فقط نشینم وار بازی کنم :biggrin1: ( ولی خب سینگل رو بازی کردم ولی تا وسطاش ) من چند بار سعی کردم وار بازی کنم (مولتی ) ولی نشد که نشد :ninja: .. خلاصه این جنرالززز هم یه چیزایی داره که با بقیه استراتیجی ها فرق میکنه و طرفداران خاص خودشو داره ..

مینشستی Footman Frenzy میزدی Unit Control دستت بیاد.
پ.ن : حالا اسم این "کچل" چی بود ؟:) برای GLA بود ؟

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
پ.ن : حالا اسم این "کچل" چی بود ؟:) برای GLA بود ؟
فکر کنم باسه USA بود اسمش Colonel Burt (یییییییه چیزی تو همین مایه ها :biggrin1: ) ـــه ..

پ.ن : رقابته کارگره GLA با همین Colonel :)

http://images.ea.com/eagames/official/cc_firstdecade/HallOfFame/Week12/burtvswrker.jpg

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام .:love:

يكم اطلاعات در مورد سري Command & Conquer دارم كه در اختيرتون ميزارم . اميدوارم استفاده كنيد .:love:

چند وقته جنرال تو بازار هست و در قالب 2 عدد دي وي دي قابل خريده ! ;)
البته فكر كنم در اپتدا بايد دوباره با دي وي دي رامهامون كمي ور بريم يادتون مياد كه بايد كابل دي وي دي رامها را ميكشيديم و... البته بعد از مدتي نسخه ي كركش مياد . :cheesygri

در ضمن بايد بگم كه نسخه اي كه وارد بازار ايران شده نسخه ي دزدي است و فعلاً حتي در ايالات متحده هم منتشر نشده دقيقاً شبيح بازي كوماندوز 4 كه 3 هفته قبل از انتشار رسمي در ايران و به صورت نسخه ي كامل موجود بود :-" .

در مورد جزئيات بازي هم بايد عرض كنم كه دموهاي بخش تك نفره ي بازي دقيقاً مثل Red Alert به وسيله ي هنرپيشه هاي واقعي فيلم برداري شده است .
بازي در زمان انتشار اوليه از DirectX 10 به طور كامل پشتيباني نخواهد كرد و و تنها از بعضي از ويژگي هاي سايه زن هاي نسخه ي 4 كه در بعضي از كارتهاي گرافيك تعبيه خواهد شد به طور نسبي پشتيباني ميكند با توجه به اين ويژگي ها اجراي بازي بر روي سيستم هاي متوسط و قديمي در مقايسه با سيستم هاي جديد از لحاظ بصري داراي تفاوتهاي زيادي خواهد بود و براي اجراي بازي به طور روان و كامل به سيستم قوي و امروزي نياز خواهيد داشت .البته قرار بود بازي از موتور گرافيكي آخرين نسخه ي ارباب حلقه ها به طور بهينه سازي شده استفاده كند كه اين مورد لغو گرديد و قرار شد موتور گرافيكي كاملاً مجزايي براي بازي طراحي گردد :(( .

اين بازي داراي قابليت استفاده ي كامل از پردازنده هاي چند هسته اي را دارا خواهد بود و تكنولوژي جديدي براي استفاده بهينه از رم سيستم را به همراه خوهد داشت اما براي اجراي بازي به حداقل يك گيگابايت رم نياز خواهيد داشت اين در حالي است كه بازي اسراتژي قبلي EA تحت عنوان The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king با يك گيگ رم با كمي عفت فريم همراه بود :( .

داستان و روند بازي قرار بود بر مبناي پيش بيني هايي كه در زمان جنگ سرد ايالات متحده و روسيه مطرح بود پايه ريزي گردد و جنگ احتمالي غرب و شرق را به تصوير بگشد كه با مخالفت ها و انتقادهاي كه از اين طرح شد بازي به سمت يك بازي تخيلي منحرف گرديد البته داستان جنگ غرب و شرق را ميتوانيد در بازي World in Conflict كه در آينده منتشر خواهد شد به صورت استراتژيك تجربه كنيد.:confused: :-"

يكي ديگر از ويژگي هاي اين بازي ساخت ساز ساختمانهاست كه كاملاً شبيح به سري Red Alert
طراحي شده و عنصر كارگر كه در سري Generals وجود داشت حذف گرديده است.:cheesygri

اين نكته هم جالب است كه بعضي از منتقدان صاحب نام دنياي بازي اين بازي را تقليدي كوركورانه از روي نسخه ي قديمي اين سري بازي ها كه ما بين سري Red Alert تحت عنوان
Tiberian Sun منتشر شد ميدانند و معتقد هستند كه بازي جديد تنها از لحاظ گرافيكي با نسخه ي تايبرومي قديمي تفاوت دارد . البته اگر از طرفداران اين سري بازي باشيد ميتوانيد تمام نسخه هاي اين بازي را در دو DVD تحت عنوان Command & Conquer The First Decade خريداري و نسخه هاي تايبرمي اين سري از بازي ها را امتحان كنيد . اين مجموعه شامل نسخه هاي اين سري بازي از سال 1995 تا سال 2003 ميباشد .

تا مطلب بعدي الله نگهدارتون .
:bye:

آخرین ویرایش:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام خدمت دوست عزیز M8CRX که از شانس روزگار با هم همشهری هستیم و توی یه منطقه(تقریبا( هستیم متشکر از مطالبی که نوشتید;) ;) ;) اما یه سوال دارم یکی اینکه منظور شما از کابل کشی اینه که بازی از قفل استار فورس استفاده میکنه؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن من با 2 گیگ رم و کارت 7900 جی تی ایکس 512 مگ رم بازی رو چه طوری اجرا میکنم؟؟؟؟؟؟؟؟:confused: :confused: :confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
استارفورس چند وقتی هست ورچیده شده به علت یه سری مشکلات که برای سیستم بوجود میاورد!
شما با ایسن سیستم میتونین crysis بازی کنین این بازی که دیگه خوراکه..

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love: :flowers:

خدمت دوست عزيزم Dragon عرض كنم كه تنها شركتي كه از قفل استار فورس به طور قرار دادي استفاده ميكرد و بخشي از تكنولوژي برنامه نويسي اون رو به طور انحصاري در دست داشت شركت Ubisoft بود كه به علت انتقاداتي كه از اين قفل شد اون رو كنار گذاشت البته كساني كه از اين قفل نرم افزاري انتقاد ميكردند داراي اعتبار رسمي نبودند و نظرات اونها تنها در حد حرف بود كه هيچ وقت هم نتوانستن حرف خود را به صورت آماري صابت كنند . اما عمان از حرف مردم !
:-" :-" :-"

بازي هاي ديگري هم وجود داشتند كه از قفل Start Force استفاده نميكردند اما براي اجراي اونها كشيدن كابل درايوها اجباري بود مثل : The Matrix Patch Of Neo يا NFS MostWanted يا
Prince of Persia3 يا ... البته منظور من نسخه هاي اوليه اين بازي ها است كه به ايران وارد ميشد و با تيراژ بسيار پايين به فروش ميرسيد و بعد از مدتي نسخه هاي كركشون وارد بازار ميشد . البته برنامه هاي وجود داشت كه به كمك اونها و با استفاده از پردازنده هاي 64 بيتي
دور زدن قفل اين بازي ها امكان پذير بود . ;)

در مورد سيستم شما هم بايد بگم اگر هر چه سريعتر كارت گرافيكتون رو بفروشيد و يك كارت گرافيك nVIDIA 8800 GT Or GTX خريداري كنيد بسيار به نفع شماست و البته به شما پيشنهاد ميكنم اگر قصد خريد اين مدل كارت رو داشتيد سعي كنيد از برند Asus يا ْGigabyte استفاده كنيد البته من Gigabyte را به شما پيشنهاد ميكنم زيرا از استاندارد هاي كامل nVIDIA و Microsoft بهرهمند است و هميشه داراي سازگارترين محصولات با سيستم عامل و بازي هاي مخطلف بوده است و از نرم افزارهاي خوبي براي Overclocking سود ميبرد كه حاصلش كنترل كامل شما بر روي سيستمتان است . ممكن است فكر كنيد كه كارت شما بسيار قدرتمند است و جوابگوي بازي هاي بسيار سنگين آتي مثل Crysis يا Halo 3 و امثال آنها خواهد بود اما بايد توجه داشته باشيد كه :

كارتها ي گرافيك و مخصوصاً برند nVIDIA داراي دسته بندي هاي هستند مثلاً خانواده ي 6000 كه شامل مدل هاي مخطلفي ميباشند مثلاً : 6100-6200-6500-6600-6800-6850 و... كه با عناوين ديگري درجه بندي قدرت ميشوند به طور مثال : GT-GTX-TC-HTC-HT-RC-Go و ...
بايد توجه داشته باشيد كارتهاي گرافيك nVIDIA از نسل 5000 (مثلاً 5200) تا نسل 7000 (مثلاً 7800) داراي تكنولوژي هاي پايه اي همساني هستند به طور مثال :

همگي از سايه زن هاي نسخه ي 3 بهرمند هستند .
همگي از مبدل تصويري بين GPU و RAM هاي روي برد استفاده ميكنند.
همگي از DirectX 7 تا DirectX 9 به صورت سخت افزاري بهرمند هستند .
همگي از يك نوع طراحي برد و ساختار چينش قطعات روي آن طبق استانداردي استفاده ميكنند.

