Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
واقعا كه:d. آخرين شمارش همونه كه ميرن las Vegas ؟ البته با وجود داستاني كه داره اين صحنه ها بعيد نيست ازش:d

اين wolverine max به همين زودي vol1 ش تموم شد؟
عالیه واقعا. هم کمدی داره هم اکشن هم داستان خوب هم شخصیت های عالی
Secret Six که قبل از 52 منتشر میشد فوق العاده بود. این جایگزین خوبیه برای اون

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
دیروز لیست برنده های e25 اومد.
Brian Vaughan با Saga تقریبا همه ی جایزه های مهم رو برد.

تک تک جایزه هاش گوشت بشه بچسبه به تنش !! :x:bighug: یکی از بهترین بهترینها رو خلق کرده که به صورت بسیار نامردانه ای هم توقفش کردن و دارن رو اعصاب من و هزاران نفر دیگه رژه میرن !! :|

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,662
نام
امین
آقا چه خبر از comic con ؟البته تو زمینه کمیک نه فیلم و سریال.هر چی خبر دیدم من ماله فیلم و سریال بود!
خبری از TWd نبود؟شیش ماهی هست داستان خیلی داره کند پیش میره.حوصله م سر رفته دیگه.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
دوستان عزیزی که کامیک‌های مارول رو دنبال می‌کنن اگه بخوان سه تا از عناوینی که از یک سال پیش با Marvel Now شروع شدن رو پیشنهاد بدن، کدوما رو پیشنهاد میدن؟

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
دوستان عزیزی که کامیک‌های مارول رو دنبال می‌کنن اگه بخوان سه تا از عناوینی که از یک سال پیش با Marvel Now شروع شدن رو پیشنهاد بدن، کدوما رو پیشنهاد میدن؟
تا الان بهترینشون برا من HawkEye بوده (فرکشن (اسمش رو درست نوشتم؟ :D) نویسندشه)
بعدشم فنتستیک فور
این نگهبانان کهکشانم خوبه

- - -ویرایش - - -

تا الان بهترینشون برا من HawkEye بوده (فرکشن (اسمش رو درست نوشتم؟ :D) نویسندشه)
بعدشم فنتستیک فور

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
تا الان بهترینشون برا من HawkEye بوده (فرکشن (اسمش رو درست نوشتم؟
:biggrin1:
) نویسندشه)
بعدشم فنتستیک فور
یه کم توضیح بیشتر میدی؟
من از AvX به اینور تنها کتاب مارول که خوندم و دنبال کردم Daredevil بوده. Daredevil تنها کتاب مارول هست که از شمارۀ اول اولش خوندم تا الان و بزرگترین مزیتش اینه که درگیر این Event ها و بیگ آرک‌های بی‌فایده‌ای که در ظاهر قراره کل دنیای مارول رو تحت تاثیر قرار بدن نشده و در تمام این سال‌ها تونسته Narrative خودش رو حفظ کنه. این Eventها مارول رو تباه کرده عملاً. از Civil War به اینور تنها Eventهای مربوط به X-men و Shadowland خوب بودن و بقیه در حد یه بازی تبلیغاتی بی‌مزه بودن و نه چیزی بیشتر. عده‌ای به خوبی Dark Reign انقدر کش داده شد که دیگه هیچ اهمیتی نداشت آخرش چی میشه.
کتاب‌های X-men به خاطر نوع فضایی که داشتن همیشه برام جذاب بودن الان هم می‌خوام Cable and X-force، Uncanny X-men و Wolverine رو بخونم اگه خوب باشن. بقیه کتاب‌های مربوط به X-Men (که تعدادشون داره سر به فلک می‌کشه) چندان برام جذاب نیستن، مخصوصا All-New و Legacy . از بقیه کتاب‌های دنبال کارای مربوط به Avengers ها نمی‌خوام برم چون خیلی وقته که شدن نقاشی‌های قشنگ بدون داستان جذاب و تعویض نویسنده‌هاشونم تغییری در رویه نداده، Captain America هم ظاهرا با عوض شدن نویسنده به قهقرا رفته، Guardians of the Galaxy برام جالبه اما اعتمادم به بندیس در کمترین حد ممکن قرار داره. Thunderbolts جدید چه طوره؟

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
یه کم توضیح بیشتر میدی؟
من از AvX به اینور تنها کتاب مارول که خوندم و دنبال کردم Daredevil بوده. Daredevil تنها کتاب مارول هست که از شمارۀ اول اولش خوندم تا الان و بزرگترین مزیتش اینه که درگیر این Event ها و بیگ آرک‌های بی‌فایده‌ای که در ظاهر قراره کل دنیای مارول رو تحت تاثیر قرار بدن نشده و در تمام این سال‌ها تونسته Narrative خودش رو حفظ کنه. این Eventها مارول رو تباه کرده عملاً. از Civil War به اینور تنها Eventهای مربوط به X-men و Shadowland خوب بودن و بقیه در حد یه بازی تبلیغاتی بی‌مزه بودن و نه چیزی بیشتر. عده‌ای به خوبی Dark Reign انقدر کش داده شد که دیگه هیچ اهمیتی نداشت آخرش چی میشه.
کتاب‌های X-men به خاطر نوع فضایی که داشتن همیشه برام جذاب بودن الان هم می‌خوام Cable and X-force، Uncanny X-men و Wolverine رو بخونم اگه خوب باشن. بقیه کتاب‌های مربوط به X-Men (که تعدادشون داره سر به فلک می‌کشه) چندان برام جذاب نیستن، مخصوصا All-New و Legacy . از بقیه کتاب‌های دنبال کارای مربوط به Avengers ها نمی‌خوام برم چون خیلی وقته که شدن نقاشی‌های قشنگ بدون داستان جذاب و تعویض نویسنده‌هاشونم تغییری در رویه نداده، Captain America هم ظاهرا با عوض شدن نویسنده به قهقرا رفته، Guardians of the Galaxy برام جالبه اما اعتمادم به بندیس در کمترین حد ممکن قرار داره. Thunderbolts جدید چه طوره؟
AvX که فاجعه بود من نمیدونم کدوم احمقی اینهمه نویسنده رو میندازه تو یه پروژه؟
Wolverine and Xmen خیلی قشنگه یادم رفته بود بگم
Wolverine Max هم با اینکه جزو ناو نیست گفتم یه اشاره ای بهش بکنم قشنگه
Wolverine savage هم رسما فاجعه ست
کپتین هم آرک اولش بد نبود اما بعدش.....
همونطور که میدونی تیزبین کاراکتر خیلی خفن ومعروفی نبوده در نتیجه مثل همیشه مارول مت فرکشن بنده خدا رو انداخته رو این پروژه، داستان فوق العاده زیباست کلا نظرت درباره ی هاوک آی از این رو به اون رو میشه
نمیدونم چرا از بندیس بدت میاد اما بندیس نویسنده مورد علاقه منه، درسته داستان رو کش میده اما به جزئیات دقت زیادی میکنه
Thunderbolts :نخوندم ! :|

ببین الان یه جورایی داستان اکس من(و نود درصد داستانای مارول ناو) ادامه ی قبلیا این اکس من هم الان دوجبهه رو تو دوتا کمیک نشون میده یکیش تو

Uncanny اونیکیم توAll-New
این اونجر هم بیشتر شبیه فیلمه تا کمیک
درکل HawkEye ,
Guardians of the Galaxy ,Wolverine and Xmen (تو آیزنر کلی جایزه درو کرده) ، Thor (اینم یادم رفته بود)
نیو 52 رو دنبال میکنی دیگه؟ چون از نظر من الان دی سی کارش خیلی خیلی بهتر از ماروله

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
میخواستمAvengers Arena رو پیشنهاد بدم، ولی دیدم نقاشی های قشنگه بدون داستان دوست نداری :d
Cable and X-Force هم من تا شماره ی ماه مارس دنبال میکردم، به نظرم نسبتاً ضعیف بود. یه تعداد زیادی شخصیت فرعی با یه عالم دیالوگ های چرت و پرحجم ردیف شده، فقط با این هدف که
به رابطه ی بین Cable و Hope پرداخته بشه. انقدر به این دو تا کاراکتر بها دادن که بقیه شخصیت ها به شدت نچسب و بی اهمیت در اومدن. هرچند شماره های اخرش نسبتا بهتر شد، ولی به نظرم از متوسط بالاتر نیست.
به جز اینا یه کامیک دیگه ی از Marvel Now که دنبال میکنم و به نظرم خوبه، Thor: God of Thunder هست که از همون شماره اول خوبه و جلوتر حتی بهترم میشه.

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید

All New X-Men : از نظر خودم فعلا بهترین کمیک از شخصیت های xmen هست که هر شماره یمره جلوتر فوق العاده تر و زیبا تر میشه . نقاشی ها فوق العاده و داستان هم بسیار بسیار خوب و عالی روایت میشه . داستان هم اینه که XMEN های قدیم با XMEN های جدید ملاقات میکنند و .....

Avengers : اینم تا 4 الی 5 شماره اولش خیل خیلی عالی بود و طراحی هاش هم یه چیزی فراتر از زیبا بود و همین الانم برای خوندن گینه بسیار خوبیه .

FF : اینم بسیار عالی و خوندنی هست و کاملا توصیه میشه .

Hawkeye : لازم به تعریف نیست و تا همین لحظه هم یک گالون جایزه برده و طراحی و داستان هر دو شاهکار هستند .

راستش رو بخوای سینا من کلا Marvel خون نیستم و اصلا هم از بیشتر شخصیت هاش خوشم نمیاد و کلا زیاد پیگیر کمیک هاش نیستم و اونایی رو هم که ماهانه دانلود میکنم باید خیلی برام خوب باشن که انتخاب کنند و این 4 تا رو که معرفی کردم انقدر خوب بودند که تا حالا دارم همینجور دنبال میکنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر