Command & Conquer:Tiberian Wars

سلام
امروز میخاستم محبوب ترین بازی تو سبک استراتژیک رو که قرار نسخه جدیدش بیاد معرفی کنم
به جرئت میتونم بگم که یک شاهکار بزرگ خواهد بود مثل نسخه های قبلش:cheesygri
بله Command & Conquer:Tiberian Wars
Published by: Electronic Arts
Developed by: EA Los Angeles
Genre: Real-Time Strategy
Release Date:
US: 2007
ناشر بازی شرکت Electronic Arts خودمون است
گرافیک بازی واقعا رفته بالا خیلی عالی شده بی نظیر است
هنوز تاریخ دقیق نگفتن برای انتشار بازی ولی به احتمال زیاد اویل سال 2007 خواهد آمد
من که بی صبرانه منتظر این بازی هستم
اینم از ترایلر بازی
Downloadحجم 14.6 MB

اینم یه چند تا شات زیبا از بازی برید ببینید هر کی ببینه میره تو کف بازی
کیفیت عکسها خیلی بالاست حیفم اومد کمش کنم یه کم دیر میان ولی ارزشش رو داره

بعد از C&C2 با هيچ بازي استراتژي حال نكردم تا C&C3 خيلي بازي رديفي منم رو حالت
Ultra High بازي براحتي اجرا كردم
CPU : AthlonFX 3200 64Bit
VGA:7800GT
RAm:2GB DDR 400

سلام . :love:

من بازيرو امروز تموم كردم (5 روز طول كشيد) بازي در قسمت مرحله اي خيلي كوتاه تر از ساير نسخه هاي قبلي اين سري بازي ها بود در حالي كه Red Alert و يا Tiberian Sun رو هر چي ميرفتيم تموم نميشد و خيلي طولاني بود . در كل اين نسخه در قسمت مرحله اي جاي كار بيشتري داشت .
يكي ديگر از مشكلات بازي عدم ذخيره ي بازي پس از انجام آخرين مرحله ي اونه . به اين صورت كه وقتي بازي رو به طور كامل به اتمام ميرسونيم آخرين مرحله ذخيره نميشه و به جاش مرحله ي قبل از اون به عنوان آخرين مرحله ذخيره (Save) ميشه و در كل كاربر هيچ وقت موفق به ذخيره ي آخرين مرحله و اتمام بازي نميشه . واقعاً اين اشكال از طراحان اين بازي بعيده !

در كل بازي زيبايي بود و ارزش بازي كردنو داشت :cheesygri .

ممكنه تو پست بعدي Save هاي بازيرو براتون Upload كنم ;) .

تا بعد ! :love:

سلام . :love: :love: :love:

همون طور كه تو پست قبليم گفته بودم اين بار ذخيره ي مراحلو براتون گذاشتم كه اگه خواستيد ميتونيد Download كنيد . فقط يادتون باشه كه اول يه جا از حالت Zip خارجش كنيد (Extraction) و بعد تو My Documents نصبش كنيد . :love:

در ضمن تازه فهميدم كه بازي با دو پايان مخطلف تموم ميشه كه در اواسط مرحله ي آخر چگونگي اتمام بازي به وسيله ي شما مشخص ميشه :eek: .
- به اين صورت كه اگه از بمب تايبريمي كه در اواسط مرحله ي آخر در اختيارتون قرار ميگيره استفاده كنيد علاوه بر اينكه موجب پيروزي شما ميشه باعث مرگ هزاران آدم بي گناهم ميشه كه در فيلم آخر بازي به جاي اينكه به خاطر پيروزي در جنگ ازتون قدرداني بشه ، رسانه ها و همچنين فرماندتون ازتون انتقاد ميكنن :(( .
اما اگه بدون استفاده از بمب تايبريمي بازي رو تموم كنين ازتون قدرداني ميشه و فرماندتونم بهتون افتخار ميكنه ;) :cheesygri .
حالا تصميم با خودتونه . اما يادتون باشه پيروزي با هر قيمتي شايسته نيست و در كل كاري كه به نظرتون درسته رو انجام بديد :-" .

تا بعد ! :love: :love: :love:

آخرین ویرایش:
موافقم !

سلام . :love:

منم با نظر Test84 موافقم . به نظر منم كوتاه بودن بازي به دليل باز بودن دست طراحان براي ساخت Expansion Pack بيد . با توجه به اينكه بر خلاف ساير نسخه هاي تايبرمي بازي فرمانده ي نيروهاي NOD كه اسمش KANE بيد كشته نشده امكان ساخت Expansion Pack براي اين بازي خيلي زياده :cheesygri .
فرمانده ي نيروهاي NOD كه اسمش KANE بيد در پايان تمام نسخه هاي تايبرمي بازي كشته ميشد و دوباره در نسخه ي بعد به وسيله ي تايبريم زندش ميكردند و دوباره كارشو از نو شروع ميكرد در حالي كه اين بار اينجوري نشد :confused: !!!
فكر كنم تو Expansion Pack كه قراره براي بازي بياد KANE هم كشته بشه . تازه اگه به عنوان بازي نگاه كنيد عبارت KANE Edition رو ميبينيد كه من منظور سازنده هاي بازيرو از اين جمله نفهميدم . :confused: :cheesygri !!!

تـــــــــــــــــــــــــــــا بعد ! :love:

با سلام MAR*S*HAL هستم (کاربر جدید این SITE)
:) :)
من فعلا این GAME رو انجام ندادم اخه هنوز گیر نیووردم :-"
میخواستم بگم میشه یکم در مورد بخش MULTIPLAYER حرف بزنید :biggrin1: :boxing:
خواهش میکنم BYE BYE :rose: :rose:
راستی راجع به اخر بازی هم بگم که من اصلا تقدیر برام مهم نیست
فقط دوست دارم ویران کنم :d ( نه بابا شوخی کردم ;) )

آخرین ویرایش:
2 مرحله دیگه بازی رو تموم میکنم
از بازی های استراتژی زیاد خوشم نمیاد
ولی company of heros و Command & Conquer 3 Tiberium Wars واقعا خیلی بازی ها توپی هستن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or