اما :eek:

نسل جديد كارت هاي گرافيك nVIDIA يك انقلاب واقعي است . انقلابي در طراحي طبق استاندارهاي جديد صنعت NanoTechnology . انقلابي در طراحي برد و تغذيه قطعات آن و اينها همگي نوعي پيشرفت در تكنولوژي سخت افزار به شمار مي آيند كه البته يك بازي باز ميتواند از اين موارد چشم پوشي كند اما موارد ديگري در اين نسل وجود دارند كه نسل قبل را به طور كامل كنارميزند و به هيچ وجه اين نسل قابل مقايسه با نسلهاي قبلي خود نيستند زيرا :

اين نسل از كارتهاي گرافيك از DirectX 10 و حتي 10.1 استفاده ميكنند كه براي اجراي بازي هاي جديد و جهت مشاهده ي تمام جزئيات بصري و فيزيكي بايد از اين نسل از كارتها استفاده كنيد
به طور مثال اگر بازي Crysis را يك بار با يك كارت از خانواده ي 7000 (مثلاً 7800GTX ) اجرا كنيد و مجدداً اين كار را با كارت 8800GTX تكرار كنيد به تفاوت بسيار زياد بصري پي خواهيد برد .

يكي ديگر از تفاوتهاي اين نسل با نسلهاي قبلي استفاده اين سري از كارتهاي گرافيك از يك پردازنده ي فيزيكي است كه تمام وظايف و پردازش هاي فيزيكي را از دوش ‍CPU برداشته و با سرعت بسيار بالا پردازش ميكند و شما شاهد بازي هاي پويا تر و باور پذير تري خواهيد بود .

نسل جديد كارتهاي گرافيك nVIDIA از سايه زنهاي نسخه ي 4 استفاده ميكنند كه تفاوت بصري بسيار زيادي را در مقابل نسخه 3 كه در نسل قبلي كارتهاي گرافيك از آن استفاده ميشد در بازي ها ايجاد ميكنند .

با توجه به اين تفاوتهاي عمده نسل جديد كارتهاي گرافيك در مقابل نسلهاي قبل بسيار به صرفه به نظر ميرسد كه كارت خود را بفروشيد و كارت جديدي از سري 8800 را جايگزين كارت قبلي خود كنيد با توجه به اينكه اين كارتها در ايران هنوز رواج زيادي پيدا نكرده اند تاثير زيادي بر روي قيمت نسل قبل خود نداشته اند با توجه به اين موضوع هر چه زودتر اقدام به تعويض كارت خود كنيد سود بيشتري برده ايد اين كار را خود من يك ماه پيش انجام داردم و كارت 7800GT خود را با يك :yes: 8800GTX تعويض كردم .;) :excited:
لازم به ذكر است كه سري جديد كارتهاي گرافيك nVIDIA تفاوتهاي بسيار بيشتر از مواردي كه در اين جا ذكر شد نسبت به نسل قبل خود دارند كه خودتان ميتوانيد با كمي تحقيق به آنها پي ببريد.
:study:
البته اين موضوع را هم بايد بدانيد كه منظور از تفاوت اجراي بازي ها به وسيله ي نسل قبل كارتهاي گرافيك در مقايسه با نسل جديد تنها افت فريم نيست و كيفيت تصاوير و ويژگي هاي بصري هم مورد توجه است .

تا مطلب بعد . يكم برم بازي كنم ! :bye: :coolgun:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با تشکر از شما دوست عزیز..........البته من خودم مایل به فروش کارتم هستم اما اولا جایی رو نمدونم که ازم خوب بخرم ثانیا فکر کنم با فروشش باید یه 300 تومنی برای خرید 8800 البته جی تی ایکسش بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:( :( :( اما یه سوال شما این بازی رو و بازی استالکر رو تو عید از کجا احتمالا تهیه میکنی؟؟؟؟؟؟؟:) :) ;)

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با عرض شرمندگی....2 تا سوا برام پیش اومده؟؟:confused: :confused:
1.یکی از دوستام تو ماهواره شنیده بوده که این بازی 3 دیویدیه؟می خواستم بدونم شما چیزی میدونین؟
2.تو این بازی قابلیت استفاده از بمب اتم یا چیزایی شبیه اونو داریم؟؟؟؟؟
با تشکر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر