Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
red v اشتباه كردي واچمن رو سفارش دادي. چون يكي از دوستام گرفت واچمنو به خاطر دكتر منهتن ارشاد كل كميك رو ماژيك كاري كرده بود(چون اين ادينه بدجوري گير ارشاد داره) ولي اگه سالم رسيد دستت بگو ما هم بگيريم (واسه فاميلمون چون خودم دارمش:d)

06295526298796663904.jpg
49670153442420772892.jpg

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
الان بيشتر دنبال چاپ ايراني قبل انقلابن مردم.تن تن اينا منظورمه. براي همين ارزش نداره گرچه خيلي قشنگه كميك هاي اروپايي. من يه ليست ميدم اگه دوست داشتين اول از اينا شروع كنين كه پرفروشترين هاست

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
red v اشتباه كردي واچمن رو سفارش دادي. چون يكي از دوستام گرفت واچمنو به خاطر دكتر منهتن ارشاد كل كميك رو ماژيك كاري كرده بود(چون اين ادينه بدجوري گير ارشاد داره) ولي اگه سالم رسيد دستت بگو ما هم بگيريم (واسه فاميلمون چون خودم دارمش:d)

06295526298796663904.jpg
49670153442420772892.jpg

Oh Cmon .......... you must be kidding me !!!!!!!!!!!!!:|

عزيز اين كاميك ها مال خودت هست ؟؟ Watchmen واقعا اينقدر قطوره ؟؟ >:d

اوه شت !!!! اون V For Vendetta آونجا چيكار ميكنه ؟؟؟ عزيز من اين رو با هر قيمتي ازت ميخرم !!!!! شما فقط يه عدد بگو !!!

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,915
نام
شیخ صدرا
آستریکس چطور؟ اون چی؟

لیست ـم اگه بدید خوبه؛چون اصلا دوست ندارم این بنده خدا اینهمه پول بزاره واسه این کار آخرشم مجبور بشه جمش کنه بقالی بزنه.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
یه سوال.

کمیکای اروپایی مثل تن تن و آستریکس ـم خواهان داره هنوز یا نه؟

صدرا جان بزار لپ كلام رو بهت بگم . اين فاميلتون اگه ميخاد سود كنه اول بايد يه تبليغ تپل بكنه و بعدشم تا ميتونه كاميك اسپايدرمن بياره !!!:| به جان خودم تا هفته اول انقدر ازش اسپايدرمن ميخرند كه تو خواب هم نميبينه !!!!

جانم استريكس >:d< تن تن هم كه صدرا جان شايد شناخته شده ترين و معروف ترين و محبوب ترين كاميك بين ايراني ها باشه و اوردنش مساوي هست با سود !!

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
بله. 400 صفحه هست تقريبا(نسخه paperpack هست چون hardcover خيلي گرون درمياد)

[h=3]Batman: The Dark Knight Returns[/h]
[h=3]Batman: Year One[/h]
[h=3]Batman: Hush[/h]

[h=3]Superman: Red Son من خودم عاشق اينم اگه انشالله درست شد فروشگاه خودم اينو خريدارم حتي اگه يدونه هم بياريد[/h]

[h=3]Batman: The Dark Knight Strikes Again[/h]

[h=3]Batman R.I.P.[/h]
[h=3]Wolverine: Wolverine vs. the X-Men[/h]

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,915
نام
شیخ صدرا
من بهش پیشنهاد دادم تو همین بازیسنتر و بازینما و مجله هایی مثل بازی رایانه و دنیای بازی تبلیغ کنه.
خوبه به نظرتون؟

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
صدرا جان بزار لپ كلام رو بهت بگم . اين فاميلتون اگه ميخاد سود كنه اول بايد يه تبليغ تپل بكنه و بعدشم تا ميتونه كاميك اسپايدرمن بياره !!!:| به جان خودم تا هفته اول انقدر ازش اسپايدرمن ميخرند كه تو خواب هم نميبينه !!!!

جانم استريكس >:d< تن تن هم كه صدرا جان شايد شناخته شده ترين و معروف ترين و محبوب ترين كاميك بين ايراني ها باشه و اوردنش مساوي هست با سود !!

موافق نيستم. چون تن تن انقدر زياده كه ارزش نداره. شايد چند نفر بخوان اصلشو داشته باشن ولي همه ديگه قديمياشو دارن. در ضمن اميدوارم يه جوري باشه كه بتونيم استفاده كنيم. يعني كميكي كه من ميخوام سريع فروخته نشه كه بعدا حسرت بخوريم. ليست هم خيلي زياده منتها اول بايد با تعداد كم شروع كرد. چون كميك هاي فرانك ميلر مثل فيلم هاي نولان تو ايران سينه چاك داره.گفتم از اونا شروع كنيم(البت jتو dark knight returns بتمن سوپرمنو له ميكنه)

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
من بهش پیشنهاد دادم تو همین بازیسنتر و بازینما و مجله هایی مثل بازی رایانه و دنیای بازی تبلیغ کنه.
خوبه به نظرتون؟
نميدونم از اينجور خرج ها بر مياد يا نه ولي اگه بتونه يه تليغ بزرگ در يه روزنامه معروف به مدت يك هفته داشته باشه مطمئن باش تاثير زيادي داره !!
البته بهترين جاها همين هايي هست كه گفتي !

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
مشکل تعداد و انتخاب زیاد بزرگ نیست الان مشکل اینه که چند نفر حاضرن 40 50 تومن پول واسه کمیک بدن.

صدرا جان بنظرم يه سر به بلاگ هوادار هاي كاميك بوك و كلا در ارتباط با اين قضايا بزنن يارو فقط 500هزار تومن خرج كرده و 4 تا دونه كتاب گرفته !!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر