Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
نفهمیدم آخر Killing joke چی شد :D بتمن با جوکر خندید بعد چی شد ؟ :D اینطوری که من برداشت کردم جوکر گفت که ما هیچ وقت به هم ملحق نمی شیم ولی از هم هم جدا نمیشیم با اون تشبیهی که زد .

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
di-OYP6.jpg

di-3YSL.jpg

20799432654615364256.jpg

di-E4SP.jpg

di-MOGL.jpg

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
چرا کسی از Before Watchmen چیزی نمی گه ؟

WATCHMEN_2012_CC_ajshdlfjhsad67478923764598324765987634haskdjhgfkajshdfg89hhhhhhhhhh1223-666x1024.jpg

این لیست کتاب ها به همراه تعداد شماره ها و اسم نویسنده ها و نقاش هاست

• RORSCHACH (4 issues) – Writer: Brian Azzarello. Artist: Lee Bermejo
  • MINUTEMEN (6 issues) – Writer/Artist: Darwyn Cooke
  • COMEDIAN (6 issues) – Writer: Brian Azzarello. Artist: J.G. Jones
  • DR. MANHATTAN (4 issues) – Writer: J. Michael Straczynski. Artist: Adam Hughes
  • NITE OWL (4 issues) – Writer: J. Michael Straczynski. Artists: Andy and Joe Kubert
  • OZYMANDIAS (6 issues) – Writer: Len Wein. Artist: Jae Lee
  • SILK SPECTRE (4 issues) – Writer: Darwyn Cooke. Artist: Amanda Conner
به علاوه اینکه یه تک شماره Epilogue رو هم توسط Len Wein نوشته می شه و در تمام کتاب ها یه داستان کوتاه دنباله دار به نام The Crimson Corsair وجود داره که اونم Len Wein می نویسه
برنامه اینه که اینا رو در طول تابستان امسال به صورت هفتگی منتشر کنن (مثل پروژه Wednesday Comics)
آلن مور و دیوید گیبونز هیچ گونه دخالتی در هیچ مرحله از ساخت این کتاب ها ندارن
سال 2010 پیشنهاد نوشتن پروژه مشابهی به مور شده بود که مور اونو رد کرد
جالب اینه که اگر مور نوشتن این پروژه رو قبول می کرد، DC امتیاز کتاب های Watchmen رو برای همیشه به مور می داد، اما مور گفت "شاید اگر ده سال پیش همچین پیشنهادی بهم می دادن قبول می کردم اما الان اصلا علاقه ای به Watchmen ندارم مخصوصا با این شرط و شروط DC هیچ وقت حاضر نیست برگردم به Watchmen "
از کسایی که قراره کتاب های رو بنویسن
من شخصا از استایل نوشتن استرازینسکی بدم میاد چه اون موقع که Wonder Woman رو می نوشت چه اون موق که Superman رو می نوشت و در مورد One More Day هم اصلا نیازی نمی بینم که چیزی بگم
داروین کوک هم تا به این لحظه چیز اریجینالی ننوشته که منو جذب کنه ولی Parkerش بسیار عالی بود
لن وین هم اصلا و ابدا نویسنده بزرگی نمی دونم
اما آزارلو از دید من هیچ زمانی نمی تونه کار بدی انجام بده و اینو به کتاب های مختلفش ثابت کرده (اینکه یه نفر بیاد و Wonder Woman رو طوری بنویسه که نه تنها قابل خوندن باشه بلکه جز پنج کتاب برتر nDCU باشه خودش شایسته تقدیرات فراوونه) و اینکه Noir/Pulp ی ترین شخصیت ها رو تو این پروژه قراره خودش بسیار بسیار خوشحال کننده س

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
آقا یه سوال فنی از بچه های COMIC EXPERT دارم :D میخواستم بدونم فرق بین Amazing Spider Man با Spider Man توی چی هست من این همه رفتم مطلب خوندم اخرم به نتیجه نرسیدم دنیاشون اون توی 616 هست اون توی 1616 :D بهم بگید ممنون میشم:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دنیای Amazing Spider Man در کل کلاسیک تره . قدیمی تره . تو Ultimate Spider Man تصمیم می گیرن برای خیلی چیزها روایت تازه بسازن .

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
آقا یه سوال فنی از بچه های COMIC EXPERT دارم :D میخواستم بدونم فرق بین Amazing Spider Man با Spider Man توی چی هست من این همه رفتم مطلب خوندم اخرم به نتیجه نرسیدم دنیاشون اون توی 616 هست اون توی 1616 :D بهم بگید ممنون میشم:D
Spider-Man یه شخصیت و The Amazing Spider-Man یکی از کتاب هایی که با حضور این شخصیت چاپ می شه
فکر می کنم منظورت این بود که فرق The Amazing Spider-Man با Ultimate Spider-Man چیه، نه؟
سال 2000 مارول تصمیم گرفت برای جذب مشتری بیشتر، داستان شخصیت های معروفش رو از اول شروع کنه چون مثلا اگر کسی می خواست شروع کنه به خوندن کتاب های Daredevil یا Spider-Man یا Hulk با این مشکل مواجه بود که پیش زمینه داستان و حوادثی که در چهار دهه چاپ کتاب ها اتفاق افتادن رو نمی دونه برای همین مارول به جای reboot کردن و از بین بردن این همه تاریخ و داستان (کاری که DC کرد) اومد یه خط چاپ کتاب جدید بوجود آورد به اسم Ultimate که داستان همه رو از اول شروع می کرد و هیچ ربطی هم به خط انتشاراتی اصلی نداشت
به دلیل این استقلالی که Ultimate از دنیای اصلی داره، توش می تونه اتفاق هایی بیفته که در 50 سال اخیر در دنیای اصلی نیفتاده
خیلی نیاز نداره خودتون رو درگیر Multiverse مارول بکنین که بدونین Earth-616 چیه و ارتباطش به بقیه چیه، چون بر خلاف DC ، مارول اصلا روی Multiverse ش فکری نکرده و صرفا برای خالی نبودن عریضه روی دنیاهای مختلفش یه شماره ای گذاشته

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
شماره ی 94 The Walking Dead رو کسی خوند ؟ این اخرا خیلی داره عجیب غریب میشه.
کاور ماه مارچ و اپریل هم اومده که از اتفاقات خشونت باری خبر میده. این داستان Rachel Rising کلا خیلی باحاله.
از طرفی Kirkman چند وقت پیش گفت که می خوان یه Spin-off برا Michonne بزنن که خیلی خبر خوبی بود.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

بعد از خوندن تمام شماره های Scott Pilgrim ، باید بگم Scott Pilgrim & The Infinite Sadness یکی از باحال ترین قسمت های کل مجموعه بود.
به مراتب تاریک از vs. The World و کاراکتر های جانبی کم تر. با فلش بک هایی که شخصیت اسکات رو بیشتر از قبل تشریح می کنه و داغون تر از همیشه نشون اش میده.
بهترین بخشش هم دیالوگ هاش... بعضی از one-liners های داستان واقعا ادمو دیوونه می کنه.

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان