Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

m3222656

کاربر سایت
Apr 7, 2009
21
سلام دوستان من نسخه pal بازی رو دانلود کردم از سری بازیهای 3rd Wave هست یکمی هم بازی کردم اگه کسی میخواد پیغام بزاره . گرافیکش خوبه اما زیاد وقت نکردم بازی کنم تا گیم پلی رو براتون تعریف کنم. به نظر بد نمیاد;)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من فقط میتونم بگم خیلی خوبه
الان تازه اوایله بوچر بی هستم ولی میتونم بگم خیلی باحاله
البته شما داری بازسازی نسخه اول رو بازی میکنی که همراه Attack on Dark Athena داخل این نسخه جدید قرار داده شده, بازی اصلی همون Attack on Dark Athena هستش. گفتم شاید ندونی.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
البته شما داری بازسازی نسخه اول رو بازی میکنی که همراه Attack on Dark Athena داخل این نسخه جدید قرار داده شده, بازی اصلی همون Attack on Dark Athena هستش. گفتم شاید ندونی
منظورتون Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athenaـه؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,551
نام
امیر
در هر صورت فردا این بازی را می گیرم و امیدوارم لذت کافی داشته باشه;)

منظورتون Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athenaـه؟

فکر نکنم منظور این دوستمون فیفا باشه !;)

ما توی تاپیک این بازی هستیم و نیازی به ترجمه صحبت ایشون نیست. چون کاملا واضح هست که صحبت درباره این بازی است.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
فکر نکنم منظور این دوستمون فیفا باشه !;)

ما توی تاپیک این بازی هستیم و نیازی به ترجمه صحبت ایشون نیست. چون کاملا واضح هست که صحبت درباره این بازی است.
امين جان منظور هر 2 دوستمون این بازی هست ، اما دوست اوليمون (!) اشتباهی کلمه Attack رو بکار بردن بجای Assault ! و دوست دوميمون فقط غلط ایشون رو گوشزد و تصحيح کردن که کار درستيه! :D

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
اقا من توی اون نسخه اولی گیر کردم! همون اول بازی که اسلحه میرسه دستمون یه روبات زرد میاد بهمون حمله میکنه ولی هر چی میزنم نمیشه بکشیش فرار هم نمیشه کرد ! باید چی کار کنم ؟؟؟

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
اقا من توی اون نسخه اولی گیر کردم! همون اول بازی که اسلحه میرسه دستمون یه روبات زرد میاد بهمون حمله میکنه ولی هر چی میزنم نمیشه بکشیش فرار هم نمیشه کرد ! باید چی کار کنم ؟؟؟

البته من دقیق یادم نیست که کجا رو میگی کاش بیشتر توضیح میدادی . ولی با این حال یحتمل باید اینجا باشی دیگه :
اگه دقت کنی وقتی وارد اون محیط میشی سمت راستت یه چند تا جعبه وجود داره که باید از اونا بری بالا و روی اون سکوی قرار بگیری .
وقتی روبات از اسانسو اومد پایین شات گانت رو در بیار و از بالای سرش به پشتش تیر بزن . یه چند باری که این کارو انجام بدی روبات از بین میره .

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
اگه دقت کنی وقتی وارد اون محیط میشی سمت راستت یه چند تا جعبه وجود داره که باید از اونا بری بالا و روی اون سکوی قرار بگیری .
وقتی روبات از اسانسو اومد پایین شات گانت رو در بیار و از بالای سرش به پشتش تیر بزن . یه چند باری که این کارو انجام بدی روبات از بین میره .
بله منم فکر ميکنم همينجا باشن ، بعلاوه توضيحات دوست عزيزم مهدی جان :
کلا این روبات ها از ناحيه پشت آسيب پذير هستن ، پس فقط بايد به پشتشون شليک کنی ، برای شليک کردن به پشت هم خوب بايد بپيچونيشون ديگه ، اگر تو همين منطقه ای که حدس زديم هستی ، يک قسمتی هست مثل يک مثلث با ديوار درست شده ، شما از يک طرف بورو توش و کاری کن که روبات ببينتت و بياد دنبالت ، همچين که آمد داشت ميامد تو از خروجی جلوت بورو بيرون و سريع برگرد به سمت ورودی ، روبات ها کند هستن و دير ميتونن دور بزنن ، پس تو این مدت ميتونی خوب شليک کنی بهش ، چند بار اینکارو بکنی تمامه!

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
سلام بچه ها
یه جا گیر کردم یه جایی هست میرم تو یه قسمت مثل یه شاختمون که توی اون پر از اتاقهایی هست که جلوی هر کدوم یه چیزی مثل زنگ وجود داره اون قسمت ساختمون هم یه دستگاه هست که برق رو قطع و وصل میکنه اونجا گیر کردم نمیدونم کجا برم
امیدوارم خوب توضیح داده باشم و اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

*Saman*

کاربر سایت
Jun 12, 2009
65
سلام بچه ها
یه جا گیر کردم یه جایی هست میرم تو یه قسمت مثل یه شاختمون که توی اون پر از اتاقهایی هست که جلوی هر کدوم یه چیزی مثل زنگ وجود داره اون قسمت ساختمون هم یه دستگاه هست که برق رو قطع و وصل میکنه اونجا گیر کردم نمیدونم کجا برم
امیدوارم خوب توضیح داده باشم و اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

دقيق يادم نيست اما فكر كنم شما بايد ميرفتي با يك نفر حرف ميزدي و يك بسته ازش ميگرفتي و به يكي از اون اتاقها ميبردي وقتي بسترو گرفتي يادم نمي ياد كدوم در اما به احتمال زياد خودش راهنمايي ميكنه شماره اتاق. زياد گير نيست بايد راحت رد بشه بازي مشكل سازي از لحاظ فكري نبود فقط بعضي از اين رباط هاش رو عصاب بودن شرمنده واسه 2 ماه پيش بود زياد يادم نبود انشالله كارت راه بيفته.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر