Command & Conquer:Tiberian Wars

سلام
امروز میخاستم محبوب ترین بازی تو سبک استراتژیک رو که قرار نسخه جدیدش بیاد معرفی کنم
به جرئت میتونم بگم که یک شاهکار بزرگ خواهد بود مثل نسخه های قبلش:cheesygri
بله Command & Conquer:Tiberian Wars
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Los Angeles
Genre: Real-Time Strategy
Release Date:
US: 2007
ناشر بازی شرکت Electronic Arts خودمون است
گرافیک بازی واقعا رفته بالا خیلی عالی شده بی نظیر است
هنوز تاریخ دقیق نگفتن برای انتشار بازی ولی به احتمال زیاد اویل سال 2007 خواهد آمد
من که بی صبرانه منتظر این بازی هستم
اینم از ترایلر بازی
Downloadحجم 14.6 MB

اینم یه چند تا شات زیبا از بازی برید ببینید هر کی ببینه میره تو کف بازی
کیفیت عکسها خیلی بالاست حیفم اومد کمش کنم یه کم دیر میان ولی ارزشش رو داره

AK47

کاربر سایت
Aug 20, 2006
276
نام
شاهین
من توی مرحله ی crotia (اگه درست نوشته باشم ) بد جووری گیر کردم ....

یه جوون مرد پیدا میشه منو راهنمایی کنه ...؟؟؟؟

BRUTE

کاربر سایت
Jun 5, 2007
6
نام
فرید
آیا واقعا c3c همین
Command & Conquer Tiberian Sun .این که گرافیکش از نسخه های 1و2 zh هم کمتر
من دو تا دی وی دی بازی رو گرفتم که همه ی نسخه هاش رو داشت این بازی حتی از رد آلرت 1 هم گرافیکش کمتر شاید من بازی رو اشتباه گرفتم
بله بازیو اشتباه گرفتین ، شما Command & Conquer Tiberian Sun گرفتین، این بازی قبل از سال 2000 عرضه شد ، اینجا داره راجع بCommand & Conquer3:Tiberian Warsه بحث میشه!!! کلی فرق دارن!!!
من بد بخت :(!!! من عاشق این سریم !!! 2سال Tiberian Sun بازی کردم ، بعدم 3 سالred alert، ولی الان کنکور بدبختم کرده!!! :mad:روز شماری می کنم برا بازی کردنش!!! باید یه کامپوترم بخرم!!!
آقای RANGER_NAVAL_USA من عمرا coh رو بCommand & Conquerا مقایسه کنم!!Command & Conquer یه بازی اسم و رسم داره، شما همینcoh مدیونCommand & Conquer هستی چون اولین بار تو تاریخ این بود که بازی های استراتژیو پایه گزاری کرد. :groupwave::groupwave::groupwave:
وقتی بازی می کنین جای منم خالی کنین. (این اولین تاپیک من تو این سایت بود!!:biggrin1:)

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
بله بازیو اشتباه گرفتین ، شما Command & Conquer Tiberian Sun گرفتین، این بازی قبل از سال 2000 عرضه شد ، اینجا داره راجع بCommand & Conquer3:Tiberian Warsه بحث میشه!!! کلی فرق دارن!!!
من بد بخت :(!!! من عاشق این سریم !!! 2سال Tiberian Sun بازی کردم ، بعدم 3 سالred alert، ولی الان کنکور بدبختم کرده!!! :mad:روز شماری می کنم برا بازی کردنش!!! باید یه کامپوترم بخرم!!!
آقای RANGER_NAVAL_USA من عمرا coh رو بCommand & Conquerا مقایسه کنم!!Command & Conquer یه بازی اسم و رسم داره، شما همینcoh مدیونCommand & Conquer هستی چون اولین بار تو تاریخ این بود که بازی های استراتژیو پایه گزاری کرد. :groupwave::groupwave::groupwave:
وقتی بازی می کنین جای منم خالی کنین. (این اولین تاپیک من تو این سایت بود!!:biggrin1:)

باهات كاملا موافقم cactw يه چيز ديگست واقعا نمي شه هيجاني كه اين بازي به آدم مي ده رو با هيچ بازي ديگه اي در اين سبك مقايسه كرد.:love:

منم خودم از سري ردالرت و cac با اين سبك از بازي ها آسنا شدم.ديروزم اينو نصب كردم واقعا خيلي عالي از اب در اومده.دقيقا تركيبي از جنرالز و رد الرت هست ولي با چند برابر گرافيك بيشتر:cool:

rouzbeh_ziafati

کاربر سایت
Nov 2, 2007
175
توی بازی command & conquer 3 tiberium wars kane edition برای قسمت skirmish برای هر نقشه جای بازیکن ثابت است و از قبل که نقشه رو انتخاب میکنی مشخص است که بازیکن در کجای نقشه قرار میگیرد . مثلا توی نقشه X من همیشه پایین گوشه سمت راست هستم و هیچوقت تغییر نمیکنه.
آیا راهی هست که مکان قرار گیری بازیکن در نقشه متغییر باشه؟

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
توی بازی command & conquer 3 tiberium wars kane edition برای قسمت skirmish برای هر نقشه جای بازیکن ثابت است و از قبل که نقشه رو انتخاب میکنی مشخص است که بازیکن در کجای نقشه قرار میگیرد . مثلا توی نقشه X من همیشه پایین گوشه سمت راست هستم و هیچوقت تغییر نمیکنه.
آیا راهی هست که مکان قرار گیری بازیکن در نقشه متغییر باشه؟
تو همون صفحه ای که نژاد ها و مپ رو انتخاب میکنی میتونی روی نقشه کوچکی که میاد روی base ها کلیک کنی و جای خودت و دشمنان رو تعیین کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر