Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
دوستاني كه دنبال كميك هستن تو انقلاب كميك جديد آورده:d;) ولي به نظر من بهترين راه خريد از سايت هاي خارجي هست(البته اگه بشه ارزون گير آورد) (من يه چند تا امروز گرفتم)

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
جایی رو میشناسید از این کامیکا داشته باشه بدون سانسور؟
تو انقلاب یه بنده خدایی بود از اون میخریدم چند تا حتی مجله p l a y b o :D هم داشت ولی خوب به کار ما نمیومد چون خیلی بالا میداد اونارو

crm_114

کاربر سایت
Apr 18, 2012
31
انقلاب رو خیلی وقته نرفتم نمیدونم ولی هایپراستار یه چنتا کمیک درپیت داشت. صرفا دیدم اونارو ورق نزدم ببینم چجوریاست. قیمتشم هم به نظرم 8-9 تومن بود.
بهترین راه همین دانلودشه. خوباش اگه باشه فک نکنم ارزش خرید داشته باشه.
میشه مثه همون داستان خرید بازی اورجینال

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اقايون الان قيمت اين بالايي ها كه دوستمون خريد دور و بر چند هست ؟؟ :d

اگه معقول بود بگيد تا ببينيم جريان چيه !

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
عزيز من حاضرم 2 برابر اين قيمت پول بهتون بدم بعلاوه پول پست ولي برام اكثرشون رو بخريد . حاضريد ؟؟ اگه حاضريد pm كنيد

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
دوست عزيز اينا چون هر چند وقت گير مياد ارزش نداره.شما بهتره دنبال hardcover باشي(مثل خودم,خيلي وقته تو فكر ايجاد خريد گروهي كميك هاي هارد كاور از آمازون اينا هستم :dولي خيلي كم قبول ميكنن) شما ميتوني براي سايت آدينه بوك اونجا كميك هاي خيلي خوبي داره ولي قيمت هاش ميره بالاي 70 تومن

---------- نوشته در 10:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:11 PM ارسال شده بود ----------

جایی رو میشناسید از این کامیکا داشته باشه بدون سانسور؟
تو انقلاب یه بنده خدایی بود از اون میخریدم چند تا حتی مجله p l a y b o :D هم داشت ولی خوب به کار ما نمیومد چون خیلی بالا میداد اونارو

واقعا از اونا داشت؟ آدرسشو ميدي يه سر بايد برم كارش دارم>:)>:)

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
يكي از چيز هايي كه تو اين دنيا ميخواستم همين كاميك بوك ها بود كه باعث و بانيش رو خدا بعنت كنه كه باعث شد ما ايراني ها دسترسي نداشته باشيم بهشون !

تا حالا براي خريدشون دست به هركاري زدم ولي هيچوقت موفق نشدم !!!:(

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
يكي از چيز هايي كه تو اين دنيا ميخواستم همين كاميك بوك ها بود كه باعث و بانيش رو خدا بعنت كنه كه باعث شد ما ايراني ها دسترسي نداشته باشيم بهشون !

تا حالا براي خريدشون دست به هركاري زدم ولي هيچوقت موفق نشدم !!!:(

آدينه بوك رو امتحان كن ولي اگه واقعا حاضري هرجوري بخواي بخري

اين افرادي كه بازي وارد ميكنن اگه كميك هم بخوايم تعداد بالا فك كنم وارد كنن

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,915
نام
شیخ صدرا
یکی از فامیلای ما میخواد کتاب فروشی بزنه و دنبال اینه اگه بازار داشته باشه براش از دوبی کمیک بگیرم و بفرستم.
تا ماه دیگه معلوم میشه چی کار میکنه.

آدم دندون گردی ـم نیست :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
یکی از فامیلای ما میخواد کتاب فروشی بزنه و دنبال اینه اگه بازار داشته باشه براش از دوبی کمیک بگیرم و بفرستم.

صدرا جان شما بگو بياره من خودم بازار رو براش رديف ميكنم:d

بدجور دنبالش هستم . بعد هم صدرا جان شما خودت نميتوني براي ما كاري بكني فعلا ؟؟

خب الان رفتم ادينه رو ديدم اول اينكه دولار رو 2 هزار تومن حساب كرده و همه قيمت ها رو دو برابر تا اينجا مشكلي نيست ولي خب لامصب ميگه پول گمرك و هزينه ارسال هم خودت بايد بدي و تقريبا يه كتاب 5 دلاري ميشه 10 هزار تومن ولي با پول پست و غيره ميشه چيزي حدود 50 الي 55 !! نميدونم واقعا بايد چيكار كنم !

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر

بگو حتما بزنه ولي واسه كميك هاي ماهانه ارزش نداره. حتما بايد hardcover باشه و تعداد بالا. الان تو مالزي سه چهار تا فروشگاه بزرگ كميك هست كه واقعا خفنن.ايران چرا نتونه مثل اونا بشه؟

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,915
نام
شیخ صدرا
کمیکای ماهانه عمرا نمیتونه منظم بیاره و بیشتر Hard Cover میخواد بیاره.

بدجور دنبالش هستم . بعد هم صدرا جان شما خودت نميتوني براي ما كاري بكني فعلا ؟؟

والا من خودم فعلا نمیام ایران و کلا به کسیم چیزی نمیدم واسه کسی ببره چون یبار داشت برام شر میشد.

ولی احتمالا تو تابستون مغازه این فامیل ما راه بیفته ولی باباش بهش گیر داده بجای کتاب فروشی بوتیک بزنه :|

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
خب فعلا رفتم ادينه و Watchmen رو سفارش دادم چون داشت اين كاميك بوك برام از نون شب هم با ارزش تر هست و يه چيزي حدود 90 تومن در اومد ! ولي خب ارزشش رو داره !! جز زيبا ترين و خطرناك ترين كاميك هايي هست كه عاشقشم !

صدرا جان اصلا خودمم ميدونم امكان كاميك هاي ماهيانه نيست چون خيلي اوضاع و دردسر داره و در بهترين حالت با تاخير هاي زياد به دست ما ميرسه ولي همون Hard Cover ها رو بياره مثل Watchmen هم ارزشش بيشتره و هم پول بيشتري هم توش هست !! و خيلي هم راحت تره !

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
ولي اگه فروشگاهي ايجاد بشه كه كميك بفروشه چون خيلي هايپ زياده درموردش اول فروشش فوق العاده است ;)ولي در كل زمينه خيلي بالاست براي همچين كاري ولي اگه ارشاد بزاره=((=((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر